Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Clementyne Basilevsky*

+2
Vincent Valentine
Clementyne Basilevsky
6 posters
YazarMesaj
Clementyne Basilevsky
The Harlequin Sahibesi
 The Harlequin Sahibesi
Clementyne Basilevsky

Gerçek İsim : Merve.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Clementyne Basilevsky* Left_bar_bleue92/100Clementyne Basilevsky* Empty_bar_bleue  (92/100)
Patronus:

Clementyne Basilevsky* Empty
MesajKonu: Clementyne Basilevsky*   Clementyne Basilevsky* Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 10:58 pm

C L E M E N T Y N E B A S I L E V S K Y

Clementyne Basilevsky* 2cfuxp3
G E N E L

Clementyne Basilevsky
23
Rusya/Moskova
14 Ocak 1990
Oğlak
Görücü
The Harlequin Sahibesi

K İ Ş İ S E L

Clementyne Basilevsky* 2s9cdc3

Clementyne her zaman zekiliği sayesinde ön planda olmuştur. Mantığıyla bütünleştirdiği zekası, onu her seferinde daha da yükseltmiştir. Öğrencilik hayatından bu yana sorumluluklarını özenle yerine getiren Clementyne, herkes tarafından takdir edilen biridir. Espri anlayışı fazla gelişmemiştir pek espri yapamaz.

Clementyne, güvene çok önem verir. Eğer birine güvenemediyse ona asla yakın davranmaz. Güvenmediği kişilere karşı asla yüz vermez, hiçbir zaman onlarla birlik olamaz. Dik kafalılardan nefret eder. Ayrıca megalomanlara asla tahammülü yoktur. Laubalilerden olabildiğince uzak durmaya çalışır. Asla risk almayı sevmeyen Clementyne, olasılıklara inanmaz. Her işinde kesinlik arar ve kesinliği olmayan hiçbir işe kalkışmaz. Geçmişine fazlasıyla önem verir, geçmişinde yaptığı yanlışları düzeltmek için uğraşır. Dolayısıyla yaptığı hatayı asla ikinci defa yapmaz. Beklemeyi, bekletilmeyi ve bekletmeyi sevmez hatta nefret eder. Dakik biri değildir belki, ama her zaman verilen saatte yerinde olmayı çabalar. Megalomanlıktan nefret etmesi, kendini yerden yere vuranlardan da hoşlandığı anlamına gelmiyor. Kendini acındırmaya çalışan, güçsüz ve ne istediğini bilemeyenlerden nefret eder.

Clementyne ile anlaşmak zor değildir. Kendinden emin ve güvenilir olmak, onunla iyi bir dostluk için yeterlidir. Dostlarını fazlasıyla sahiplenir, onlara her zaman arka çıkar. Her ne kadar dışarıdan bakıldığında deli dolu, dik kafalı biri olarak görünse de tam aksine sessiz ve sakin biridir Clementyne. Görücü yeteneği sayesinde kendini her zaman sağlama alır. Gelecekte başına gelebilecek olaylar karşısında hep soğukkanlı davranır, ne yapmasını gerektiğini iyi bilir. Clementyne, fazlasıyla gururlu biridir. İhanete uğradığı zamanlar olmuştur tabii, hepsinde de gururu sayesinde ayakta kalabilmiş, aşkta gurur olmaz saçmalığına 23 yıllık yaşamında hiçbir zaman inanmamıştır. Aşk hayatına gelmişken, Clementyne bugüne dek hiçbir zaman kısa süreli ilişkiler yaşamamıştır. Çünkü birine aşık olduğu zaman kendini fazlasıyla kaptırır. En son ilişkisini aldatıldığını öğrendiğinde bitirmiştir.

F İ Z İ K S E L

Omuzlarına dökülen turuncu düz saçları, porselen bebekleri andıran yüzünü çevreler. Bebeksi, süt beyazı suratında simsiyah parlayan gözleri; biçimli burnu ve belirgin elmacık kemikleriyle mükemmel bir ahenk oluşturur. Az da olsa dolgun kıpkırmızı dudakları, gülümsediği zaman fazlasıyla çekici bir havaya büründürür Clementyne’i. Süt beyazı teni, narin ve zayıf bedeniyle kusursuz bir güzelliktir onun güzelliği.

G E Ç M İ Ş

Basilevsky Ailesi’nin Büyü Dünyası’na Girişi
Clementyne Basilevsky* 2vhuceu

1896 yılında Rusya'da devlet memurluğu yapan Alek Basilevsky, mesai bitiminde evine giderken görmüştü Anya'yı. Aşkın ne olduğunu bilmeyen bir insanın yıldırım hızıyla kalbine saplanmış bir aşk oku onu nasıl şaşkına uğrattıysa Anya'nın yeşil gözlerine sevgi ifadesi de öyle çabuk yerleşmişti. Ünlü ressamların, heykeltıraşların elinde ustaca işlenip sonra da bir meleğin nefesiyle canlanmış gibi duran bu kadın sureti o an kazınmıştı aklına genç adamın. Kuzguni siyah saçlar açık beyaz bir tenin etrafında salınırken minik burun ve hemen altındaki dolgun dudaklar ilahi bir varlığın üzerinde duruyormuş gibi zerafetle gülümseyince kimin kalbi durmazdı ki? Bu gülümsemenin güzelliği Alek'i derinden etkilerken bu şaşkın bayı izleyen Anya'nın kızaran yanakları bu aşkın karşılıklı olduğunu belli ediyordu. Her iş çıkışı yolunu uzatmak pahasına evinin camında onu gözleyen bu genç bayanı bir kez daha görmek için onu ilk gördüğü yerden geçiyordu Alek. İşin ciddiliği birkaç ayda kendini göstermeye başladı. Aileler tanıştırılıp gençler birbirlerini yakından tanımaya başlayınca düğünlerin tarihi de sorulmaya başlandı. 1897 yılının en güzel bahar gününde Petersburg’da büyük bir kilisede kalan ömürlerini birleştirerek devam ettirdiler bu mutlu beraberliği. Basilevsky ailesinin hiçbir ferdi bu gerçiği bilmese de muggle soyu ve büyücü kanı burada yepyeni bir büyü ailesi yaratmıştı. Mutlu aileye aylar sonra, küçük bir fert daha katılmıştı. Anya'nın kanındaki büyücü kanı melez çocuklarının Hogwarts'a çağırılmasıyla anlaşılmıştı Alek tarafından. Daha sonra oğullarının bir cadıyla evlenmesi Rusya'nın en soylu büyücü ailesinin safkan evlatlarla gelişmesine neden oldu.

Basilevsky ailesinin fertleri gün geçtikçe Sihir Dünyası’nın daha da içine girmişler, kendilerini büyücülüğe ve cadılığa alıştırmaya çalışmışlardır. Basilevsky soyunun ilk büyücü kanının görücülük yeteneği, 2. ve 3. kuşaklar sayesinde, gelecek soylara aktarılmıştır. Bunun haricinde 20. yüzyılın ikinci çeyreğinde, Basilevsky’ler Batı Avrupa’ya doğru ilerlemiş, Batı Avrupa’nın en bilindik ülkesi İngiltere’ye kadar yayılmışlardır. İngiltere’de genellikle şifacılığı meslek olarak seçmiş, aileye giren bazı veelalar ise daha çok dansçılığı göz önünde bulundurmuşlardır. Bunun dışında, ailenin erkeklerinin büyük çoğunluğu bakanlıkta çalışmaya başlamış, hatta 1950’lilerin sonunda aileden sihir bakanı bile çıkmıştır. Ayrıca Basilevsky ailesinin zekiliği ve karanlık tarafa hizmeti Hogwarts'ın Seçmen Şapkası'na Slytherin ve Ravenclaw olarak yansımıştır. Asil ve soylu safkan kanının gücüyle ve zekanın parıltılarıyla bu aileden çıkan neredeyse hiçbir büyücü Gryffindor ya da Hufflepuff olmamıştır. Aynı zamanda ailenin neredeyse büyük çoğunluğu karanlık tarafı seçmiş, ölüm yiyenliği yoldaşlığa tercih etmişlerdir. Ailenin tümünün karanlık tarafta olmamasıyla birlikte, diğer yarısının da tarafsız olması düşündürücü bir durumdur. Çünkü, karanlık taraftaki ölüm yiyenler, her seferinde tarafsız bireyleri kendi taraflarına çekmeye çalışmıştır. Hatta bazı ölüm yiyenler; tarafsızların iki yüzlü olduğunu ve yoldaşlığın casusları olduğuna dair şüpheleri sayesinde aile bölünme safhasına gelmiştir.

En son Clementyne Basilevsky tarafından Paz Eyl. 05, 2010 4:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Clementyne Basilevsky
The Harlequin Sahibesi
 The Harlequin Sahibesi
Clementyne Basilevsky

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Clementyne Basilevsky* Left_bar_bleue92/100Clementyne Basilevsky* Empty_bar_bleue  (92/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: Clementyne Basilevsky*   Clementyne Basilevsky* Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 11:28 pm

Clementyne Basilevsky* Oa6jhh
İ L İ Ş K İ L E R
Arkadaşlar
*Sadece Selamlaştıklarım
*Sıradan
*Kanımın Isınık Oldukları
*Değer Verdiklerim
*Dostlar
*Dosttan Daha Öte
Aşk
*Eski
*Gözümün Kaldıkları
*Arzuladığım
*Hoşlandığım - Sevgilim
Çocuklar
*Kanımın Isındığı
*Nötr
*Hoşlanmadığım
Düşmanlar
*İşe Yaramazlar
*Hoşlanmadığım
*Baş Belası
*Ölümcül Derecede Nefret Ettiklerim

Eklenmek için;
Adınız, soyadınız
İstediğiniz yer
Kurgu
2 birbirleriyle uyumlu icon

Beni de at bir yerlere, icon lejantta ve kurguyu ayarlarsın gibisinden şeylerden pek hoşlanmıyorum.

Icons ^^
Spoiler:

Gizeme teşekkürleeeeeeeeeeeeeer.

En son Clementyne Basilevsky tarafından Salı Eyl. 07, 2010 6:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Clementyne Basilevsky
The Harlequin Sahibesi
 The Harlequin Sahibesi
Clementyne Basilevsky

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Clementyne Basilevsky*   Clementyne Basilevsky* Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 11:42 pm

İ L İ Ş K İ L E R

Savannah Basilevsky
Kardeşim
Clementyne Basilevsky* 29crxq0Clementyne Basilevsky* Esm49y

Doğduğu günden itibaren –her ne kadar küçük de olsam- içimdeki korumacı Clementyne bir tek Savannah için ateşleniyor. Benden 1 ya da 1,5 yıl küçük olsa bile gene de ablalık iç güdüsü aşırı derecede devreye giriyor. Her şeye rağmen, her türlü sırrımı biliyor. Her ne kadar başkalarına karşı güven duygusu beslesem bile, Savannah yeri tabii ki de ayrı benim için. Boston’a ilk yerleştiğimiz zamanlarda iyice birbirimize kenetlendik. Babamızın Quidditch kariyerini bırakmasından sonra ona da babasından kalan Quidditch malzemeleri dükkanını; babamız bu işi bırakıp Rusya’ya yerleşmesinden sonra beraber elden geçirdik ve şuan berbaer işletiyoruz.

Vincent Valentine
Gözümün Kaldıkları
Clementyne Basilevsky* 5zi6h0Clementyne Basilevsky* 25hh40l

Harlequin’in en gözde müşterilerinden. Babamın Quidditch kariyeri boyunca ona hayran kaldığım gibi, Vincent’a da bir yakınlık hissediyorum. Belki de sadece yaptığı işten dolayı değildir diye düşünmüyorum da değil. Sürekli müşterilerimden olması da bir alternatif tabii ki. Bunun dışında kendine olan güveni fazlasıyla hoşuma gidiyor. Şuan kesinlikle o benim olmalı diye bir düşüncem yok, ama belki ilerde işler değişebilir. Kim bilebilir ki?

Janice Marchant
Değer Verdiklerim – Dost

Clementyne Basilevsky* Hmss09005tileClementyne Basilevsky* Hmss09012tile

İki yıl önceydi. Monoton hayatımdaki herhangi bir günü yalnız başıma da olsa tadını çıkarabilmek için Çatlak Kazan’a uğramayı akıl edebildiğim bir günde tanışmıştık onunla. Tabii ki Hogwarts’tan tanıdık gelmişti, aynı binadan mezun olduğum birini sima olarak bile olsa tanımam mümkün değildir. Masasına oturmuş, sohbet başlatmıştım. O günden itibaren en güvendiklerimin arasına karışıvermişti. Harlequin’e çok sık uğrar, her seferinde anılarımızı tazeler dururuz.

Luxa Duclet Armstrong
Dosttan Daha Öte

Clementyne Basilevsky* 244wndyClementyne Basilevsky* 4kuz38

Geçen sene ya da ondan önceki seneydi sanırım. Dükkanı ilk açtığımız zamanlarda, dükkanda çalışacak birini aradığımız günlerde tanıdım Luxa'yı. Daha ilk gördüğüm anda kanım ısınmıştı zaten. Şimdi ise dükkanda fazlasıyla iyi çalışıyor. İyi ki işe almışım dediğim tek cadı diyebilirim. Müşterilerle arası çok iyi. Ayrıca o çok iyi bir arkadaş. Tam anlamıyla güvendiğim nadir kişilerden o. Bugüne kadar çok şey paylaştık onunla. Bizimkisi, patron çalışan ilişkisinden daha öte.

Mikela Lydia Swain
Değer Verdiklerim

Clementyne Basilevsky* MEGAN-FOX-megan-fox-14362770-100-100Clementyne Basilevsky* MEGAN-FOX-megan-fox-14362772-100-100

Hogwarts’tayken önemsiz bir kaza vesilesiyle tanıştık onunla. 6. sınıftaydım, Seçmen Şapka onu Ravenclaw'a gönderdiğinde, heyecandan ne yapacağını şaşırmış, farkında olmadan ayağıma takılmış düşmüştü. Ablalık iç güdüm sayesinde onu kaldırıp çeki düzen vermiş, binaya alıştırmaya çalışmıştım. Neyseki bu fazla uzun sürmemişti. Ben mezun olduktan sonra Rusya’ya gittiğim zamanlarda arayı fazlasıyla açmış olsakta, şuan ortak arkadaşlarımızdan aldığım numara sayesinde ara sıra konuşuyoruz.

Krystal M. Lutterz
Değer Verdiğim – Kardeşim Gibi

Clementyne Basilevsky* Mosh13Clementyne Basilevsky* M3146ac1e

Krystal, dükkanda çıkardığı karmaşaya rağmen ilgimi çeken tek müşteri. Onda hep farklı bir şeyler var. Aramızda büyük bir yaş farkı olmasına rağmen kardeşim kadar yakın olabildiğim tek küçük olması da cabası. Kardeşim kadar yakın olabildiğim diyorum, çünkü kardeşimin özelliklerinin bir çoğu bu cadıda da var. Muggle ya da büyücü farketmeden her türlü erkeği kullanmak haricinde, aynı kibir, aynı güzellik merakı ve aynı kendinden eminlik... Ayrıca kendine olan güveni şaşırtıcı derecede olduğundan dolayı fazlasıyla dikkatimi çekmiyor diyemeyeceğim.

En son Clementyne Basilevsky tarafından Salı Eyl. 14, 2010 5:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
Vincent Valentine

Vincent Valentine

Gerçek İsim : Beycan
Lakap : Vince, Vala

MesajKonu: Geri: Clementyne Basilevsky*   Clementyne Basilevsky* Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 8:58 am

İlk başvuruyu ben yapayım...

Vincent Valentine...
*Gözümün Kaldıkları...
Eğer bu alan senin için uygunsa basit olabilir. Zaten Luxa ile olan kurguma göre sürekli Harlequin'e geliyorum. Ünlü quidditch oyuncusuyum, milli takımda oynuyorum bunların yanında ünlü olmasından gelen bir cool takılma var tabi Razz tipimde uygunsa benden etkilenebilirsin, Vincent'ın kendinden emin duruşu ve tavırları da senin için bunların yanında bir etken olabilir.. Eğer olayı dahada ilginç kılmak istersen, ben aslında oraya Savannah'ı görmek için geliyo ve ona asılıyo olabilirim buda seni bana daha çok çekebilir...
Tabi bu sen baştakini kabul edersen geçerli, yok beğenmezsen tip vs. başka kurgu buluruz... Very Happy

Clementyne Basilevsky* BB38 Clementyne Basilevsky* BB31 & Clementyne Basilevsky* BB34 Clementyne Basilevsky* BB33 & Clementyne Basilevsky* BB2 Clementyne Basilevsky* BB54 Clementyne Basilevsky* BB32

Spoiler:
Clementyne Basilevsky
The Harlequin Sahibesi
 The Harlequin Sahibesi
Clementyne Basilevsky

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Clementyne Basilevsky*   Clementyne Basilevsky* Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 7:51 pm

Ehm ekledim. Very Happy
Janice Marchant

Janice Marchant

Gerçek İsim : Tuğçe.
Lakap : Tuşın.

MesajKonu: Geri: Clementyne Basilevsky*   Clementyne Basilevsky* Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 9:34 pm

Clementyne Basilevsky* Hmss09012tile x Clementyne Basilevsky* Hmss09005tile

x Değer Verdiklerim - Dost
x İlanlar bölümünde konuşmuştuk aslında. Sürekli müşterin olduğumdan tanışıyoruz. Birçok konuda aynı düşünüyor olabiliriz ve bu bizi birbirimize yakınlaştırmıştır falan.
Janice Marchant demiş ki:
The Harlequin'in sürekli müşterilerinden olacağım gibi. Üstelik tarafsızım. İyi anlaşabileceğimizi düşünüyorum yani. Tabi sana da uygunsa?
Clementyne Basilevsky
The Harlequin Sahibesi
 The Harlequin Sahibesi
Clementyne Basilevsky

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Clementyne Basilevsky*   Clementyne Basilevsky* Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 4:17 am

Ehm, ekledim. Kurguyu beğenirsin umarım. ^^
Luxa Whittemore
The Harlequin Çalışanı
 The Harlequin Çalışanı
Luxa Whittemore

Gerçek İsim : Ayşegül

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Clementyne Basilevsky* Left_bar_bleue94/100Clementyne Basilevsky* Empty_bar_bleue  (94/100)
Patronus: Kuğu

MesajKonu: Geri: Clementyne Basilevsky*   Clementyne Basilevsky* Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 10:53 pm

Dosttan Öte,
Kurguyu halletmiştik.

Clementyne Basilevsky* Moz-screenshot-16Clementyne Basilevsky* Moz-screenshot-17Clementyne Basilevsky* Moz-screenshot-18Clementyne Basilevsky* 244wndy Clementyne Basilevsky* 4kuz38 Clementyne Basilevsky* N365iw Clementyne Basilevsky* 2ue0fwk

Clementyne Basilevsky* 1zy81u1 Clementyne Basilevsky* 1znphtk Clementyne Basilevsky* 2819axl Clementyne Basilevsky* 2rgjn1x

Clementyne Basilevsky* 1688ndi Clementyne Basilevsky* W6tb86 Clementyne Basilevsky* 4vl3cz Clementyne Basilevsky* Ab18hz
Clementyne Basilevsky
The Harlequin Sahibesi
 The Harlequin Sahibesi
Clementyne Basilevsky

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Clementyne Basilevsky*   Clementyne Basilevsky* Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 11:22 pm

Eklediim. Clementyne Basilevsky* Icon_lol
Mikéla Lydia Swain

Mikéla Lydia Swain

Gerçek İsim : Lara
Lakap : yaKın oLanLar KaFaLarına Eséni söyLérLér.

MesajKonu: Geri: Clementyne Basilevsky*   Clementyne Basilevsky* Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:03 pm

oMikela Lydia Swain
oİstenilen Yer:Kurguya göre ayarlarsın...
oClemy uzun zamandır görüşmediğim ama hep aklımda olan Kızıl Kelebeğim(Böyle hitap ederim sana)...Hogwarts'da okuduğum yıllarda her zaman birbirimize çok yakındık.Benim için apayrıdır o herkes bir yana o bir yana.Birbirimizi uzun süredir görmüyoruz ancak sürekli mektuplaşarak herşeyimizden haberdar oluyoruz.İkimizinde o kadar çok ortak yönü varki saymakla bitmez...
oİconlar;
Spoiler:

oBirşeyler yazdım istediğin yeri değiştirebilirsin
Clementyne Basilevsky* Icon_razz
Clementyne Basilevsky
The Harlequin Sahibesi
 The Harlequin Sahibesi
Clementyne Basilevsky

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Clementyne Basilevsky*   Clementyne Basilevsky* Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 6:35 pm

Aramızdaki yaş farkı dolayısıyla değiştirmek zorunda kaldım. Umarım beğenirsin. ^^
Leone M. Lutterz

Leone M. Lutterz

Gerçek İsim : Su.
Lakap : Samimiyete göre değişir.

MesajKonu: Geri: Clementyne Basilevsky*   Clementyne Basilevsky* Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:24 pm

Krystal M. Lutterz

Bende bu şekilde eklisin:
Spoiler:

İcons:
Spoiler:
Clementyne Basilevsky
The Harlequin Sahibesi
 The Harlequin Sahibesi
Clementyne Basilevsky

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Clementyne Basilevsky*   Clementyne Basilevsky* Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:44 pm

Clementyne Basilevsky demiş ki:
Ehm ekledim. Very Happy
Vincent Valentine

Vincent Valentine

Gerçek İsim : Beycan
Lakap : Vince, Vala

MesajKonu: Geri: Clementyne Basilevsky*   Clementyne Basilevsky* Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 2:28 am

Ünlü - İcon değişimi...

Clementyne Basilevsky* 2aka1b8 Clementyne Basilevsky* Wgtil1 Clementyne Basilevsky* 10rkg1y Clementyne Basilevsky* Mr39mb Clementyne Basilevsky* 293zsp3
Clementyne Basilevsky* 2j5gacw Clementyne Basilevsky* 2iqyblu Clementyne Basilevsky* 5zi6h0 Clementyne Basilevsky* 96kiv8 Clementyne Basilevsky* 25hh40l
Clementyne Basilevsky* 2c0c2u Clementyne Basilevsky* 2yoab82 Clementyne Basilevsky* Spdo8w Clementyne Basilevsky* 2its9km Clementyne Basilevsky* 2a9dv77
Clementyne Basilevsky* R9o8ea Clementyne Basilevsky* R2vm6p Clementyne Basilevsky* 156b7t2 Clementyne Basilevsky* 2ch23qx Clementyne Basilevsky* 2vdg1sl
Clementyne Basilevsky* Ess193 Clementyne Basilevsky* 2h7110l Clementyne Basilevsky* 2guijxdClementyne Basilevsky* Dcrceq Clementyne Basilevsky* 206odv9
Clementyne Basilevsky* Ibe4vp Clementyne Basilevsky* 2gubjfn Clementyne Basilevsky* 1sy2z8Clementyne Basilevsky* 2410ab8Clementyne Basilevsky* Op2oa9
Clementyne Basilevsky* 24b3ed4 Clementyne Basilevsky* 98bvol Clementyne Basilevsky* 2uooxna Clementyne Basilevsky* Wwg776 Clementyne Basilevsky* 2utjb5f
Clementyne Basilevsky* 1tsmew Clementyne Basilevsky* 256gu2r Clementyne Basilevsky* 2vsln5d Clementyne Basilevsky* 2s61zk4 Clementyne Basilevsky* Xblcow
Clementyne Basilevsky* 73me8m Clementyne Basilevsky* 14lucu0Clementyne Basilevsky* Ic4nyq Clementyne Basilevsky* Sutzx5 Clementyne Basilevsky* 2pzz1ix
Clementyne Basilevsky* 6e2gix Clementyne Basilevsky* 2yybacxClementyne Basilevsky* 24bvhus Clementyne Basilevsky* 2e1u6hw Clementyne Basilevsky* 30vcdv5
Clementyne Basilevsky* 264pfex Clementyne Basilevsky* F442fsClementyne Basilevsky* 256gu2r Clementyne Basilevsky* 10e4s8z Clementyne Basilevsky* Ali1z5
Clementyne Basilevsky* 2dseo21 Clementyne Basilevsky* 156sqpj Clementyne Basilevsky* 1695glfClementyne Basilevsky* 2z3nb6h Clementyne Basilevsky* 2076l4w
Clementyne Basilevsky* 90wqqa Clementyne Basilevsky* 2e56tnc Clementyne Basilevsky* 20gmrr9Clementyne Basilevsky* Oihao Clementyne Basilevsky* J6lvfo
Clementyne Basilevsky* 9hp314 Clementyne Basilevsky* 52ibtlClementyne Basilevsky* 2vsln5d Clementyne Basilevsky* Fegi3aClementyne Basilevsky* 2jf0xat
Clementyne Basilevsky* 2d7xxd2 Clementyne Basilevsky* 2jt7wm Clementyne Basilevsky* 00ddp35f Clementyne Basilevsky* 00ddqab8 Clementyne Basilevsky* 00ddr2e5
Clementyne Basilevsky* 00ddtrkc Clementyne Basilevsky* 00ddw396 Clementyne Basilevsky* 00ddx75d Clementyne Basilevsky* 00ddyxd2 Clementyne Basilevsky* 00d3r9bt
Clementyne Basilevsky* 00d3scd8 Clementyne Basilevsky* 00d3yz24 Clementyne Basilevsky* 00d3zcax Clementyne Basilevsky* 00d407pc Clementyne Basilevsky* 00d3wphz
Clementyne Basilevsky* 34489664iq0 Clementyne Basilevsky* 88475659gp5 Clementyne Basilevsky* 10pg3 Clementyne Basilevsky* 11re2 Clementyne Basilevsky* 12si3
Clementyne Basilevsky* 13qo9 Clementyne Basilevsky* 14oe3 Clementyne Basilevsky* 16cs4 Clementyne Basilevsky* 17wr2 Clementyne Basilevsky* 2d7xxd2
Clementyne Basilevsky* Moz-screenshot-28Clementyne Basilevsky* Moz-screenshot-29Clementyne Basilevsky* Moz-screenshot-30
Clementyne Basilevsky
The Harlequin Sahibesi
 The Harlequin Sahibesi
Clementyne Basilevsky

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Clementyne Basilevsky*   Clementyne Basilevsky* Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 5:06 am

Güncellenmiştir.

Clementyne Basilevsky*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Clementyne*
» Clementyne.