Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Adelina Garnet Swain

2 posters
YazarMesaj
Adelina Garnet Swain
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Adelina Garnet Swain

Gerçek İsim : Gökçen.
Lakap : Adelin, Adela, Adels, Ady, Garnet, Garny

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Adelina Garnet Swain Left_bar_bleue84/100Adelina Garnet Swain Empty_bar_bleue  (84/100)
Patronus: Gal Ejderhası

Adelina Garnet Swain Empty
MesajKonu: Adelina Garnet Swain   Adelina Garnet Swain Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 3:24 am

Asasının artık işe yaramayacağını biliyordu. Bu yüzden kendini Diagon yoluna atmıştı. Ollivanders dükkanını işleten Catherine'nin yanına olabildiğince çabuk gitmek istiyordu. Çünkü yine huysuzluğu üzerindeydi. Etrafda ki minik çocukların neşesini ve hiç kimseye aldırmayan o bencil bakışlarını görebiliyordu Adelina. Aslında ona ne oldu, oda bilmiyordu. Kendisi Louis ile tanışmadan önce- yani 18 yaşındayken- tam bir ''İyilik Meleği''ydi. Ama şu anda ki halinden memnundu. Üstelik Louisi seviyordu. Fransadan geldiğinde İngiltereye alışamamıştı.Louis ise karşısına çıkıp ona Fransayı unutturmuştu.
Eski günleri anmanın mutluluğu ile bir anlık da olsa ufak bir tebessüm etti. Evet, gelmişti ama içeriye girmeden önce Catherine baktı. Arkasını tezgaha dönmüş, bir kutunun tozunu alıyordu. Adelina da daha fazla dayanamayarak kapıyı açtı ve öksürdü;
''Öhm. Selam Catherine. Bana uygun bir asan var mı?'' dedi son derece bıkkın bir ses tonu ile.
Catherine Aida Swain
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Catherine Aida Swain

Gerçek İsim : bilen bilir
Lakap : Cath.,Cat.,Cathy,Ida -yeter mi???-

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Adelina Garnet Swain Left_bar_bleue91/100Adelina Garnet Swain Empty_bar_bleue  (91/100)
Patronus: Yılan

MesajKonu: Geri: Adelina Garnet Swain   Adelina Garnet Swain Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 9:57 pm

-Öhm. Selam Catherine. Bana uygun bir asan var mı?

Bu ses çok tanıdıktı... Ani bir hamleyle arkasını döndü ve

-Ah, Adelina... Elbette burada herkese uygun asa vardır... Seninkine ne oldu?

dedi onun bıkkın sesini gölgede bırakacak şekilde. Çok yorulmuştu birbiri ardına gelip giden müşterilerden. Fakat çalışmayı seviyordu işte. Hiç mi hiç ihtiyacı yoktu 2. işe. Fransa'nın en bilinen ailelerinden birinin varisiydi. İçini çekti ve kollarının arasına bir kaç asa kutusu alıp onun yanına gitti.

-Seç birini...

dedi sitem dolu bir sesle. Aynı sınırlarda yaşasalarda Adelina uzun süredir eskisi kadar yakın değildi ona. Aralarındaki iki yaşa rağmen çok iyi anlaşıyorlardı fakat Adelina son günlerde iyice içine kapanıyordu.
Adelina Garnet Swain
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Adelina Garnet Swain

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Adelina Garnet Swain Left_bar_bleue84/100Adelina Garnet Swain Empty_bar_bleue  (84/100)

MesajKonu: Geri: Adelina Garnet Swain   Adelina Garnet Swain Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 12:05 am

''Ah, Adelina... Elbette burada herkese uygun asa vardır... Seninkine ne oldu?''
Belli ki Catherine de ona bıkkın olduğunu anlatmaya çalışıyordu bu yorgun ses tonu ile. Adelina ise aldırmadan ablasına ufak bir tebessüm ederek;
''Ah! Önemli bir şeyi yok. Dün Louis ile birlikteydim ve bana asamın yıpranmış olduğunu söyledi. Ben de değiştirmek istedim.'' dedi
Catherine ise onu dinledikten hemen sonra arkasında ki raflara yönelip eline bir kaç asa aldı ve;
''Seç birini...'' dedi ama sesi o kadar sitem doluydu ki Adelina şaşırdı ve dudağını bükerek;
''Acaba özellikleri neler, sevgili ablacığım?'' tatlı görünmeye çalıştı ama sesi oldukça yapmacıktı.
Adelina ve Catherine artık çok sık görüşemiyorlardı. Görüşseler bile aralarında yaşanan fikir ayrıcalıkları onları kavgaya sürüklüyordu. Bu durum da açıkcası Adelina'nın canını sıkıyordu.

Catherine Aida Swain
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Catherine Aida Swain

Gerçek İsim : bilen bilir
Lakap : Cath.,Cat.,Cathy,Ida -yeter mi???-

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Adelina Garnet Swain Left_bar_bleue91/100Adelina Garnet Swain Empty_bar_bleue  (91/100)
Patronus: Yılan

MesajKonu: Geri: Adelina Garnet Swain   Adelina Garnet Swain Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 8:00 pm

-Acaba özellikleri neler, sevgili ablacığım?

Catherine Adelina'nın bu tavrına sadece gülmüştü... Ona yaklaştı ve konuştu,

-Asan veela saçı ve vişne ağacı... Adelina bu tavırlara gerek yok canım... Sadece... Sadece eskisi kadar yakın olalım istiyordum.

dedi ve kardeşine sarıldı. Duygularının ne yönde ilerlediğini hissedemiyordu. Kalbi uyuşmuştu sanki... Gözünden dökülen yaşları sildi ve kardeşinin yüzüne baktı.

-Neyse beğendiysen al... Evde görüşürüz akşam... Bir müşteri geldi onunla ilgilenmeliyim

dedi ve Adelina'dan ayrılıp tezgaha bir kaç adım daha yaklaştı.

rp out: üzgünüm kısa oldu Gökçen'im ama telafi ederim xD
Adelina Garnet Swain
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Adelina Garnet Swain

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

MesajKonu: Geri: Adelina Garnet Swain   Adelina Garnet Swain Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 8:47 pm

''Asan veela saçı ve vişne ağacı...'' dedi ve Adelina'nın beğenip beğenmediğine baktı. Adelina tam yanıt vermek için ağzını açmışken ablası konuşmasına fırsat vermeyerek ''Adelina bu tavırlara gerek yok canım... Sadece... Sadece eskisi kadar yakın olalım istiyordum.'' dedi ve şaşkınlık dan konuşamayan Garnet'a bir anda sarıldı ve göz yaşlarına hakim olamadı. Ablasının söylediği sözler beyninde dolanırken farkında olmadan Garnet'ında gözünden bir iki yaş aktı. Ona ne olmuştu gerçek ten bilmiyordu. Onun böyle olmasının nedeni de sevgilisi değildi. Yani ona göre değildi.
Catherine hemen kendini toparlayıp, gözünde ki yaşları silerken Adelina'nın şaşkın suratına bakarak;
''Neyse beğendiysen al...''
''Beğendim. Evet, alıyorum, sağol. Bu arada abla...''
Ancak kapının açılması ile lafı yine yarım kalmışdı. Catherine kapıya bakıp hemen telaşla;
''Evde görüşürüz akşam... Bir müşteri geldi onunla ilgilenmeliyim'' dedi ve tezgahının başına geçerek Adelina'nı orada kutuların arasında bıraktı. Adelina ise hemen kendine gelip, asayı çantasına koyduktan sonra gururundan ödün vermeyerek cüzdanından çıkarttığı Galleonları yanında duran merdivenin üztüne bıraktı. Sonra hemen kapıdan çıkıp kendini eve ışınladı.

Rp out: Önemli değil tatlım...

Adelina Garnet Swain
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adelina Garnet Swain
» Adelina Garnet Swain
» Adelina Ysebel.
» Bracken Agaricwand-Adelina Garnet Swain
» Adelina Garnet Swan