Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Merlin Sigun Pendragon

2 posters
YazarMesaj
Merlin Sigun Pendragon

Merlin Sigun Pendragon

Gerçek İsim : Ali Lütfü Esen Berk
Lakap : Kuzgun

Merlin Sigun Pendragon Empty
MesajKonu: Merlin Sigun Pendragon   Merlin Sigun Pendragon Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 8:37 pm

Size iyi davranmayan bir arkadaşınız zor durumda, 2 büyücü etrafını çevirip asalarını ona doğru çevirmiş. Ne yaparsınız?

Rakiplerinin davranışlarına bakardım çapulcu tipli insanlarsa asamı yerinden oynatmazdım.Onları yenecek gücü yoksa bu okulda okumamalı.Eğer asil bi asası ve büyücü tekniklerinde ustaymış gibi bir imaj bırakıyorsa bana iy davranmasada bu çocuğa yardım ederdim.Kendimi test eder ona göre çalışırdım.Çocuğu kuratrınca ya bana saygı duyup iyi davranmaya başlayacaktır yada daha fazla kıskanıp daha kötü davranacaktır bende buna izin vermez ve o iki adamın yapması gereken şeyi ellerimle yapardım.

Hogwarts'taki en ilginç şey nedir?
Tabiki orman birsürü gizemli yaratık, değişik alanlar,mağaralar,güvende olmama hissi büyük heyecan yaratır bu sebeple orman.

Okula gelmeden önce büyü yapmaya çalıştınız mı? Başarılı oldunuz mu? Eğer olduysanız veya olamadıysanız nedeni nedir?
Büyü yapmayı babam öğretti ve bana başarılı olduğumdan Merlin adını verdi.Başarılı olmamdaki sebep saf bir yeteneğe sahip olmam ve sıkı çalışmamdır.

Okul hakkında en çok merak ettiğiniz şey nedir?
Öğreneceğim en güçlü karanlık büyüyü öğrenip büyü gücümün enginliği sayesinde ailemin tanınmışlığını arttırmak amacı doğrultusunda öğreneceğim bütün büyüler.

Seçmen Şapka

Merlin Sigun Pendragon Empty
MesajKonu: Geri: Merlin Sigun Pendragon   Merlin Sigun Pendragon Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 9:25 pm

Kararlılık, Soğukkanlılık ve azim.

SLYTHERIN

Merlin Sigun Pendragon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Edgar C. Pendragon
» Gabriella Anna Pendragon
» Lucas Nathaniel Pendragon
» Erza Scarlett Pendragon