Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Lanes.

4 posters
YazarMesaj
Leolina Lanes
Esrar Dairesi Başkanı
Esrar Dairesi Başkanı
Leolina Lanes

Gerçek İsim : esra.
Lakap : kaçık, manyak vs. vs.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Lanes. Left_bar_bleue98/100Lanes. Empty_bar_bleue  (98/100)
Patronus:

Lanes. Empty
MesajKonu: Lanes.   Lanes. Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 8:07 am

Merhabalar efen’m. Bu ablamız Leolina Lanes ancak çoğunluk onu ya ‘Lanes’ ya da ‘esrar dairesindeki kaçık’ olarak biliyor. Hafif Luna-vâri bir insan kendisi. (Leverage’ten Parker gibi mi ki ya da aslında daha çok? Evet evet, öyle.) Yaptığı işin tam olarak ne olduğu konusunda konuşturmaya çalışırsanız, Barney Stinson taktiğini kullanıyor Lanes. ("Ehehe, lütfen.") Ayrıca cadı, ya etrafında olanların çoğunu gerçekten umursamıyor ya da gerçekten çok iyi bir oyuncu. Birkaç istisna dışında -eski müstakbel üvey kızı mesela- insanlarla iletişim kurmak gibi bir alışkanlığı yok pek. Toplumun kendisi hakkındaki görüşlerine zerre önem vermeyen hatunumuz, insan ilişkileri konusunda ‘kaba’ diye nitelendirilebilir, utangaç değildir, yalnızca tuhaftır. Kimseyi aşağılamaz gerçi ama insanları çoğunlukla yalnızca takmaz ve kişileri anlık bir ‘Hö?’ tepkisi vermeye iten şeyler söyleyip yapar. (“Buraya oturabilir miyim?”e karşı “Bilmem, yapabilir misin?” tarzı bir şeyler falan ama daha ileri boyutu işte, anlayın siz.)

Leolina, inanılmaz zengin, iki teki de araştırma görevlisi olan bir çiftin tek çocuğu olarak doğuyor ve hayatının ilk on bir yılını, büyük ölçüde anne babasının laboratuarında, ayak altında dolaşıp bir şeyler kurcalayarak ve sayısız defa malikaneyi neredeyse patlatarak geçiriyor. Ancak kızımıza, büyü ilminin kıyıda köşede kalmış, fazla uygulayıcı bulmayan, henüz aydınlanmamış dallarını öğrenmesinde tanınan bu iznin lafının bile edilemeyeceği bir konu var: Leolina’nın doğumundan önce başka bir çocukları dışarıda geçirdiği bir kaza yüzünden ölmüş olan çift, kızın malikaneden çıkmasına izin vermiyor. Bu yüzden Leolina, hayatının ilk yıllarında anne babası ve pek de takmadığı yaşlı bir cadı hariç, pek az insanla iletişim kuruyor ve açıkçası, bu canlı türü pek de ilgisini çekmiyor. Ailesi, eğitimi konusunda bir yatılı okul olan Hogwarts’ı düşünmüyor bile, hatta kızı yakınlarındaki özel ve gündüzlü bir okula göndermeye bile zar zor razı oluyor. Okulu çok sıkıcı bulan Leo, burada yalnızca bir şeyi, her insanın düşündüğü gibi sıkıcı olmayabileceğini öğreniyor. -Yine de çoğunluğu öyle.- On yedi yaşındayken, bir gece bir anda kaybolan Leolina, birkaç yıl sonra, aynı şekilde geri dönüyor ancak malikaneyi boş, anne ve babasını arka bahçede gömülü buluyor. Evden ayrıldıktan bir süre sonra bir yerlerde barmen olarak çalıştığını, eve dönmeden önce neler yaptığını ve eve dönmeye nasıl karar verdiğini hatırlıyorsa da en başında neden ya da nasıl ayrıldığını ya da anne babasına ne olduğunu hatırlamıyor ablamız.

Leolina’nın Esrar Dairesi’nde çalışmasının sebebi bakanlığı ya da İngiltere’yi önemsemesinden çok, yapmak istediği deneyler için izin alabilmesinin tek yolunun orada çalışmasından geçmesi. Şu karanlık aydınlık çatışmasıyla işi yok, hatta tüm çatışmalardan –gerçekten öyle mi bilinmez- tümüyle bihaber görünüyor. Ayrıca, yirmilerinin ortalarında olmasına rağmen bir Hogwarts öğrencisinden daha büyük görünmüyor ancak bu garipliğin -evet, doğru tahmin- farkındaymış gibi değil/gerçekten farkında değil.

&Şimdi, ilk olarak Amelia’nın babası olan eski sevgili var, onu aslında ben aramıyorum, İdil baba olarak arıyor gibi de neyse, onun başlığının linki vereyim ve bahsetmiş de olayım işte ben de. http://eskiao.roleplaylife.net/t2557-godfather Aaa, tamam, aramıyormuşuk artık. Üstünü çizmek isterdim yani ama kodu bulamıyorum. Neyse ya. O.o
& İki üç istisnai arkadaş lazım. Leolina’nın hayatında ne kadar önemli olduklarının farkında olmayıp onu sadece sohbet edilecek birisi gibi görüyor olabilir biri, kızın ne kadar manyak/sorunlu olduğunu fark edip onu düzeltmeye çalışan arkadaşlar falan olabilir, öyle yani işte.
& Klasiktir ya hep, onu bir tarafa çekmeye çalışan insanlar bilmemne.
& Bu arkadaşı öğrenci sanmış başka öğrenciler ya da çocuk muamelesi yapmaya kalkmış yetişkinler falan olabilir.
& Im, onu çocukluğundan tanıyan birileri belki?
& Aslında geçmişi böyle gizemli bırakmayı düşünüyorum ama onu çocukluğundan tanıyan, kızın bazı şeyleri hatırlamamasına tamamen şaşırmış birileri olabilir belki?

Tamam, itiraf ediyorum, aklımda pek bir şey yok şu an için ama buluruz herhalde bir şeyler, siz hayırlısıyla bir başvurun da. xD

En son Leolina Lanes tarafından Salı Eyl. 13, 2011 4:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Electra Lorién Schneiward
Ravenclaw I. Sınıf
Ravenclaw I. Sınıf
Electra Lorién Schneiward

Gerçek İsim : Ilgın ^^
Lakap : Ely, Lori, Lorién, Loth.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Lanes. Left_bar_bleue89/100Lanes. Empty_bar_bleue  (89/100)
Patronus:

Lanes. Empty
MesajKonu: Geri: Lanes.   Lanes. Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 4:50 pm

Ben çok çok iyi bir yer istiyorum böle Razz Nedense seninle çok güzel bir kurgu yapasım var ^.^ Puanlatma RP'n çok hoşuma gitmişti de ehehe ^^ Öyle işte. Yani sahip olduğun en yakın arkadaş olabilirim. Garip bir ikili oluruz. Benim kız biraz karanlık bir tip gibi gözükür ama aydınlık yanlısıdır. Ayrıca Sly mezunu düşün yani Razz Kalabalıktan hoşlanmaz ama barı var. Muhabbeti hoştur falan. Daha ne desem bilemedim ama yakın arkadaşın olmak isterim yani ^^

Editcan: Bu arada bu karakterimde olduğumu unutmuşum. Lenovia Nephilium bahsettiğim karakterim Very Happy
Noa van den Vondel
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Noa van den Vondel

Gerçek İsim : gülsen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Lanes. Left_bar_bleue100/100Lanes. Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Karga

Lanes. Empty
MesajKonu: Geri: Lanes.   Lanes. Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 5:01 pm

Esra, bebeyim!
Leolina Lanes
Esrar Dairesi Başkanı
Esrar Dairesi Başkanı
Leolina Lanes

Gerçek İsim : esra.
Lakap : kaçık, manyak vs. vs.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Lanes. Left_bar_bleue98/100Lanes. Empty_bar_bleue  (98/100)
Patronus:

Lanes. Empty
MesajKonu: Geri: Lanes.   Lanes. Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 6:51 pm

Electra Lorién Schneiward demiş ki:
Ben çok çok iyi bir yer istiyorum böle Razz Nedense seninle çok güzel bir kurgu yapasım var ^.^ Puanlatma RP'n çok hoşuma gitmişti de ehehe ^^ Öyle işte. Yani sahip olduğun en yakın arkadaş olabilirim. Garip bir ikili oluruz. Benim kız biraz karanlık bir tip gibi gözükür ama aydınlık yanlısıdır. Ayrıca Sly mezunu düşün yani Razz Kalabalıktan hoşlanmaz ama barı var. Muhabbeti hoştur falan. Daha ne desem bilemedim ama yakın arkadaşın olmak isterim yani ^^

Editcan: Bu arada bu karakterimde olduğumu unutmuşum. Lenovia Nephilium bahsettiğim karakterim Very Happy

Veledi görünce bi' an çözemedim olayı. xD Öhm, müthiş olur, süper olur.

Noa van den Vondel demiş ki:
Esra, bebeyim!

Selam yavru.
Noa van den Vondel
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Noa van den Vondel

Gerçek İsim : gülsen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Lanes. Left_bar_bleue100/100Lanes. Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Karga

Lanes. Empty
MesajKonu: Geri: Lanes.   Lanes. Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 7:03 pm

Bence kurgu bulmalıyız, msnde buluşalım.
Amelia Bryssa Johnson
Ravenclaw II. Sınıf
Ravenclaw II. Sınıf
Amelia Bryssa Johnson

Gerçek İsim : İdil.
Lakap : Agucuk.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Lanes. Left_bar_bleue62/100Lanes. Empty_bar_bleue  (62/100)
Patronus: Tavşan

Lanes. Empty
MesajKonu: Geri: Lanes.   Lanes. Icon_minitimePtsi Eyl. 05, 2011 10:01 pm

Aneey, benimle ilgili kurgu tamam. Kendi çapımızda rp yapacağız, babayı buldum yani, ehe. Charles Nathaniel Johnson, bu babam. Androméda Emilie Widmore denen şahıs da üvey annem. Tüüü, tiksiinç, iticiii, çiyaan, mesela hani. Oralara bu karakterleri de şey ettirirsen sevineceğim, ihihi.

Lanes.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Leolina Lanes