Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts


 
AnasayfaAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapKapı

Paylaş | 
 

 O benim için farklı bir insandı...

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
L. R. Corpse La Roux

avatar

Gerçek İsim : Burcu.
Mesaj Sayısı : 246
Kayıt tarihi : 27/12/09
Lakap : Kan Emici :P

MesajKonu: O benim için farklı bir insandı...   Ptsi Ocak 11, 2010 1:37 am

Susuzluk, hâkimiyetimi kaybetmeme sebep olmuştu. Önüme gelen ilk şeye saldırmaya hazır bir şekilde sessiz ve karanlık ormanda yürümeye başladım. Havanın sisli olması benim için iyi gibiydi. Sanki susuzlukla gözüm dönmüş bir biçimde geleceğim biliniyormuşçasına herkes yok olmuştu. Açlığım giderek artıyor ve karşı konulmaz hale geliyordu. Çaresizlikten ne yapacağımı bilemedim. Adımlarım gittikçe hızlandı. Artık koşuyordum. Etrafımdaki hiçbir şey net değildi. Birden bir koku aldım ve uzaklaşınca koku yok oldu. Hemen durup aynı istikamette geri döndüm. Evet. Hissediyordum. Ormanda yürüyen bir şey vardı. Uzun zamandan beri tadına bakmadığım türden bir şey. İki ayaklı. Yakınına bir yerlere gizlendim. Hemen işi bitirmek istiyordum; fakat bu benim yöntemim değildi. Bu kadar dayandıysam biraz daha dayanabilirdim. Birden tam arkasında belirdim. Tepki vermedi. Ya beni fark etmeyecek kadar meşguldü ya da arkasındakini görmeye cesareti yoktu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Doris L. CynthiaGerçek İsim : İlker
Mesaj Sayısı : 143
Kayıt tarihi : 14/12/09
Yaş : 24
Lakap : Leo

MesajKonu: Geri: O benim için farklı bir insandı...   Ptsi Ocak 11, 2010 1:44 am

Aşk artık tek taraflı hareket ediyordu onun için. Bir yok olmuşluk hissi veren aptal duygu gözlerini yaşlara boğmuştu bu cesaretli çocuğu. Karanlığın içinde Hogwarts gözden kaybolurken bir kez daha haykırıyordu.Yanına aldığı ufak bir şişe şarap onun aşık olduğu kişiye dönüşmüştü. Daha sarhoş olmamıştı ama kendinden ayrı sallana sallana ilerliyordu. Karanlığın gizeminde artan cesaret onu yok ediyor Paula ile geçirdiği günleri an itibariyle göz önünde canlandırıyordu. Onunla tanıştığı gün ve gerisi. Belkide bu kadar çapkın bir çocuğu durduracak tek güzellik ondaydı. Hem iç hem dış güzelliğiyle tanrının yarattığı en büyük kullardan biriydi sanki. Göz kamaştırıcı güzellikten bir an için ayrılmıştı. Kendini dünyada hissederken ufak şişeyi yavaşca dudaklarının arasına götürmüş ve sonuna kadar içmişti. Bir ferahlık gerçekleşirken bağırmıştı. “ Lanet şişe. “ Bağırışla beraber uçuşan yarasalar gözünün önünden geçmiş cesaretini bir kez daha bağımlı hâle getirmişti. Elindeki şişeyi dev köklü ağaçlardan birine atıp parçalanma sesini duyarken hafif omzunu eğerek yavaşca ormanın derinliklerine yürümeye başlamıştı. Sadece kalabalıktan uzaklaşmak istiyor, herkesden ayrı kalmak dileğini gerçekleştiriyordu. Arkasından gelen bir ses onun bir açılıp, bir kapanan gözlerini tam açmıştı. Arkasından bir şey geliyor olacağını düşünerek yavaşca asasına gitmişti eli. Asasını avuç içiyle kontrol ederken yürümesine devam ediyordu. Arkasında kimin olduğunu merâk etsede dönmeye cesaret edemiyor gibiydi. Gözlerini bir kez daha araladığında beyninde uyanan his ile beraber asasıyla birlikte gerisin geriye dönmüştü.

“ Kimsin ? “

Ağzından çıktığı kelimeyi kime söylediğini anladığında nutku tutulmuştu bir an için. Baktığı surat ve onu kapsayan vücud ile karşı karşıya kalmış sadece tehlikenin olmayacağı suratında ufak bir tebessüm bırakmıştı.

Not:Paula Doris'İn yıllar önce ölen sevgisi..
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
L. R. Corpse La Roux

avatar

Gerçek İsim : Burcu.
Mesaj Sayısı : 246
Kayıt tarihi : 27/12/09
Lakap : Kan Emici :P

MesajKonu: Geri: O benim için farklı bir insandı...   Ptsi Ocak 11, 2010 1:54 am

Nutku tutulmuş bir şekilde bana bakan adamı görünce yüksek sesle bir kahkaha attım. Sesim ormanda yankılanmıştı. Birden ciddileştim. İfadesi bu olmamalıydı. Zevk alan ben olmalıydım. Kendimden biraz ötede duran adama bir adım yaklaştım. Atık her yanım ay ışığı ile aydınlanmaktaydı. Derinden beyaz suratımı görebiliyor gibiydi. Kırmızıya yakın gözlerimle ona sert bir şekilde bakıyordum. Suratıma sinsi bir gülümseme yerleştirdim. " Asan sana yardım edemez, tatlım. " Yavaşça yaklaşıyordum. Üstüne yürümek istedim. Bunu yapabilirdim. Güçlü olan şuan bendim. Yaklaşmaya başladım. Ben yaklaştıkça o geriye kaçıyordu. İşte oyun başlamıştı. Arkasına dönüp kaçmaya başlayacağı anı merakla bekliyordum. Uzun süre bu tempoda ilerledik. Kovalayan ben olduğum için kötü olanda şuan bendim. Sonra birden son süratle oradan uzaklaştım. Yüksek bir ağacın tepesine, on saniye bile olmadan çıkmıştım. Uzaktan onu izliyordum. Etrafına bakınıyor beni arıyordu. Birden arkasına geçtim. " Korkuyor musun? "
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Doris L. CynthiaGerçek İsim : İlker
Mesaj Sayısı : 143
Kayıt tarihi : 14/12/09
Yaş : 24
Lakap : Leo

MesajKonu: Geri: O benim için farklı bir insandı...   Ptsi Ocak 11, 2010 2:03 am

Söylediği ve karşılıklı bakıştığı göz bir an için onu elevermişti. Bir vampir olmalıydı, ve hayatında görmediği bir yaratığın bu kadar güzel olacağına ve onlara benzeyeceğini anlamamıştı. Ruhu cesaretini yitirirken adımlarını o yaklaştıkca geriye atıyordu genç adam. Ölüm bir an için ötesinde olsada ondan kaçmak birkaç gün öncesindeki Doris’e göre imkânsızdı. Ama şimdi farklı ve ötesinde bulunduğu kadar korkak görünüyordu. Ortadan kaybolmuştu bir an için gözlerini etrafta gezdirirken tekrar geriye adımlarını atmıştı. Son derecede dikkatli bir şekilde gerisini kontrol ederken hiç düşünmediği bir yerden, arkadan gelmişti. Ona bu soruyu sormak şu anki durumda mükemmel bir duygu tarzındaydı. İçtenlik ve cesareti her zamanki gibi kendine gelmiş, büyük bir soğukkanlılıkla konuşmuştu genç adam. “ Korkunun ecele faydası olmadığını sende biliyorsun, bende. Ama beni öldürecek kudrette olduğunu sanmıyorum. Everte Statum!! “Asadan ışık bir an için çıkmış daha sonra kaybolmuştu. Kaybolduğu saniye içerisinde Doris havalanmış ve uzun taklalar sonucu yere uçmuştu.Alkolün etkisiyle büyü geri tepmişti. Vücudunu toparlayıp yerden kalkacakken yanına mükemmel bir hızla gelen soluk yüzlü kıza bakmıştı. Gözlerindeki kırmızı ruhunu anlık nefese boğmuştu. “ Acı çektirmeden olsun. “ Artık kendini ona vermişti, bir yana uçan asası ayağındaki burkulma onu doğrultmada engel olarak göstermişti.

Everte Statum ;Düşmana havada taklalar attıran büyü. ( Draco bunu 2. filmde Düello Kulübünde Harry'e uygulamıştır )
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
L. R. Corpse La Roux

avatar

Gerçek İsim : Burcu.
Mesaj Sayısı : 246
Kayıt tarihi : 27/12/09
Lakap : Kan Emici :P

MesajKonu: Geri: O benim için farklı bir insandı...   Ptsi Ocak 11, 2010 2:15 am

Aptal adam. O, havada taklalarını atarken sıkıntıyla onu izledim. Bir insan için anlık olan bu olaylar bana asırlık gibi gelmişti. Bu görüntü pek hoşuma gitmemişti. Adamın gayet sorunlu biri olduğunu düşündüm. Yere yığılan bedeni uzaktan birkaç saniye izledikten sonra son hızla yanına gittim. " Yeni bir asaya ihtiyacın var. " dedim, asasını tek elimle parçalarken. Ayrıca bu çabuk teslimiyetçiliği de hiç hoşuma gitmemişti. Bu düşünceler zihnimi ziyaret edince gözlerimi devirdim. İşe yaramazları öldürmüş olmam birazda olsa vicdanımı rahatlatıyordu. Sanki ihtiyacım varmış gibi… Gerçeğe geri dönmem iki saniyemi aldı. Eğer o tadını kaçırıyorsa oyunu ben devam ettiririm. Eğer konuşarak eğlenemeyeceksem bende tatlı sırasında eğlenirim. Boynuna iyice yaklaştım. " Hmm… Tadı çok güzel gibi... " Şah damarının üstünde soğuk parmaklarımı gezdiriyordum. Sesimi kısarak konuşmaya devam ettim. " Ah, tahmin edebiliyorum. Aklından sevdiklerin geçiyor değil mi? Hatta onlarla geçen günlerin… İyi ya da kötü… Hatta seni öldürmemem için yalvarmıyorsun; çünkü ölmek isteyecek kadar çok kötü bir şey yaşadın. " Son cümlemi söylerken elim yavaşça yakasına gitti ve sözlerim sonlanır sonlanmaz yakasını sıkıca tutup karşıya fırlattım. Fazla sıkı tutmuşum, kravatının ucu elimde kaldı. Ağca çarpıp küçük bir sinek gibi yere yapıştı. Sarhoş edasıyla yanına ilerlerken alaycı tavrımı takınıp konuştum. " Tabi yaa… Cesur aslanlar… Başka ne olabilirdin ki? İyi birini öldürmek… Uzun zamandan beri yapmadığım bir şeydi. Çok iyi gelecek gibi hissediyorum. Sence nasıl olur? " Çılgınca bir gülümsemeyle suratına baktım. Nefes almakta zorluk çekiyordu. Ayrıca başı kanıyordu. Kan! Derin bir nefes aldım. Beni çeken bu kokuya ağır adımlarla yaklaşıyordum. Yakınlaştıkça koku zihnimi esir almaya başlamıştı. Kendimden geçmek üzereydim. Tüm hızımla yanında bittim. Harika!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Doris L. CynthiaGerçek İsim : İlker
Mesaj Sayısı : 143
Kayıt tarihi : 14/12/09
Yaş : 24
Lakap : Leo

MesajKonu: Geri: O benim için farklı bir insandı...   Ptsi Ocak 11, 2010 2:21 am

Sanki kelimeleri söylediği an ona teslim olmuştu. Zihni hâlen Paula’da olsada bedenini ortama yaymıştı iyice. Kafasını hiç aklına bile getirmiyordu, o dayanılmaz acı bir an için sivrisinek ısırığı gibiydi. Kadının elinde parçalanan asadan sonra feci bir ses çıkarmıştı, belkide ikinci asasından sonra o da gidecekti, ama umrunda değildi. “ Sen bir korkaksın. “ Ölüme daha yakınlaşmak istercesine sözleri çıkartmıştı ağzından genç adam. Sözlerle beraberde büyük bir kuvvetle fırlatılmıştı bir kuytu köşeye. Hafif bir kan pıhtısı patlamış ve kafasından aşağıya yavaş yavaş akmaya başlamıştı. Acılı iniltiler arasında duyulan sesleri işitemiyordu genç adam, çaresizdi ve bunun farkındaydı. Şuracıkta ölüp başka bir yere gitme zamanı gelmişti belkide geçiyordu. Sadece düşüncelerine yoğunlaştığında acısını dindirmişti. Yanına görülmeyecek derecedeki hızla gelen kadına son bir kez daha bakmıştı. Bu son gelişiydi, kırmızı gözlerin doyumsuz isteği ve her şeyin saniyede bitirecek gibi gelişi; bundan emindi. Ona doğru iyice girişmiş yüze bakarak acı içinde hafifçe gülümsemişti. Sessizliğin bittiği noktada da belkide olacak son sözlerini söylemişti.

“ Fazla hızlı değilsin anlaşılan, efsanelere göre Vampirler kurbanlarını görür görmez öldürürler. Anlaşılan sen o efsanedekilerden değilsin. “
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
L. R. Corpse La Roux

avatar

Gerçek İsim : Burcu.
Mesaj Sayısı : 246
Kayıt tarihi : 27/12/09
Lakap : Kan Emici :P

MesajKonu: Geri: O benim için farklı bir insandı...   Ptsi Ocak 11, 2010 2:26 am

Not:

RP şimdilik sona ermiştir. Başka bir başlık altında daha sonra devam edecektir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
O benim için farklı bir insandı...
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» arkadaşım maymun müziği

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts :: Genel :: Hogwarts Geçmişi-
Buraya geçin: