Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts 
AnasayfaAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapKapı

000-000-000-000

Mevsim: Yaz Yıl: 2090 Hava: Güneşli

Sitemiz en iyi Mozilla Firefox ile görüntülenmektedir.
Bir asırda tamamlanır, bir asırda yitirilirdi her şey. Tamamen, geride taş üstüne taş kalmamacasına hem de. Bütün bir asır boyunca büyü dünyası Karanlık Lord'un tarafındakiler ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı adı altında toplanmış büyücüler ve cadılardan başka hiçbir şey değillerken bir anda Seçilmiş Çocuk'un ortaya çıkışı, birbirlerinin içinde olup ama hatalara göz yuman iki tarafı da alevlendirmişti.Devamı İçin...

AteşOku RPG'ye Hoşgeldiniz.

Okul kapalıdır.

Hogwarts bünyesindeki öğrencilerin safkan olmaları kurguya göre mümkün değildir.

Hogwarts ile ilgili detaylı kurgumuzu burada bulabilirsiniz.

Keyifli roller.
Rpg Türkiye
Cevaplanmamış mesajlar
 Forum KonularMesajlar
Son mesajlar

Genel

 
Yeni mesaj yok

Mantar Pano

Tüm Büyücülerin takip etmesi gereken bülten bölümünde; site gündemi hakkında bilgi alabilir ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.
Yeni mesaj yokDuyurular, Yeni mesaj yokYenilikler, Yeni mesaj yokYarışmalar, Yeni mesaj yokSitenin Enleri
612T E B R İ K L E R
Çarş. Tem. 30, 2014 4:23 am
Giselle Lémieux Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Kurgular ve Sistemler

Atesokus'nun ana kurgusu ve bu kurguya bağlı olan yan kurguları ayrıca sizin önerdiğiniz kurguların olduğu bölüm. Aynı zamanda sitemizdeki sistemleri de takip edeceğiniz yer burasıdır.
Yeni mesaj yokAna Kurgu, Yeni mesaj yokYan Kurgular, Yeni mesaj yokSistemler
89Hogwarts Kurgusu: Bekl...
Salı Eyl. 13, 2011 5:54 am
George Crownie Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Sessizlik Mahzeni

Sitenin içinde herhangi bir sorununuz , şikayetiniz ya da isteğiniz varsa eğer buraya bakabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz...
3260İsim Değişimi.
Salı Şub. 21, 2012 3:07 am
Tsubas Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Hogwarts Bülteni

Bu kısımdan öğrencilerin okul işlemlerini yapabilir, Hogwarts ile ilgili genel duyuruları takip edebilir ve ders işlemlerini yapabilirsiniz...
Yeni mesaj yokDuyurular, Yeni mesaj yokDers Seçimleri
20115V. sınıflar Ders Alıml...
Çarş. Eyl. 14, 2011 4:46 am
George Crownie Son Mesajları Gör

Karakter ve RO Dünyası

 
Yeni mesaj yok

Oyun Vadisi

Herhangi bir mesleğe başvurmak ya da öğrenci mi olmak istiyorsunuz? Peki seviyenizi öğrendiniz mi? Hala öğrenmediyseniz eğer içeriye girin ve örnek bir Rp'nizi bırakarak puanınızı alın ve silediğiniz mesleği seçiniz..
Yeni mesaj yokSeviye Belirleme, Yeni mesaj yokDestek & Derslik
115218Catherine.
Salı Mayıs 15, 2012 10:29 pm
Catherine Cordell Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Seçmen Şapka

Okula başlayacak 11 yaşına gelmiş öğrencilerin başına taktıkları eski ama hâlâ işe yarayan seçmen şapka. Başına tak ve bekle... Bakalım özelliklerin neler... Belki cesaretin , belki zekan , belki adaletin ya da sinsiliğin. Herkese uygun dört binadan birine girmen çok yakın..
109216Amelia Jane Katlyn
C.tesi Tem. 14, 2012 3:39 pm
Amelia Jane Katlyn Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Belirsizlik Vadisi

Karakterinizin mesleği, görünüşü, ırkı gibi özelliklerine buradan karar verebilirsiniz. Başvurularınızda role play seviyeniz dikkate alınacaktır..
Yeni mesaj yokMeslek Seçimleri, Yeni mesaj yokAile Seçimleri, Yeni mesaj yokYetenek Alımları
17333St. Mungo Alımları
Salı Eyl. 13, 2011 6:14 am
George Crownie Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Karakteriniz

Avatar ve imzanızı kendiniz yapamıyor musunuz? Öyleyse buraya başvurun; yetkili moderatörlerin kurallar çerçevesinde yaptığı avatar ve imzanıza kavuşun... Lejantlarınızı da hazırlayıp koyacağınız yer burasıdır.
Yeni mesaj yokLejant, Yeni mesaj yokÜnlü Listesi, Yeni mesaj yokAvatar - Imza, Yeni mesaj yokIcon
74571Liste Başvuruları
C.tesi Mart 03, 2012 11:57 pm
Romana Andrei Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Kurgularınız

Öğrencilerin kuracağı organizasyonların kabul edildiği ve üyelerin toplandığı bölüm.
Yeni mesaj yokİlanlar, Yeni mesaj yokKarakter Kurguları, Yeni mesaj yokToplu Kurgular, Yeni mesaj yokRPG Randevuları, Yeni mesaj yokHazır Kurgular
62659Blainee.
Çarş. Eyl. 14, 2011 5:46 am
Quéntin Rumours Son Mesajları Gör

Sihir Basın & Yayın Ağı

 
Yeni mesaj yok

Gelecek Postası

Büyü Alemi'nin en büyük yayın ağı olan Gelecek Postası, 7'den 70'e herkese hitap eden yayıncılığıyla en çok dikkat çeken ve ilgi gören ağdır. İçinde herkesi ilgilendiren bir şeyler illaki vardır. Belki de bu yüzden her büyücü veya cadının evinde sayfalarcası bulunur..
00
Yeni mesaj yok

Dırdırcı

Kimine göre saçmalık kimine göre ilginç; doğru ya da yanlış herkesin her şeyde bilgisi olmalı... Değil mi? Dırdırcı gazetesi buradadır. Bir gün karşınıza patlar uçlu keleker çıkarsa, kafasına indirilebilecek bir dergi gerekir; ya da saçmalayan ama bununla ilgili bir sürü zırva barındıran sayfalar..
00
Yeni mesaj yok

Fiskos FM

Büyücülük tarihinin ilk radyo kanalıdır. Oldukça dinleyeni ve takipçisi mevcuttur. Her zaman yayın halinde olan FisKos FM Sihir Bakanlığı tarafından uygunsuz yayın nedeniyle üç kez kapatılmıştır. Bu kapatılıştan ibret alındığı ise görülmemiştir..
00
Yeni mesaj yok

Hogwarts Parodisi

00

Büyücü Mekanları

 
Yeni mesaj yok

Hogsmeade

İngiltere'deki tek büyülü köydür. Hogwarts, Hogsmeade'in karşısındaki gölün etrafına yerleşmiştir. Hogwarts Ekspressi yeni yılın başında öğrencileri bırakmak için Hogsmeade'deki istasyonda durur. Gölün etrafında istasyondan kaleye bir yol vardır..
Yeni mesaj yokBağıran Baraka, Yeni mesaj yokÜç Süpürge, Yeni mesaj yokBalyumruk Şekerci Dükkânı, Yeni mesaj yokDomuz Kafası, Yeni mesaj yokMadam Puddifoot'un Çay Dükkânı, Yeni mesaj yokHogsmeade Tren İstasyonu, Yeni mesaj yokSisli Göl, Yeni mesaj yokLe Val D'Amour Cafe, Yeni mesaj yokKanlı Joe Düello Salonu
28Son Bulmayan Acı
Salı Ağus. 16, 2011 10:15 pm
Louvenia Dorrell Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Godric's Hallow

Eski bir büyücü köyü olan Godric's Hallow huzur içinde olabileceğiniz nadide yerlerden biridir. Küçük bir köy olmasının verdiği bir şey olsa gerek, kalabalık bir nüfusa sahip değildir.
Yeni mesaj yokSmurf Çoçuk Parkı, Yeni mesaj yokMezarlık, Yeni mesaj yokKatherina Kilisesi, Yeni mesaj yokKütüphane, Yeni mesaj yokVolian Ormanı
310God Smiles..
Salı Eyl. 06, 2011 5:51 am
Francois Marjorie Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Diagon Yolu

Bu caddeye "Çatlak Kazan" denen ve Muggleların göremediği bir bardan veya uçuç tozu ile girilmektedir. Büyücüler bu caddeden kişisel ihtiyaçlarını karşılamak için alışveriş yaparlar. İçinde birçok dükkân bulunur..
Yeni mesaj yokGringotts Büyücü Bankası, Yeni mesaj yokAktar Sihir Malzemeleri Dükkânı, Yeni mesaj yokBinbir Çeşit Baykuş Dükkânı, Yeni mesaj yokCüppe Dükkânı, Yeni mesaj yokOllivander's Asa Dükkânı, Yeni mesaj yokQuidditch Malzemecisi, Yeni mesaj yokSihirli Hayvan Evi, Yeni mesaj yokFlourish & Blotts, Yeni mesaj yokMatmazel Caine'in Ucubik Şeyler Dükkanı, Yeni mesaj yokBar & Cafe Quella
465Toplu Kurgu: Meraka Ye...
Perş. Eyl. 29, 2011 6:18 pm
Elena Nina Pearl Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Knockturn Yolu

Gringotts'un yanından geçen yol, meşhur Knockturn Yolu'na çıkar. Bu yol oldukça dardır ve öğrenciler için tekin bir yer değildir. Bu sokakta Karanlık Sanatlarla ilgili birçok dükkan bulunur..
Yeni mesaj yokBorgin & Burkes, Yeni mesaj yokSokaklar, Yeni mesaj yokGrown Kitapçısı, Yeni mesaj yokOcean Night Club
13Acı.
Çarş. Ağus. 10, 2011 7:54 pm
Ysebel Moore Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Azkaban Hapishanesi

Büyü Kanunlarını Uygulama Dairesi, Kuzey Denizi'nin en kuzeyinde küçük bir ada da yer alan Azkaban Kalesi ya da Azkaban adıyla bilinen bir cezaevi idare etmektedir. Ruh emiciler tarafından korunan kaleden kaçış imkansıza yakındır..
Yeni mesaj yokKoğuşlar, Yeni mesaj yokYönetim Katı, Yeni mesaj yokKule
00

Londra

 
Yeni mesaj yok

Çatlak Kazan

Büyüce Dünya ile muggle dünyası arasındaki bir geçiştir bu yer. Yanındaki tuğlalarla oynayınca kendinizi Diagon Yolu'nda buluverirsiniz. Ayrıca küçük ama rağbet gören bir bardır. İngilitere dışından gelen öğrencilerin tatillerde tercih ettiği ilk mekandır..
Yeni mesaj yokOdalar, Yeni mesaj yokBar, Yeni mesaj yokLobi
318Her Şey Beklendiği Gib...
Salı Eyl. 06, 2011 6:24 am
Zepour Nerdenian Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

İngiltere Sihir Bakanlığı

Bu kurum, Britanya'daki büyücü dünyasının yönetiminden sorumludur. Temel görevi, Muggleları büyücü dünyasından uzak tutmaktır. Bu karmaşık ve çok fazla bürokrasi gerektiren bir görevdir..
Yeni mesaj yokI. Kat: Bakan'ın Ofisi ve Destek Kadro, Yeni mesaj yokII. Kat: Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi, Yeni mesaj yokIII. Kat: Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi, Yeni mesaj yokIV. Kat: Sihirsel Yaratıklar Düzenlenmesi ve Denetim Dairesi, Yeni mesaj yokV. Kat: Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi, Yeni mesaj yokVI. Kat: Sihirli Ulaşım Dairesi, Yeni mesaj yokVII. Kat: Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi, Yeni mesaj yokIX. Kat: Esrar Dairesi, Yeni mesaj yokX. Kat: Unutturma Dairesi, Yeni mesaj yokXI. Kat: Seherbazlık Bürosu
00
Yeni mesaj yok

Muggle Köyü

Londra'daki Muggle'ların yaşadığı büyücülerin pek fazla olmadığı alandır. Bu mekanın yoldaşlık açısından büyük önemi vardır. Londra'nın ilk kurulduğu yıllara dayanmakla beraber çok heyecanlı buluşmalar geçirmiştir.
Yeni mesaj yokLentress Meydanı, Yeni mesaj yokCasper Çoçuk Parkı
313Mazoşist misin sen?
Ptsi Ağus. 29, 2011 8:01 pm
Constanta Gavriell Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

St. Mungo Büyücü Hastanesi

Yeni mesaj yokZemin Kat: Eşya Kazaları, Yeni mesaj yokI. Kat: Yaratıkların Yol Açtığı Yaralanmalar, Yeni mesaj yokII. Kat: Sihirli Böcekler, Yeni mesaj yokIII. Kat: İksir ve Bitki Zehirlenmeleri, Yeni mesaj yokIV. Kat: Büyü Hasarı, Yeni mesaj yokV. Kat: Kafeterya
16Kanadı Kırık
C.tesi Ağus. 13, 2011 2:54 am
Aura Carswell Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Prıent's End

Sessiz ve bir o kadar da ıssız olan bu yerleşim merkezi cadı ve büyücüler tarafından fazla tercih edilmeyen bir bölgedir. Bölge genellikle Muggler tarafından tercih edilse de yine de onların sayısı da cadı ve büyücülerin sayısını çok fazla geçmemektedir..
Yeni mesaj yokConstanse Mezarlığı, Yeni mesaj yokKeentips Kilisesi, Yeni mesaj yokKaranlık Sahil
23Sebep-Sonuç
Paz Ağus. 28, 2011 2:43 am
Edwin Paul Coelho Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Londra MerkezYeni mesaj yokIce Babes / Strip Club
442Londra Merkez, 30 cm h...
Paz Tem. 22, 2012 11:21 am
Valeria Nerissa Wesley Son Mesajları Gör

Diğer Mekanlar

 
Yeni mesaj yok

Roma


Yeni mesaj yokWilson Oteli, Yeni mesaj yokOragisu Çin Restaurantı, Yeni mesaj yokSignature Bar, Yeni mesaj yokPercywood Sanat Akademisi
211Gece Hayatı
Cuma Ağus. 12, 2011 8:29 pm
Euterpe Châtillon Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Paris


Yeni mesaj yokEyfel Kulesi, Yeni mesaj yokFrengie Büyücü Şebekesi, Yeni mesaj yokDeathly Club, Yeni mesaj yokPassion La Chocolat
00
Yeni mesaj yok

New York


Yeni mesaj yokThe Harlequin, Yeni mesaj yokHollow Bar, Yeni mesaj yokReider Gölü, Yeni mesaj yokShard Restaurant
422Parti
Perş. Ağus. 25, 2011 8:14 am
Francois Marjorie Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Transilvanya


Yeni mesaj yokUmut Gölü, Yeni mesaj yokSléver Cafe
00
Yeni mesaj yok

Barcelona


Yeni mesaj yokTrewér Sahili, Yeni mesaj yokFelicidad Cafe, Yeni mesaj yokWersay Ormanı
00

Kingcross Tren İstasyonu

 
Yeni mesaj yok

Peron 9 3/4

Peronlar arası geçiş ile Hogwarts Expressi'nin kalktığı bölgeye ulaşabilirsiniz. Muggleler 9 3/4 peronunu göremezler..
Yeni mesaj yokPeron 9 ¾, Yeni mesaj yokKompartımanlar
00

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

 
Yeni mesaj yok

Zindanlar

Hogwarts'ın derinlerinde karanlığın hapsolduğu ve asi ruhlu öğrencilerin ortak salonlarının bulunduğu eşsiz mekan. İksir dersliği bu bölgededir. Slytherin dışı öğrenciler buraya gelmeyi pek sevmez..
Yeni mesaj yokİksir Dersliği
223atakuleden at beni, in...
C.tesi Ağus. 16, 2014 5:20 am
Lynnette Heloise Sneaux Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Giriş Katı

Hogwarts'ın en görkemli katlarından biri de Giriş Katıdır. Bu salonlar bulunmaktadır. Her öğrencinin günlük uğradığı yerlerden biridir. Yeni öğrencilerin okula girdiklerinde gördükleri ilk yer burasıdır..
Yeni mesaj yokOrtak Salon, Yeni mesaj yokBalo Salonu, Yeni mesaj yokDüello Salonu, Yeni mesaj yokSüpürge Dolabı
14Saçma Dedikodu Sorunu...
C.tesi Eyl. 10, 2011 5:10 pm
S. Lilith Mara Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

I. Kat

Hogwarts'ın gizemli merdivenlerinden çıkıldığında karşınıza çıkan ilk koridordur. I. Kat koridoru birçok derslik barındırmakla beraber meraklı öğrencilerin ortak alanlarınında bulunduğu bölgedir..
Yeni mesaj yokBiçim Değiştirme Dersliği, Yeni mesaj yokKaranlık Sanatlara Karşı Savunma Dersliği, Yeni mesaj yokSihir Tarihi Dersliği
55Ders Gereksinimleri
Ptsi Ağus. 15, 2011 3:12 am
Efrain F. Mytquise Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

II. Kat

Merdivenlerden biraz daha çıkıldığında ulaşılan koridor II. Kat Koridorudur. Bu koridor sınav zamanı dolup taşar. Öğrencilerin gelmeyi pek sevmediği koridorlardan biridir. Araştırmacılar için yararlı olacak büyük bir kütüphane saklar bu koridor..
Yeni mesaj yokTılsım Dersliği, Yeni mesaj yokKütüphane, Yeni mesaj yokMitoloji Dersliği, Yeni mesaj yokSınav Salonu
22Pano ~
Salı Eyl. 13, 2011 7:26 am
Raphael K. Morierty Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

III. Kat

Hogwarts'ın en geniş koridorudur. Koridorda sadece iki kapı bulunmasının nedeni revirin burada olmasıdır. Oldukça geniş yer kaplayan revir her türlü hastalığın tedavisinin yapıldığı yerdir..
Yeni mesaj yokHastane Kanadı, Yeni mesaj yokKızlar Tuvaleti
00
Yeni mesaj yok

IV. Kat

Gizemli ve enteresan bir kat daha. Sırlarla dolu bir kat olmasının yanı sıra efsaneleri barındıran odalara sahiptir. Buralarda araştırma yapacak öğrencilerin katın sonundaki Müdür Yardımcısı'na dikkat etmesi gerekmektedir..
Yeni mesaj yokSınıf Başkanları Banyosu, Yeni mesaj yokİhtiyaç Odası, Yeni mesaj yokErkekler Tuvaleti, Yeni mesaj yokMüdür Yardımcısı Odası
00
Yeni mesaj yok

Kuleler

Hogwarts'ın en üst katmanıdır. Birden fazla kuleyi barındıran şato, bu kulelerdeki cesur ve bilge öğrencilerin ortak alanlarınıda kapsar. Mektupların gönderildiği baykuşhane bu kulelerdedir. Sol taraftaki kulenin en üstünde bulunan Müdür Odası kulelerin en eski bölümüdür..
Yeni mesaj yokAstronomi Kulesi, Yeni mesaj yokBaykuşhane, Yeni mesaj yokSaat Kulesi, Yeni mesaj yokKehanet Kulesi, Yeni mesaj yokMüdür'ün Odası, Yeni mesaj yokMüzik Bölümü
29Gerçek Dünyaya Hoşgeld...
Ptsi Ağus. 29, 2011 7:46 pm
Calvin Harrison Romans Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Bahçe

Dışarıya açılan bir kapı ve yanında getirdiği binbir türlü olay. Çevrene dikkatli bakın. Nerede olduğunu bilmezsen bu senin için karmakarışık bir hal alabilir. Yasak Orman'a dikkat et ki, başın belaya girmesin..
Yeni mesaj yokUçuş Dersliği, Yeni mesaj yokGöl Kenarı, Yeni mesaj yokSYB Dersliği, Yeni mesaj yokYasak Orman, Yeni mesaj yokQuidditch Sahası, Yeni mesaj yokBitkibilim Seraları
1032Günler Sonra ~
Salı Ocak 31, 2012 3:56 am
Bilius Firebook Son Mesajları Gör

RP Dışı

 
Yeni mesaj yok

Üyeler Arası

AO-RPG Ailesinin en çok önem verdiği şeylerden biri de üyeler arası dostluk, sıkı ilişkiler ve aile bağıdır. Bu başlık sayesinde yeni üyeler ile tanışabilir, fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Dostluklarınızı burada geliştirin..
Yeni mesaj yokTanışma, Yeni mesaj yokResimleriniz, Yeni mesaj yokBuluşmalarınız
53673Benim adım name ilkcan...
Perş. Eyl. 15, 2011 4:53 am
Lucifer J. Morgenstern Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Oyun Kompartımanı

RP yapmak istemiyor musunuz? veya RP yapacak kimse yok mu? O zaman bu başlık tam size göre. Birbirinden değişik oyunlarla birlikte dostlukları pekiştirecek bir alan. Bir cevap yazın, eminim birileri size eşlik edecektir..
14961Seyir Defteri
Ptsi Haz. 10, 2013 1:25 am
Valeria Nerissa Wesley Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Kullanıcı Paylaşımları

Beğendiğin bir yazı mı gördün? yoksa "Ben çok iyi çizim/photoshop yaparım." mı diyorsun? Hemen bu başlığa alalım seni. Bizimle paylaş ve ailemizin paylaşımcısı ol. AO-RPG ailesi genç yeteneklere her zaman açıktır..
Yeni mesaj yokEserleriniz, Yeni mesaj yokFilm, Yeni mesaj yokMüzik, Yeni mesaj yokKitap, Yeni mesaj yokAnket, Yeni mesaj yokHP
19198QueenS'in çalışmaları~...
Perş. Eyl. 08, 2011 12:45 am
Jeremy Mansfield Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Günceleriniz

İyi bir günün ardından yaşadıklarınızı anlatacak birilerini mi arıyorsunuz? Ya da canınız bir şeye sıkıldı, bunu paylaşacak birisi. Bunları ailemizle paylaşabilirsiniz. Flood derdiniz olmadan yazabilirsiniz. Tabii ki sadece kendinizle ilgili olmayabilir. Karakterinizle ilgili bir şeyleri de burada paylaşabilirsiniz.
Yeni mesaj yokKullanıcı Günceleri, Yeni mesaj yokKarakter Günceleri, Yeni mesaj yokYorumlar
937Günce.
Salı Eyl. 13, 2011 7:15 am
S. Lilith Mara Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

AO Sözlük

Özgürce ortaya bir konu atılarak diğer üyelerin de yorumlarıyla eşlik ettiği bölümdür. Üyelerimizin yarattığı AO Sözlüğü geliştirmek yine üyelerimizin elindedir..
1276Çikolata
C.tesi Ağus. 20, 2011 8:48 pm
Helena Morozova Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Dost Siteler

33Mortem Symphony RPG
Salı Ağus. 09, 2011 10:08 am
George Crownie Son Mesajları Gör
Günün aktif konuları
Bugünün en iyi 20 yollayıcısı
En iyi 20 yollayıcı
Forumun çerezleri silmek
Kimler hatta?
Kimler hatta?Kullanıcılarımız toplam 29575 mesaj attılar
Toplam 1058 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Tolga Karaca
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir
Sitede bugüne kadar en çok 180 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 10:00 pm tarihinde online oldu.

Kayıtlı kullanıcılar : Yok
Hiçbir üye bugün doğum gününü kutlamıyor
7 gün içerisinde doğum günlerini kutlayacak üyeler: April Caroline Swain (22), Katherine Kingston (22), Sorcha Kuran (26)
Gruplar : [ Yönetim ][ Gryffindor ][ Ravenclaw ][ Hufflepuff ][ Slytherin ][ Profesörler ][ Sihir Bakanlığı ][ Seherbaz ][ Sihir Basını ][ Şifacı ][ Hogwarts Çalışanı ][ Serbest Meslek ][ Gringotts ][ Hayalet ][ Sanatçı & Ünlü ][ Büyücü & Cadı ][ Kaçak ][ Lord ][ Yaratık ][ Ölü ]

Yeni mesaj varYeni mesaj varYeni mesaj yokYeni mesaj yok  Forum kilitlenmiştirForum kilitlenmiştir