Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Hogwarts Açıldı.

YazarMesaj
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Gerçek İsim : umut.
Lakap : geo.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Hogwarts Açıldı. Left_bar_bleue100/100Hogwarts Açıldı. Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Mantikor

Hogwarts Açıldı. Empty
MesajKonu: Hogwarts Açıldı.   Hogwarts Açıldı. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 1:50 pm

Merhaba arkadaşlar, hafiften okulu açmaya ne dersiniz? Biliyorum hepiniz sıkıldınız bu durumdan. Tatil kurgularını da yapmak istiyorsunuz onu da biliyorum. Fakat o kadar kişiyi beklemenize gerek yok. Katılan kişiler ile de yapabilirsiniz kurgularınızı. Size biraz daha zaman tanıyacağız. Ve bu sürede okulu da açacağız. Fakat dersler biraz geç başlayacak. Çünkü hemen derslere boğmak istemiyoruz sizi. Bu nedenle okulu açarak istediğiniz kısımda rol yapmanızı sağlayacağız. Tatil kurgusunu bitirmeyenler okulda rol yapamayacak. Ve bu sayede onların da çabuk bitmesini bekleyeceğiz. Biliyorum harika bir sistem değil, fakat bu durumdan sonra uygulayabileceğimiz tek sistem buydu. Okul açıktır. Bu da demek oluyor ki, okul içerisindeki mekânlarda rol yapabilirsiniz. Ve Hogwarts kurgularınızı şimdiden oluşturabilirsiniz. İyi eğlenceler. Bizi yalnız bırakmayan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz. AteşOku RPG’de Hogwarts heyecanı başlıyor.

AteşOku RPG Yönetimi.
http://eskiao.roleplaylife.net

Hogwarts Açıldı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hogwarts RPG
» Hogwarts'da Son Gün.
»  Hogwarts RPG
» Hogwarts RPG ||
» Hogwarts RPG III ~~~~~~~~ Bu Farklı ;)