Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Krystal M. Lutterz

2 posters
YazarMesaj
Leone M. Lutterz

Leone M. Lutterz

Gerçek İsim : Su.
Lakap : Samimiyete göre değişir.

Krystal M. Lutterz Empty
MesajKonu: Krystal M. Lutterz   Krystal M. Lutterz Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 3:33 am

Yine başlamıştık işte bu saçma sapan koşuşturmaya. Uşağı göndermek varken neden ben gidiyordum Ollivander'a ? Hala anlayamıyordum...
Hava güneşli değildi ve bu benim için çok iyiydi. Güneşi de severim elbet ama kasvetli, kapalı bir havadan daha güzeli yoktur.

Ağzımda bir ıslık Ollivander'ın yolunu tutmuştum. Yine.
Okul için birşeyler yapma deliliği bunaltıyordu beni. Sıradanlar, melezler ve sümsükler. Hepsi aynı sokaklarda yürüyordu. Tamamen kabul edilemez birşeydi benim için. Onlarla aynı havayı soluduğum için içimden lanetler gönderiyordum.

Nihayet vardığımda fazla kalabalık olmadığını farketmiştim. Hatta neredeyse boştu. Uzun zamandır gördüğüm nadir bir rastlantı.
Belki de benim geleceğimden haberdar olup tüm sümsükleri defetmişlerdi.
Bu düşünce yüzümü gülümsetmeye yetmişti. Kapıyı açmadan önce köşede duran -ve safkan olduğu her halinden belli- yakışıklı çocuğa göz kırptım.

Kapının açılmasıyla hareket eden zilin gereksiz sesi boş dükkanı doldururken etrafta göz gözderdim. Bir dakika bile olmamıştı ama boğazımı temizleme gereği hissettim.
''Öhöm... Burada müşteri bekliyor.''
Adelina Garnet Swain
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Adelina Garnet Swain

Gerçek İsim : Gökçen.
Lakap : Adelin, Adela, Adels, Ady, Garnet, Garny

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Krystal M. Lutterz Left_bar_bleue84/100Krystal M. Lutterz Empty_bar_bleue  (84/100)
Patronus: Gal Ejderhası

Krystal M. Lutterz Empty
MesajKonu: Geri: Krystal M. Lutterz   Krystal M. Lutterz Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 9:46 pm

Sıkıcı ve bulutlu bir gündü. Şu ana kadar bir sürü müşterinin sıkıntısını ve zırvalıklarını çekmişti. Tek başınayken bu huysuz, baş belası müşterilerle uğraşmak daha da zor oluyordu. Ama üstesinden geliyordu.

''Öhöm... Burada müşteri bekliyor.''

İnce ve cılız bir ses boş duvarlardan yankılanıyordu. Arka odada bir asayı temizlemekle uğraşan Adelina sesi duyunca hemen koşturarak müşterinin yanına gitmedi. Pis asayı ağır bir vaziyette elinde ki ıslak bezle temizledi. Bir kaç dakika sonra yavaş adımlarla tezgahın önüne geldi. Karşısında ki küçük kızı yani müşteriyi göz ucuyla süzdükten sonra;

''Aradığınız asayı bana tarif ederseniz işimiz daha da kolaylaşır.''

Biraz sert konuşmuş olacaktı ki kız zaten asık olan suratını daha da astı ve ya Garnet'a öyle geldi. Kız boş bakışlarla Adelina'nı süzerken beklemekten sıkılan Adelina uzun ve tozlu raflardan bir asa çıkarttı ve kızın önüne, tezgaha koydu. Açıklama gereksinimi duyarak;

''Pekala, sonra söylersin. Bu asa Akdiken, ejderha yürek teli, 12 3/4, esnek...''

Genellikle öğrencilere asa beğendirmek zordu. Bu müşteride anlaşılan Adelina'nı zorlayacaktı.
Leone M. Lutterz

Leone M. Lutterz

Krystal M. Lutterz Empty
MesajKonu: Geri: Krystal M. Lutterz   Krystal M. Lutterz Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 9:57 pm

Nihayet gelmişti. Genç kızdan çok olgun birini bekliyordum aslında. Benden birkaç yaş büyüktü en fazla, asadan ne anlardı ki?

Kızı süzerken sorduğu soruyu duymadığımı farketmiştim. Ses tonu sert miydi bana mı öyle gelmişti? Pekala, bu sefer ben birşey yapmamıştım. Kendisi başlatmıştı.
''Pekala, sonra söylersin. Bu asa Akdiken, ejderha yürek teli, 12 3/4, esnek...''

Krystal kızın elinden kaptığı asayı elinde çevirip, ağırlığını kontrol ettikten sonra gözlerinin içine bakarak ''Sen buna asa mı diyorsun? Asalardan anladığına emin misin? Bak canım, savunma ve saldırı büyülerini sık kullanırım. Ve ben safkanım. Ona göre birşey bulsan iyi edersin. ''
Adelina Garnet Swain
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Adelina Garnet Swain

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Krystal M. Lutterz Left_bar_bleue84/100Krystal M. Lutterz Empty_bar_bleue  (84/100)

Krystal M. Lutterz Empty
MesajKonu: Geri: Krystal M. Lutterz   Krystal M. Lutterz Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 10:26 pm

Kız elinde ki asayı evirdi, çevirdi. En sonun da;

''Sen buna asa mı diyorsun? Asalardan anladığına emin misin? Bak canım, savunma ve saldırı büyülerini sık kullanırım. Ve ben safkanım. Ona göre birşey bulsan iyi edersin. ''

Asayı beğenmeyişi Adelina'nı şaşırtmamıştı. Böyle bir hoşnutsuzluğu bekliyordu zaten. Tezgaha dönüp saldırı amaçlı kullanabileceği bir asa ararken;

''İlk olarak asaları senden daha iyi bilirim. Ayrıca aklından geçen asayı sana sorduğum da yanıt verseydin böyle bir aksilik yaşamazdın.''

Her zaman ki gibi ukalaydı. Ama aldırmıyordu. Nihayet uygun bir asa bulduğunu düşünerek, kutuyu tezgaha koydu. Narin asayı kutusundan çıkardı ve kızın eline tutuşturdu;

''Porsuk , yirmi üç santim, Veela saçı, esnemez ama kara büyülerde ve lanetler de oldukça iyidir. Yani aradığın asa diyebiliriz.''
Leone M. Lutterz

Leone M. Lutterz

Krystal M. Lutterz Empty
MesajKonu: Geri: Krystal M. Lutterz   Krystal M. Lutterz Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 11:21 pm

''İlk olarak asaları senden daha iyi bilirim. Ayrıca aklından geçen asayı sana sorduğum da yanıt verseydin böyle bir aksilik yaşamazdın.''

Kızın sözleriyle keyfim yerine gelmişti adeta. Demek asaları iyi biliyormuş. Kahkaha atmamak için zor tutuyordum kendimi. Yeni bir asa getirirken küçümseyen bakışlarımla kızı izliyordum. Ne zavallıydı.

''Porsuk , yirmi üç santim, Veela saçı, esnemez ama kara büyülerde ve lanetler de oldukça iyidir. Yani aradığın asa diyebiliriz.''

Elime tutuşturduğu asayı evirdim, çevirdim. Öne doğru bir hamle yaptım ama beklentilerimi karşılamamıştı. Asayı kendimden emin bir şekilde kıza uzattım. Küçümseyen bakışlarımın içine işlediği nasıl da belliydi.

''Ah... Yine tutturamadın canım. Artık gerçekten sıkılmaya başladım. Vaktim senden daha değerli. Uygun birşey bulsan diyorum artık.''
Adelina Garnet Swain
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Adelina Garnet Swain

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Krystal M. Lutterz Empty
MesajKonu: Geri: Krystal M. Lutterz   Krystal M. Lutterz Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 4:38 am

''Ah... Yine tutturamadın canım. Artık gerçekten sıkılmaya başladım. Vaktim senden daha değerli. Uygun birşey bulsan diyorum artık.''

Bu son cümle Adelina'nı çileden çıkarmıştı. Birileri bu haddini bilmeyen küçük hanıma dersini vermeliydi. Ama Adelina kendini ve tarafını açık etmek istemediği için sabırlı olmaya çalışarak;

''Sabretmeyi öğrenmelisiniz.''

Boğuk, parlak mavi gözlerini kızın üzerinden çekti ve en alt rafa uzanarak kalın kapaklı bir asa kutusu çıkardı. Tedbirli olmak adına kıza vermeden önce asayı kutudan çıkarıp, inceledi. Evet, bu asa bu kızın işini görürdü. Saldırı ve savunmalarda usta olduğu kadar, lanet konularında da olduk.ça başarılı bir asaydı.

Adelina memnunuyetle gülümsedi ve kıza uzattı;

''Abanoz ve Tek Boynuzlu At Kılından. Yirmi bir buçuk santim, esnek. Savunma ve saldırı konusun da ve lanet konusunda ustadır. Tabii bu asayı kullanan kişinin de bu konularda usta olması gerekiyor.''

Leone M. Lutterz

Leone M. Lutterz

Krystal M. Lutterz Empty
MesajKonu: Geri: Krystal M. Lutterz   Krystal M. Lutterz Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 5:27 am

''Sabretmeyi öğrenmelisiniz.''

Gerçekten mi? İstediğimi almak için sabretmem gerektiğini hiç düşünmüyorum. En azından asa için. Gözlerimi devirerek kızın eğildiği rafa doğru baktım. Çıkardığı kutu hoş görünüyordu.

Kızın yüzündeki yapmacık ifadeye küçümseyen gözlerle baktım. Aklı sıra büyük pozları takınıyordu. Ona sadece acıyordum.

''Abanoz ve Tek Boynuzlu At Kılından. Yirmi bir buçuk santim, esnek. Savunma ve saldırı konusun da ve lanet konusunda ustadır. Tabii bu asayı kullanan kişinin de bu konularda usta olması gerekiyor.''

Bu sefer tutturmuştu işte. Hem güçlü hem görsel olarak çok güzel bir asaydı. Ama tabi ki memnuniyetimi başarılı oyunculuğumla sakladım ve sıkkın bir ifadeyle ''Adı ne bunun?'' dedim.
Adelina Garnet Swain
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Adelina Garnet Swain

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Krystal M. Lutterz Empty
MesajKonu: Geri: Krystal M. Lutterz   Krystal M. Lutterz Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 8:03 pm

Adelina sakin olmaya çalışıyordu. Bu şapşal dükkanda çok fazla oyalanmıştı. Onun da yapacak önemli işleri vardı. Eğer daha fazla bu dükkanda oyalanırsa bütün işlerini ertelemek zorunda kalacaktı. Kız elinde ki asayı incelerken, Adelina'da derin bir iç çekti. Kız hiç aldırmadan;

''Adı ne bunun?'' diye sordu.

Yine o sıkkın ses tonu! Büyük olasılıkla asayı yine beğenmemişti. Ellerini sıkan Adelina da bıkkın bir ses tonu ile;

''Karanlığın Sesi...''

Kız boş bakışlarla elinde ki asayı süzdü. Eğer bu asayı alıp dükkanı terketmezse, olacakları düşenemiyordu. Bu saçma düşünceyi kafasından atıp sakince beklemeye koyuldu, yine...
Leone M. Lutterz

Leone M. Lutterz

Krystal M. Lutterz Empty
MesajKonu: Geri: Krystal M. Lutterz   Krystal M. Lutterz Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 9:17 pm

''Karanlığın Sesi...''

Görüntüsü kadar adıda etkileyiciydi. Bu asa tam bana göreydi. Şekli, duruşu, dengesi, zarifliği ve gücüyle sanki benim için yaratılmıştı. Güzel.

Kızın yüzündeki canından bezmiş ifadeye bakmaya doyamıyordum. Zamanım olsa daha neler yapardım ona ama gitmem gerekiyordu. Akşam gereksiz bulduğum bir yemeğe katılmak zorundaydım. O yüzden hemen çıkıp yeni bir elbise almam gerekiyordu.

Asayı bırakıp kapıya yöneldim. Kız ne olduğunu anlamaya çalışırken kapıyı açtım ve çıkmadan önce ''Karanlığın Sesi'ni alıyorum. Güzelce paket yap. Birazdan yardımcım gelip alacak.''
Ve kapıdaki zilin sesi yine sinirimi bozarken, kızı canından bezdirdiğim için yüzümdeki gülümsemeyle sokağa adım attım. O çocuk yine köşedeydi. Ve bu sefer bana doğru geliyordu...
Adelina Garnet Swain
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Adelina Garnet Swain

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Krystal M. Lutterz Empty
MesajKonu: Geri: Krystal M. Lutterz   Krystal M. Lutterz Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 9:31 pm

Bir süre sonra kız, asayı tezgaha bırakıp kapıya yöneldi. Adelina artık kızın haddini aştığını düşünüyordu. Kız kapının önünde durup o itici sesiyle;

''Karanlığın Sesi'ni alıyorum. Güzelce paket yap. Birazdan yardımcım gelip alacak.''

Adelina şaşkınlıktan mavi gözlerini kocaman açtı. Kız belli ki onu sinir etmeye çalışıyordu. Ama bilmiyordu kime bulaştığını. Adelina bu ufaklığı istese hiç acımadan öldürürdü. Ama yapamazdı, kimliğini açık edemezdi, birini daha öldüremezdi. En azından şimdilik.

Ağır ağır pakedi katladı ve tezgaha koydu. Gelen hizmetliye asayı verdi ve parayı kasaya koydu. Paltosunu giyip, çantasını aldı ve dükkanı kapattı. Artık özgürdü! Bu şapşal dükkandan kurtulmuştu...
KİLİT-

Krystal M. Lutterz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~Krystal
» ~Krystal
» Krystal~
» Krystal~
» Krystal Meyers / Ixdior