Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Dertleşmeye İhtiyacım Var

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

Gerçek İsim : Aslı /Selin
Lakap : Bülent&Aslı

Dertleşmeye İhtiyacım Var Empty
MesajKonu: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 8:40 pm

NOT:RP YE HERKES KATILABİLİR.AMA RP YAPARKEN LÜTFEN BETİMLEME YAPMAYA ÖZEN GÖSTERİN.SONRA RPLER KISA OLUYOR.KURALLAR AŞILMIŞ OLUYOR.LÜTFEN BETİMLEME YAPINIZ.BETİMLEME YAPINCA RP UZAMIŞ OLUYOR.

Gabriella Victor ile kavga ettikten sonra çok üzülmüştü.Özellikle de Victor’un “Canın Cehenneme Anna” demesi kulağında yansıyordu hep.Gabriella kavgadan sonra Göl Kenarı’ndan ağlayarak uzaklaşmıştı.Sonra Yasak Ormana giderek kafasını dinleyebileceğini düşünmüştü.Rüzgarın uçuşturduğu saçlarıyla ağlayarak Yasak Ormana gitmişti Gabriella.Gündüz olmasına rağmen Yasak Ormanda gökyüzü karanlıktı.Gabriella Yasak Ormanda ağlayarak yürüyordu.Sonra birden etrafına bakmıştı ve kendine gelmişti.Gabriella kaybolmuştu.Yolunu bulamıyordu.Nerden gelmişti acaba?Ağaçların arasında kalmıştı.Gabriella korkarak ağacın birinin dibine kıvrılmıştı.Bir taraftan ağlıyordu,bir yandan da acı çekiyordu…
Aragorn Sanguris
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Aragorn Sanguris

Gerçek İsim : Göktürk

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Dertleşmeye İhtiyacım Var Left_bar_bleue93/100Dertleşmeye İhtiyacım Var Empty_bar_bleue  (93/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 8:50 pm

Aragorn uçarcasına geldi Gabriella'yı yasak ormanda görmüştü.Kaybolduğunu hissederek 'Hey cimcime nabıyo la orda ?' dedi ve yanına gitti.
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 8:53 pm

Gabriella üzgüncesine hiçbirşey farkettirmeden;

-Hiç.Sadece oturuyordum.

Ağlamamaya çalışıyordu Gabriella ama kendisini tutmak çok zordu.Dertleşmeye gerçekten ihtiyacı vardı...
Aragorn Sanguris
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Aragorn Sanguris

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Dertleşmeye İhtiyacım Var Left_bar_bleue93/100Dertleşmeye İhtiyacım Var Empty_bar_bleue  (93/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 8:57 pm

Gabriella hiçbir şey fark ettirmemeye çalışıyordu ama içten içe ağladığı belli oluyordu.Aragorn üzgün olduğunu anlıyınca fırsattan yararlanarsk 'Bayır aşağıları çok güzel olur değil mi Gabriella ?'dedi.
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:00 pm

Gabriella ağlıyordu halen.Birazda korkuyordu Aragorn'dan.Ve sinirlenmiş bir şekilde Aragorn'a cığırdı;

-Ne demeye çalışıyorsun Aragorn?
Aragorn Sanguris
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Aragorn Sanguris

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:04 pm

Karşısındaki kız ağlıyordu bu Aragorn'un çok hoşuan gitmişti.Kıza doğru sokularak 'Ne demek istediğimi gayet iyi biliyorsun tırmala beni kaşı beni ha ne dersin ?' dedi.
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:08 pm

Gabriella artık sinirinden köpürüyordu.Aragorn'a tekrar çığıracaktı ama korkuyordu.Ürkülerek ayağa kalkmıştı ve "Seni iğrenç pislik." demişti.Aragorn Gabriella ya pis bir ifade ile bakıyordu.Gabriella geriye doğru birkaç adım atarak "pislik.Ben senin bildiklerinden değilim.Sapık." demişti.Gabriella tam arkasını dönmüş gidecekken Aragorn onu tutmuştu...
Aragorn Sanguris
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Aragorn Sanguris

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:12 pm

Gabriella mal gibi karşısında topaç gibi fırıldıyordu.Aragorn kızın dediklerini hiç asmadan 'Bedeninide satın alırım ruhunuda yavrum benim be.' dedi.
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:15 pm

Gabriella artık çıldırmış hale gelmişti.Karşısında ki dönem boyunca ona karşılık kötülük göstermiş olan Aragorn'du.Gabriella Aragorn'a karşı bağırarak;

-Ya sen kim olduğunu sanıyorsun?Bana hiçbirşey yapamazsın.5.sınıfsın diye benden büyük olduğunumu düşünüyorsun?Herşeyi elde edemezsin.Unutma.Ve bu herşey içinde bende varım...

Gabriella sinirle gene arkasını dönmüştü ki Aragorn Gabriella'nın ellerini sıkıca tutarak Gabriella'nın kulağına birşeyler fısıldamaya başlamıştı...
Aragorn Sanguris
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Aragorn Sanguris

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:26 pm

Aragorn bu kızın böyle şapşalca davranmasına akıl erdiremiyordu.Kıza çapkın bir bakış atarak 'Ben bir Slytherin'li ve soylu bir ailenin torunuyum başka bir sorun var mıydı bayan very sexy.Bu arada evet senden büyüyüğüm ve seni elde etmeme gerek yok bakireliğin dün gece benim odlu bile.' diyerek dilini yaladı.
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:28 pm

Gabriella artık ağlamaktan kendini alamayacaktı.Çünkü artık laflara karşı çıkamıyordu.Aragorn yağ gibi üste çıkıyordu.

-Bak Aragorn.Benimle uğraşma.Hem ayrıca ne dediğinin farkında mısın sen?Ben dün gece uyumadım bile.Bütün gece ders çalıştım...

Aragorn sırtak bir gülüş atmıştı...
Aragorn Sanguris
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Aragorn Sanguris

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:42 pm

Aragorn çok sırtakça gülerken Gabriella'ya dönmüştü ve 'Sen dün eter ve bezle bayılttım daha sonra bakireliğini aldım aaa hatırlamıyor musun yoksa?Ne kadar acı bir durum bütün hogwarts duymuştu halbuki o güzelim seslerini.'dedi ve sırtakça gülerek hıh çekti.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:42 pm

Pearl Aragorn'un eğlencesini gördü ve bekledi.
Onun aptallarla uğraşmasına bayılıyordu. Durduğu yerde konuşmaları dinledikten sonra ilerledi ve tatlı sesiyle konuştu.
" Aragorn. Sevgilim demek ağına bir balık düşürmeye çalışıyorsun. " dedi keyifle.
Adımlarını hızlılaştırdı ve Aragorn'un yanına gitti. Gabriella'ya makas atıp konuştu.
" Bak güzelim. Aragorn çok çapkındır. " dedi sinsice.
Tek kaşını kaldırıp gülümsemesine devam etti. Kahkaha atmayı kestiğinde yüzündeki sinsi gülünüş bir nebze olsun silinmemişti.
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:44 pm

Gabriella hiç kuşkusuz bir şekilde Pearly'e cevap veriyordu;

-Merak etme tatlım.Farkındayım.Ama sorun o değil.Sorun beni rahatsız etmesi.Dikkat et.Sevgilin elinden gidiyor.Benden sana bir arkadaş tasiyesi.Sevgilinin böyle çapkın olmasına izin verme.Yoksa elinden gider benden söylemesi.

Pearly susmuştu nerdeyse.Aragorn'a gelince.
Gabriella böyle birşeyden kesinlikle emindi.Aralarında asla böyle birşey olamazdı.Çünkü tüm gece neredeyse Profesörle çalışmıştı.

-Yeter.Yalan söylediğini hepimiz biliyoruz Aragorn.Dün gece profesörle çalıştım ben.Şİmdi kapa çeneni pis aptal...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:56 pm

Pearl Gabriella'nın çocukça cevabını bekledi
"Merak etme tatlım.Farkındayım.Ama sorun o değil.Sorun beni rahatsız etmesi.Dikkat et.Sevgilin elinden gidiyor.Benden sana bir arkadaş tasiyesi.Sevgilinin böyle çapkın olmasına izin verme.Yoksa elinden gider benden söylemesi." dedi Gabriella.
Pearl'a meydan okumak nedemek diye düşündü Pearl.
Ardından Gabriella Aragorn'a döndü.
"
Yeter.Yalan söylediğini hepimiz biliyoruz Aragorn.Dün gece profesörle çalıştım ben.Şimdi kapa çeneni pis aptal..." dedi.
Pearl'ın tatlı ruh hali gitmişti. Elini Aragorn'un omzuna koydu.
"Ah Gabriella. Aragorn'un elimden gideceğini senin gibi bir kızın söylemesi inan o kadar komik ki. Tatlım sen benim arkadaşım değilsin inan. Senin gibi kimin dibinde olduğu belli olmayan bir kızın söylediği sözlerle sevgilim elimden gidecek değil. Ve sevgilime laf edemezsin tamam mı canım. Ayık olmalısın. Değilmi aragorn? " dedi pearl sakince.
Gülümsedi ve elini Aragorn'un beline doladı.
Aragorn Sanguris
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Aragorn Sanguris

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 10:02 pm

Tam karşısındaki kıza cevap vericekti ki sevgilisi gelmişti yanlarına.Sevgilisi o kadar güzeldiki ona bakamyı sürdürürken ne söyliceğini bile unutmuştu.Onunla evlenmeyi o kadar çok istiyordu ki reşit olana kadar beraber olmak istiyordu.O varken başka kızla asla beraber olamazdı.Onu bu kadar sevmesi ona bağlanması demekte değildi.Aragorn bir insana asla tam olarak bağlanmazdı.Sevgilisini elini tutaral 'Ah sevgilim bırak kendi çapında takılsın.Ne dediğini bilmiyor ki dengesiz ne yaparsın.Aklını abuk subuk şeylerle baya meşgul etmiş anlaşılan.'dedi.Sevgilisine öpücük attı.Sarılmamak için kendini zor tutuyordu.Ona bakmaya devam etmeden Gabriella'ya pis bir bakış attı.
Harry Hoghwarts

Harry Hoghwarts

Gerçek İsim : cenk
Lakap : White_Wolf

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 10:36 pm

Harry o gün derslerinden çıkmışdı ve yasak ormana yakın bir yerde kitap okuyordu yasak ormanın içinden bir bağırma sesi gelmişti Harry gitmeyi düşünmemişti belki ormandaki yaratıklar dır diye düşünmüştü ama o ses bir daha gelince sesi tanımıştı ve elindeki kitabı bırakıp o yöne doğru koştu ve orda Anna yı görünce birden yanında beliri verdi o sıra Aragorn ve kız arkadaşını görmemişti Harry o kadar cesaretli bir şekilde gelmiştiki buna kandisi bile inanamamıştı ve annaya doğru yönelerek "Anna iyimisin neden ağlıyorsun o sesler sendenmi geldi" dedi ama Anna o sıra Harry nin arkasına bakıyordu Harry arkasına dönünce Aragorn ve kız arkadaşını görmüştü Harry "Sen!! burda ne işin var Aragorn" demişti Aragorndan ve Annadan cevap beklercesine duruyordu.
Aragorn Sanguris
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Aragorn Sanguris

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 10:46 pm

Ortama küçük bir veled gelmişti ne yaptığını daha bilmiyordu heralde diye düşünmüştü Aragorn.O sıradakendi ile ilgili bir şeyler saçmalamıştı.Aragorn çocuğu hiç tınmıyormuşçasına 'Ah evet canım az önceki o sexy sesler ondan çıkıyordu.Bir problemin mi vardı acaba ? Eğer var ise hiç çekinmeden benle paylaşabilirsin.Gryffindorlu küçükelr beni her zaman çok güldürmüşlerdir zaten.Bu arada pis veled asıl senin burda ne işin var büyüklerin işine burnunu sokulmayacağını öğrenmedinmi yoksa.Seni aşağılık pis bulanık.'dedi.
Harry Hoghwarts

Harry Hoghwarts

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 10:52 pm

Harry nin sinir kat sayısı artıyordu ama duygularını dışarı vurmayı sevmiyordu. Aragorna dönerek " Burun benim burnum istediğim yere sokarım buna ne sen karışırsın nede başkası şimdi buradan uzaklaşın " dedi. Ananın önüne geçerek cesaretinini daha da fazla artırdı. Bazen yaptıklarına kendisi bile inanamıyordu Aragorndan gelecek cevabı çok merak ediyordu.
Aragorn Sanguris
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Aragorn Sanguris

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 10:59 pm

Bu salak oğlanın yaptıklarına anlam veremiyordu.Yaptığı saçmalıklara bir son vermesi gerekiyordu yoksa kendisi verecekti.Oğlan malca şeyler söyleyerek daha çok sinirlendiriyordu.Aragorn çocuğun söylediklerine biraz şaşırmıştı ve sinirlenmiştide.O kim oluyorda kendinden dört yaş büyük birine kafa tutuyordu.'Sen kimsin lan bücür.' diyerek çocuğun karın boşluğuna dirsek atmıştı.Çocuğun nefesi kesiliyordu.
Harry Hoghwarts

Harry Hoghwarts

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:03 pm

Harry nin karın boşluğundan aldığı darbe çok kötüydü nefesi kesiliyodu içinden Aragorna vurmak istemişti ama bunu yapmak istemiyrodu eğer vursaydı onun seviyesine düşmüş olcaktı yerdeyken Aragorna bakarak " Sana vurupta senin seviyene düşmek istemiyorum benden büyük olmuşsun ama zeka yaşını büyütememişsin " dedi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:07 pm

Pearl kavgayı izlemek istemiyordu.
Çünkü Aragorn'a , sevdiği adama bir zarar gelmesini hiç istemiyordu. Tabi o 1. sınıf veledin hiç şansı yoktu ama Aragorn'u yinede düşünüyordu. Aragorn'u sinirlendiği zaman sakinleştirmek çok zordu. Onun sinirli mırıltılarının arasına girdi ve Aragorn'ın kollarından tutup onu yerinde tutmaya çalıştı.
" Sevgilim sakin ol. Küçük çocuklara vurmayacaksın değilmi? Lütfen. " dedi sakince.
Aragorn'un sinirli nefesleri hızla devam ediyordu. Omuz üstünden çocuğa baktı. Anna'nın avanak bakışlarını yakaladığında ona sinirle bağırdı.
" Sarsark Anna. Lanet olası şu bücürü kucağına alıp sallasana. " dedi.
Aragorn'a dönerek ellerini beline sardı.
" Sakin ol sevgilim. " dedi.
Eziklerle uğraşmayı seven tarafını bir kenara atıp sevdiği adamı düşünmeye başlamıştı Pearl.
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:13 pm

Gabriella artık sinriden köpürüyordu.Şaşkınlıkla olayları izlemişti;

-Sanane Pearl.Çocuk senden bile cesur olduğuna göre buraya gelmiş.Sen Aragorn.Hep zararcımısın sen?

Gabriella Harry'nin yanına gitmişti;

-Canın incindi mi Harry?
Harry Hoghwarts

Harry Hoghwarts

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:19 pm

Harry Annaya dönerek "Hayır" dedi ama Harry pearl e dönerek " Sen Aragornu sallıyorsun ya ikiniz güzel çift olmuşsunuz bana ihtiyacınız yok " dedi gülümseyerek ve ayağa kalktı ne kadar karşısındakilere laf etsede Harry bir şey yapabileceğini sanmıyordu ama kaçacağını sanıyolarsada yanılıyolardı Harry laf yemeyen tiplerdendi. Harry eliyle karnını tutuyordu Annaya dönerek " Sanırım bugün günümü Hsatane kanadında güzel şekerlemeler yiyerek geçircem " dedi gülümseyerek.
Aragorn Sanguris
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Aragorn Sanguris

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:21 pm

Aragorn daha fazla sinirlenmeye başlıyordu.Bu çocuk iyice ölmeyi hakediyordu diye düşünmüştü.Asasını yavaşça pelerininden çıkarmıştı.Çocuğa doğru uzatıyorduki sevgilisi araya girmişti.O araya girince bir nebze olsa da sakinleşmişti.Sevgilisi kolundan tuttuğunda kalbi hoplamıştı.Ne olduğunu anlamadan yavaşça ellerini sevgilisinin boynuan dolayarak sarılmıştı.Daha sonra onun kulağına 'Bu çocuk dövülmeyi hakediyor.'diye fısıldamıştı.Daha sonra çocuğa dönerek 'Demek sen seviyeni bozunca beni dövebileceğini sanıyorsun küçük veled.Haydi gelip dövsene çok merak ettim o küçük ellerin bana yetişebilecek mi acaba.'dedi.Daha sonra çocuk yerde kıvranırken ayağıyla karnıan doğru bir tekme daha sallayarak sevgilisinin elinden tutup pis pis gülüyordu.

Dertleşmeye İhtiyacım Var
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Buna Gerçekten İhtiyacım Vardı