Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Kompartıman 9

+3
Victor Gatés
Ophélia Mea Schwarz
Gabriella Anna Lynn
7 posters
YazarMesaj
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

Gerçek İsim : Aslı /Selin
Lakap : Bülent&Aslı

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 10:21 pm

Gabriella heyecanla Peron 9 3/4 e gitmişti.En sonunda Hogwarts a gitmek için trene binmişti ve birden biletine baktı.Biletinde 9.Kompartıman yazıyordu.Heemn meraklı gözleri ile 9.Komparıman ı aradı ve en sonunda buldu.Yerine yerleşerek "Çok soğukmuş."dedi.Kapı birden açılarak "Evet Gaby.Gerçekten de soğuk" diye ses geldi.Gabriella şaşırarak kapıya doğru baktı ve en iyi arkadaşını gördü...Arkadaşı Gabriella ya;
-Boş yer varsa oturabilir miyim?Sanırım ilk bindiğim kompartıman da biletimi kaybettim.
-Tabi ki otur tatlım.
-Tamam.Saol. dedi.
Gabriella ve arkadaşı kompartıman da konuştuktan sonra birden camlar buharlaşmaya başlamıştı.Ve 1. sınıflardan birisi içeriye girerek;
-Hazırlanın.Yaklaştık. dedi.
Gabriella ve arkadaşı hazırlandıktan sonra tren in sesi öttü ve Gabriella ile arkadaşı Hogwarts a varmıştı...
Ophélia Mea Schwarz

Ophélia Mea Schwarz

Gerçek İsim : Ahenk
Lakap : Lyke

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 12:12 am

Bir elinde kahverengi bavulu diğer elinde yarıya ulaştırmayı başarabildiği simidiyle tren garından içeri girdi. Bavulunu yere koydu ve gözlerini kısarak, koyu mavi paltosunun cebinden çıkardığı bilete baktı. Kompartıman 9 yazıyordu. Parlak kırmızı, Hogwarts trenine doğru yürümeye başladı. Kompartıman 9 a adımını atar atmaz şöyle bir etrafına bakındı. Tanıdığı kimsenin olmaması büyük bir talihsizlikti Lisa için. Ancak kendine yeni dostluklar da kurabilirdi kim bilir?

Bavulunu üstteki raflardan birine yerleştirdi ve yerine oturup düşünmeye başladı -bir yandan taze gevrek simidini kemirirken... Bu sene için bambaşka planları vardı. Daha çok arkadaş edinecek, daha çok faaliyete katılacak, daha çok büyü yapacak, derslerinde daha çok başarıyı yakalayacak ve mutlaka yeni bir erkek arkadaş bulacaktı. Stefan'ın bundan tam 4 ay önceki ihanetinden sonra yeni birine ihtiyacı vardı. Onu sevecek, kollayacak, gözetecek birine...

Tüm bu düşüncelerden sıyrılıp etrafına bakınmaya başladı. Tam da bu sırada arka taraflardan bir grup öğrencinin bağrışmaları sevinç çığlıklarıyla karışmaya başladı. Sanırım bunlar 1. sınıftı. Liz bu evreleri çoktan atlatmıştı bile. Ve sonunda Hogwarts'taydılar. Liz gizem ve sırlarla dolu bu yeri gerçekten özlediğini farketti. Ve tabii dostlarını da...
Victor Gatés

Victor Gatés

Gerçek İsim : Atilla
Lakap : ZuzaylıxD

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 2:14 am

Victor Komprtmanına giren kurbağayla irkilmişti.Bu Anna'nın bahsettiği kurbağaydı.Uzun bir süre kurbayı yakalamay çalışan Victor sonunda başarmıştı.Kompartman 9 Anna'ya götürmüştü.
'' Hey !Merhaba Anna bu bahsettiğin kurbağ mı?'' dedi Victor.
Anna mutluydu:
'' Aaa... Merhaba Victor.Ah.. Evet galiba bu kurbağa o kurbağ zaten kaç insan trende kurbağsını kaybedebilir ki?''dedi.Gülüştüler.Anna tekrar şöyle söledi:
''Ben şu kurbağayı tekrar kaçmadan arkadaşıam götüreyim .Sen burda otur ben hemen geliyorum''dedi ve arkadaşının kompartmanının yolunu tuttu.Victor mutluydu acaba bir arkadaş mı bulmuştu...
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 2:24 am

Anna içeriye girerek Victor a gayet mutlu bir şekilde bakmıştı;

-Teşekkürler.Sayende.Arkadaşım bir daha panikatak komasına girebiliyor.Muggle gibi davranmaya başlıyor.Çıldırıyor...
-Önemli değil Anna...
-Her neyse.Ya Victor bişi soracağım.Sen Hogwarts a geleceğini nerden öğrendin?

Victor ın soluğu kesilmişti benliksizce...
Victor Gatés

Victor Gatés

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 2:35 am

Anna Zor bir soru saormuştu Bu vixtor için kolay olmuycaktı kendini toparladı ve:
''Ben aslıdan New York'ta Muggle okuluna gittim babam bir büyücü oda Hogwarts mezunu ama annem bir muggle oda bizimde onun gibi olcağımızı düşünüyordu.Ben sihir yeteneğimin farkına varmıştım.Ailemde varmıştı ama saklıyolarda dah doğrusu annem istemiyordu.Ama okulda olanlar olmaay başladı böle çocukalrın havada uçması falan derken annemelr beni okulda alıcaklarrdıki.Bi akşam camda 'tık-tık' diye bir ses duydum bu bi baykuş ağzındada bir mektup vardı.Şaşırmıştım camı açtım ve baykuş içeri daldı mektubu bıraktı ve gözden kayboldu.Hemen babama seslendim koşarak geldiler baba bunun üzeridne Hogwarts yazıyor dedim.Annem analmıştı ve yüksek bir sesle bağırdı''Benim olum normal bir insan asla ve asla oraya gidemez dedi!'' Bababm annemi sakinleştiriken şöyle diyordu''Oğlum bu senin ahyatın için yeni bir başlangıç hemen hazırlık yapmalıyız'' dedi.Böylece mektubum gelmiş oldu.'''
dedi Victor Anna heycanla hikayesini dinlemiştiki;
''gereçkten ilginç bir hikaya annen herhadle bunu normal karşılamadı bayağı kızmış''dedi.Vicor ise'' Pimpirikliğinden öel yaptı benim onun gözüdne''Normal İnsan'' Olmamı bekliyordu ama olmadı''dedi büyük bir sırıtışla.Anna'yla birlikte gülüştüler.Victor sonra dedi ki;
''peki senin hikayen ne Anna?''dedi ve onun konuşmasını bekledi.
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 2:45 am

Anna birden içini çekti."Aslında ben bir Muggle Doğumluyum.Babamda Muggle annemde.Babama zamanında Hogwarts tan mektup gelmiş.Babam Hogwarts a gitmek istemiş.Gitmişte.6.sınıfı bitirmiş ve 7.sınıfa gidecekmiş ki bu Karanlık Lord meselesi ortaya çıkmış.Son yılını tamamlayamamış.Bu yüzden Muggle olarak sayılıyor.Zaten annem gerçek bir Muggle.Sonra işte ben doğdum falan.Zar zor geliyorum Hogwarts a Karanlık Lord korkuları yüzünden.Belki Hogwarts tan alabilirler.Ve bende Muggle olarak sayılabilirim.Kim bilir?Sonra bende aynı kalırım.Aaa bu arada özür dilerim.Benim Hogwarts a gelmem şu şekilde oldu.Gece uyuyordum.Bir baykuş cama tıklatmış bakıyordu.Aptal bir baykuş.Pencereyi açtığımda içeriye girdi ve düştü.Mektubu okudum bunlar yazıyor.Ve hayatım işte..."
Victor bu hikayeden oldukça etkilenmişe benziyordu."Gerçekten inanılmaz Anna..."
Victor Gatés

Victor Gatés

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 2:53 am

Vcitor annanında hikayesinni oan benzemesine sevinmişti onu anlayabilicek biri vardı ve Annanın düşüncelerini sakinleştirmek için;
''Anna sen bir muggle olmuycaksın ben senin iyi bir yere geleceğine inanıyorum.Sen bir gryffindor'sun bunu başarabilirsin''dedi Victor insanı rahatlatan bir gülüşüyle.Anna'da yaşadığı üzüntüden sadece suratında küçük bir tebessüm belirdi ve;
''Evet başarabilirm Victor.Yardımıc olduğun için çok teşekkür ederim sen iyi bir dostsun''dedi.Vicotr mutlu olmuştu sonunda çok iyi güzel akıllı bir arkadaş bulmuştu ve oda şöyle söledi;
''Sende benim için İyi bir dosttun Anna'' dedi sırıtarak
Valeria Nerissa Wesley
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Valeria Nerissa Wesley

Gerçek İsim : Ebru.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Kompartıman 9 Left_bar_bleue100/100Kompartıman 9 Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Beyaz Leopar

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 3:13 am

Carlen bir elinde bavuluyla diğer elinde biletiyle trene giriş yaptı. Biletine baktı. Kompartıman 9 yazdığını biliyordu ama tekrar kontrol etmek istemişti. Kompartımanına doğru yürümeye başladı. Ve kısa bir süre sonra kompartımanının önündeydi. Tanıdığı birilerinin olmasını dileyerek içeri adım attı. Ve Victor'u görür görmez sevindi. Onu orada gördüğü için çok mutlu oldu. "Ne kadar şanslıyım." diye geçirdi içinden. Birisi daha vardı. Üst sınıflardan birisi olduğu belliydi. Vic'in onunla koyu bir sohbet içinde olduğu belliydi. Ama ;Carlen içeriye girince kafasını ona çevirmiş adeta büyülenmiş gibi bakıyordu. "Selam Carlen . Aynı kompartımanda olmamız büyük şans." Carlen de "Selam Vic. Bence de öyle. " dedi. Anna "Merhaba ... Ben Gabriella Anna." dedi. "Bende Carlen. Tanıştığımıza sevindim." Vic. bu konuşmanın arasına girerek "Biz de Anna ile Hogwarts'a nasıl geldiğimizi konuşuyorduk." Carlen "Hmm ... Birbirinizi tanımaya hızlı başlamışsınız." dedi. Carlen Anna ile tanıştığı için memnundu ama sevdiği çocukla yakın olması onun moralini bozmuştu. Aklında bu düşünceyi uzaklaştırmaya çalıştı. Sonuçta Vic de onu seviyordu ve Anna üst sınıftandı. Gülümsemeye çalışarak başkalarının üstünde yanlış etki bırakmamaya çalıştı.
Victor Gatés

Victor Gatés

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 3:25 am

Vic Havada gerginlik kokusunu almıştı Carlen onu kıskanıyordu bu onun hoşuna gitmişti zaten Anna'yla arasında bir şey olmazdı o sadece vic için bir dost'tu.Vic bunu anlayarak;
''Anna Hadi biz çıkalım sende rahatına bak.Tekrar Hogwarst'ta görüşürüz''dedi Anna'da Carle'nin ksıkadığını anlamış ve;
''Tamam Vic Hogwarts'ta görüşürüz''dedi.Vic ve Carlen elele tutuşarak kompartmanda ayrıldı.
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 3:30 am

Anna ikisine de;

-Bekleyin daha var lütfen demişti.Bu 4 duvarda yalnız kalmak istemiyorum.
İkiside Anna ya gülümseyerek tekrar yerlerine oturdular...

Anna 'nın aklına en sonunda unuttuğu şey gelmişti.Anna Carlen ve Victor a;

-Şey...Ben gitsem.Biraz işim var.Profösörlerin yanına giderek izin almam gerek.Daha sonra duyuru yapacağım.
-Ne duyurusu Anna?
-Victor.Ben sana daha sonra söylerim.

Gabriella Anna Victor a göz kırmıştı.

-Peki Anna.Benimde daha sonra konuşacaklarım var zaten.
-Tamam Victor...

Carlen biraz kıskanmıştı ve kıskançlıktan ;

-Ahh!!!Victor.Anna yı rahat bırak...Onun saçma sapan inekçe işleri var.

Anna büyük bir hüzünle ve üzüntüyle kompartımandan hızlıca çıkmıştı.
Victor Gatés

Victor Gatés

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 3:41 am

Victor kzımıştı ve bağırıyordu;
Car Kıskançlığını anlamıyorum gerçekten o benim için Bir dost ve bende kaç yaş büyük farkındamısın? Ağzıdan çıkanları kulağın duysun Car kıza resmen inek dedin farkındamısın?''dedi bir hışımla Car üzülmüştü;
Seni başka bir kızın yanında görmeye dayanamıyorum vic anla bunu! Seni seviorum bitanem.Evet haklısın söylediklerim saçmaydı.Ona böyle dememeliydim haklısın hayatım''dedi masum bir sesle.Vic onu affetmişti ve hemen atıldı;
Tamama hayatım kıskanman normal ama lütfen aşırıya kaçam sen burda bekle istersen Anna gelicen kalbini alır benim peronuma gelirsin olur mu hayatım?''dedi içtenliğiyle.Car'ın üzüntüsü azalmıştı ve:
''tamama hayatım gelsin özür dileyip hemen geliyorum bitanem ''dedi ve Vic kompartmadna çıkarak kendi kompartmanının yolunu tutarak arada yürümeey başladı..
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 3:45 am

Carlen bekliyordu,bekliyordu.Fakat Anna içeriye yani kendi kompartımanına gelmemişti.Carlen kalkarak Victor un yanına gitmişti...
Victor Gatés

Victor Gatés

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 5:18 am

Vic Anna'yı görmey gelmişti ve seslenmişti;
''Hey Anna! ordamısın?''
Valeria Nerissa Wesley
Valeria Nerissa Wesley

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 10:18 pm

Carlen ne yaptığının farkında değildi. Kıskançlık krizi onu delirtmişti. Anna'yı beklemeden direk Victorunun yanına gitmişti. Vic "Özür diledin mi hayatım Anna'dan ?" Carlen dilememişti. Ama bunu Victora söylerse kızacağını biliyordu. Bu yüzden "Evet sevgilim. Diledim. Çok anlayışlı biri. Hemen affetti." dedi. Carlen yalan söylemeyi asla beceremezdi. Yanakları kızarırdı. Ve hemen yakalanırdı. Victorda onu iyi tanıyan biri olduğu için bunu anlamıştı. "Off Carlen. Benim utangaç sevgilim. Gerçekten çok aşırı tepki veriyorsun. Sen burada bekliyorsun. Ben Anna'yı alıp gelicem." Carlen çaresizce başını onaylar şekilde salladı. 5 dakika gibi kısa bir süre sonra Victor yanında Anna ile gelmişti. Carlen yine kızarmıştı. Ama bu sefer yalan söylediği için değli utançtandı. "Anna ... Sana hakaret ettiğim için özür dilerim. Kıskandım. Bilirsin nasıl bir duygu olduğunu. Kendinden geçiyorsun." Anna o melek gibi görünüşünün altında gerçekten bir melek saklıyor olmalıydı.
Lawlight Crownie

Lawlight Crownie

Gerçek İsim : Tolga
Lakap : L

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 9:47 pm

Bir anda gelen davet sonrası tanımadığı birisinin peşinden başka bir kompartmana geçmişti..Kompartmanda hatrı sayılır fazlasıyla kişi vardı..Kendisini tanıtmak için bir anda ''Selam millet ben Lawlight'' dedi ve kendisine oturulacak bir yer önerilmesi için ayakta beklemeye devam etti..
Jack William Phoenix
Gryffindor III. Sınıf
Gryffindor III. Sınıf
Jack William Phoenix

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Kompartıman 9 Left_bar_bleue78/100Kompartıman 9 Empty_bar_bleue  (78/100)
Patronus:

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 10:41 pm

Harry bir elinde bavuluyla diğer elinde biletiyle trene giriş yaptı. Biletine baktı. Kompartıman 9 yazdığını biliyordu ama tekrar kontrol etmek istemişti. Kompartımanına doğru yürümeye başladı. Ve kısa bir süre sonra kompartımanının önündeydi. Tanıdığı birilerinin olmasını dileyerek içeri adım attı. Ve Luna'yı görür görmez sevindi. Onu orada gördüğü için çok mutlu oldu. "Ne kadar şanslıyım." diye geçirdi içinden. Birisi daha vardı. Üst sınıflardan birisi olduğu belliydi. Luna'nı onunla koyu bir sohbet içinde olduğu belliydi. Ama ;Hermione içeriye girince kafasını ona çevirmiş adeta büyülenmiş gibi bakıyordu. "Selam Harry . Aynı kompartımanda olmamız büyük şans." Harry de "Selam Luna Bence de öyle. " dedi. Anna "Merhaba ... Ben Gabriella Anna." dedi. "Bende Harry. Tanıştığımıza sevindim." Vic. bu konuşmanın arasına girerek "Biz de Ron ile Hogwarts'a nasıl geldiğimizi konuşuyorduk." Harry "Hmm ... Birbirinizi tanımaya hızlı başlamışsınız." dedi. Harry Ron ile tanıştığı için memnundu ama sevdiği çocukla yakın olması onun moralini bozmuştu. Aklında bu düşünceyi uzaklaştırmaya çalıştı. Sonuçta Vic de onu seviyordu ve Anna üst sınıftandı. Gülümsemeye çalışarak başkalarının üstünde yanlış etki bırakmamaya çalıştı.
Valeria Nerissa Wesley
Valeria Nerissa Wesley

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 10:59 pm

Carlen ile Victor konuşuyorlardı. O sırada kompartımanın kapısından biri girdi. Kompartımanda bulunanları inceledikten sonra 'Selam millet ben Lawlight' dedi. Hoş ve eğlenceli birisine benziyordu. Ve bir o kadar da karanlık birisi gibi görünüyordu. Carlen'in birden Lawlight'a kanı kaynamıştı. Nedenini bilmiyordu ama onunla iyi anlaşacağını düşünmüştü. Carlen onu ayakta bekletmemek için "Bende Carlen ... Otursana ayakta kalıp ayaklarının acı çekmesini istemem ... " demişti gülümseyerek. Lawlight'ta gülümsemişti. Sanki bunu bekliyormuşcasına geçip hemen oturdu. Victor Carlen ile birbirlerine gülümsediği için kıskanmıştı. Lawlight'a sert bir şekilde bakıyordu. "Merhaba ... Ben de Victor. Carlen'in sevgilisiyim." Victor kıskanmış olmalıydı. 'Sevgilisiyim' kelimesini daha sert bir sesle söylemişti. 'Bunun aklına iyi yaz !' demek istermişcesine söylenmiş gibiydi. Ancak Lawlight buna aldırış etmemişti. Belki öyle de olmalıydı. Bu yersiz kıskançlıklara karşı yapılacak en iyi davranıştı.
Vincent Valentine

Vincent Valentine

Gerçek İsim : Beycan
Lakap : Vince, Vala

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 11:00 pm

res18 öncelikle öğrenci olmalısınız ve kullanıcı isminizi kurguya göre değiştirmelisiniz. Ayrıca film karakterlerini canlandıramazsınız.
Lawlight Crownie

Lawlight Crownie

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 11:09 pm

Bu hoş karşılama sonrasında ve oturma davetinin ardından hemen kendisine yer bulan Lawlight herkesi her zaman yaptığı gibi tanışma aşaması sırasında değerlendiriyordu..Carlen rawenclaw bu bir + olabilirdi ancak baştan sona davranışlarını incelemek gerekecekti..Victor..Klasik Gryffindor öğrencisi..Gösteriş yapmaya meraksar..Korumacı..Birde Carlen'in sevgilisiymiş..Acaba bu kız ne gibi bir özellik bulduda bu çocukla sevgili oldu diye düşünürken yine uzak diyarlara daldığını fark etti ve geri döndü..''Sizlerin bu okuldaki kaçıncı yılı? Ayrıca dikkat edilmesi gereken şeyleri kısaca özetlerseniz çok mutlu olurum arkadaşlar'' dedi Lawlight..
Valeria Nerissa Wesley
Valeria Nerissa Wesley

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 11:27 pm

Lawlight onları tanımak istiyordu. Bu belliydi. Kendi apzıyla da söylemişti. Carlen hemen atılarak "Benim ilk senem olucak. 1. sınıfım anlıyacağın. Dikkat edilmesi gereken şeylerden kastın davranışlarsa .... Ben ukala ve laubali insanları sevmem. Benim yanımda öyle olunmamasını isterim. Umarım öyle birisi değilsindir. " dedi yüzünü buruşturarak. Victor sinirli sinirli bakıyordu. Her an patlamaya hazır saatli bomba gibi görünüyordu. Carlen o sevecen ses tonunu değiştirmesi gerektiğini düşündü. Şu anda Victor'un neler hissettiğini gayet iyi biliyordu. Yaklaşık yarım saat önce kendisi de bu duygu içersindeydi. Ve Anna'nın kalbini kırabilirdi. Victor çok sabırlıydı. Carlen asla bu kadar dayanamazdı. Dayanamamıştı da ... Carlen bunları düşünürken Victor ve Anna Lawlight ile konuşmuştu. Victor'un "Carlen'e yakın davranılmasını sevmem." dediğini duymuştu. Ah ... Neler oluyordu bu Victor'a kıskanıyor olabilirdi ama bu şekilde dile getirmemeliydi.
Lawlight Crownie

Lawlight Crownie

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 11:48 pm

Bu laflardan sonra biraz bekledi..Victor'a omuz silkti ve Carmen'in sorusuna cevap verdi..''Öyle birisi olmadığımı temin edebilirim.Ancak benim ruh dengem pek belli değildir arada sırada değişik hareketler sergileyebilirim..Bunlardan başka bir anlam çıkarmamanızı ümit ederim..Ayrıca Victor bu kadar gerginliğe yer yok..Ben baştan mesajı aldım..Başka bir kimsenin rahatını ve huzurunu bozmak benim işim değildir..'' eğer gerçekten istersem bu dengeleri bozabilir diye cümlesini bitirdi kafasında Lawlight.Ortamı sakinleştirmek için başka bir konu açma becerisinde bulundu.. ''Quidditch'i seven var mı?'' diye ortalığa sordu Lawlight.
Valeria Nerissa Wesley
Valeria Nerissa Wesley

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 11:58 pm

Carlen Lawlight'a hak vermişti. Herkes istediği anda ortalığı karıştırabilirdi. Bu kişi özellikle de Ravenclawdansa ... Aklını kullanarak herşeyi mahvedebilirler. Neyse ki Lawlight öyle birisi değildi. Victor bu durumdan hoşnut olmuşa benzese de içinde yine de ufak bir korku vardı. Carlen "Evet Aşkım. Ben seni seviyorum ve bu asla değişmeyecek. Lawlight benim için biriyi bir dost." diyerek sözünü bitirdi. Victor "Tamam. Lawlight özrü dilerim. Ve aşkım sana gelince bende seni seviyorum." dedi gülümseyerek. Carlen bu tatsız konu kapandığı için sevinmişti. Yeni tanımış olsa da yakın arkadaşı Lawlight ile sevgilisinin arasının kötü olması isteyeceği en son şeydi. Lawlight ile uzun bir sohbete daldılar.
Lawlight Crownie

Lawlight Crownie

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 1:11 am

Ortamı yatıştırdıkdan sonra Carlen ile konuşmaya devam eden Lawlight konuyu biraz daha derinleştirmeye karar verdi.''Peki Carlen sen bu şato hakkında ne gibi sırlar, gizemler ve efsaneler biliyorsun? Bildiklerini bana anlatma nezaketini gösterirsen çok memnun olurum..'' diye lafını bitirdi.
Jack William Phoenix
Gryffindor III. Sınıf
Gryffindor III. Sınıf
Jack William Phoenix

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Kompartıman 9 Left_bar_bleue78/100Kompartıman 9 Empty_bar_bleue  (78/100)
Patronus:

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 7:51 pm

9 3/4 trenine yetişmek için hızla yürüyordu Harry.Trene yetişti ve bindi.Trene binince arkadaşları Ron ve Hermione başkanlar kompartımanına gittiğini düşünüyordu.

Ginny ise biraz ilerde koridordaydı.Ginny,Harry'nin yanına geldi omzuna dokundu:

-Hangi kompartımandasın?

-Dördüncü kompartımandayım.

-Sen hangi kompartımandasın?

-Bende 6.kompartımandayım.

-Giny sonra görüşürüz ben kompartımanımı bulmaya gidiyorum.

Dedi ve orada uzaklaşarak kompartımanı aramaya koyuldu

Ve sonunda Harry kompartımanını buldu ve içeri girdi. Arkasından Neville girdi. Neville ve Harry koyu bir sohbete dalmışlardı bir anda kapı açıldı ve Luna içeri girdi.

-Merhaba Luna nasılsın?

-Teşekkür ederim Harry iyiyim. Sen nasılsın?

-Sağol Luna bende iyiyim.

Ve içlerinden biri,büyük koyu renk gözlü,çıkık çeneli,uzun siyah şaçlı,girişken bir kız içeri dald

-Selam,Harry,ben Romilda,Romilda Vane.

-Neden bizim kompartımana gelmiyorsun burada oturmak zorunda değilsin.dedi

-Onlar benim arkadaşlarım,dedi Harry,soğuk sağuk

-Ya ,dedi kız,çok şaşırmış görünerek.-Ya.Peki,dedi kız ve gitti.

Ama o daha soluk almadan kompartımanın kapısı kayarak açıldı ve üçüncü sınıftan soluk soluğa bir kız içeri girdi.

-Bunları Neville Longbottom ve Harry P-Potter'a vermem gerekiyor,diye kekeledi.

-Ne o?diye sordu Harry

-Bir davet,dedi kız.

"Harry

Kompartıman C'de bir lokma öğle yemepi yemek için bana katılırsan sevinirim.

İçtenlikle,Preföser H.E.F. Slughorn"

-Harry oğlum,dedi Slughorn

Kompartmanda başka kişilerde vardı .

Koyu bir sohbete daldılar

Çoğunun amcası,dayısı Bakanlık çalışanı idi.

Ama Longbottom'un herhangi bir aile bireyi ne Bakanlıkta ne de önemli bir yerdeydi.Çünkü Longbottom'un annesi ve babası Kim-olduğunu-Bilirsin-sen tarafından acımasızca eziyet ederek "avra kadavra" laneti ile öldürmüştü.O yüzden Longbotom'un kafası karışıktı sadece hayata yaşlı bir babaannesi vardı.Ve sonunda sohbetleri bitmişti,herkes kendi kompartımanına doğru yol almaya başladı.

Kompartımana vardıklarında trenin düdükleri çalmaya başlamıştı buda Hogwarts'a vardıklarının habercisiydi.Hepsi cübbelerini giydi ve ellerinde bavullarıyla okulun yolunu tuttular...

Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

Kompartıman 9 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 9   Kompartıman 9 Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 9:04 pm

Gabriella birden içeriye dalmıştı.

-Hey!!!Benim kompartıman hayli bayağı dolmuş anlaşılan.

Etraftakiler Gabriella ya bakarak güldüler.Gabriella;

-Gabriella Hogwarts a ne kadar kaldı?
-Çok az kaldı Victor.
-Gabriella neden oturmuyorsun?
-Lawlight...Üzgünüm.Şu saatlarde oturamam.Hogwarts a yaklaşık ne kadar sürede gidilebileceğini bildiğimden dolayı Profesörler beni görevlendirdi.Hogwarts a yaklaşırken tüm kompartımandakilere duyuru yapmam gerekiyor.
-Peki Gabriella.
-Her neyse çocuklar...Önemli olan o değil.Onu bir kenara bırakın.Carlen yardımına ihtiyacım var.
-Nedir Gabriella?
-Bana duyuruda yardım edeceksin.
-Seve seve. diyerek Carlen Gabriella nın yanına yürümüştü.Gabriella konuşmasına devam etmişti.

-...Şimdi herkes cübbesini giysin.İlk sınıflar Hogwarts cübbesini,2. ve üst sınıflar binalarının cübbesini giyerlerse sevineceğim...
-Peki Gabriella...[hep bir ağızdan]

diyerek Gabriella ve Carlen kompartımandan çıkarak başka kompartımanlara doğru yol alıyorlardı...

Kompartıman 9
1 sayfadaki 1 sayfası