Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Lynnette, H e l o i s e. *

+6
Crystal Anna Ixdior
Mabelle Jeseven
Matt James Howard
Kristen Stewart
Giselle Lémieux
Lynnette Heloise Sneaux
10 posters
YazarMesaj
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Gerçek İsim : Merve.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Lynnette, H e l o i s e. * Left_bar_bleue1/100Lynnette, H e l o i s e. * Empty_bar_bleue  (1/100)
Patronus: Kedi

Lynnette, H e l o i s e. * Empty
MesajKonu: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:35 pm

Lynnette, H e l o i s e. * Xpzr46

Lynette Heloise Sneaux#
Fransa/Marsilya#
29 Aralık 1999#
Hogwarts/Ravenclaw#

Lynnette, H e l o i s e. * 14l7spg
G e ç m i ş e D a i r #
Her ölüm yiyen soyu Slytherin binasına seçilecek diye bir kaide yok. Lynnette’in durumu da bununla alakalı bir durum. Hem annesi hem de babası ölüm yiyen olmasıyla beraber her ikisi de casustu. Her iki tarafın sırlarını birbirlerine karşı kullanıyor, savaşın gidişatını değiştiriyorlardı. Bir gün, yani casusluklarının her iki tarafında anlaşılmasıyla birlikte Lord’un emriyle, büyücü ve cadı casusun evinı bastı bütün ölüm yiyenler. Lynnette o zamanlar küçüktü ama küçüklüğün verdiği hayal gücü ve şaşırtıcı zeka sayesinde, yatağının altındaki, tahta küçük bir bölmeye saklanmış ve bütün ölüm yiyenlerin evden gitmesini soğukkanlılıkla beklemiştir. Küçük cadı ne kadar soğukkanlı olmaya çalışsa da hem annesinin hem de babasının Cruciatus lanetiyle acıdan kıvrandığını biliyordu; her ikisinin de keskin çığlıklarından barizdi ve elinden hiçbir şey gelmiyordu. Zaten o cüssesiyle ne yapabilirdi ki ? Cüsseden geç, daha doğru düzgün büyü bile yapamayan biri, ölüm yiyenler karşısında ne yapabilirdi ? Ölüm yiyenlerin, Lynnette’n haberi yoktu. Bu yüzden evi aramayı akıllarından bile geçirmemişlerdi. Eğer evi arasalardı, Lynnette şuan yaşamayacaktı. Belki de, o iki cadı ve büyücünün hayatlarındaki en doğru şeydi Lynnett’i saklamak. Bunun haricinde, anneannesi her şeyden haberdardı. Lynnette’i o inanılmaz günden sonra, yanına almış o büyütmüştü.
K a r a k t e r i s t i k Ö z d e ş l e ş t i r me #
#Fazlasıyla zekidir o. Daima mantığıyla hareket eder. Bir şeyi her zaman iki defa düşünerek yapar. Hata yapmamaya özen gösterir. Güvenilirdir. Kim olursa olsun, sırlara asla hıyanet etmez. Sessiz, sakin görünüşünün altında fazlasıyla sinir bozucu biri yatar. Çift karakterlidir o. Hayır, hayır. İki yüzlü değil, çift karakterli. Daha iyi bir benzetme yapacak olursak, dengesiz diyebiliriz. Ne yapacağı hiçbir zaman tam olArak belli olmaz. Bazen sinirlidir, bazen mutlu; bazen iyidir, bazen kötü. Eğlenmeyi iyi bilir. Ama tabii ki dozunda bırakmayı da bilir. Olgunluğu tartışılmaz onun.
#Serinkanlıdır, başına onca şey gelmesine ağmen hiçbir zaman serinkanlılığını bozmaz. Başına gelenler demişken, ailesinin başına gelenlerden ve o acı çığlıklardan dolayı ara sıra psikolojik travmalar geçirir. Paranoyak tavırlarıyla çocukluk arkadaşlarını bile bıktırmışdır, ama huylunun huyundan vazgeçmediği gibi o da bu huyundan vazgeçmez. Hiç kimseye kolay kolay güvenemez. Tam anlamıyla güvendiği kişiler çok nadirdir. İnatçıdır o. Burcundan geldiğini düşünüdüğü, keçi inadı vardır yani; tuttuğunu koparır. Pek duygusal sayılmaz. Serinkanlılığının bastırdığından olsa gerek, duygusallık kitabında yoktur. Mantığıyla hareket eder o.
#Aman bir tek ben güzel olayım, sadece ben olayım gibi bencillikleri yoktur. Her şeye rağmen gene de kendine güveni tamdır; özgüven sahibidir o. Güzelliğinin yanı sıra, kendinden emin tavırlarıyla cezbeder herkesi. Güzellik demişken; meleklerin masumluğunu andıran suratının altında çok sinir bozucu biri vardır. Çift karakterliliğinin bir kolu da buraya dayanıyor işte. Ayrıca erkeklerle arası herkesle olduğu gibidir. Fazla umursamaz onları. Bir kere o aşka bile inanmaz ki. Hem zaten duygusallığa dair içinde tek bir şey bulundurmayan birinin aşkla meşkle ne alakası olabilir? Ara sıra canı sıkıldığı zamanlarda, eğlenmek için bir iki erkekle çıktığı olur. Ama onlarda fazla uzun sürmez tabiiki. Ayrıca tek gecelik bilmem ne saçmalığından nefret eder. Eğlence anlayışı olarak bir sürü alternatif seçenek varken, herkesin aynı şeyle meşgul olması mantıksız geldiğinden, bu durumdan fazlasıyla hoşnutsuzdur.
#Asosyaldir o. O kadar fenomen biri değildir. Tek tük arkadaşı vardır. Bunların çoğunluğu da geçmişten yani, çocukluktan beri süregelen arkadaşlarıdır. Düşmanları da sınırlı sayıdadır. Kimseye ne bir zararı olur, ne de bir yararı. Ravenclaw ineklerine benzemez pek. Zekidir ama derslerine çalışmaz. Çalıştığı dersler sınırlı sayıdadır. Sadece sevdiği profesörlerin derslerine önem verir.

# Sevdikleri
Kitaplar
Kehanet Dersi
Sessizlik
Yalnızlık
Kaymak Birası
Yürüyüş Yapmak
Hafif Müzik

Sevmedikleri #
Kibir
Kalabalık Ortamlar
Quidditch
Aşk
Yalan
İhanet

En son Lynnette Heloise Sneaux tarafından Cuma Eyl. 10, 2010 10:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://havadakiburun.tumblr.com/
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Lynnette, H e l o i s e. * Left_bar_bleue1/100Lynnette, H e l o i s e. * Empty_bar_bleue  (1/100)

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:41 pm

İ L İ Ş K İ L E R

O l u m l u #
Kardeşim Gibi - Sırdaş
Dost
Yakın Arkadaş
Hoş Çocuk
Gözümün Kaldığı - Asıldıklarım
Hoşlandığım - Sevgilim

N ö t r #
Arkadaş(!)
Sıradan
Arkadaşlar Dolayısıyla Tanıyorum

O l u m s u z #
Eski Sevgili
Kanım Isınmadı
Hiç Hoşlanmıyorum
Gözüme Batıyor
Nefret Ediyorum

İkon
Spoiler:

Eklenmek için;
İki uyumlu ikon.
Kurgu.
Karakterinizin Özellikleri.
Karakterim Hakkındaki Düşünceleriniz.

Beni de bi yerlere at türünden her türlü karşı olduğumu belirtmeme gerek olmadığını düşünsem de, gene de söylüyorum; lütfen gerektiği gibi başvurun.

En son Lynnette Heloise Sneaux tarafından C.tesi Eyl. 18, 2010 9:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 16 kere değiştirildi
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:50 pm

İ L İ Ş K İ L E R#

O l u m l u #
Kardeşim Gibi - Sırdaş
Lynnette, H e l o i s e. * C9cb209eLynnette, H e l o i s e. * 3b5fe891

Nerissa Aquamarine Odysseia #
4 yıl önce, ekspreste tanıştık onunla. Şans eseri aynı kompartımanda olmamız bizi bugünlere getirdi. Benden bir yaş büyük ya da değil, bir önemi yok benim için. Ortak özelliklerimiz sınırını aşmış durumda. Dolayısıyla, ikizim olsa bu kadar birbirimize benzemezdik diye düşünmüyorum da değil hani. Sessiz sakin biri olmasına karşın, beraberken nasıl oluyor da bu kadar konuşabiliyor, hala anlayabilmiş değilim. Ayrıca ne zaman başım sıkışsa her zaman arkamda biter. Hep beni savunur o. Bir nevi yeri geldiğinde başıma abla kesiliyor diyebilirim. Ama olsun, o benim için çok değerli.

O l u m l u #
Kardeşim Gibi - Sırdaş
Lynnette, H e l o i s e. * Jared-jared-padalecki-14372796-100-100Lynnette, H e l o i s e. * Jared-jared-padalecki-14372786-100-100

Matt James Howard #
Matt, benim için çok değerli. Kompartımanda tanıştığımız anda kanım ona fazlasıyla ısınmıştı. Seçmen şapka beni Ravenclaw’a gönderdiğinde, onun da Ravenclaw’a gelmesini çok istiyordum ve gelmişti. Aynı sınıftayız, derslere hep beraber giriyoruz hatta aynı sırada oturuyoruz. Ortak arkadaşımız pek yok, ayrıca doğruyu söylemek gerekirse onun takıldıkları cadılardan hiç hoşlanmıyorum. Herhangi bir problemim olduğunda başımda bitmesini seviyorum ve tabii her türlü sırrımı da biliyor. Ortak özelliğimizin olmaması onu değer vermediğim anlamına gelmiyor, aksine ona çok güveniyorum ve fazlasıyla değer veriyorum.

O l u m l u #
Dost
Lynnette, H e l o i s e. * Hollowart_fg064Lynnette, H e l o i s e. * Hollowart_fg062

Winona Bannatyne #
Bir iki şey dışında tamamiyle birbirimize benziyoruz aslında. İyi biri olduğu bir gerçek, hatta benim için fazlasıyla iyi. Umursamaz tavrı ve asilliğiyle kendine daha da çok çekiyor. Benden bir yaş büyük olması mühim değil ayrıca çevremdeki herkesin benden büyük olduğu da doğru. Yaşıtlarımla pek anlaşamadığım bariz, anlaştığım kişiler ise nadir. Her neyse, ön yargılı davranışlarımla onun eleştirileri birleşiyor ve bir bütün oluyoruz zaman zaman. Ortak özelliğimiz olduğu kadar, ortak sevdiğimiz dostlarımız hatta ortak nefret ettiğimiz düşmanlarımız da çok. Yani, kıssadan hisse elimize düşenin vay haline!

O l u m l u #
Yakın Arkadaş
Lynnette, H e l o i s e. * Q02Lynnette, H e l o i s e. * Q04

Armilla Chonis #
MIE’ye katıldığı gün tanıştık onunla. Fazlasıyla dürüst olması daha da çekiyor insanı. Yalanı sevmeyen biri için, tam anlamıyla harika bir arkadaş o. Ortak arkadaşlarımızın da çok olması bir avantaj tabii ki. O da benim gibi duygusallığı pek önemsemiyor, mantığıyla hareket ediyor. Bu da ona daha da fazla yakınlaşmama neden oluyor. İyi anlaşıyoruz. Yeni tanışmamıza rağmen ona çok fazla güveniyorum. Güvenimi boşa çıkarmayacağını da biliyorum.

O l u m l u #
Yakın Arkadaş - Hoş Çocuk
Lynnette, H e l o i s e. * 045kaLynnette, H e l o i s e. * 046j

Robert Jason McSteens #
2 ya da 3 ay önce diye hatırlıyorum. Yalnızlığın verdiği eşsiz huzur ile şömine başında kitap okuyordum. Ve Jason gelip bütün huzurumu mahvetti. Aslında iyi biri, hem de çok iyi biri. Ama fazla ukala sanki. Bilmiyorum belki bana öyle geliyordur ama ilk tanıdığım gün ukalalığı oldukça itici gelmişti. Ama şöyle bir düşününce tanımadığınız birinin, yanınıza oturup birden “N’aber Lynnette” demesi size de itici gelmez mi? Her neyse, hoş çocuk aslında, sempatik falan da olması cabası. Hey bir dakika, tabii ki ciddi şeyler düşünmüyorum, inanması zor ama, o da yakın arkadaşlarımdan.

Nötr #
Sıradan
Lynnette, H e l o i s e. * 48126874Lynnette, H e l o i s e. * 89469586

Aphrodis Audrey Phyllis #
Eklenecektir.

N ö t r #
Arkadaş(!)
Lynnette, H e l o i s e. * Krystal_Meyers_008Lynnette, H e l o i s e. * Krystal_Meyers_011

Crystal Anna Ixdior #
Crystal, o da benden bir yaş büyük olmasına rağmen gene de armaız fena değil. Tabii dışarıdan öyle. Benim için fazla bir önem ifade etmese de ara sıra işe yaradığı oluyor. Hayır, hayır. Slytherin sürtüklerine özendiğimden değil, çıkarına arkadaş olmak bir yerde de olsa işe yarıyor. Hiç olmazsa canım sıkıldığında yanlarına gidiyorum ve az da olsa kafam rahatlayabiliyor. Çıkarcılık pek huyum değildir aslında, ama gene de seviyorum bunu. Özellikle başkalarını kullanmak hoşuma gidiyor.

O l u m s u z #
Gözüme Batıyor
Lynnette, H e l o i s e. * Hilary_duff_671__1240477738Lynnette, H e l o i s e. * Hilary_duff_670__1240477726

Violet Helena Waldorf#
İki can düşmanın da arkadaşı olmak sana ne kazandırıyor? Hem Audrey’in, hem de Krystal’in tarafında olamazsın, birini muhakkak seçeceksin. Seçtiğin günün bir ertesi gününü umutla bekliyor olacağım. Ayrıca Nerissa’nın ve Matt’in dostlarından olman da umrumda değil. Her hareketin gözüme batıyor. Evet, kavgaya dövüşe fazla karışmayan biri olduğum bir gerçek ama her şeye rağmen; içimde sana karşı kavga çıkarmak tarzında fazlasıyla itici şeyler yatıyor. Bundan ben de fazlasıyla hoşnutsuzum ama elimde değil. Sana karşı sempati besleyemiyorum.

O l u m s u z #
Nefret Ediyorum
Lynnette, H e l o i s e. * Mosh_052Lynnette, H e l o i s e. * M3146ac1e

Krystal M. Lutterz #
Okulumuzun en popüler sürtüğü. Ondan ne kadar nefretle karışık iğrendiğimi bilemezsiniz. Özellikle Matt’in gidip o sürtüğü bulması, her şeyin tuzu biberi oldu diyebilirim. Audrey başta olmak üzere Nerissa ve Winona’nın da can düşmanı olması daha da ateşliyor beni. Ayrıca Matt’in bu sürtükle arasının inanılmaz derecede iyi olabilmesine şaşırıyorum aynı zamanda nefret ediyorum! Koskoca Hogwarts’ta cadı mı kalmadı anlamıyorum ki!

En son Lynnette Heloise Sneaux tarafından C.tesi Eyl. 18, 2010 8:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 21 kere değiştirildi
Giselle Lémieux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Giselle Lémieux

Gerçek İsim : Ayşegül.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Lynnette, H e l o i s e. * Left_bar_bleue94/100Lynnette, H e l o i s e. * Empty_bar_bleue  (94/100)
Patronus: Kerberos

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:55 pm

İki uyumlu ikon.
Lynnette, H e l o i s e. * Moz-screenshot-22Lynnette, H e l o i s e. * 39 Lynnette, H e l o i s e. * 04

Kurgu.

Yatakhanede aynı odada kalıyoruz. Çok iyi anlaşıyoruz. Daha II. sınıfta expresste tanışmıştık. O zamandan beri çok iyi anlaşıyoruz işte. Konuşmuştuk ya.

Karakterinizin Özellikleri.
Toplum arasında çok konuşkan biri değildir , ama yakın arkadaşları etrafındayken dili çözülür , neredeyse her ortama uyar. Haksızlığa gelemez. Hakkını ve yakınındakilerin hakkını çok iyi savunur. Kitap okumaya bayılır , tam bir kitap kurdudur. Şarkı söyler, gitar çalar vs vs vs.
Karakterim Hakkındaki Düşünceleriniz.
İçine kapanık bir kız , ama içinde bulunan cevherin ışığını görebiliyorum. O , benim en kıymetlim !
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 12:35 am

Eklendiniz efendim. Very Happy
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Gerçek İsim : Lynn
Lakap : Hel,Helly,Elly,Elena,Vio,Lena,Queen H.

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 12:12 am

Karakterinizin Özellikleri:Çok çalışkan ve bir kitap kurdu aslında sarı saçları ve çekici bir güzelliği olmasa ''İnek'' lakabını alabilecek biri.Kötülük yapmayı seven biri özellikle de dedikodu yapmayı seven ama bunları yapmaya ayırabileceği zaman çok kısıtlı.Lanetler konusunda tam anlamıyla bir profesör olabilecek kadar bilgiye sahip.

Karakterim Hakkındaki Düşünceleriniz:Kitaplar en büyük ortak noktamız...Soğukkanlısın tıpkı benim gibi buda seni asil biri yapar bunun farkındayım.Sen sevdiğin derslere çok çalışıyorsun ben ise bütün derslere...Araştırmalarım sonucu asosyal bir tip olduğunu öğrendim aslında ben asosyal değilimdir ama hayallere dalmayı,kitap okumayı ve yanlız kalmayı severim...Seninle ara sıra yürüyüşe çıkıyoruz bu seninle yapmaktan keyif aldığım alternatifler arasında...

Kurgu:Seninle tanıştığımız gün ikinci sınıfın başındaydık...Kütüphane;öğrencilerin koşuşturma sesleriyle adeta sarsılıyordu...Sen kütüphanede elinde bir dergi kulağında kulaklıklar başını yağan yağmurun sırılsıklam yaptığı cama dayamış oturuyordun.Kütüphane görevlisi henüz kütüphaneye gelmemişti.Benim aradığım kitap ise senin oturduğun sandalyenin hemen arkasındaydı.Senin yanına gelmiştim.Omzuna hafifçe dokunduğumda ürkek bir tavırla bana bakıp gülümsemiştin o gülümsemeni hiç unutmuyorum tıpkı bir dost yakınlığında ama birazda güvensizlikle doluydu.Aradığım kitabı bir türlü bulamamıştım sende bana yardımcı olmak için oturduğun sandalyeden doğruldun daha sonra zaten sana karşı bir sempati duymaya başladım.Aradığım kitabı bulduğumda aynı anda kapıya doğru yöneldik bu arada tanışma faslımız başladı daha sonra binalarımıza doğru giderken birbirimize ne kadar yakınlaştığımız hissettim.Gözlerindeki ifade bana ''Pekçok kişiye güvenemiyorum sana güvenebilirmiyim'' tarzındaydı işte o an seni gerçek bir dost olarak görmeye başladım.Hep arkanda olduğumu ne zaman ağlayacak bir omuza ve dertleşecek birine ihtiyaç duyarsan yanında olduğumu bilmeni istiyorum...

İconlar:
Spoiler:
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 6:39 pm

Başvurun, karakteristik özelliklerin ve kurgudaki bana dair karakteristik özellikler hiç uygun değil Very Happy PMde de anlattığım gibi, daha farklı şeyler düşünüyorum. Umarım beğenirsin.
Matt James Howard
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Matt James Howard

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Lynnette, H e l o i s e. * Left_bar_bleue98/100Lynnette, H e l o i s e. * Empty_bar_bleue  (98/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 7:36 pm

İkonları sen bul hoşuna gideni koyarsın Smile

Kurgu.

Spoiler:
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 8:54 pm

Lynnette Heloise Sneaux demiş ki:
Eklendiniz efendim. Very Happy
Mabelle Jeseven
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Mabelle Jeseven

Gerçek İsim : Gizem.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Lynnette, H e l o i s e. * Left_bar_bleue100/100Lynnette, H e l o i s e. * Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Martı

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 1:42 am

Spoiler:
Hohoho, saatlerce icon topladım da geldim. Senin dediğine göre msn'de kurgu halletmişiz, ve tekrar senin dediğine göre o yeterliymiş. Yeterliyse artık eklersin ben de sonden kopya çekerim dediydim. Öptüüm. (a)
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 6:32 pm

Ekledim şeker. Lynnette, H e l o i s e. * 803374
Mabelle Jeseven
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Mabelle Jeseven

Gerçek İsim : Gizem.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Lynnette, H e l o i s e. * Left_bar_bleue100/100Lynnette, H e l o i s e. * Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Martı

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 6:36 pm

Vay be ne kadar cool olmuşuz Cool neysem çok sevdim ben bunu hep böyle kalsın bu gfjhj
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 6:39 pm

Ahaha özenince oluyo anacım fer6gfggh
Crystal Anna Ixdior

Crystal Anna Ixdior

Gerçek İsim : A S L I ^^
Lakap : Crys.

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:01 pm

İki uyumlu ikon. :Lynnette, H e l o i s e. * Merlin169Lynnette, H e l o i s e. * Katiem3
Kurgu.:Kurgumuz belli.Normal arkadaş.
Karakterinizin Özellikleri. Akıllı,zeki,cesur.Biraz önyargılı da.Arkadaşları için herşeyi yapabilecek biri.
Karakterim Hakkındaki Düşünceleriniz.:Bana göre çok iyi birisi.Aşkı pek fazla sevmiyor anladığım kadarıyla.Yalnız kalmaya bayılıyor.Onu fazla sıkmak istemiyorum.
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Aphrodis Audrey Phyllis

Gerçek İsim : Çisem
Lakap : Aph, -A

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 11:55 pm

Icon değişimiiii .a

Lynnette, H e l o i s e. * 0084Lynnette, H e l o i s e. * 0044

Çocukluk arkadaşı olduğumuzdan sende bi tane çocukluk fotoğrafı bulunsun didim.
Leone M. Lutterz

Leone M. Lutterz

Gerçek İsim : Su.
Lakap : Samimiyete göre değişir.

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 2:58 am

Krystal M. Lutterz

Kurgu belli kiiii *.*

Spoiler:
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 4:11 am

Ehm, eklediiiim.
Robert Jason McSteens

Robert Jason McSteens

Gerçek İsim : Beycan
Lakap : Jeys, Jey, Rob -R -J

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 5:18 am

Kurgu halloldu sanırım...

Spoiler:
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:20 am

Eklediiiim Very Happy
Armilla Chonis

Armilla Chonis

Gerçek İsim : Tuğçe.
Lakap : Tuschen.

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:20 am

MIE üyelerindenim. Karakterlerde az-çok benziyor. Armilla'da daima mantığıyla hareket eden biri. Yani anlaşabilirler diye düşünüyorum. Kurgu olarakta ortak arkadaşlar sayesinde ya da Armilla MIE'ye katıldıktan sonra tanışmış olabilirsiniz. Yakın Arkadaş ya da Dost olabilir sanırım.

Spoiler:
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 2:25 am

Ekledim, umarım beğenirsin. Very Happy
Armilla Chonis

Armilla Chonis

Gerçek İsim : Tuğçe.
Lakap : Tuschen.

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 3:10 am

Harika. Tam kafamdaki gibi olmuş ^^
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 6:18 pm

Armilla Chonis demiş ki:
Harika. Tam kafamdaki gibi olmuş ^^

E süper o zaman Lynnette, H e l o i s e. * Icon_biggrin
Aphrodis Audrey Phyllis
Aphrodis Audrey Phyllis

Gerçek İsim : Çisem
Lakap : Aph, -A

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 7:42 pm

Lynnette, H e l o i s e. * 48126874Lynnette, H e l o i s e. * 89469586
~Kurgu ve icon değişimi. Yeni kurgu lejantımda var >.<
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

MesajKonu: Geri: Lynnette, H e l o i s e. *   Lynnette, H e l o i s e. * Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 8:31 pm

İkonları ekledim ama kurguyu geniş çaplı düşünüp öyle eklicem Very Happy

Lynnette, H e l o i s e. *
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lynnette H e l o i s e. *
» Lynnette, H e l o i s e. *
» Lynnette.
» Lynnette.
» Lynnette Heloise ~