Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Sophia Logan

2 posters
YazarMesaj
Sophia Logan

Sophia Logan

Lakap : Sop,Logan,S

Sophia Logan Empty
MesajKonu: Sophia Logan   Sophia Logan Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 3:26 pm

Ad Soyad:Sophia Logan

Kişisel Özellikleri:Çok fazla konuşur ama konuştuğu konular boş değildir.Ayrıca görüp görebileceğiniz en çok kendine güvenen insandır. Etrafında ki insanların görüşlerini önemser.Yakın arkadaşlarına karşı oldukça içten,nazik,samimi ve iyi kalplidir.Ama düşmanlarının kesinlikle ondan korkması gerekir,çünkü yapamayacağı hiçbir şey yoktur.Aşırı hırsı ona bazen zarar verir.Eğer karşısına ondan iyisi çıkarsa kıskanır ve onu mahvetmek için her yolu dener.Güzelliğine kapılan bir çok erkeğe "hayır" cevabını verir.Onun için güzellik oldukça önemlidir.Kin tutar.
Fiziksel Özellikleri:Sarı saçlarını bir kestirir bir uzatır.Masmavi ve bazen yeşile dönen gözleri herkesi büyüler.Boyu 1.75tir.İnce bir bedeni vardır.Oldukça hızlı ve çeviktir.Boyu sayesinde çok yükseklere zıplayabilir.
Aile Geçmişi:Annesi çok güçlü bir büyücü tarafından öldürüldü ve babası annesinin bu ölümü üzerine intihar etti.Loganların ölümü üzerine Sophia büyücülük okulunu destekleyen büyükbabasıyla yaşamaya başladı.Büyükbabası belli bir yaşa gelince Sophia'yı büyücülük okuluna göndermek için sabırsızlanırdı hep..
Rp Örneği:
Her yer kapkaranlıktı.Sanki insanlar karanlığa alışmış gibiydi.Aydınlıkta hatırladığım tek şey ise o pencerenin kırılmasıydı.Milyonlarca camın parçalanış sesini daha dün gibi hatırlıyorum.Ve annemin o çığlığı..Asla unutamayacağım bir sesti o.Sanki biri ona zarar veriyor gibiydi.
Aslında zaten biri ona zarar veriyordu..Annemi öldürmeye çalışan o büyücü.Garip sakallarından başka hiçbir şey hatırlayamıyorum.Hı birde yemyeşil gözleri..Babam panik olmuştu.Bir yandan çığlıklar bir yandan gözyaşlarıyla dolmuştu ev.
Kimdi bu büyücü?Niye anneme zarar veriyordu?Bunların cevabını birtek ben mi bilmiyordum?Tam yarım saat sonra bütün sesler kesildi.Babamın gözlerinden damlayan yaşlar saçlarımı ıslatıyordu."Gitmeliyiz Sop"dedi bana ve eşyalarımızı toplamaya başladık.
Bir daha o eve asla geri dönmedik.Babamın intiharı nasıl gerçekleştirdiğini ise hiçbir zaman öğrenemedim..sadece 8yaşında küçücük bir kızdım.
Büyükbabamla yaşamaya başladım.Küçüklüğümden beri hep beni büyücülük okuluna göndermek isterdi.Onun isteği artık yerine gelmişti.
Okuldaki ilk günüm oldukça garipti.Herkes bana tuhaf bakıyordu.Ne gariplik olduğunu düşündüm.Sarı saçlarımı atkuyruğu yapmıştım.İlk günden dikkat çekmek istemedim.Yaşıtlarım olduğunu düşündüğüm bir kaç kişiyle oturdum.Kendi aralarında konuşuyorlardı.Bense her sorana kendimi tanıtıyordum.Hepsinin harika aileleri vardı ama benim ne bir annem ne de bir babam vardı..
Büyükbabam bana sık sık yazıyordu.Ah bu arada söylemeyi unuttum.Biz Californiada yaşıyorduk.Büyükbabamın orada bir çiftliği vardı.İşte ben orda büyüdüm.
Umarım burada harika dostlar edinirim.Ve annemi öldüren o güçlü büyücüyü bulurum.Onu bulduğum zaman intikamım çok daha sarsıcı olucak..
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Gerçek İsim : umut.
Lakap : geo.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Sophia Logan Left_bar_bleue100/100Sophia Logan Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Mantikor

Sophia Logan Empty
MesajKonu: Geri: Sophia Logan   Sophia Logan Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 4:05 pm

Slytherin 2. Sınıf
http://eskiao.roleplaylife.net

Sophia Logan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sophia Logan
» VM [BUSH, Sophia]
» Logan Bradley Johson