Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

JeonaEilis

3 posters
YazarMesaj
Jeona Eilis Shaewold

Jeona Eilis Shaewold

Gerçek İsim : .
Lakap : J.

JeonaEilis Empty
MesajKonu: JeonaEilis   JeonaEilis Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:20 pm

Jeona Eilis Shaewold

JeonaEilis Kaya-kaya-scodelario-14779827-100-100 JeonaEilis Kaya-kaya-scodelario-14779674-100-100 JeonaEilis Kaya-kaya-scodelario-14779643-100-100

29 Eylül ~ İtalya / Venedik
Beauxbatons ~ Unicornwit
Hogwarts ~ Rawenclaw

JeonaEilis Kaya-kaya-scodelario-15128025-100-100 JeonaEilis Kaya-kaya-scodelario-15128030-100-100 JeonaEilis Kaya-kaya-scodelario-15128021-100-100

J kim mi?
Müthiş zekiyimdir. Leb demeden Çorum’u bile anlarım işime gelirse. Zekiliğimi yatarak harcayan ahmaklardan değilim elbette. Boş durmam asla, okurum, çalışırım. Evet, kendini beğenmişlik abidesi olduğum söylenir. Kendimden başka hiçbir şeyi, hiç kimseyi önemsemem çok mu kötü bir şey? Bence değil. Çirkefim, sonuna kadar hem de. Asaya başvurmam çoğu zaman, saç-baş yolma tekniği kullanırım –ki bu bence çok daha etkili bir yol. İnsanların çoğundan nefret ediyorum. Değer verilecek varlıklar olmadıklarını düşünürüm hep. İşte tam da bu yüzden, kendimi insan ötesi görürüm ya zaten. Ukalayım. Şu dünyada görebileceğiniz en burnu havada insan olabilirim hali. O kadar bilgi sahibiyim ki, ukalalık yapmayım da ne yapayım değil mi ama? İnatçı diğer ismim olur. Bir şeye ‘hayır’ dedikten sonra, asla zıttını yaptıramazsınız. Ya da evet. Hiçbir zaman, hiçbir kararımdan dönmem. Aldığım kararlar, beni hep izlemek istediğim yola bir adım daha yaklaştırıcı niteliktedir. Kendime müthiş güvenirim, aslında bu özelliğim normal. Kendimden başka güvenebilecek bir kaynak olmadığını düşünürüm ben. Her şeyi yapabileceğime eminim, yenilgiye asla uğramayacağım. Dostlarım vardır, az sayıda da olsa. Benim için yaratılmış şu yaşanılası dünyada, onlardır tek değerli varlıklarım. Bir kez aşkı yaşadım, iyi kötü. Bunun ardından aşk yaşayabileceğimi düşünemedim bir türlü. Tek bir erkeğe bağlanmak saçma geliyor artık. Birden fazla kişiyle olabilirim. Hayata eğlenmek için gelmiş biri, başka ne yapabilir ki zaten? Her dakika özenirim, saçıma başıma makyajıma. Aslında bakımsız olsam bile süslüyümdür, görüp görebileceğiniz en taş hatunlardan sayılabilirim. Hobilerim vardır benim, az çok, bunların her biri için bol bol vakit ayırabilirim. Mesela, Quidditch. Kendimi en iyi hissettiğim yerlerdendir, süpürgesinin üstü. Mümkün değildir, beni ağlarken görmek. Güçlüyüm, gerçekten. Ailemin ölümüne bile ağladığımı hatırlamıyorum. Aslında bir kere, ağlamak istediğim son insanın yanında ağlamıştım. Fakat anında toplamıştdım kendimi. Şimdi ise görmemiş olduğunu dilemekten başka bir şey yapmıyorum.

JeonaEilis Kaya-S-3-kaya-scodelario-12827685-100-100 JeonaEilis Kaya-S-kaya-scodelario-13151090-100-100 JeonaEilis Kaya-S-kaya-scodelario-13151091-100-100

Görünen J nasıl peki?

Güzel çıkıntılı yüz hatlarıma epey uygun bir burna sahibim. Ve elbette ki, yumuşak, hoş dudaklara. Saçımın bana uyan rengini bulmak için, epey çaba sarfettim. Sanırım kahverengi saçlar, bu ahengin parıltılı albenisini oluşturuyor. Güzel olduğumu düşünmemek için bir sebebim yok, ha?

JeonaEilis Kaya-S-kaya-scodelario-12534797-100-100 JeonaEilis Kaya-S-kaya-scodelario-12534766-100-100 JeonaEilis Kaya-S-kaya-scodelario-12534785-100-100

Biraz da gecmis...

İki katlı, mustakil, toplam iki yüz kırk metre kare olmasına rağmen sadece yüz altmış metre karesini kullandığımız ev. Doğduğum ve Fransa'dan önce kaldığım evdi. Annem ve babamı bu evde hayal ederim hep. Küçük mutfak, yatak odası ve salon alt kattaydı. Üstte bana ait bir oda ve yine benim için hazırlanmış bir banyo bulunuyordu. Annem bir oyuncuydu. Çocuklara bayılırdı. Bazen eve erkenden gelir o an canı ne isterse yemek olarak onu yapardı. Evine çok düşkün bir kadındı. Ama bazen işi ona izin vermezdi. Annemi çok sık gördüğüm söylenemez. Babam doktordu, titiz ve düzenliydi. Herkes onu gülen yüzüyle tanırdı. Abim. Hayatımdaki en önemli varlık. Tanrım, onları çok özledim, ne var ki biz dördümüz bir arada yaşayamıyoruz. Abim beni büyükanneme bıraktığından beri onu da görmüyorum. Sanırım bütün ailemi kaybettim.
Beauxbatons maceram ise unutamayacaklarım arasında. Heyecanlı geçen ilk yılım, ardından kavga ettiğim için başımı belaya soktuğum ikinci yılım benim hayattaki ilk tecrübelerimdi. Çat pat Fransızcamla okula renk katmış olsam da veelalar arasında yaşamak oldukça zordu. Güzellikleriyle baş döndürürken eğer sıradan bir cadıysan hoşlandığın çocuğa uzaktan bakmak zorunda kalıyorsun. Başlarda bu sorunu çok yaşıyordum. Ne zaman bir erkeğe yaklaşsam, okuldaki rakiplerimden biri gelip alıyordu elimden. Seni küçümsemeleri de cabası. Bu iki yıl boyunca kendime güvenim eksilere inmişti. Resmen kendimden nefret ediyordum. Ama sonradan farkettim; onlardaki güzellik de bizdeki boru mu? Veelaları hoşlandığım erkekten uzak tutmanın yolunu üçüncü sınıfta keşfetmiştim. Veelaların sinirlendiklerinde iğrenç bir yaratıklara dönüştüklerini biliyor olmalısınız. Tek yaptığım onu biraz kızdırmak oldu. O güzeller güzeli bir yüz iğrenc bir yaratığa dönüştüğünde Dewyn onunla bir daha görüşmeyi kesmişti. Ah ben size Dewyn'den bahsetmedim. Aşık olduğum tek erkek. Tapılası vücut hatlarına, gördüğünde içinde kaybolmak isteyeceğin masmavi gözlere ve her duyduğumda kendimi çok daha iyi hissetmemi sağlayan mükemmel bir ses tonuna sahipti. İlk senemde tanışmıştım onunla. Arkadaştık önceleri, beni önemserdi. Seviyordum onu, hem de çok. Beni gerçekten sevdiğini düşünürdüm, belki de seviyordu. Ama bunu bana hiç bir zaman söylemedi. Dördüncü yılımda bir iki arkadaşımın gazına gelip Dewyn'e ona karşı hissettiklerimi anlatmak gibi bir aptallık yaptım. O anki bakışlarını görmeliydiniz. Kendimi hiç bir zaman bu kadar berbat, bu kadar acınası halde hissetmemiştim. Onu unutmaya çalıştım. Olmadı. Dört yıl bir insana bağlanınca kopmak gerçekten zor. Büyükannem bendeki değişiklikler farketmişti. Bir şekilde olanları öğrenince de onu hiç bir şey durduramadı. Artık Hogwarts'tayım. Buranın bana daha iyi geleceğini düşünüyor ama ben onu hayattan bezdirmeye karalıyım. Neyse ki Hogwarts'ın taş erkek kapasitesi yüksek. Bakalım bu sene bizi neler bekliyor?
Jeona Eilis Shaewold

Jeona Eilis Shaewold

JeonaEilis Empty
MesajKonu: Geri: JeonaEilis   JeonaEilis Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:20 pm

Eklemem için;
İki icon ve benim hakkımdaki düşüncelerinden bahsetmen yeterli.

JeonaEilis Kaya-S-kaya-scodelario-11793330-100-100 JeonaEilis Kaya-S-kaya-scodelario-11793327-100-100 JeonaEilis Kaya-S-kaya-scodelario-11793328-100-100

İlişkiler

JeonaEilis My-Gaspard-333-gaspard-ulliel-10992997-100-100Robert Jason McSteenJeonaEilis My-Gaspard-333-gaspard-ulliel-10992969-100-100
Ah, Jason. Seninle geçirdiğim o güzel gün- ımm ya da gece -leri nasıl unutabilirim ki? Bana dokunuşun, öpüşün, kulağıma fısıldadıkların... Hepsi aklımda. Sonsuza kadar da öyle kalacak. Dewyn'den sonra bedenime gerçekten iyi gelmiştin, kabul ediyorum. Evet, o küçük cadı seni benim narin kollarımdan koparmış olabilir ama seni elbetteki geri alacağım. Söz veriyorum, tekrar o mükemmel gecelerimize geri döneceğiz. Koskoca Hogwarts'taki ilk hedefim olmayı başardın, hayatım. Tebrik ederim.
*Beni etkiledi.

JeonaEilis 91923956Leone M. LutterzJeonaEilis 67395468
Taş hatunum? En iyi dostum benim. Birbirimize ne kadar çok benziyoruz. Kendine beğenmişliğin bana sökmüyor ama hıh. Ben senden daha mükemmelim işte. Ya da yok yok... İkimiz de eşit derecede mükemmeliz. Bu konuda seni hafife almak, sana yapılmış en büyük hakarettir kuzum. Bi tanem benim bii bii. Tekrar birleştik ya, başka ne isterim ki. Hogwarts'la ilgili çok büyük planlarım var hayatım. Burası bizim krallığımız olacak çok yakında. Aa unutmadan, seninle tanışmamda epey büyük bir paya sahip olan büyükanneme buradan sevgilerimi gönderiyorum. İlk kez bi işe yaradınız, efendim.
*Nereye gidersen beni de götür.
*En değerli varlığım.

En son Jeona Eilis Shaewold tarafından Cuma Eyl. 17, 2010 12:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Robert Jason McSteens

Robert Jason McSteens

Gerçek İsim : Beycan
Lakap : Jeys, Jey, Rob -R -J

JeonaEilis Empty
MesajKonu: Geri: JeonaEilis   JeonaEilis Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 1:29 am

kurgu belli sanırım...

Spoiler:
Leone M. Lutterz

Leone M. Lutterz

Gerçek İsim : Su.
Lakap : Samimiyete göre değişir.

JeonaEilis Empty
MesajKonu: Geri: JeonaEilis   JeonaEilis Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 2:57 am

Krystal M. Lutterz

Kurgumuz belli mi ne *.*

Spoiler:
Jeona Eilis Shaewold

Jeona Eilis Shaewold

JeonaEilis Empty
MesajKonu: Geri: JeonaEilis   JeonaEilis Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 12:32 am

Eklendiniz.

JeonaEilis
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JeonaEilis
» JeonaEilis