Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

selam falan filaan.

+8
Clementyne Basilevsky
Emmett Cullen
Electra Lorién Schneiward
Ira Argento
Aphrodis Audrey Phyllis
Virgin Everhärt
Euterpe Châtillon
Luciana Larsson
12 posters
YazarMesaj
Luciana Larsson
Piyanist
Piyanist
Luciana Larsson

Gerçek İsim : Berşan.
Lakap : Lucy.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue65/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (65/100)
Patronus:

selam falan filaan. Empty
MesajKonu: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:18 am

Merhabalaar. Adım Berşan, 8. sınıfa geçtim. Yaşım biraz küçük olabilir, evet. Bu sene rp'ye başlayalı ikinci senem oluyor. Biraz utangacımdır, bir ortama hemen alışamam. Gezmeyi çok severim, yani evde hiç oturmasam da olur. Kendimi SBS mağduru diye belirtmek istemiyorum çünkü SBS bana göre daha iyi. Çünkü en azından sana bir şans daha veriyorlar. Mesela ben geçen seneki puanımı düşük buluyorum, diğer arkadaşlarıma göre puanım kötü. Neysee, sınavlardan bahsedip canınızı sıkmayayım. Dizi, film izlemeyi çok severim. En sevdiğim diziler HIMYM, Merlin, Gossip Girl, Pretty Little Liars, Chuck, The Tudors falan. Aklıma bunlar geldi. Türk dizilerinden Muhteşem Yüzyıl'ı izlerim tek. Sonra boş zamanlarımda kitap okur, müzik dinlerim. Öyle belirli dinlediğim bir müzik tarzı yok. Kulağıma hoş gelen her şeyi dinlerim ama rock ayrıdır tabii. Percy Jackson serisi de çok hoştur. Rick Riordan'ı çok severim, Kane Günceleri serisini de çok beğendim. Genellikle fantastik kitaplar okurum. Ve söylememe gerek yok ama HP benim hayatım <3 Neyse, hoşgelmişim diyerek son veriyoruum.

Edit :: Yazmayı unutmuşum ama Hayden Christensen'a çok pis tapıyorum.

En son Luciana Larsson tarafından Cuma Ağus. 12, 2011 1:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Euterpe Châtillon

Lakap : Princess of Slytherin.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue97/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (97/100)
Patronus: Smilodon

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:23 am

Ben seni tanıyorum ve sende beni tanıyorsun ama bu karakterle tahmin edemeyeceğini düşünüyorum. Her neyse hoşgeldin canım, bende Serena. ^^
Luciana Larsson
Piyanist
Piyanist
Luciana Larsson

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue65/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (65/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:24 am

Hoşbulduk canım. Evet tanıyorum seni. :]
Virgin Everhärt
Striptizci
Striptizci
Virgin Everhärt

Gerçek İsim : Constanta. Anladınız...

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue82/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (82/100)
Patronus: Kedi

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:31 am

Hoşgeldin Berşan. Elif ben. Liseye geçtim fasa fiso fasa fiso. Her ne kadar kendimi SBS mağduru diye nitelendirsem de aslında değilim. Bence de SBS daha iyi idi.

Bahsedecek başka bir şey bulamadım o.o' Beni daha iyi tanıyacaksın konuşa konuşa.
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Aphrodis Audrey Phyllis

Gerçek İsim : Çisem
Lakap : Aph, -A

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue100/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:45 am

Hoşgeldin Berşan (: Kendimden küçük birilerini görmek beni iyi hissettiriyor ya. Ben de 7. sınıfta başlamıştım rpye, herkesin büyük olması falan rahatsız edici olur bazen Very Happy Neyse, Çisem ben de. Tanıştığıma memnun oldum Smile
Luciana Larsson
Piyanist
Piyanist
Luciana Larsson

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:52 am

Merhaba Elif, memnun oldum. (:
Bende memnun oldum Çisem. Evet, bazen benden büyüklerin olması rahatsız edici olabiliyor. (:
Ira Argento
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Ira Argento

Gerçek İsim : Nurdan#2

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue94/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (94/100)
Patronus: Hydra

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 2:00 am

selam Berşan Nurdan bende, lise 2 ye geçtim sbs maduru felan değildim mis gibi anadolu lisesinde krallar gibi geçiniyorum asdfsd Very Happy Very Happy sonracığıma küçük olmak gibisi yok cidden yok yani keşke bende 8. sınıfa geçmiş olaydım yaa ah aaah Sad neysem hoşgelmişsin Razz
Luciana Larsson
Piyanist
Piyanist
Luciana Larsson

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 2:09 am

Memnun oldum Nurdan. Evet, küçük olmanın güzel yanları da var yani. =D
Ravenclaw I. Sınıf
Ravenclaw I. Sınıf

Gerçek İsim : Ilgın ^^
Lakap : Ely, Lori, Lorién, Loth.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue89/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (89/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 2:13 am

Hoşgeldin! Ilgın ben de^^ Eheh ben de 8. sınıftım Very Happy 2010 Eylül'de başladım RP'ye Very Happy Zaman ne çabuk akıp gidiyor be Razz
Luciana Larsson
Piyanist
Piyanist
Luciana Larsson

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 2:14 am

Memnun oldum canım. Kendi yaşıtım olan birilerine rastlamak çok güzelmiş yahu. =D
Ravenclaw I. Sınıf
Ravenclaw I. Sınıf

Gerçek İsim : Ilgın ^^
Lakap : Ely, Lori, Lorién, Loth.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue89/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (89/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 2:17 am

Bilirim o duyguyu Razz Ama anlaşıyorum ben herkesle Razz
Emmett Cullen
Seherbaz
Seherbaz
Emmett Cullen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue85/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (85/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 3:36 am

Hoşgeldin Berşan bende Bilge Kaan ama Kaan desen daha iyi olur. 10. sınıfa geçtim. Muhteşem Yüzyıl olayını sevmedim açıkçası ama herkesin zevki farklı tabi. Bu arada sbs kalkmamış mıydı?
Luciana Larsson
Piyanist
Piyanist
Luciana Larsson

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 3:49 am

Memnun oldum Kaan. SBS kalktı ama biz son mezunlarıyız, bizden sonrakiler girmeyecek. :]
Clementyne Basilevsky
The Harlequin Sahibesi
 The Harlequin Sahibesi
Clementyne Basilevsky

Gerçek İsim : Merve.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue92/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (92/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 3:52 am

Hayden Christensen candır can <3
Hoşgeldin canım, Merve ben de işte ehe.
Kurgu falan ayarlarız çok cici olur çok hoş olur
Savannah Basilevsky
The Harlequin Sahibesi
 The Harlequin Sahibesi
Savannah Basilevsky

Gerçek İsim : Gizem.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue100/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 3:57 am

Clementyne Basilevsky demiş ki:
Hayden Christensen candır can <3
Hoşgeldin canım, Merve ben de işte ehe.
Kurgu falan ayarlarız çok cici olur çok hoş olur
Aha kurgu dedin de benim ilana yazdığım kurguya gel; sen onun acı gerçeklerle karşılaşmasını istemediğinden ikimizin buluşmasını engellemek istersin filan asdfghjkl
Ah, burayı da amacına uygun hale getirip tanışma faslına geçelim. Gizem, 16, İstanbul. Hoş gelmişsin çok da memnun olduk ^^
Luciana Larsson
Piyanist
Piyanist
Luciana Larsson

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:29 pm

Memnun oldum Merve ve Gizem. Bende şimdi ilanlara geçiyorum. =D
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Gerçek İsim : umut.
Lakap : geo.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Mantikor

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 11:03 pm

Hoşgeldin ve iyi ki geldin aramıza. Umut ben.
http://eskiao.roleplaylife.net
Luciana Larsson
Piyanist
Piyanist
Luciana Larsson

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 7:05 am

Memnun oldum Umut. (:
Laetitia Knollys
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Laetitia Knollys

Gerçek İsim : Asena.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue90/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (90/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 9:52 am

Hoşgeldin Berşan, senin gibi burada yeniyim gibi bi'şey adım Asena. (: Ben de RP'ye 2005'te başlamıştım, şimdi 15-16 yaşında olduğumu düşünürsen şaka gibi gelecek ama ilkokula gidiyordum. O zamanlar tabii şimdiki gibi edebi cümleler falan yoktu, 2 cümle yazıp gönderiyordun hatta kısaltma yapıyorduk biz sanki sohbet eder gibi Shocked Millet paintte çizim yaparken ben Hogwarts'ta öğrenciydim. Razz Uzun uzun RP'lere ise 2006-2007 gibi başladım. The Tudors'u ben de çok severim, tanıştığıma çok çok memnun oldumm ^^
Luciana Larsson
Piyanist
Piyanist
Luciana Larsson

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 10:13 pm

Memnun oldum Asena. Bende rp konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. (:
Lauréne Renard
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Lauréne Renard

Gerçek İsim : Esra.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue86/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (86/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 10:53 pm

Hoşgeldin Berşan, Esra ben de. Gerçi dün tanışmıştık ama Razz Yaşıtız hani Very Happy
Luciana Larsson
Piyanist
Piyanist
Luciana Larsson

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 2:08 am

Eveet, tanışmıştık. O zaman merhaba Esra. Very Happy

selam falan filaan.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tipi tip işte tip biri tip değil tipsiz falan.
» Ihm, ne olsun ki başlık? Selam :)