Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Kehanet Dersi 1. sınıflar 1. dersi (Offline)

4 posters
YazarMesaj
Lady Morgana

Lady Morgana

Gerçek İsim : Yaren

Kehanet Dersi 1. sınıflar 1. dersi (Offline) Empty
MesajKonu: Kehanet Dersi 1. sınıflar 1. dersi (Offline)   Kehanet Dersi 1. sınıflar 1. dersi (Offline) Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 2:00 am

Alarm çalmıştı ve sabah uyandığında herşey çok farklıydı.
Çünkü yeni okul yılı açılmıştı ve bu sene geldiği Hogwarts’da ilk dersiydi.
Yeni yeni öğrencileriyle tanışacaktı. Bu durumdan dolyı çok mutluydu.

Kalkıp üstünü değiştirdi ve Kehanet
Kulesine doğru yürüdü. Kuleye geldiğinde pek bir farklı geldi burası. Daha önceden keşfetmişti ancak okulun
açıldığı gün daha farklıydı.

--------------------------------------
Diğer büyücü okullarında da yaptığı gibi erkenden gitti dersliğe. Öğrencileri sınıfta beklemeyi seviyordu çünkü. Eline asasını alıp tütsüleri ve mumları yakmak yerine kalkıp kendi elleriyle yaktı. Tüm mum ve tütsüler bittikten sonra yerine geçti oturdu.

Çok geçmeden öğrenciler de sınıfa doluşmaya başladılar. Bu seneki öğrencileri bunlar olacaktı. Öğrenciler yerlerine oturup sessizlik sağladıktan sonra konuşmasına başladı. Arada hala yanındakine birşeyler söyleyen öğrenciler olduğunu görünce konuşmasının başlangıcını hızlandırmaya başladı.

Ihh-ıhh.. Merhaba çocuklar. Ben sizin bu seneki yeni Kehanet profesörünüzüm. Öncelikle seçmeli bir ders olan Kehaneti seçerek beni çok mutlu ettiniz. Çünkü zorunlu bir ders değildir ve sadece isteyenler girebiliyor. Ben 3 sene önce Hogwarts’dan mezun oldum ve 1 büyücü yetiştirme okulunda daha görev yaptım. Siz benim 2. Öğrencilerimsiniz.
Umuyorum ki bu senemiz çok iyi geçer. Ha unutmadan. Adım Morgana. Soyadımı kullanmıyorum. Ailemde bana genelde Lady Morgana derler. Neyse çok uzatmadan derse geçelim.
’ Dedi ve yüzünde küçük bir tebessüm belirdi ve öğrencilerin gülen gözleri onu daha çok heyecanlandırdı.

Sizi ilk dersten fazla sıkmak istemiyorum. Hepinizin teker teker isimlerinizi öğrenmek gibi bir niyetim yok. Zaman geçtikçe öğreneceğiz. Şimdi kolay bilgilerle başlamayı tercih ediyorum. Kehanetin tanımını aranızda bilenler var
mı?
’ Birkaç öğrenci parmağını kaldırdı ve sorusunu cevapladı. Dikkatlice parmak kaldırıp, söz isteyen öğrencilerin cevaplarını dikkatlice dinledikten sonra tanımı tam olarak kendisi yapmak istedi.

Kehanet aslında zor görünse de kolay bir derstir. Çünkü tamamen odaklanmak gerek. Bunu sizin başaracağınızı biliyorum. Nasıl odaklanacağımızı size diğer dersimizde öğreteceğim. Çünkü sizi başta söylediğim gibi ilk dersten sıkmaya hiç niyetim yok. Bu dersi sevmeniz için elinimden ne geliyorsa yapacağım. Bu günlük dersimiz bu kadar. Herhangi bir sorunuz olursa tüm gün boyunca burda olduğuma emin olabilirsiniz. Lütfen giderken isiminizi masamda duran perşömene binalarınızın adıyla birlikte yazınız. Hepinize Sihirli Günler çocuklar..’ dedi ve öğrencilerin teker teker sınıftan çıkışlarını izledi. Güle oynaya sınıftan çıkan çocuklar onu diğer dersin gelmesi için dahada sabırsızlandırmıştı. Onları gerçekten çok seviyordu.
James Kevin Lynn

James Kevin Lynn

MesajKonu: Geri: Kehanet Dersi 1. sınıflar 1. dersi (Offline)   Kehanet Dersi 1. sınıflar 1. dersi (Offline) Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 5:57 pm

James Kehanet Kulesine doğru Yola Koyuldu.Gece Geç Yatmıştı Uykuluydu bir ara Kitaplarının Hepsi Yere düştü.James Kitaplarını Toparladı ve Yine Yola Koyuldu.Sınıfa Girdiğinde Şaşırdı Geç Kalmamıştı ama Profösör  İçerdeydi. James Yerine Geçti.Sonra Profösör Konuşmaya Başladı.‘Merhaba çocuklar. Ben sizin bu seneki yeni Kehanet profesörünüzüm. Öncelikle seçmeli bir ders olan Kehaneti seçerek beni çok mutlu ettiniz. Çünkü zorunlu bir ders değildir ve sadece isteyenler girebiliyor. Ben 3 sene önce Hogwarts’dan mezun oldum ve 1 büyücü yetiştirme okulunda daha görev yaptım. Siz benim 2. Öğrencilerimsiniz.
Umuyorum ki bu senemiz çok iyi geçer. Ha unutmadan. Adım Morgana. Soyadımı kullanmıyorum. Ailemde bana genelde Lady Morgana derler. Neyse çok uzatmadan derse geçelim.
Daha Sonra Derse Geçti.‘Kehanet aslında zor görünse de kolay bir derstir. Çünkü tamamen odaklanmak gerek. Bunu sizin başaracağınızı biliyorum. Nasıl odaklanacağımızı size diğer dersimizde öğreteceğim. Çünkü sizi başta söylediğim gibi ilk dersten sıkmaya hiç niyetim yok. Bu dersi sevmeniz için elinimden ne geliyorsa yapacağım. Bu günlük dersimiz bu kadar. Herhangi bir sorunuz olursa tüm gün boyunca burda olduğuma emin olabilirsiniz. Lütfen giderken isiminizi masamda duran perşömene binalarınızın adıyla birlikte yazınız. Hepinize Sihirli Günler çocuklar.James Profösörü Dikkatle Dinledi ve Kayıt tuttu.Daha Sonra Oradan Ayrıldı.
http://avadakedavra.forumi.biz/
Xabi Prieto

Xabi Prieto

Gerçek İsim : Berk
Lakap : Xavi

MesajKonu: Geri: Kehanet Dersi 1. sınıflar 1. dersi (Offline)   Kehanet Dersi 1. sınıflar 1. dersi (Offline) Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 2:06 am

Xabi okulundaki ikinci günündeki yeni dersine girmek için sabırsızlanıyordu.
Ders programını kontrol etti. Ve ilk dersin pekte sevmediği bir ders olan Kehanet Dersi olduğunu gördü...

Xabi o gün çok sessizdi. Kendi başına bir ağacın altına oturmuş Tennis Raketini çiziyordu..

Saatini kontrol etti ve oradan kalkarak Kehanet Dersliğine geldi.

Yeni Profesör'ü oradaydı. Profesör kısaca kendini tanıttı. Xabi büyük bir dikkatle dersi dinledi.

Gerçi ilk gün ders olmasada Kehanet hakkında birkaç önemli bilgi edindi. Bunlar yararlı bilgilerdi.

Yeni Kehanet Profesör'ünün kurallarını benimsemiş olacaktı ki Xabi o her zamanki gevşek ağzını bu sefer kontrol etmeyi başardı ve dersi sus pus dinledi.

Xabi dersi dinlerken zamanın nasılda geçtiğini farkedemedi. Zil çaldı.

Profesör: "Lütfen giderken isiminizi masamda duran perşömene binalarınızın adıyla birlikte yazınız. Hepinize Sihirli Günler çocuklar.." dedi.

Xabi parşömene adını dikkatlice yazdı ve hemen oradan ayrıldı.
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Gerçek İsim : umut.
Lakap : geo.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Kehanet Dersi 1. sınıflar 1. dersi (Offline) Left_bar_bleue100/100Kehanet Dersi 1. sınıflar 1. dersi (Offline) Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Mantikor

MesajKonu: Geri: Kehanet Dersi 1. sınıflar 1. dersi (Offline)   Kehanet Dersi 1. sınıflar 1. dersi (Offline) Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 9:55 pm

Xabi daha okula gelmediğin için derse giremezsin.
http://eskiao.roleplaylife.net

Kehanet Dersi 1. sınıflar 1. dersi (Offline)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kehanet Dersi 2. sınıfların 1. dersi (offline)
» I. Sınıf Ortak Kehanet Dersi
» I.,II. ve III.Sınıfların İlk Dersi[OFFLİNE]
» Tüm Sınıflar İçin İlk SYB Dersi
» V. Sınıflar İçin Cisimlenme Dersi.