Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Alex Selly Plarous

2 posters
YazarMesaj
Alex Selly Plarous

Alex Selly Plarous

Gerçek İsim : eCe

Alex Selly Plarous Empty
MesajKonu: Alex Selly Plarous   Alex Selly Plarous Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 6:19 am

Ad - Soyad: Alex Selly Plarous
Kişisel Özellikleri: Cesur,Zeki,Kurnaz
Fiziksel Özellikleri: Sarı-kumral saçlı,mavi gözlü.
Aile Geçmişi: Londranın soylu ailelerinden.Safkan bir aileye köküne sahip olsada Muggle larla iç içe bir yaşam. Ailesinde bazı kişiler Aydınlık tarafta bazı kişilerse karanlık tarafta.Alex ise Tarafsız.
RP Örneği:

Suda gözlerimi açmıştım.Dibe doğru dalıyordum.Bu güzel bişeydi.Her dibe inişimde farklı sesler duyuyordum.Bir çeşit müzik gibi.Çabalamak istemiyordum çünkü bu müzik güzeldi.Yukarı çıkarsam o müziği kaybedecektim.Hayır asla yukarı çıkmayacağım.Yukarı doğru baktım.En sonunda gözlerimi yumdum.Bu müzik derinlerime işlemişti.Beni mutlu ediyordu.Sanki suyla, suyla dans ediyomuş gibiydim.En sonunda dibe vurdum.Bu müzik bana bişeyler yapıyordu.Ya bana eroin etkisi yapıyordu yada direk beni öldürüyordu.Ama sanki bu müziğin bağımlısı olmuştum.O müzikle ölüme yaklaşsamda o müzik olduğu sürece evet ölmek istiyordum.Yukarıda eğlence vardı.Sevgilim..Dostlarım.Ailem.Ahh Chaz ne kadarda etkileyici bir havası vardı.Gözleri bal rengiydi sanki.Bazense güzel kahverengi gözler.Beni dibe yukarı çekecek birşey yoktu.Evet biliyorum.Suyu severdim.Suda beni sevmişti herhalde beni yukarı çıkarmıyor olduğum yerde bırakıyordu.Ben bu düşüncelerle boğuşurken boğulduğumun farkına varan Chaz beni yukarı çekti.Sanki sabahın erken saatinde uyandırılan bir çocuk gibi elimi çektim.Bu tepkim üzerine Chaz suya geri döndü.Bak işte burası artık tamamen güzeldi.Chaz vardı..O harika müzik..Sonsuza dek burda kalsak olmazmıydı?Chaz bana birşeyle söylüyor gibiydi.Biraz dikkatimi verdikten sonra cümleyi çıkardım.

"Benim için Yukarı çık!"

Bu da ne ? Chaz bu müziği duymuyor muydu?Bu müzik, bu su çok huzur vericiydi.Yukarısı ise rahatsız.Kargaşa.Olay.O an neler olduğunu hangi durumda olduğumu anladım.Ben yaşamla ölüm arasındaydım.Ciğerlerim havasızlıktan patlayacak gibiydi.Şimdi seçim yapmalıydım.Yaşam mı Ölüm mü?
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Aphrodis Audrey Phyllis

Gerçek İsim : Çisem
Lakap : Aph, -A

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Alex Selly Plarous Left_bar_bleue100/100Alex Selly Plarous Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus:

Alex Selly Plarous Empty
MesajKonu: Geri: Alex Selly Plarous   Alex Selly Plarous Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 6:44 am

Hufflepuff I. Sınıf

Alex Selly Plarous
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alex Swain
» Alex Swain
» Alex R.Leff
» Alex Vander
» Alex Pettyfer