Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Müdür'ün Konuşma Yaptığı Bölüm. (Şahin Kafalı Şamdan)

2 posters
YazarMesaj
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Gerçek İsim : umut.
Lakap : geo.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Müdür'ün Konuşma Yaptığı Bölüm. (Şahin Kafalı Şamdan) Left_bar_bleue100/100Müdür'ün Konuşma Yaptığı Bölüm. (Şahin Kafalı Şamdan) Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Mantikor

Müdür'ün Konuşma Yaptığı Bölüm. (Şahin Kafalı Şamdan) Empty
MesajKonu: Müdür'ün Konuşma Yaptığı Bölüm. (Şahin Kafalı Şamdan)   Müdür'ün Konuşma Yaptığı Bölüm. (Şahin Kafalı Şamdan) Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 12:44 am

Bryan bu salonu özleyecekti. Artık müdür değildi. Bunu öğrencilere açıklamanın vakti gelmişti. Ayağa kalkıp eski yerine geçti.

Hepiniz yeni döneme hoşgeldiniz.

Bu sene kadromuzda bazı değişiklikler oldu. Okul müdürümüz değişti.
Artık yeni Okul Müdürümüz Ofelya Daimon. O'na başarılar diliyorum.
Benim emekli olmam gerekiyordu. O yüzden artık bu işi yapamayacağım.
Bana gösterdiğiniz sadakati O'na da gösterebilirsiniz. Çünkü O Benim
Kızım. Evet her neyse. Şimdi Ofelya'yı yerine alıyorum. Ve kuralları
açıklaması için yerime geçiyorum.

http://eskiao.roleplaylife.net
Bellatrix Diana Fievré

Bellatrix Diana Fievré

Müdür'ün Konuşma Yaptığı Bölüm. (Şahin Kafalı Şamdan) Empty
MesajKonu: Geri: Müdür'ün Konuşma Yaptığı Bölüm. (Şahin Kafalı Şamdan)   Müdür'ün Konuşma Yaptığı Bölüm. (Şahin Kafalı Şamdan) Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 1:04 am

Ofelya saygıyla babasını dinledi.Bir yandan da heycan dolu öğrencileri izliyordu.İsmini duyunca ayağa kalktı ve babasının yanına doğru yürüyüp onun yerini yani Ofelya'nın yeni yerine geçti.Oturmadı ve selam verip ayakta konuşmayı tercih etti.

Hepinize Merhaba,
Ben Ofelya William Daimon.Babamında açıkladığı gibi yeni müdürünüzüm.Ben babamı hep sizlerden kıskanırdım fakat şimdi anlıyorumki aslında sizler bizim için bir öğrenciden çok daha fazlasısınız.Biz bir aileyiz.Büyük bir aile sizinde benim gibi bunu benimsemenizi istiyorum.Geçen yıllardan da tanıdığınız çoğu profesör zaten burda.Yeni gelenlerin ise herkes gibi zamanla alışacaklarını umuyorum.Size her türlü konuda yardımcı olmak isterim.Sizi ilk günden fazla sıkmayacağım ve kısa keseceğim.Sadece bilmeniz gereken birkaç şeyi açıklayacağım.Bildiğiniz gibi okulumuzun korunmasıyla ilgili yalan haberler yayınlanıyor.Okulumuz daha doğrusu ikinci evimiz tecrübeli seherbazlar tarafından korunmaktadır.Güvenliğinizle ilgili her hangi bir endişeniz olmasın.Sizden tek isteğim profesörlerinizi dinlemeniz ve akşam 20.00'dan itibaren okulun içinden çıkmamanızdır.Hepinize başarılar dilerim.Afiyet olsun.

Müdür'ün Konuşma Yaptığı Bölüm. (Şahin Kafalı Şamdan)
1 sayfadaki 1 sayfası