Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

JeonaEilis

2 posters
YazarMesaj
Jeona Eilis Shaewold

Jeona Eilis Shaewold

Gerçek İsim : .
Lakap : J.

JeonaEilis Empty
MesajKonu: JeonaEilis   JeonaEilis Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 10:29 pm

Ad - Soyad: Jeona Eilis Shaewold
Kişisel Özellikleri: Müthiş zekidir. Leb demeden Çorum’u bile anlar. Zekiliğini yatarak harcayan ahmaklardan değildir. Boş durmaz asla, okur, çalışır. Kendini beğenmişlik abidesidir. Kendinden başka hiçbir şeyi, hiç kimseyi önemsemez. Adeta bir tanrıça olarak görür kendini. Dünyadaki hiçbir varlıktan etkilenmemiştir, etkilenmeyecektir de. Çirkeftir, sonuna kadar hem de. Asaya başvurmaz çoğu zaman, saç-baş yolma tekniği kullanır –ki bunun çok daha etkili olduğunu düşünür çoğu zaman. İnsanlardan nefret eder. Değer verilecek varlıklar olmadıklarını düşünür. Bu yüzden, kendini insan ötesi görür ya zaten. Çünkü değerlidir o, herkesten, her şeyden değerlidir hem de. Ukaladır. Şu dünyada görebileceğiniz en burnu havada insandır hem de. Ukalalığıyla her daim övünür. O kadar bilgi sahibidir ki, ukalalık yapmasın da ne yapsın değil mi? İnatçıdır. Bir şeye ‘hayır’ dedikten sonra, asla zıttını yaptıramazsınız. Ya da evet. Hiçbir zaman, hiçbir kararından dönmez. Ömrünüzde tanıyabileceğiniz en kararlı insandır. Aldığı kararlar, onu hep izlemek istediği yola bir adım daha yaklaştırıcı niteliktedir. Hiç kendiyle ilgili yanılmamıştır, yanılmayacağından emindir de. Kendine müthiş güvenir, aslında bu özelliği normaldir. Çünkü her şeyi o kadar iyi bilir ki! Kendinden başka güvenebilecek bir kaynak olmadığını düşünür. Her şeyi yapabileceğini bilir, yenilgiye asla uğramayacağından adı gibi emindir. Dostları vardır, az sayıda da olsa. Kendisi için yaratılmış şu yaşanılası dünyada, onlardır tek değerli varlıklar. Bir kez aşkı yaşamıştır, iyi kötü. Bunun ardından aşk yaşayabileceğini düşünmez. Tek bir erkeğe bağlanmak saçma gelir çünkü. Birden fazla kişiyle olabilir. Hayata eğlenmek için gelmiş biri, başka ne yapabilir ki? Her dakika özenir, saçına başına makyajına. Çok bakımlıdır. Aslında bakımsız olsa bile süslüdür, görüp görebileceğiniz en taş hatunlardandır. Hobileri vardır az çok, bunların her biri için bol bol vakit ayırabilir. Mesela, Quidditch. Kendini en iyi hissettiği yerlerdendir, süpürgesinin üstü. Antremanlar, maçlar haricinde, aklına estikçe uçmaya bayılır. Mümkün değildir, Adalicia’yı ağlarken görmek. O kadar güçlüdür ki. Ailesinin ölümüne bile ağladığını hatırlamaz. Aslında bir kere, ağlamak istediği son insanın yanında ağlamıştır. Fakat anında toplamıştır kendini. Kolay kolay yıkılmaz yani.
Fiziksel Özellikleri: Henüz model seçmedim.
Aile Geçmişi: Gereksiz bir duygusunun apansız bir isteriye dönüşmesi sonucu doğdum ben. Ailemin hırs ve öfkesi nefret tohumlarını saçtığında olacaklardan habersiz bir masumiyetteydim. Oysa abimin yakarışlarına rağmen izlerini takip ettim geçmişimin. Geri dönülmez bir yere geldiğimde farkettim ne kadar sahte bir yaşam sunulmuş bana. Ailemi on yaşımda kaybettim. Daha sonra bana bakan abimi aile belledim; ama asıl bağlılığım güceydi. Karabüyünün tutkunluğunda yaşadığım uzun yıllar abimle beraber iz sürdüm toprakda. Karanlık yaratıklarla karşılaştım ve ölümün ucundan döndüm. Abimin ölümüyle sorguladım hayatı. Nedenini, nasılını bilmezdim önceden. Başlangıç vardı benim için, bitiş bana dayatılan bir zorunluluk gibiydi. Oysa şimdi daha faklı. Anlaşılmaz; ama özgür.

RP Örneği:
Spoiler:
Valeria Nerissa Wesley
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Valeria Nerissa Wesley

Gerçek İsim : Ebru.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
JeonaEilis Left_bar_bleue100/100JeonaEilis Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Beyaz Leopar

JeonaEilis Empty
MesajKonu: Geri: JeonaEilis   JeonaEilis Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 10:33 pm

Ravenclaw V. Sınıf

JeonaEilis
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JeonaEilis
» JeonaEilis