Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Kompartman #13

3 posters
YazarMesaj
Victor Gatés

Victor Gatés

Gerçek İsim : Atilla
Lakap : ZuzaylıxD

Kompartman #13 Empty
MesajKonu: Kompartman #13   Kompartman #13 Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 3:31 am

Victor 13 saysını duyunca bir şok yaşadı.Çünkü 13 uğursuz bir sayısıydı.Bu sene Hogwarts onun için zormu geçicekti?Annesinni Doldurduğu koca bavulla koşarak trene yetişmeye çalışıyordu.Tam o sırada olanlar oldu Victor bir kıza çarptı.Galiba bu kızdan etkilenmişti Özür diledi ve tam adını sorucakken kız hızlıca gözden koyboldu.Victor kendini toparlayarak bavuluyla trene yetişmeye çalışıodu sonunda Kompartmanına varmıştı.Kapıdan Kızlar geçerken seslerini duymuştu''Hey sana şu çocuktan bahsetmedim dimi yolda çarpıştım ve çok tatlı çocuktu''.Victor içinde geçirdi acaba bu çocuk o olabilirmiydi.Koşarak kapıya koştu kapıyı açtığında şekerci kapıda dikilmişti ve kızlar gözden kayboldu.Victor yaşadığı şansızlığı umursamamaya çalışarak şekerciden şeker aldı.Şekerleri yerken aklıdan bir kaç soru vardı:''O kızı bulabilecekmiydi yoksa şansına küsüp başka aşklaramı yelken açıcaktı.Hogwarts bu sene onun için nasıl geçicekti ve en önemlisi Hogwarts'da onu nelerr bekliyordu?''
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

Gerçek İsim : Aslı /Selin
Lakap : Bülent&Aslı

Kompartman #13 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartman #13   Kompartman #13 Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 10:57 pm

Birden içeriye büyük ve gayet aceleci bir kız girmişti.Kız Victor a "Merhaba.Ben birşey soracaktım.Neville Gomelle adında bir çocuğun kurbağası kaybolmuş.Görürsen 9.Kompartımandayım...Bana haber verir misin?"Victor Gabriella ya uzun ve şaşkın bakışlarla bakıyordu."İstediğim sorudan başlayabilir miyim Gabriella?"Gabriella birden çocuğa donuk donuk bakıyordu."Ama-ama sen benim ismimi biliyorsun..."Victor Gabriella ya cevap vermişti."Evet.Biliyorum.Hogwarts hakkında birçok belge ve kitap okumuştum."Hmm...Anladım...Her neyse Victor adın herhalde.9.Kompartıman a söylersen çok mutlu olurum"demişti.Gabriella ya Victor "Tabi Anna..."
Jack William Phoenix
Gryffindor III. Sınıf
Gryffindor III. Sınıf
Jack William Phoenix

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Kompartman #13 Left_bar_bleue78/100Kompartman #13 Empty_bar_bleue  (78/100)
Patronus:

Kompartman #13 Empty
MesajKonu: Harexis L. Black   Kompartman #13 Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 7:50 pm

3/4 trenine yetişmek için hızla yürüyordu Harexis L. Black.Trene yetişti ve bindi.Trene binince arkadaşları Ron ve Hermione başkanlar kompartımanına gittiğini düşünüyordu.

Ginny ise biraz ilerde koridordaydı.Ginny,Harry'nin yanına geldi omzuna dokundu:

-Hangi kompartımandasın?

-Dördüncü kompartımandayım.

-Sen hangi kompartımandasın?

-Bende 6.kompartımandayım.

-Giny sonra görüşürüz ben kompartımanımı bulmaya gidiyorum.

Dedi ve orada uzaklaşarak kompartımanı aramaya koyuldu

Ve sonunda Harexis L. Black kompartımanını buldu ve içeri girdi. Arkasından Neville girdi. Neville ve Harry koyu bir sohbete dalmışlardı bir anda kapı açıldı ve Luna içeri girdi.

-Merhaba Luna nasılsın?

-Teşekkür ederim Harexis iyiyim. Sen nasılsın?

-Sağol Luna bende iyiyim.

Ve içlerinden biri,büyük koyu renk gözlü,çıkık çeneli,uzun siyah şaçlı,girişken bir kız içeri dald

-Selam,Harexis,ben Romilda,Romilda Vane.

-Neden bizim kompartımana gelmiyorsun burada oturmak zorunda değilsin.dedi

-Onlar benim arkadaşlarım,dedi Harexis,soğuk sağuk

-Ya ,dedi kız,çok şaşırmış görünerek.-Ya.Peki,dedi kız ve gitti.

Ama o daha soluk almadan kompartımanın kapısı kayarak açıldı ve üçüncü sınıftan soluk soluğa bir kız içeri girdi.

-Bunları Neville Longbottom ve Harexis L. Black'e vermem gerekiyor,diye kekeledi.

-Ne o?diye sordu Harexis

-Bir davet,dedi kız.

"Harexis

Kompartıman C'de bir lokma öğle yemepi yemek için bana katılırsan sevinirim.

İçtenlikle,Preföser H.E.F. Slughorn"

-Harexis oğlum,dedi Slughorn

Kompartmanda başka kişilerde vardı .

Koyu bir sohbete daldılar

Çoğunun amcası,dayısı Bakanlık çalışanı idi.

Ama Longbottom'un herhangi bir aile bireyi ne Bakanlıkta ne de önemli bir yerdeydi.Çünkü Longbottom'un annesi ve babası Kim-olduğunu-Bilirsin-sen tarafından acımasızca eziyet ederek "avra kadavra" laneti ile öldürmüştü.O yüzden Longbotom'un kafası karışıktı sadece hayata yaşlı bir babaannesi vardı.Ve sonunda sohbetleri bitmişti,herkes kendi kompartımanına doğru yol almaya başladı.

Kompartımana vardıklarında trenin düdükleri çalmaya başlamıştı buda Hogwarts'a vardıklarının habercisiydi.Hepsi cübbelerini giydi ve ellerinde bavullarıyla okulun yolunu tuttular...

Kompartman #13 Harry%20Potter%20and%20the%20goblet%20of%20fire%20poster%2013-796757

Kompartman #13
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kompartman #13
» Kompartman#8
» Kompartman IV