Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Pendry, Helen

2 posters
YazarMesaj
Helen Pendry
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Helen Pendry

Gerçek İsim : İdil.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Pendry, Helen Left_bar_bleue85/100Pendry, Helen Empty_bar_bleue  (85/100)
Patronus: Maymun

Pendry, Helen Empty
MesajKonu: Pendry, Helen   Pendry, Helen Icon_minitimeCuma Ağus. 19, 2011 10:51 pm

x Helen Pendry
x Pendry'ler safkan bir ailedir. Kendileri gibi olanlar arasında 'terk edilmiş aile' olarak ün salmışlardır. Bunun nedeni ise Helen'in annesinin geçmişte tanımadıkları melez bir büyücüye kaçmasıdır. Helen olayı şöyle anlatır 'Annemi sadece bir kez o adamla gördüm. Kapımıza gelmişti. Annem adama seyyar satıcı muamelesi yapınca pek önemsemedim. Oysa ki hemen oracıkta - küçük yaşıma rağmen - öldürebilirdim o kanı bozuk herifi! Günler geçerken annem bu adamla daha sık görüşmeye başlamış. Ben o sıralar Hogwarts'da olduğum için bu süreci babamdan ve halamdan dinledim. Babam bir noktada annemden şüphelenmiş ama durumu asıl ortaya çıkaran ailemizle yakın ilişkiler içinde olan halacığım oldu. Onun tüm çabalarına rağmen, geç kaldık. Annem, Gringotts'da bulunan servetimizin hatrı sayılır bir kısmıyla kayıplara karıştı. Onu bulamadık, daha doğrusu aramadık. İntikamımı alamamış olsam da o şıllığı hiç affetmeyeceğim!'
Aile bundan sonra Bay Pendry'e kalmıştı. Eşi gittikten sonra aileyi ustaca yönetti ve kızının saygısını kazandı. Şu sıralar eskiden olduğu gibi Bakanlık'taki yerinde çalışmaya devam ediyor.
x Helen çapkındır. Bir kıza göre çok çapkındır. Fakat hiç aşık olmaz. Erkekler ona göre değersiz nesnelerdir. Hayatında saygı duyduğu ve güvendiği tek erkek babasıdır. Ayrıca Helen toplum karşısında sürekli kendinden emin gözükmeye çok dikkat eder. Kendisinin ve ailesinin onurunun ayaklar altına alınmasına asla izin vermez. Çoğu zaman acımasızdır. İnsanlara karşı nadiren nazik davranır. İnsanlara karşı tavrının soğumasını annesine bağlar.
x Yaklaşık dört buçuk yıldır rol oyunu yazmaktayım.
x 85

Valeria Nerissa Wesley
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Valeria Nerissa Wesley

Gerçek İsim : Ebru.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Pendry, Helen Left_bar_bleue100/100Pendry, Helen Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Beyaz Leopar

Pendry, Helen Empty
MesajKonu: Geri: Pendry, Helen   Pendry, Helen Icon_minitimeCuma Ağus. 19, 2011 11:30 pm

Slytherin IV. Sınıf

Pendry, Helen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Helen~
» Hélen Quertius. #
» Helen Althea Leclair
» Helen Althea Leclair