Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Yaratık Alımları

+6
Elyssa Lizzié Raymond
Rosalie Cullen
L. R. Corpse La Roux
Emmett Cullen
Galadyn von Barlow
George Crownie
10 posters
YazarMesaj
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Gerçek İsim : umut.
Lakap : geo.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Yaratık Alımları Left_bar_bleue100/100Yaratık Alımları Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Mantikor

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 11:25 pm

Adı-Soyadı:
Online Süresi:
Yaşı:
İstediği Yaratık:
Örnek RP:

Örnek RP Pm ile de gönderilebilir.
http://eskiao.roleplaylife.net
Galadyn von Barlow

Galadyn von Barlow

Gerçek İsim : Çağkan

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 10:27 pm

Adı-Soyadı: Galadyn Fievré
Online Süresi: 3-4 saat
Yaşı: 150
İstediği Yaratık: Vampir
Örnek RP: Pm ile gönderilmiştir...
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Yaratık Alımları Left_bar_bleue100/100Yaratık Alımları Empty_bar_bleue  (100/100)

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 11:00 pm

Kabul edildiniz. Rütbeniz veriliyor.
Emmett Cullen
Seherbaz
Seherbaz
Emmett Cullen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Yaratık Alımları Left_bar_bleue85/100Yaratık Alımları Empty_bar_bleue  (85/100)
Patronus:

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 8:20 pm

Adı Soyadı: Emmett Cullen

Online süresi: Değişiyor

Yaşı:242

İstediği Tür: Vampir

Örnek Rp: Pm ile yollandı
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 3:13 am

Kabul Edildi.
L. R. Corpse La Roux

L. R. Corpse La Roux

Gerçek İsim : Burcu.
Lakap : Kan Emici :P

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 6:09 am

Adı-Soyadı: Laura R. Corpse La Roux
Online Süresi: 5-6 saat (en az xD)
Yaşı: 15
Örnek RP: Pm ile atıyorum
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 7:12 pm

Alındınız.
Rosalie Cullen

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 5:21 am

Adı-Soyadı: Rosalie Cullen
Online Süresi: her gün (4-5 saat)
Yaşı: 238
Örnek RP:

[i]Etrafta pek insan yok gibiydi... Ya da o kadar dalgındım ki ne sesleri işitebiliyor ne de olan kalabalığı görebiliyordum. Sokaklarda sadece yürüyordum. Sanki bir şey arıyordum. Ama neyi aradığıma dair hiçbir fikrim yoktu.. Biraz daha ilerledikten sonra bir banka oturdum. Bacaklarımı yanıma çektim, kollarımı bacaklarımda birleştirdim ve alnımı kollarıma dayadım.Ve sessizliği dinledim...

Ne kadar süre böyle kaldığımı bilmiyorum. Başımı kaldırdığımda bana bakan birkaç kişi olduğunu fark ettim. O anda ani bir hareketle üstüme baktım. Çizmelerim, mini eteğim, fileli çoraplarım, bluzum.. Her şey normaldi. Her zaman ki bendim. Kendime bakmayı kestikten sonra başımı kaldırdım ve o artık birkaç kişinin bakışlarının benim üzerimde olmadığını fark ettim Bu beni biraz rahatlatmıştı. Etrafıma bakındıktan sonra başımı yukarıya kaldırıp gökyüzüne bakmaya başladım. Yıldızlar…Bugün daha değişiktiler. Renkleri solmuş gibiydi. Ya da bana öyle geliyordu. Bunu sorgulamayı kesip oturduğum yerden kalktım. Yürümeye devam ettim. Ama bu sefer sanki yürümüyor bir şeye doğru çekiliyordum…

Nereye gittiğimi bilmeden yürüdüm. Durduğumda önüme gelen saçlarımı çekip etrafıma baktım. Burası çok renkliydi. Işıl ışıl… Gecenin karanlığını bozuyordu adeta. Eyffel kulesine gelmiştim. Eyffel kulesi her zaman ki gibi görkemliydi. Yanındaki her şey sönük kalıyordu. O sıra da tesadüfen elimi eteğimin cebine götürdüm. Bir kağıt olduğunu fark ettim ve hızlı cebimden çıkardım. Kağıdı açıp baktığımda bir resim olduğunu fark ettim. Benim çizmiş olduğum bir resimdi. Genellikle insanların çizdiği resimler hayallerini, düşlerini yansıtır. Benim resimlerim ileride olabilecekleri yansıtıyor. Bazen bilinçsizce resim yapıyorum. Sanki bunun olması zorunlu bir şeymiş gibi... Bu zamana kadar yaptığım bütün resimlerin hepsi gerçekleşmişti.

Bir hikayenin kesitini çiziyor gibiyim. Ya da başlangıcını... Elimde tuttuğum resme dikkatlice baktım. Bu anı çizmiştim. Buraya gelmemin sebebi bu resimdi ama niçin? Resme daha yakından baktım. Kuleden hafifçe sarkmış birini çizdiğimi fark ettim Beyaz uzun saçları, mavi gözleri vardı. Resmi kaldırıp kuleye baktım. Evet! O mavi gözler, beyaz saçlar… Buraya gelmemin sebebinin onun olup olamadığını bilmiyordum. Kuleye doğru yaklaştım ve başımı yukarı kaldırdım. Daha iyi görebiliyordum.Daha net… Ve baktığım kişinin Karanlıkların Efendisi olduğunu görünce çok şaşırdım.

Bir an o mavi gözler benim gözlerimle buluştu. İrkilmiştim ve başımı çevirim buradan uzaklaşmayı düşündüm. Fakat sonra cesaretimi toplayıp kulenin içine girdim. Hızlı adımlarla merdivenleri çıktım. Son merdivene geldiğimde kalbimin hızlı çarptığını hissettim. Nefes alıp verişim çok hızlıydı. Bir elimle azımı kapattım. Duyulmasını istemiyormuşçasına. Daha sonra o son merdivenin ucuna oturdum. Bunu yaptığım için aklımı yitirmiş olmam gerekiyordu. Zaten şuan da bilincimin de yerinde olduğu söylenemezdi. Resim sol elimde duruyordu.

Beni fark etmesi fazla uzun sürmemişti.. Sakince dönüp gözlerime bakmıştı. Bir eliyle de kılıcını yokluyor gibiydi. Birden o kılıcın kimlerin hayatını sonlandırdığını düşündüm. Hatta beni dinlemeden belki de benim hayatımı da sonlandıracağını...Yavaşça bana yaklaştı. Beni tanıyıp tanımadığından emin olamadım. Birden ellerini saçlarımda buldum.Sonra yüzümde, dudaklarımda…Nefes almakta zorlanıyordum. O da bunu anlamış gibi birden geri çekildi... Hala neden burada olduğumu anlamakta zorluk çekiyordum. Neden diye düşünüyordum.

O arada kısık ve kibar bir ses tonuyla "Burada ne işin var?" dedi. Cevap vermek istedim. Ama bunu bende bilmiyordum. Karanlıkların Efendisiyle alay etmiş gibi olmak istemiyordum ve sustum.Aynı ses tonuyla konuşmaya devam etti "Özür dilerim kabalığım için." demişti.. Karanlıkların Efendisi nezaket icabı da olsa benden özür diliyordu. Şaşırmıştım…Konuşmak istiyordum ama susuyordum. Hala anlayamıyordum.O arada merdivenlerden sesler duyuldu irkilmiştim. Merdivenlerin ucundan kalkıp bir köşeye geçtim. Hala karanlıkta belli olmuyordum. İki kişi ve yanlarında esir olduğunu düşündüğüm biriyle geldi.. Bunlar Karanlıkların Efendisi’nin Hizmetkarlarıydı. Her şey çok çabuk gelişiyordu.Aralarında kısa bir konuşma geçti. Sonra Karanlıklar efendisinin "Şimdi bana ya her şeyi anlatırsın ya da burada ölürsün." dediğini duydum. Ölmek!! Biraz geriye çekildim. Olacaklar beni ürkütmüştü. "Anlatıyor musun anlatmıyor musun?" diye tekrardan sordu Karanlıkların efendisi. Esirden ses gelmiyordu…Adamın ayak kısmına doğru yürüdüğünü gördüm. Kılıcını yan tutuyordu. Birden sert bir şekilde ayağına indirdi. Sol ayağını bedeninden ayırmıştı…

Adamın çığlığı her yerde yankılanıyordu. Korkmuştum. Buraya geldiğim için bir aptal olduğumu düşünüyordum. Yere çöktüm. Dizlerimi kendime çekip başımı avuçlarımın arasına aldım. ''Neden buradayım hala anlamıyorum. Aptalca çizdiğim bir resimden dolayı buraya geldim.Buraya gelmemin gerekip gerekmediğini bilmeden… Aptalsın Myra aptalsın..!'' diye mırıldandım. Başımı kaldırıp korkak bir şekilde etrafıma baktım kimsede bir tepki yoktu. Şuan da beyaz tenimin korkudan daha ne kadar beyazlaşmış olabileceğini düşündüm…

[/i]
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 5:26 am

Kabul Edildi.
Elyssa Lizzié Raymond

Gerçek İsim : $eyMa
Lakap : eLy

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeÇarş. Ocak 06, 2010 12:00 am

Adı-Soyadı:Elyssa Lizzié Raymond
Online Süresi:değişiyor
Yaşı:18
İstediği Yaratık:Vampir
Örnek RP:Pm ile gönderilmiştir ... ^^
http://godricshollow.nforum.biz
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 11:32 pm

2 Gündür bakıyorum. Fakat bana PM gelmedi. Diğer adminlerimize PM atmayınız. Meslek Alımları ile ilgili PM'leriniz bana lütfen.
Vincent Valentine

Vincent Valentine

Gerçek İsim : Beycan
Lakap : Vince, Vala

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:14 pm

Bana da atmadı..
Euterphe F. Moriérty
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü
Euterphe F. Moriérty

Gerçek İsim : Çisem.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 10:31 pm

Adı-Soyadı: Janice Audorphe L'Amour
Online Süresi: Epey epey epey fazla x.x
Yaşı: 2000 küsür. Tam bilinmiyor. (ilk vampirlerden.)
Örnek RP:
Pm ile yollanıyor...
Aurora de la Poer

Aurora de la Poer

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 10:37 pm

Adı-Soyadı: Aurora de la Poer
Online Süresi: Haftasonları hariç istediğim kadar
Yaşı: Oldukça fazla.

Örnek RP: Yollanıyor.
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 3:07 am

Kabul Edildiniz.
Aphrodite Laneivera

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 4:07 am

Adı Soyadı: Aphrodite Laneivera
Online Süresi: Hergün 3-4 saat arası değişir.
Yaşı: 24 Henüz yeni bir vampir.
Örnek RP: Pm'den atıyorum.
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 4:53 am

Kabul Edildi.

Yaratık Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası