Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

I. Sınıf 4. Ders

+4
Harry Hoghwarts
James Kevin Lynn
Hannah Melody Lynn
Adney Scary
8 posters
YazarMesaj
Adney Scary

Adney Scary

I. Sınıf 4. Ders Empty
MesajKonu: I. Sınıf 4. Ders   I. Sınıf 4. Ders Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 7:58 pm

Sabah telaşlı bir şekilde uyandı hızlı bir şekilde üstünü giyindi.Ardından asasını alıp dışarı fırladı.Kapıda bekleyen sabırsız örencileri yararak asasını sallayıp kapıyı açtı.İçerisi mükemmel görünüyordu.Her yerde kar vardı.Kar seviyesi iki adam boyuna ulaşmışt e kar hemen yığılmışt.Karın seviyesini ayak bileği boyuna getirdi.İçeri girip öğrencilere:

"Geç kaldığım için özür dilerim çocuklar.Bu gün önünüze vereceğim camları kağıda çevireceksiniz." daha sonra hemen camları dağıttı ve:

"Evet yine ilk olrk ben göstereceğim" dedi ve asasıyla yarım daire çizdi ve zikzaklı bir çizgiyi aşağıya çekip büyülü sözcükleri sesli bir şekilde söyledi ve cam parçası kağıda dönüştü.Herkes işe koyulmak için önüne eğilip denemeye başladılar.Kimisinin kağıdınınz köşeleri ço keskin kimisinn kağıdının arkası görnüyor tam anlamıyla yapamıyorlardı.Ders saatinin bittiğini anladı ve:

"Evet çocuklar.İlk dönemin dersleri bitmiştir tebrik ederim." dedi ve bir kaç sihirli sözcük fısıldayıp havada havaii fişek tarzında ışıl ışıl renklr patlıyordu:

"Tatilinizi rahat geçirmeniz için ödev vermiyorum" dedi ve herkes dışarı çıkınca kendiside dışarı çıkıp kapıyı kapattı.

En son Adney Scary tarafından Çarş. Ocak 13, 2010 8:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hannah Melody Lynn

Hannah Melody Lynn

Gerçek İsim : eylül
Lakap : Lie ne alakaysa artık xD

I. Sınıf 4. Ders Empty
MesajKonu: Geri: I. Sınıf 4. Ders   I. Sınıf 4. Ders Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 8:05 pm

Melody uyandığında yüzünü yıkayıp,dişlerini fırçalayıp biçim değiştirme dersliğine gidiyordu,melody bir boş sıraya oturup gerekli malzemelerini düzeltiyodu o anda profösör gelmişti.
"Geç kaldığım için özür dilerim çocuklar.Bu gün önünüze vereceğim camları kağıda çevireceksiniz." daha sonra hemen camları dağıtmıştı,melody bunu ilk defa deneyecekti biraz heyeacanlıydı,ve profösör camları dağıttıktan sonra cümlesine başlamıştı."Evet yine ilk olarak ben göstereceğim" dedi ve asasıyla yarım daire çizdi ve zikzaklı bir çizgiyi aşağıya çekip büyülü sözcükleri sesli bir şekilde söyledi ve cam parçası kağıda dönüştü.Melody asasını çıkarıp yapmaya başlamıştı fakat olmuyodu kağıtta çeviremiyodu bu sefer kendinden daha çok emindi ve büyüyü mırıldandı olmuştu.Camı kağıtta çevirmişti o anda zil çalmıştı.Evet çocuklar.İlk dönemin dersleri bitmiştir tebrik ederim." dedi ve bir kaç sihirli sözcük fısıldayıp havada havaii fişek tarzında ışıl ışıl renklr patlıyordu:
"Tatilinizi rahat geçirmeniz için ödev vermiyorum" dedi ve herkes dışarı çıkınca kendiside dışarı çıkıp kapıyı kapattı.Melody hem ödev'in yokluğundan hemde yaptığı biçim değiştirmeyle çok sevinmişti
James Kevin Lynn

James Kevin Lynn

I. Sınıf 4. Ders Empty
MesajKonu: Geri: I. Sınıf 4. Ders   I. Sınıf 4. Ders Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 8:33 pm

James Sabah Uyandığında Her zaman Yaptığı gibi Yüzünü Yıkadı ve Cübbesini Giydi.Daha Sonra Kitaplarını Alıp Biçim Değiştirme dersine Yürümeye Başladı.Sınıfa Gelmişti Bu sefer Geç Kalmadığından Emindi.Sınıfa Girdiğinde Profösör Daha Gelmemişti.James Yerine Geçti ve Profösörün Gelmesini Bekledi.Ve Profösör içeri Girdi."Geç kaldığım için özür dilerim çocuklar.Bu gün önünüze vereceğim camları kağıda çevireceksiniz."Evet yine ilk olrk ben göstereceğim" Profösör Bize Gösterdikden Sonra Herkes Denemeye Başladı.James de Deniyordu.Başarısız Olsada Deniyordu.Kararlıydı Başaracaktı ve Başardıda."Evet çocuklar.İlk dönemin dersleri bitmiştir tebrik ederim." dedi Profösör.Daha Sonra James Başarmanın Sevinçiyle Oradan Ayrıldı.
http://avadakedavra.forumi.biz/
Harry Hoghwarts

Harry Hoghwarts

Gerçek İsim : cenk
Lakap : White_Wolf

I. Sınıf 4. Ders Empty
MesajKonu: Geri: I. Sınıf 4. Ders   I. Sınıf 4. Ders Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 11:08 pm

Harry her zamanki gibi sabah kalkdı dişlerini fırçaladı üstünü giyinde ve asasını alıp çıkdı dersliğe vardığında herkez dışarda bekliyordu kafasını sola çevirdiğinde profesörün kendine doğru koştuğunu gördü ani bir şekilde büyü yaparak kapıyı açtı içeri girdi ve bir kaç dakika sonra dışarı çıkdı. Bizlere dönerek "Geç kaldığım için özür dilerim çocuklar.Bu gün önünüze vereceğim camları kağıda çevireceksiniz." dedi. Arkasından camları dağıttı sonrasından "Evet yine ilk olrk ben göstereceğim" dedi ve asasıyla yarım daire çizdi ve zikzaklı bir çizgiyi aşağıya çekip
büyülü sözcükleri sesli bir şekilde söyledi ve cam parçası kağıda
dönüştü. Artık harry bu durumda hiç heycanlanmıyordu bu büyüye çalışıpta gelmişdi sadece uygulamalı çalışmamıştı ama ilk denemesinde başarılı olmamıştı kağıdın kenarları çok keskindi biraz daha gayret ederek asasıyla yarım daire çizdi ve zikzaklı bir çizgiyi aşağıya çekip
büyülü sözcükleri sesli bir şekilde söyledi ve cam parçası kağıda
dönüştü. Başardığını görünce sevinmişdi ama duygusunu dışarı vurmadı. Profesör "Evet çocuklar.İlk dönemin dersleri bitmiştir tebrik ederim." dedi. Ardından havayi fişekler patlamışdı Harry sakin bir şekilde izlemeye başlamıştı. Profesör "Tatilinizi rahat geçirmeniz için ödev vermiyorum" dedi ve herkez ile birlikte dışarı çıktık.
Valeria Nerissa Wesley
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Valeria Nerissa Wesley

Gerçek İsim : Ebru.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
I. Sınıf 4. Ders Left_bar_bleue100/100I. Sınıf 4. Ders Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Beyaz Leopar

I. Sınıf 4. Ders Empty
MesajKonu: Geri: I. Sınıf 4. Ders   I. Sınıf 4. Ders Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 1:46 am

İlk defa geç kalkmıştım. Saat daha erkendi ama diğer günlere göre geç kalkmıştım. Derse geç kalma endişesiyle hızlı bir şekilde ellerimi ve yüzümü yıkadım. Cüppemi giydim ve kitaplarımı alıp Biçim Değiştirme dersliğine koştum. Neredeyse tüm öğrenciler dersliğin kapısında bekliyorlardı. Bende o sürüye katıldım. Profesör henüz gelmemişti. Acaba neden gelmedi diye düşünmeye başladım. Tam endişelenmeye başlamıştım ki profesör hızlı bir şekilde geldi. Öğrenci sürüsünün arasından geçerek dersliğin kapısını bir asa hareketiyle açtı. İçerisi mükemmel görünüyordu. Kar yağmıştı ve mükemmel bir görüntü olmuştu. Ancak profesör asasını yine sallamıştı. Kar tabakası bir anda eridi. "Geç kaldığım için özür dilerim çocuklar.Bu gün önünüze vereceğim camları kağıda çevireceksiniz." dedi profesör. Dönüştüreceğimiz kağıtları dağıttı. İlginç gözüküyordu. Saçmalamıştım. Hogwarts'ta herşey ilginçti zaten. "Evet yine ilk olarak ben göstereceğim" dedi profesör. Nasıl yapacağımızı merak ediyordum. Profesör Scary asasıyla yarım daire çizdi ve zikzaklı bir çizgiyi aşağıya çekip büyülü sözleri söyledi. Cam anında kağıda dönüştü. Şaşırmamıştım. Artık neye şaşırıp neye şaşırmayacağım konusunda ustalaşmıştım. Bu büyüyü yapma zorunluluğu hissettim. Olması için içimden dua ediyordum. Gözlerimi kapattım. Profesör Scary'nin yaptığı gibi yarım daire çizdim ve zikzaklı bir çizgiyi aşağıya doğru çekip büyülü sözleri söyledim. Yapıp yapamadığımı kontrol etmek için gözlerimi araladım. Cam yoktu. Kağıda benzer birşey vardı. Emin olmak için gözlerimi tam olarak açtım. Ve başardığımı görünce çığlık atmamak için kendimi zor tuttum. Daha sonra birşeyi yanlış yaptığımı anladım. Kağıt çok ince olmuştu. Sonra sevincimin boşa gitmiş olmasına sinirlendim. Tekrar deneyecektim ki ders bitmişti. "Evet çocuklar.İlk dönemin dersleri bitmiştir tebrik ederim. Tatilinizi rahat geçirmeniz için ödev vermiyorum" dedi Profesör Scary. Ödevin olmayışına sevinmiştim. En azından tatilde ödev yapmakla uğraşmayacaktım. Ama bu büyüyü doğru yapmak için çalışacaktım.
İlker Zeybek

I. Sınıf 4. Ders Empty
MesajKonu: Geri: I. Sınıf 4. Ders   I. Sınıf 4. Ders Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 2:35 am

İlker her zamanki gibi kalktı dişlerini fırçaladı ve cüppesini giyinip yola koyuldu.Bu sabah geç kalmadığı için seviniyordu.Sınıfa vardığında birkaç kişi vardı ve profesör daha gelmemişti.Birkaç dakika sonra profesör sınıfa geldi ve "Geç kaldığım için özür dilerim çocuklar.Bu gün
önünüze vereceğim camları kağıda çevireceksiniz.Evet yine ilk olarak ben
göstereceğim." dedi.Ve gösterdi.Gösterdiği gibi yapmaya çalıştım ama başarılı olamadım.Daha sonra Profesör :
"Evet çocuklar.İlk dönemin dersleri bitmiştir tebrik ederim. Tatilinizi rahat geçirmeniz için ödev vermiyorum" dedi.Ödev olmamasına çok sevinmiştim tatilimi iyi değerlendirmeyi düşünüyordum.Tatilimi dinlenmeye ve büyüleri denemeye ayıracaktım.
Lawlight Crownie

Lawlight Crownie

Gerçek İsim : Tolga
Lakap : L

I. Sınıf 4. Ders Empty
MesajKonu: Geri: I. Sınıf 4. Ders   I. Sınıf 4. Ders Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 2:24 am

Carlen ile birlikte oldukları için bu dersede geç kalmışlardı.. Dikkat çekmesin diye Carlen'i önceden yollamış 5 dakika sonra ise kendisi girmişti.. Ancak sınıfa girdiğinde profesörün yerinde olmadığını görünce Carlen'e sırıttı ve onun yanına oturdu. Tam oturduğu anda profesörün içeri girdiğini gördü ve dediklerini uygulamaya çalışmaya başladılar.. Büyülü sözleri söylerken bir yandanda Carlen'i kontrol ediyodum. Ancak tam konsantre olmadığım için bir türlü başaramamıştım.. Carlen'in yaptığını görünce ona gülümsedim sonra kendi işime konsantre olmaya başladım.. Kağıdımsı birşeyler çıkmıştı ortalığa ancak tamda kağıt sayılmazdı.. Daha sonra profesörün sesini duydum.. Sınıftan çıkarken Carlen'in gözlerini yakalmaya çalışıyordum ancak onun bakmadığını görünce peşinden onu yakalmaya gittim..
Victor Gatés

Victor Gatés

Gerçek İsim : Atilla
Lakap : ZuzaylıxD

I. Sınıf 4. Ders Empty
MesajKonu: Geri: I. Sınıf 4. Ders   I. Sınıf 4. Ders Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 12:18 am

Aman Tanrım! Victor dersi kaçırmıştı anlaşılan.Hızlıca elini yüzünü sıktı.Şeker gibi kokan parfümğünde sıkıp cübbesiyle kitapalrını alarak dersliğin yolunu tuttu.Büyük bir kalabalık vardı kapıda.Hemen üstünü giyip kalabalığın arasından birinde şu sesi duydu:''Profesör nerde kaldı ya?''dedi.Bundan 2-3 saniye sonra profesör öğrenci kalabalığını yararak kapıyı açtı.İçerde nekadar da kar vardı?profesör karı bilek boyuna getirdi herkes yerine geçtikten soran profesör:"Geç kaldığım için özür dilerim çocuklar.Bu gün önünüze vereceğim camları kağıda çevireceksiniz."dedi ve camları dağıtmaya başladı eve ardıdan:''Evet yine ilk olarak ben göstereceğim" dedi ve asasıyla yarım daire çizdi ve zikzaklı bir çizgiyi aşağıya çekip büyülü sözcükleri sesli bir şekilde söyledi ve cam parçası kağıda dönüştü.Victor hemen yapmaay çalıştı fakat olmuyordu ya çok keskin oluyordu ayda arkası gözüküyordu.Göz ucuyla diğerlerien baktığında onlarında yapamadığını görünce rahatlamıştı.Sadece onun yapamaması onu üzerdi çünkü.Victor bir sesle çalışmasında irkilerek profesöre baktı.Profesör:"Evet çocuklar.İlk dönemin dersleri bitmiştir tebrik ederim."dedi ve havayi fişekelr patlamaya başladıktan soran profesör:"Tatilinizi rahat geçirmeniz için ödev vermiyorum"dedi.Şükürler olsun dedi Victor içinden ve kitaplarını alarak derslikten çıktı.

I. Sınıf 4. Ders
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» I. Sınıf 2. Ders(OFFLİNE)
» II.-III. Sınıf Ortak 4. Ders
» I. Sınıf 3. Ders(OFFLINE)
» II.-III. Sınıf Ortak 3. Ders
» II.-III. Sınıf Ortak 2. Ders(OFFLİNE)