Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Klarina L. Jospire

2 posters
YazarMesaj
Klarina L. Jospire

Klarina L. Jospire

Gerçek İsim : Melis
Lakap : Daisy

Klarina L. Jospire Empty
MesajKonu: Klarina L. Jospire   Klarina L. Jospire Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 8:11 am

Adı: Klarina Lucy
Soyadı: Jospire
Kişisel Özellikleri: Annesi ve babası küçük yaşta ayrıldığı için psikoloik sorunları var, ama çok cesur ve dürüst
Fiziksel Özellikleri: Uzun boylu, kıvırcık saçlı, kahverengi gözlü
Kısa bir Örnek RP:

Çok heyecanlıydı. Çünki ilk defa sahneye çıkacaktı. Etrafına bakındı ve insanları inceledi. Uzun, kısa, zayıf, şişman... Her türlü insan vardı bu yerde. Ve o beklediği sesi duydu: "Klarina Lushy Jospire!" Bir an duraksadı. "Acaba bu ben miyim, Yoksa adı bana benzeyen birisi mi?" Düşündü ama vakti yoktu. Etrafta hırçın bir sessizlik hakimdi. Bunun fırtına öncesi sessizlik olmaması için dua etti. Ve sahneye çıktı. Salona bir göz gezdirdi.Sahne ufak ama salon çok büyüktü. İrisi ufağı, genci yaşlısı, bayanı erkeği bir sürü insan gördü hepsi ona bakıyor birşeyler söylemesini bekliyor gibiydi... Bir şeyden emin oldu: "Ben bir çocuk değilim !" Bunu düşünmesinin tek amacı bencik, ukala ablasının hiçbirşeyi beğenmeyip kendisine çocuk diyerek aşağılamasıydı... Sunucu konuşmaya başlamasaydı belki de bütün gün insanları inceleyebilirdi. Kısa bir muhabbetten sonra şiirini okudu.Herkesin gözleri yaşarmıştı. Heyecanı hala dinmemişti ve dinmeyecekti. Şiirinin son cümlesini söyledikten sonra kıvırcık uzun saçlarını arkaya attı ve son sözlerini söyledi. O kadar kişinin önünde:
"Teşekkür ederim. Eğer dünyadaki en sevdiğim insan, babam olmasaydı ben şuan burada olamazdım. Babama gerçekten çok teşekkür ediyorum : Leonardo Jospire !"
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Gerçek İsim : umut.
Lakap : geo.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Klarina L. Jospire Left_bar_bleue100/100Klarina L. Jospire Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Mantikor

Klarina L. Jospire Empty
MesajKonu: Geri: Klarina L. Jospire   Klarina L. Jospire Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 5:06 pm

Gryffindor !

Başarılar Dilerim.
http://eskiao.roleplaylife.net

Klarina L. Jospire
1 sayfadaki 1 sayfası