Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Dertleşmeye İhtiyacım Var

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Harry Hoghwarts

Harry Hoghwarts

Gerçek İsim : cenk
Lakap : White_Wolf

Dertleşmeye İhtiyacım Var - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:26 pm

Harry tekrar yere düşerek içinden " Heh birde bu eksikdi tadı tuzu oldu " dedi ama dışından ise acısını dışa vurdu ama bağırmamıştı. Her yumruk yediğinde acıdığı yerin daha kötü olduğunu hissediyordu ama bu acıların Harry için bir önemi yoktu Harry bu acıların daha kötüsünü gördüğü için fazla düşünmüyordu.
Adney Scary

Adney Scary

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:26 pm

Adney hızlıca ilerliyordu.Yasak ormanı bir kolaçan etmek istiyordu.Asasını alıp yasak ormana ilerledi.Kökler etrafa saçılmıştı.Dikkatli ve hızlı bir şekilde karanlığın içinde ilerliyordu.Bağırışmalar etrafı kalamıştı.Hemen o yöne doğru koştu.Ve öğrencilern orada olduğunu görünce bir ağacın arkasından onları dinlemeye koyuldu ve yeterince dinledikten sonra öğrencilrin arasına daldı ve sesli bir şekilde:

"Çocuklar burada ne yaptığınızı sorabilir miyim?" dedi.Gelecek cevabı bekliyordu.Hepsi sus pus olmuşlardı.Hepsinin kafası yere eğmişti kimseden çıt çıkmıyodu.Anna'nın gözü yaşlıydı ses tonunu biraz kalınlaştırarak:

"Bayan Anna belkide olayı siz açıklamak istersiniz." dediğinde.Birinci sınıf öğrencisi Harry tam atlıyorduki eliyle sus işareti yapıp:

"Size söz hakkı verdiğimi sanmıyorum lütfen susun." dedi ve Anna'yı dinlemeye başladı.
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

Gerçek İsim : Aslı /Selin
Lakap : Bülent&Aslı

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:31 pm

Gabriella korkuyla;

-Profesör şey ben sadece kafamı dinlemek için Yasak Ormana gelmiştim.Sonra arkamdan Aragorn gelmişti.Bana haddini aşan şeyler söylemeye başlamıştı.Sonra Pearl geldi.Bana karşı çıkmaya çalıştılar.Ben bağırdım.Çok sinirim bozulmuştu.Harry sesimi duyarak yanıma gelmişti.Sonra işte Aragorn Harry ye işte şey tekme tokat sataştı.Şimdi Harry yi hastane kadanına götürecektim.İzin isteeybilir miyim?
Adney Scary

Adney Scary

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:36 pm

Adney iyice kızgınlaşarak ses tonunu kalınlaştırdı:

"Bayan Anna burada ne yapacağınıza siz değil ben karar veririm.Anlaşılan bölümünüzün özelliklerinin taşıyamayacak kadar zayıfsınız.Bay Harry bu gün şekerlemelerle hastane kanadında değil elinde kalemle ceza odasında benle geçirecek.Her neyse bakalım diğerleri ne diyecek." dedikten sonra sesini düzeltip:

"Bayan Pearl birde olayı siz anlatın isterseniz." dedi ve küçük Harry yeniden atlayacaktıki Adney sinirlenip ses tonunu şiddetlendirip:

"Size söz hakkı vermedim çenenizi kapayın bay Harry.Şimdi bebek gibi ağlayabilirsiniz.Cezanız iki katına çıktı." dedi ve Pearl'ın konuşması için işaret etti.
Harry Hoghwarts

Harry Hoghwarts

Gerçek İsim : cenk
Lakap : White_Wolf

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:48 pm

Harry konuşmak istiyordu ama profesör buna izin vermiyordu ama Harry çektiği acıyada dayanamıyordu son tekme kötü helmişti halen karnını tutuyordu bir an orda olmak istememişti ama Harry nin arkadaşları söz konusu olunca her şeyi yapardı düşmanı bile zor durumda olsa.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:49 pm

Pearl kendisine sıra gelmesine sevinmişti. Anna'nın attığı yalanları ve mahrem yerinden anlattığı olayları düzenleyebilecekti.
" Teşekkürler Profesör "
Ardından ellerini göğsünde birleştirdi.
" Profesör ben buraya geldiğimde Anna ila Aragorn hafif bir tartışma yaşıyordu. Ardından Anna benim ve Aragorn hakkında üstüne vazife olmayan gereksiz konuşmalar yaptı. Sonra Harry gelip Aragorn'a sataştı. Ağır laflar söyledi. Aragorn kendine hakim olamadı.Kişiliğine edilen hakareti kimse kaldıramazdı sonuçta. Harry'i geriye savurdu. Ben aralarına girdim. Anna'ya Harry'i tutmasını söyledim. Fakat anna o senden daha cesaretli karışma gibisinden konuşarak beni geri tepmeye çalıştı. Anna o kadar işveliydi ki Harry'i kavgaya teşvik ediyordu. Kavgaya tutuştular. Ben araya girmeye çalıştım fakat Anna Harry'i kudurtmuştu bir kere. "
Ellerini kalçasına koydu ve nefes verdi.
" İşte olan bu Profesör. "
Profesörün sakin ve sabırlı yüzüne baktı.
Aragorn Sanguris
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Aragorn Sanguris

Gerçek İsim : Göktürk

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Dertleşmeye İhtiyacım Var - Sayfa 2 Left_bar_bleue93/100Dertleşmeye İhtiyacım Var - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (93/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 12:12 am

Aragorn olanlardan sonra biraz afallamıştı.Ne olduğunu daha anlamadan profesör gelmişti.Burdaki hiçbir suçu kendinde bulmuyordu.Elbet bunuda profesör anlıyacaktı.Gabriella'da biliyorduki kız kuyruk sallamasa erkek onun peşinden gitmezdi.Burdaki bütün suç o yüzden o gerizekalı kızındı.Aragorn boşu boşuna kızın peşinden gitmezdi.Bunu neredeyse bütün Slytherin'li öğrenciler biliyordu.Diğer çocuk meselesina gelince çocuk durduk yere ona sataşmasaydı ona vurmayacaktı.İlk başta çocukla dalga geçse bile haddini bilip susması gerekiyordu.Öğretmen gelip söze aptal kzıa verdiğinde.Kız ne kadar kendi işine yarayan şeyler varsa söylemişti.Aragorn lafa atlıyacaktı ki öğretmen seviglisine söz vermişti.Pearl gerçekleri olduğu gibi söylemişti.Resmen aklını okuyup her şeyi anlatmıştı.Onla sevgili olarak ne kadar iyi bir karar verdiğini şimdi daha iyi anlamıştı.Profesöre masum bir şekilde bakarken Pearl'ın elini daha sıkı kavrayıp göz kırpmıştı.
Vincent Valentine

Vincent Valentine

Gerçek İsim : Beycan
Lakap : Vince, Vala

MesajKonu: Geri: Dertleşmeye İhtiyacım Var   Dertleşmeye İhtiyacım Var - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 1:57 am

Başlık 5 satırdan az rplerle dolu olduğu için kilitlenmiş ve düşünseline taşınmıştır.

Dertleşmeye İhtiyacım Var
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Buna Gerçekten İhtiyacım Vardı