Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Amy Lydia Crawfield

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Amy Lydia Crawfield Empty
MesajKonu: Amy Lydia Crawfield   Amy Lydia Crawfield Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 7:40 pm

Yağmur neredeyse etrafı sel götürecek şekilde yağıyordu...Bunu sevmiştim gözümün önünde bir kere de ben yapmadan birkaç Muggle ölse hiç de fena olmazdı..Alışverişe gitmekten de nefret ederdim zaten özellikle de bu alışveriş okulu da kapsıyorsa,neden nefret ettiğim herşey üstüme üstüme geliyorki?..Umarım asa dükkanına gittiğim zaman görevli de tıpkı kuzenim gibi sevgi çiçeği olarak karşılamazdı beni,bu kadarı da fazla olurdu!Asamı değiştirmek zorunda olmasam hiç dışarı çıkmazdım zaten.Asamı değiştirmeliydim çünkü;ezik Hofflepuff'lu kuzenime tam ''Imperio''yapacakken asasına hızlı bir büyü uygulamış ve asanın ikiye ayrılmasına neden olmuştu..Herneyse artık asa dükkanının önüne geldi burası o kadar pis o kadar iğrençtiki buna bayılmıştım,tam istediğim türden bir yerdi!İçeri girdi ve havada uçuşan toz yumaklarına baktı,ciddi ciddi pisti kuzenim burda olsaydı kesinlikle midesi bulanırdı.Beklemekten de nefret ederdim,konuşmaktan da ama en nefret ettiğim şey yavaşlıktı bu yüzden işimi hemen halletmem gerekiyordu,ne yazıkki seslenmeliydim.;

''Kimse yok mu?''.

Burada alışık olmadığım bir sessizlik vardı ama nedense bu hoşuma gitmişti ama bir yandan da iyice sinirlenmeye başlamıştım neredeyse altı buçuk dakika otuz dört saniyedir burdaydım ama henüz en ufak bir ses veya biri yoktu?Nerde bu asacı dükkanının sahibi acaba?.Nihayet gözüm hareket eden birşey yakalamıştı ve evet o sanırım asa dükkanının sahibiydi..Tozların arasında bile gayet güzel biriydi eminim Slytherin mezunudur.Ezik Griyfindor ve Hofflepuff dan olamazdı.Sanırım o ben görmemiş olacaktıki sorumu tekrar ettim normal de eğer benimle dışarıda olsaydı kesinlikle hemen bir lanete başvururdum!Sıkılmaya başlamıştım;

''Kimse yok mu?''.

Bunu duymuş olacaktıki benim yanıma doğru ilerlemeye başlamıştı...
Catherine Aida Swain
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Catherine Aida Swain

Gerçek İsim : bilen bilir
Lakap : Cath.,Cat.,Cathy,Ida -yeter mi???-

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Amy Lydia Crawfield Left_bar_bleue91/100Amy Lydia Crawfield Empty_bar_bleue  (91/100)
Patronus: Yılan

Amy Lydia Crawfield Empty
MesajKonu: Geri: Amy Lydia Crawfield   Amy Lydia Crawfield Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 6:12 pm

Bu dükkan her gün ne kadar da tozlanıyordu böyle?! Adelina yardım etmeye çalışsa da bazen bütün vaktini sadece asaların bulunduğu rafları ufak bir asa hamlesiyle temizlemesi gerekiyordu. Fakat bu kadar büyük bir yer olunca işi gittikçe zorlaşıyordu. Karışmış saçlarını arkasında topladı ve yükselen sese yöneldi. İlkini duymamış olmalıydı çünkü ikincisinde sesine çok daha sert bir ton hakimdi. Tezgaha yaklaştı ve yüzüne gülümsemesini oturtarak konuşmaya başladı.

-Merhaba, asa almaya geldin sanırım, ah tabii başka ne için olacaktı ki? Her neyse mutlaka olmasını istediğin bir özellik varsa işim kolaylaşır.

dedi ve kızın söylemesini beklerken tırnaklarıyla tezgahın üzerinde ritim tutmaya başladı. Pek büyük bir kız değildi karşısında olan ve onu Hogwarts içinde daha önce görmemişti. Kızın düşüncelerini sabırsızca böldü ve

-Hımm yeni bir Hogwartslısın sanırım her neyse... İstediğin bir özellik var mı?

Sesi sanki biraz tehditkar çıkmıştı. Tabii bütün gün şu lanet olas dükkanda müşteri gelmesini bekleyip, gelmezse de rafları temizleyip boş dükkanda yalnız kalmak hoş değildi. Aryık ilk aldığındaki kadar sevmiyordu bu dükkanı... Artık gelmek boş zamanlarını dolduracak bir meşgaleden çok bir işkenceye dönüşmüştü. Tanrıya şükür Adelina ona yardım ediyordu. Özellikle son bir kaç haftada öğrendiği gerçekler, ona hayatının bir kez daha iğrenç olduğunu kanıtlar nitelikteydi.

Amy Lydia Crawfield
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amy Lydia Crawfield
» Lydia Slowen.
» Mikéla Lydia Swain
» Mikéla Lydia Swain
» Mikéla Lydia Swain