Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Cübbeli Emmett burada

+3
Giselle Lémieux
Lynnette Heloise Sneaux
Emmett Cullen
7 posters
YazarMesaj
Emmett Cullen
Seherbaz
Seherbaz
Emmett Cullen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Cübbeli Emmett burada Left_bar_bleue85/100Cübbeli Emmett burada Empty_bar_bleue  (85/100)
Patronus:

Cübbeli Emmett burada Empty
MesajKonu: Cübbeli Emmett burada   Cübbeli Emmett burada Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 7:23 pm

Cübbeli Emmett burada Euzubesmele

Merhabalar. Adım Bilge Kaan 15 yaşındayım. İstqanbul Esenler'de yaşıyorum. Anadolu Lisesine gidiyorum. 10. sınıfa geçtim bölümüm mf. 1.75 boylarındayım. 4 seneye yakın oldu rpg hayatına atılalı. Ama hiç bir yer buradaki gibi tat vermedi bana. Genelde Vampir İmam olarak tanınırım. Nedeni daha öncelede bu sitede vampir karakterimi islam dinine mensup edip oruç tutturmuştum, namaz vs. bile kıldırıyordum öyle bir geçmişim var. Taekwondo sporuyla ilgileniyorum kırmızı kemerdeydim ama bazı sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım. Devam etmeyi düşünüyorum. Genelde çevremde deli, manyak, çılgın, ne içtiyse aynısından bana olarak betimlenirim. Kim ne derse desin umrumda değil. Benim yaşam tarzım böyle. Hani şu beş dakika yerinde duramayanlar var ya onlardan biriyimdir. Bilgisayar ve televizyonda kaliteli film bulduğum zamanlar hariç. Aksiyon ve adrenalin manyağımdır sırf adrenalin yükselsin diye yapmadığım şey kalmadı. Balkondan atlamak, kuru sıkı tabancayla rus ruleti yapmak, boncuklu tabancayla çatışmak(küçükken) ya saymakla bitmez çok şey yaptım. Kardeşim var 2 tane birinin adı Gökalp(11) diğeri Metehan(3). Metehan ile çok iyi anlaşıyoruz ama Gökalp'le sürekli kavga ederiz kavgaların çok büyüdüğü zamanlarda olmuştur. Hatta bir kavgada bana küfür etti çok şiddetli vurmuştum vs. sinirlendi mutfaktan bıçağı aldı bana fırlattı, son anda eğildim ve kapıya saplandı o derece şiddetli. Her neyse sınıftada uslu biri sayılmam. Bana zıtlık yapan hocalara zıtlık yaparım arkadaşlarla hocalara yapmadığımız kalmamıştır. Kaç kere müdürün odasına gittik bilmiyorum. Film türü olarak başta Komedi ve Fantastik, korku, aksiyon ve macera türlerine bayılırım. Romantik filmleri hiç izleyemem uyuz olurum. Müzik türü olarak metal dinlerim ama dallarını ayırmam. Dope, Rammstein manyağıyımdır. Hobi olarak para, mermi kovanı koleksiyonu yaparım. Bayılırım para koleksiyonuna. Her gün temizlerim sayarım vs. Bunlar işte aklıma gelen bir şeyler olursa editler koyarım. Haydi iyi rpg ler.
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Gerçek İsim : Merve.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Cübbeli Emmett burada Left_bar_bleue1/100Cübbeli Emmett burada Empty_bar_bleue  (1/100)
Patronus: Kedi

MesajKonu: Geri: Cübbeli Emmett burada   Cübbeli Emmett burada Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 7:26 pm

Bıçak biraz fazla kaçmış. Kardeşler başa bela cidden bela yani. adgshfjdsghhj
http://havadakiburun.tumblr.com/
Giselle Lémieux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Giselle Lémieux

Gerçek İsim : Ayşegül.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Cübbeli Emmett burada Left_bar_bleue94/100Cübbeli Emmett burada Empty_bar_bleue  (94/100)
Patronus: Kerberos

MesajKonu: Geri: Cübbeli Emmett burada   Cübbeli Emmett burada Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 7:32 pm

Yeniden hoş geldin Kaan. Smile En yakın zamanda istiyoruz vampir imamımızı. Onsuz ao olur mu hiç ! Very Happy
Emmett Cullen
Seherbaz
Seherbaz
Emmett Cullen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Cübbeli Emmett burada Left_bar_bleue85/100Cübbeli Emmett burada Empty_bar_bleue  (85/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: Cübbeli Emmett burada   Cübbeli Emmett burada Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 7:38 pm

Evet başa bela ama benimki ne bileyim eşkiya gibi. Smile Yeniden hoş bulduk ayşe gül. İnşaallah yeniden aranızda olacağım. Vaazlarıma gelmezsen küserim ama hee. Smile
Franchois Couxtown

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Cübbeli Emmett burada Left_bar_bleue90/100Cübbeli Emmett burada Empty_bar_bleue  (90/100)
Patronus: Ördek

MesajKonu: Geri: Cübbeli Emmett burada   Cübbeli Emmett burada Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 7:41 pm

-

En son Franchois Couxtown tarafından Ptsi Ağus. 08, 2011 7:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Virgin Everhärt
Striptizci
Striptizci
Virgin Everhärt

Gerçek İsim : Constanta. Anladınız...

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Cübbeli Emmett burada Left_bar_bleue82/100Cübbeli Emmett burada Empty_bar_bleue  (82/100)
Patronus: Kedi

MesajKonu: Geri: Cübbeli Emmett burada   Cübbeli Emmett burada Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 8:28 pm

Sen delisin ya. Öyle böyle bir manyak değilsin hatta.
Haha... Çok sevdim seni. Çılgın adam.
Vampiri bile imana getirmişsin. Hasta kaldım.

Oyh, çok güldüm. Sen de gülesin böyle.
Pekala, kendimi tanıtayım. İsmim Elif. Seni başka bir sitede görmüştüm aslında. Liseye geçtim. Ne yapıcam lisede bilmiyorum.

Hoşgeldin siteye. Keyifli vakit geçirmen dileği ile.
Pietra Argento
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Pietra Argento

Gerçek İsim : Kardelen.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Cübbeli Emmett burada Left_bar_bleue100/100Cübbeli Emmett burada Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Marilith

MesajKonu: Geri: Cübbeli Emmett burada   Cübbeli Emmett burada Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 8:49 pm

Hoşgeldiiiin ^.^ Sevdim seni. Öğrenci karakter alırsan kurgulaşırız. Ben kardelen bu arada. Tanıştığıma sevindim ^.^
Aaron C. Bishop
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Aaron C. Bishop

Gerçek İsim : HuB#3

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Cübbeli Emmett burada Left_bar_bleue100/100Cübbeli Emmett burada Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Anka Kuşu

MesajKonu: Geri: Cübbeli Emmett burada   Cübbeli Emmett burada Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 10:40 pm

İmaaam. Hoşgeldin dost. Gözümüz yollarda kalmıştı ki, kaldırıp yerine koydun bu mesajla gözümüzü. Çılgın insan, hep bizimle olduğun için teşekkürler.
Emmett Cullen
Seherbaz
Seherbaz
Emmett Cullen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Cübbeli Emmett burada   Cübbeli Emmett burada Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 5:25 pm

@Franchois sanada "-" panpa

@Virgin Memnun oldum Elif. İltifatların için teşekkür ettim. Lisede bir şey yapmayacaksın. Sınıf geçmeye çalış. Hayatında eğlenmediğin kadar eğleneceksindir lisede büyük ihtimal. Teşekkürler.

@Pietra Hoşbulduk. Teşekkür ederim. Öğrenci karakter almayı planlamıyorum. Bizim tanıdığımız Kardelen değil galiba o olmasa yazmadı. Tamam yeni Kardelen memnun oldum. Smile

@Aaron Cemaaat. Hoş bulduk dostum sağolasın. Gözünüze takmakta pardon gözünüzü takmakta üstüme yoktur. İstesemde kopamamki sizden panpişlerim benim. Very Happy

Cübbeli Emmett burada
1 sayfadaki 1 sayfası