Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

I. Sınıf 3. Ders(OFFLINE)

4 posters
YazarMesaj
Adney Scary

Adney Scary

I. Sınıf 3. Ders(OFFLINE) Empty
MesajKonu: I. Sınıf 3. Ders(OFFLINE)   I. Sınıf 3. Ders(OFFLINE) Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 7:16 am

Dün tüm gece boyunca bahçede çimenlere uzanıp yıldızları seyretmişti.Gece oada uykuya geçmişti.Sabah kalktığında etrafına baktı.Kimsecikler yoktu.Hemen toparlandı ve odasına doğru koşmayabaşadı.Odasına geldiğinde hemen içeri daldı.Üstünü çıkardı üstü yemyeşil ve çamur olmuştu.Hemen kirlilerin içine koydu.Ve duşa girdi.Güzel sıcak su vücudundaki kemikleri gevşetiyordu.Vücudu ısınmıştı.Soğuk geceyi dışarıda geçimişti.Kafasını perdlerden dışarı çıkarıp saate baktı.Daha 2 saat vardı.Güzel bu zamanı iyi değerlendirmeliydi.Küveti suyla doldurdu içine şampuanı döktü.Ve sıcak köpüklü suya kendini daldırdı.Sıcak su Adney'i iyice rahatlatmıştı.Gözleri yavaş yavaş kapanıyordu.Bir anda her yer karanlığa gömüldü.Bir anda uyandı etrafına baktı.Hal suyun içindeydi.Sudan çıktı.Saate baktığında dersine 30 dk. kalmıştı.Hemen kurulandı iç çamaşırlarını giyindi.Hemen en karizma elbisesini giyindi ve üstüne cübbesini geçirdi.Saçını güzel bir şekilde taradıktan sonra kendini dışarı attı ve ayakkabılarını giyindi.Hızlıca dersliğe koştu asasını odasında unutmuştu lanet olsun odasıa geri koştu.Kapıyı hızla açtı.Asası yerde duruyordu hemen asasını eliyle kaptı.Ve kapıyı kapatıp dışarı.Çıktı yeniden zor bela derliğin kapısına geldi.Asasını hızlıca sallayarak kapıyı açtı.İçeriyi çok hızlı bir şekilde düzenledi.Her şeyi düzenledikten sonra masasına oturup kapıyı kapattı.Biraz dinlendikten sonra ders saati gelmişti.Öğrenciler toplanmışlardı.Dışarıda bazıları geç kaldıklarını sanara koşuşturuyorlardı.Asasını kapıya yöneltti ve asasını sallayarak kapıyı açtı.Bir kaç öğrenci kpıya yaslandığı için yere düşmütü.Hızla ayağa kalktılar ve üstlerini temizlediler.Herkes sırasına geçtikten sonra hızlıca ayağa kalktı ve:

"Merhaba çocuklar.Hoş geldiniz.İlk önce derste öğrendiğiniz şeyleri başka arkadaşlarınıza yapmaya çalıştığınızı duydum.Kesinlikle böyle bir şeye asla kalkışmayacaksınız.Hala deniyenler olursa dersimden gider ve birdaha da geri dönemez ona göre." dedi.Ve boğazını temizleyerek masada duran sudan bir yudum aldı.Ardından tekrar öğrencilere dönerek:

"Evet şunu belirtmek istiyorum Biçim Değiştirme sadece bir canlıyı komple değiştirmek demek değildir.Bir insana tavşan kulakları,kuyruk,boynuz verebilirsiniz.O yüzden bu gün size dağıtacağım tavşanlara gaga eklemenizi isteyeceğim.Evet biraz zor gibi gözüküyor fakat kolay.İlk önce ben göstereceğim." dedi ve eline tavşanı alıp masaya koydu ve asasıyla havada 8 sayısını yaptı ve tam köşelerinden iki çizgi çekti tavşanın önünde durup büyülü sözleri sesli bir şekilde söyledi ve tavşanın birden gagası olmuştu.avşan birden gaklamaya başladı ve dengesini kaybedip yere düşmüştü.Eliyle onu kadırıp masaya koydu ve öğrencilere başlayın der gibi bir bakış atarak:

"Buyrun başlayabilirsiniz." dedi.Ve öğrencileri izlemeye koyuldu.Kimisi hareketi yanlış yapıyordu.Onların yanına gitti ve yardım etti.Bütün sınıfın tavşanlarınınn gagası olmuştu.Bu Adney'in hoşuna gitmişti.Demmekki öğrencilere bir şeyler verebilmişti.Ardından dersin bittiğini fark etti çocuklara dönerek:

"Arkadaşlar bugünlük bu kadar hepiniz başarığınız için tebrik ediyorum çıkabilirsiniz" dedi.Ve hekes dağıldıktan sonra kendiside çıktı ve kapıyı kilitledi.

Not: Ödeviniz Biçim Değiştirme'nin temel prensiblerini 5 örnekle yazınız.
Harry Hoghwarts

Harry Hoghwarts

Gerçek İsim : cenk
Lakap : White_Wolf

MesajKonu: Geri: I. Sınıf 3. Ders(OFFLINE)   I. Sınıf 3. Ders(OFFLINE) Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 2:32 pm

Harry akşam geç yatmıştı.Pencereden yıldızları seyretmişti. Sabah kalktığında bir sıcak duş almıştı. Arkasından kıyafetlerini giydi ve biçim değiştirme dersinin kitabını okuyordu. Saata baktığında derse 15 dakika kalmıştı. Kitabı yavaşça kapatıp eliyle sımsıkı tutuyor. Asasını alıp yola koyuldu. Dersliğe geldiğimde yine kapı kapalıydı. Beklemeye başladım bazıları geç kaldıklarını sandıkları için koşuyorlardı. Bir kaç kişide kapıya yaslanmıştı. Tık! diye bir ses gelmişti yaslananların hepsi yere düşmüştü. İçimden gülmek gelmişti ama bu hiç yakışı kalmazdı. Arkasından bir sıraya oturmuştu. Profesör ayağa kalkarak "Merhaba çocuklar.Hoş geldiniz.İlk önce derste
öğrendiğiniz şeyleri başka arkadaşlarınıza yapmaya çalıştığınızı
duydum.Kesinlikle böyle bir şeye asla kalkışmayacaksınız.Hala
deniyenler olursa dersimden gider ve birdaha da geri dönemez ona göre."
Dedi, ben öyle bir yanlış yapmadığım için o sözleri dikkate almadım. Profesör masadan suyu yudumladı ve tekrar bize doğru döndü. "Evet şunu belirtmek istiyorum Biçim Değiştirme
sadece bir canlıyı komple değiştirmek demek değildir.Bir insana tavşan
kulakları,kuyruk,boynuz verebilirsiniz.O yüzden bu gün size dağıtacağım
tavşanlara gaga eklemenizi isteyeceğim.Evet biraz zor gibi gözüküyor
fakat kolay.İlk önce ben göstereceğim."
dedi ve eline tavşanı alıp masaya koydu ve asasıyla havada 8 sayısını yaptı
ve tam köşelerinden iki çizgi çekti tavşanın önünde durup büyülü
sözleri sesli bir şekilde söyledi ve tavşanın birden gagası olmuştu. Şaşırtıcıydı bunu denemek için heycanlanmıştım. Tavşan birden gagalamaya başladı ve yana düştü biraz sırıttım komik bir olaydı. Profesör tavşanı kaldırıp başlayın dercesine bir bakış attı ve "Buyrun başlayabilirsiniz." dedi. Bende denemeye koyuldum asamla 8 sayısı yaptım köşelerine iki çizgi koyarak sihirli sözcükleri söyledim. Tavşanın gagası olmuştu yüzüme güzel bir gülücük kondurdum. İlk denemede başarılı oldum demekki sabah iyiki tekrar yapmışım diye bir iç geçtim. Profesör "Arkadaşlar bugünlük bu kadar hepiniz başarığınız için tebrik ediyorum çıkabilirsiniz" Bende mırıldanarak "Teşekkürler" dedim ve derslikten çıktım.
Buddy Williams

Buddy Williams

Lakap : Nerd Herd

MesajKonu: Geri: I. Sınıf 3. Ders(OFFLINE)   I. Sınıf 3. Ders(OFFLINE) Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 5:10 pm

Yeni bir güne daha başlamanın heyecanıyla dersliğe koşmuştum ve dersliğe varır varmaz kapalı kapıyı gördüm hemen yaslandım kapıya beklemeye başladım. Bir anda nolduğunu anlamadan yere kapaklandım Profesör kapıyı açmış bende yere düşmüştüm. Kalktım toparlandım ve sırama dogru yöneldim.Merhaba çocuklar.Hoş geldiniz.İlk önce derste
öğrendiğiniz şeyleri başka arkadaşlarınıza yapmaya çalıştığınızı
duydum.Kesinlikle böyle bir şeye asla kalkışmayacaksınız.Hala
deniyenler olursa dersimden gider ve birdaha da geri dönemez ona göre''
ben kimlerin yaptığını çok iyi biliyordum ama elbette solemicektim. Daha dikkatli dinlemeye başladım bakalım bugünün konusu neymiş diyerek.
''Evet şunu belirtmek istiyorum Biçim Değiştirme
sadece bir canlıyı komple değiştirmek demek değildir.Bir insana tavşan
kulakları,kuyruk,boynuz verebilirsiniz.O yüzden bu gün size dağıtacağım
tavşanlara gaga eklemenizi isteyeceğim.Evet biraz zor gibi gözüküyor
fakat kolay.İlk önce ben göstereceğim.

dedi Profesör ve eliyle 8 şekli yaptı daha nolduğunu anlamadan gagalı bir tavşan gördüm hayatımda ilk defa gerçekten çok ilgi çekiciydi.Bunu yapmak için sabırsızlanıyordum.Elimde asam önümde tavşan ve gaga hazır bir şekilde Profesöre bakıyordum komut vermesiyle beraber başlıyacaktım. Buyrun başlayabilirsiniz.
Der demez elime asamı aldım ve başladım büyüyü yapmaya ama nedense hiç bir şey olmuyordu Profesör yanıma geldi ve doğrusunu gösterdi bi anda tavşanımda gaga olmuştu cok mutluydum.
Arkadaşlar bugünlük bu kadar hepiniz başarığınız için tebrik ediyorum çıkabilirsiniz
deyince Profesör bende eşyalarımı topladım ve derslikten çıktım.
Victor Gatés

Victor Gatés

Gerçek İsim : Atilla
Lakap : ZuzaylıxD

MesajKonu: Geri: I. Sınıf 3. Ders(OFFLINE)   I. Sınıf 3. Ders(OFFLINE) Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 5:39 am

Victor Bugün kendini iyi hissediyordu hemen duş aldı,kurulandı saate baktı derse gitmesine 45 dakika vardı.Kİtaplarını alarak dışarı çıktı bir 15 dakika kadar dışarda gezdi ve derse gitmek için yola koyuldu.Biçim değiştirme gerçektende ilginç bir dersti ama hangi öğrenci dersi severdiki?Aslında bu ders diğer derslerden daha iyiydi onun için çünkü çoğu ders çok monoton gelirdi ona ama biçim değiştirme hem eğlenceli hemde öğreticiydi ilerde gerçektende işine yarabilirdi.Vic sınıfa girdi profesör gerçektende yorgun olduğunu gördü ve bugün uykusuzluk çektiğini anladı.Profesör bazı arkadaşların bu büyüleri dışarda yaptığını ve bu büyüleri onun gözetimi olmadan yapmanın sakıcılığı olacağını ve yapanın dersten atılacağını duyunca Victor irkilmişti oda şakasına bir arakdaşıan yapmıştı çünkü.Kendien sözü vardı bunu asla bir daha yapmayacaktı.Herkes Profesörü pür dikkat dinliyordu;
''Evet şunu belirtmek istiyorum Biçim Değiştirme sadece bir canlıyı komple değiştirmek demek değildir.Bir insana tavşan kulakları,kuyruk,boynuz verebilirsiniz.O yüzden bu gün size dağıtacağım tavşanlara gaga eklemenizi isteyeceğim.Evet biraz zor gibi gözüküyor fakat kolay.İlk önce ben göstereceğim."
dedi.tavşanı tuttu ve nazikçe gagası olan bir şeye çevirdi vücutsal olarak tavşandı ama gagası vardı bu Vicotr'a ilginç gelmiş ve hoşuna gitmiştir.Profesör hadi sizde deneyin gibi bir bakış attı bütün sınıfa,Victor hemen işe koyulmaya başladı.Bu konuyu sevdiğinde Victor kavramıştı ama bir şeyler ters gidiyordu profesör ona yaklaşarak sorunu analtı ve bir daha denemesini istedi.Victor denedi ve evet başarmıştı Tavşanın bir gagası olmuştu.Yüksek bir sesle;
''profesör başardım''dedi Bağararak.Bağırdı için kendinden utanmıştı birazcık.Profesör onu tebrik etti.Sonunda herkes bu büyüyü kavramıştı.Sonudan Bu profesörü mutlu etmişti Victor bunu anlamıştı.Ders bitmişti Victor bir dahakid erse yetişmek için eşyalarını hemen toplayıp koridora çıktı...

I. Sınıf 3. Ders(OFFLINE)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» I. Sınıf 2. Ders(OFFLİNE)
» II.-III. Sınıf Ortak 2. Ders(OFFLİNE)
» Sihir Tarihi I. Ders | Tüm Sınıflar Ortak Ders [Offline]
» I-II-III. Sınıflar 1. Ders(OFFLİNE)
» IV-V-VI. Sınıflar 1. Ders(OFFLİNE)