Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]

+10
John Charles
Adela Lynora Olywen
Erin Night
Dante Thicknesse
Pearl Beth Side
Michael Miller Black
Amanda L. Black
Liv Mary Tyler
Jasper Ruby Black
George Crownie
14 posters

Film Nasıldı ?
Harika...
Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] I_vote_lcap26%Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] I_vote_rcap
 26% [ 6 ]
İyi...
Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] I_vote_lcap17%Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] I_vote_rcap
 17% [ 4 ]
İdare Eder...
Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] I_vote_lcap39%Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] I_vote_rcap
 39% [ 9 ]
Berbat...
Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] I_vote_lcap17%Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] I_vote_rcap
 17% [ 4 ]
Toplam Oylar : 23

YazarMesaj
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Gerçek İsim : umut.
Lakap : geo.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Left_bar_bleue100/100Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Mantikor

Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Empty
MesajKonu: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 6:28 am

Evet Arkadaşlar Melez Prens Hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.
http://eskiao.roleplaylife.net
Jasper Ruby Black

Jasper Ruby Black

Gerçek İsim : Utkuğğğ xD

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 7:09 am

Güzel Very Happy Beğendim Diyemiceğim Oyum;

İyi..
Liv Mary Tyler

Liv Mary Tyler

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 4:33 am

Aslında güzeldi ama biraz komedi filmi gibi olmuştu ve dram.
Ama onun dışında güzel oynayan karakterler vardı.
İksir hocası ztn mnyak rol yapıyordu, malfoy,Belatrixi söyleyemiyorum bile,snape,voldemortun küçüklüğü,lewender-çok çatlak bi kız-,emma,ginny o kdar güzel deyildi beyenmedim.Film de Dumbeldor öldüğünde ağlamıştım. Very Happy
Amanda L. Black

Amanda L. Black

Lakap : Bollywood // NasSs

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 4:31 pm

İdare eder.
çünkü gerçekten biraz komedi filmi gibi olmuş. Ve çok saçma biryerde bitti bence. Daha yeni kendimi kaptırmışken film bitti. xD
Michael Miller Black

Michael Miller Black

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 8:25 pm

5. bölüm ile ilgisi yoktu;İdare eder.
Bence ilgileri sonuncu bölüm olan Ölüm yadigarları'na çekmek istenmiş.Kurgusu hakkında idare eder ve berbat arasında kaldım.Yedinci bölümü okusamda,2010'da gösterime girecek olan filmini bekleyeceğim.
Liv Mary Tyler

Liv Mary Tyler

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 9:12 pm

bence oyuncular güzeldi ama yönetmeni değiştirsinler
Pearl Beth Side

Pearl Beth Side

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 10:48 pm

Helana (: 1 numaralı oyuncuydu (:
Liv Mary Tyler

Liv Mary Tyler

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 10:52 pm

helena bohannam carter ztn güzel oynuyo johny deep le oynadığı filmdede güzel oynamıştı cadı xxdd
Michael Miller Black

Michael Miller Black

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 4:32 am

Sweeney Todd +1
Liv Mary Tyler

Liv Mary Tyler

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 9:02 pm

evt adını unutmuştum orda aln rickman da oynuyo sanırım kılkuyrukta
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 9:45 pm

Ölüm Yiyeni Ruh Emici olarak çevirmek!!! hasta ettiler beni yaa :S
nese film iyiydi yani
böö iğreeeenç te diyemem

abowww manyak bişeee de diyemem
orta yani xD
Dante Thicknesse

Dante Thicknesse

Lakap : AHmetNuDu

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 4:20 pm

Çevirmeler tiskimtraktı.Ölüm yiyene ruh emici cisimlenmeye ışınlanma ayrıca slughornun palabıyığı yok bom
Erin Night

Erin Night

Lakap : Em

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 3:17 am

Her ne kadar David Yates' i sevmesem de bence güzel bir film oldu ama üç boyutlu başka sahneler için uygulanmalıydı. Mesela Dumbledore' un ölümü gibi. Aksiyonun fazla olmaması kötüydü. Ron ise çok komikti beni çok güldürdü. Melez Prens' e iki kez gittim, ikisi de üç boyutluydu ama ikincide iki kez bozuldu. Bu yüzden ilk bozulmada beş on dakika beklemek zorunda kaldık. Son bozulma ise filmin son sahnesiydi ben de çıkıp gittim. Very Happy
Adela Lynora Olywen

Adela Lynora Olywen

Gerçek İsim : Ayşegül
Lakap : Ade/Lora

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 4:43 am

idare eder..

Ben netten izledim biraz karanlıktı ama konu maceradan çıkmıştı.

Genelde Aşk ve Dram vardı..Bence diğer bölümleri daha güzeldi.5. de çok basitti bence çok az konu vardı.Bence en güzelleri ;

2,3,1,4,5,6

Sırlar Odası çok hoşuma gitmişti :d
http://hogwarts-rpg.do-talk.com
John Charles

John Charles

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 1:59 pm

BEnce film berbattı çünkü doğru düzgün hiçbir sahne yoktu kitapta anlatılan WB'nin çıkarmış olduğu en kötü filmlerden biri diye düşünüyorum!
Edward R. Crownie

Edward R. Crownie

Lakap : Ed.

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 10:38 pm

Harika Demicem Çünkü Fazla Aksion Yoktu
Genelliklen Dram Vb. Vardı.
Notum=İyi
Luke Sytel

Luke Sytel

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 3:49 am

Filmi kitaptan baya saptırmışlar. Bence bunda amaçları belli; son iki filme yatırım.Yani değiştirilen bazı yerler bence kitaptan daha güzel olmuş. Mesela Slughorn'un voldemort ile yaptığı konuşmada 'Hortkuluk' kelimesinin oradan çıkartılması, daha fazla esrar katmış. Ama bu sadece bir artı. Bunun yanındaki değiştirilen ve hiç ele alınamayan eksilerin yanında hiç bir şey.Dediğim gibi bence temel amaç sonraki iflmlere yatırım. Bir nevi reklam yapmışlar. Konuları perdeli göstermişler ve sonraki filmlerde olacak tipinde de ayarlamışlar olayları. Bir de son kitabın iki film olmasının bunda etkisi olabilir. Filme geçirilecek olay, konu çıksın diye gizlemişlerdir. Ama bence emort hakkındaki o düşünceleri atmaları baya kötü olmuş. Çünkü bunun telafisi olamaz. . .
Kristen Aurelié Black

Kristen Aurelié Black

Gerçek İsim : ~Aslı~
Lakap : ~Kris~

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 10:28 pm

Açıkçası filmi izlerken beni yerimde zor oturttular.Tam bir komediydi."-Cisimlenme - Işınlanma" ve " Ölümyiyen - Hortkuluk" olmuş ya artık ölsemde sırtım yere gelmez.Filmden sadece çok tutulmayan bir dizinin özet bölümü tadını aldım.Zaten Dumbledore'un ölümü tam bir faciaydı.Adamlar araya birazcık da olsa doğallık katmayı düşünmemişler mi! Zaten duygusal olarak insanları etkileyen hiçbir etken yoktu son sahnede.Sadece izlemek için izledim ve oyum "BERBAT"'a gidiyor....
Flora A. Strawy

Flora A. Strawy

Gerçek İsim : Aslı
Lakap : Hermi,Hermione

MesajKonu: Geri: Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]   Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET] Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 3:54 am

Bence idare ederdi.Diğerlerinden kötüydü diyebilirim.Fazla heyecan ve aksiyon yoktu.Çok komiğe gidilmişti.

Film Hakkındaki Görüşleriniz... [ANKET]
1 sayfadaki 1 sayfası