Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Sarah Johnson

+2
Edward R. Crownie
Mirabella LaPiere
6 posters
YazarMesaj
Mirabella LaPiere
Seherbaz
Seherbaz
Mirabella LaPiere

Gerçek İsim : Büşra.
Lakap : Mirella, Bella.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Sarah Johnson Left_bar_bleue94/100Sarah Johnson Empty_bar_bleue  (94/100)
Patronus: Hüma Kuşu

Sarah Johnson Empty
MesajKonu: Sarah Johnson   Sarah Johnson Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 3:25 pm

Sarah Johnson 60385852xSarah Johnson 15676525xSarah Johnson 32747719

Sarah Johnson, Safkan, 14, Slytherin IV.

Sarah Johnson Bla1q

K İ Ş İ L İ Ğ İ

Onunla ilk defâ tanışan biri, kendini büyük gören, her şeye sahip, bundan dolayı büyüklenmekten hoşlanan züppe olarak tanımlayabilir. Fakat onun iç dünyasına girdiğinde bundan uzak olduğunu fark eder. İnsanlara olan düşünceleri her ne kadar soğukta olsa, onu seven ve değer veren kişiler için her zaman başka bir yüzü vardır. Diğer insanların düşünceleri onu pek fazla etkilemez, daima kararlı bir yapısı vardır. Aldığı kararlar konusunda kolay kolay vazgeçmez, tabii bunun kendisinin aleyhine olmadığı sürece. Çünkü insanın kendi kaderinin kendisinin oluşturacağı görüşündedir. İnsanların yaptıkları davranışların ileride olumlu veya olumsuz yönde yine ona geri döneceği görüşündedir. Bundan dolayı olayları akışına bırakmayı sevmez, mutlaka bir şey yapabileceği ve değiştireceğini benimsemiştir. Mükemmeliyetçi bir yapısı vardır, her şeyin kusursuz olmasını ister. Kendisine, zekâsına ve bilgeliğine her zaman güvenmiştir; ama bu güveni kendini beğenmişlikten uzaktır. Çabuk sinirlenmez, sakin bir yapısı vardır. Çevresinde ki olumsuz olayları fark eder ve sonuçlarına katlanmaya çalışır ama takii arzuları büyüyünceye kadar… Tutkularına çoğu zaman kendini kaptırmış birisidir, hayatta tutkuları onun öncüsüdür. Isrardan ve zorlanmaktan hoşlanmaz. Meraklı bir insandır, aklına takılan bir konuyu araştırmaktan zevk alır, başkasının yaşantısına girmekten hoşlandığı gibi. Hayatın toz pembe olmadığının farkındadır, çevresinde ki olayların ne olduğu bilincinde olduğu gibi. Poliannacılık ona göre değildir. Bundan dolayı yerine göre davranmayı iyi bilir, iyi yada kötü… İyi bir konuşmacıdır, diksiyonu düzgündür; sakin ve yumuşak sözlerle dinleyicilerini etkileyebilir. Girdiği ortamda hemen fark edilir, çekici ve büyüleyicidir. Kendisine has bir giyim tarzı vardır. Modayı takip etmeyi sever fakat özentelikten uzaktır. Yanlızcana gündemde ki olaylar hakkında bilgi sahibi olmayı sevmiştir.

Aynada ki Yansıma

Deniz mavisi gözler ve altın rengi saçlar… Bu Sarah’nın görünüşünü anlatacak en temel özelliklerden bir kaçı belki de. Zarif ve uzun bir boya sahiptir, saçları altın sarısı ve deniz mavisi gözleri vardır. Gözleri adeta insanı içine çekebilecek gibi derindir. Beyaz teni sarı saçlarıyla adeta bir uyum içerisindedir. O, uyumun ve zarifliğin insanıdır.

Sarah Johnson 27406942

Sevdikleri
#Müzik
#Kemanı
#Yağmurlu havalar
#Doslatları
#Kitaplar
#Asalet
#Farklı olmak
#Mükemmeliyet
#Araştırma
#Eğlence (Sevdikleriyle)
#Çikolata ve tatlı olan herşey
#Alkollü içecekler

Nefret Ettikleri
    #Yalan /İhanet
    #Cahiller
    #Hüzün
    #Pişti olmak
    #Red edilmek
    #Güçsüzler
    #Saygısızlık
    #Hayal kırıklığı
    #Onunla inatlaşanlar
    #Başarısızlık
    #Boş konuşanlar
    #Ukala kişiler

Mirabella LaPiere
Seherbaz
Seherbaz
Mirabella LaPiere

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Sarah Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Sarah Johnson   Sarah Johnson Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 3:26 pm

Eklenmek için
*İcon
*Kurgu (yoksa karakterim hakkınızda ki düşünceleriniz)

İconlar
Spoiler:
Mirabella LaPiere
Seherbaz
Seherbaz
Mirabella LaPiere

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Sarah Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Sarah Johnson   Sarah Johnson Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 3:27 pm

İ L İ Ş K İ L E R

Sarah Johnson Xavier3Edward R. Crownie (#Olumlu)

Onunla işkence gibi geçen bir derste tanışmıştık. Aslında mitolojiye her zaman ilgim olmuştur, kökenim ve kültürüm hakkında olan ilgimden dolayı girdiğim ders, neredeyse beni bu merakımdan soğutacaktı. Aslında böyle olmasını beklemiyordum, mitolojik hikayelerle dolu muhteşem bir zaman geçirmeyi umuyordum. Fakat profesörün empati anlayışı ve dersi bir eziyete döndürüşü bu zamanı umuğum gibi sürdürmedi. Eksik kalan notlarımı tamamlamak adına ondan yardım istemiştim. Ders notlarını vermenle başlayan arkadaşlığımız onun hakkında düşüncelerimi olumlu yönde etkiledi. Çünkü insanların nasıl olduğunu bilemezsin? Kültürümle ilgilenmesi ve pek çok ortak yönümüz de ona olan ilgimi arttırmıştı. Belki de bu dersin tek iyi yanı seninle tanışmamdı.

Sarah Johnson Willa-Holland-willa-holland-12121407-100-100Lucianna Claudia Arwell (#Olumlu)

Her ne kadar benden bir yaş büyükde olsa bu aramızda ki bağı hiç bir zaman bozmadı. Renkli ve eğlenceli kişiliğin her zaman ilgimi çekmişti. Etrafındaki olayların farkındasın, dostlarını belli kritellere göre seçiyorsun, bu çok hoş. Çünkü insanın güvenebileceği ve ona baktığında kendini görebileceği tek şey dostudur. Ona baktığında kendini görmelidir, sen de bunun farkındasın. Çevrene samimi davranıyorsun, olduğun gibi. İçinde ki eğlence ruhunu seviyorum, sonuçta hayata renk katmak gerek. Siyah beyaz bir yaşantı kimseni hoşuna gitmez. Sen de bunu farkındasın, hayata renk katmayı ve yaşmayı eğlenceli hâle getiren birisin... Belki de senin en çok bundan dolayı seviyorum?

Sarah Johnson Low016D. Ray Hardtman (#Olumlu)

İlişkimizin son zamanlarında tartışmalarımız artmıştı. Artık geçirdiğimiz zaman eskisi gibi keyifli değildi. Seninle beraber önceden su müsali akıp giden zaman sanki duruyordu, geçmek bilmiyordu. Birbirimiza daha fazla zarar vermemek için bitirdiğimiz ilişkimiz bizi biraz daha çıkmaza sokmuş gibiydi. Ama yine de birbirimiza karşı değer verdiğimizi göstermek için arkadaşız. Fakat benim için, hâlâ özel biri olduğunu söylebilirim. Aynı binada olmamız hem olumlu hem olumsuz, kimi zaman birlikte geçirdiğimiz eski günlerimiz aklıma gelmiyor değil...

Sarah Johnson Zooey01Blinxtine Tatum Berdwell (#Olumlu)

Evet hatırlıyorum! Unutmak nasıl mümkün olur? Dostluğumuzun temellerini attığımız ilk gün geveze şapka tarafından seçileceğimiz gün ile başlamıştı. Hogwarts'n ilk günüydü mırıldandığın şarkı dikkatimi çekmişti, aslında güzel de söylüyordun. Birlkite seçmen sapkanın bizi hangi binaya koyacağı konusunda epey bir konuşmuştuk, sanki hiç bitmeyecek bir sohbetti. Eğlenceli ve delidolu biri olduğunu o zaman anlmıştım. Sen de hayata renk katmayı ve eğlenmeyi seviyorsun tıp kı benim gibi... Kimi zamanlar aynaya bakıyormuş gibi hissediyorum, komik fakat hoş bir duygu. Sohbetimizi ismimizi söylenmesiyle son bulmuştu, şapkanın "Slytherin" diye haykırışını hâlâ duyuyor gibiyim. Bu binaya ait olduğumuzu başından bile biliyordum, ikimizin de yeri... Demiştim ya; kimi zamanlar aynaya bakıyor gibi hissediyorum diye. Yanılmışta değilim galiba? Her zaman yanımda olman dileğiyle dostum.

En son Sarah Johnson tarafından Çarş. Ağus. 04, 2010 11:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Edward R. Crownie

Edward R. Crownie

Lakap : Ed.

Sarah Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Sarah Johnson   Sarah Johnson Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 9:38 pm

Spoiler:

-İlk olarak en sevdiğim ve ilgi duyduğum bir ders olan Mitoloji dersinde tanışmıştım.Mitoloji gibi bir çok ortak özelliğimizin olması, yeni bir dostluğunda başlangıcı.Sonuç olarak Sarah, benim en güvendiğim kişilerden.Beni yarı yolda bırakmayacağını biliyorum.

Ben bu şekilde ekledim...

En son Edward R. Crownie tarafından Paz Ağus. 01, 2010 10:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Louvenia Dorrell
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Gerçek İsim : Yağmur.
Lakap : Lora

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Sarah Johnson Left_bar_bleue95/100Sarah Johnson Empty_bar_bleue  (95/100)
Patronus: Kuğu

Sarah Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Sarah Johnson   Sarah Johnson Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 10:11 pm

Claudia'dan bir yaş küçük olmasına rağmen, yaşıtlarının çoğundan daha yakın Sarah'a. Güvenebildiği dostlarından birisi olan bu genç cadıyla zaman geçirmeyi seviyor. Ortak noktaları o kadar fazla ki bazen Sarah'ın ikizi olduğunu bile düşünüyor. Sevdiği nadir dostlarından birisi.

Sarah Johnson Willa-Holland-willa-holland-12121386-100-100Sarah Johnson Willa-Holland-willa-holland-12121407-100-100
Mirabella LaPiere
Seherbaz
Seherbaz
Mirabella LaPiere

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Sarah Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Sarah Johnson   Sarah Johnson Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 10:38 pm

Eklendiniz, memnun olmayan varsa söyleyebilir. ^^
Dean J. Ceremony
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Dean J. Ceremony

Gerçek İsim : Ebru.

Sarah Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Sarah Johnson   Sarah Johnson Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 12:34 am

Spoiler:

İlişkimizin son günlerinde çok fazla tartışmaya başlamıştık. Artık geçirdiğimiz zaman bizim için eskisi gibi değerli ve eğlenceli değildi. Birbirimize daha fazla zarar vermemek için bitirdiğimiz ilişki bizi biraz daha zora soktu. İkimizde birbirimize hala değer verdiğimiz için arkadaş kaldık. Ama aynı binadayız ve onun yüzüne her baktığımda eski günlerimiz aklıma geliyor.
Mirabella LaPiere
Seherbaz
Seherbaz
Mirabella LaPiere

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Sarah Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Sarah Johnson   Sarah Johnson Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 12:58 am

Ekledim ^^
Blinxtine Tatum Berdwell

Blinxtine Tatum Berdwell

Gerçek İsim : Tılsım.
Lakap : Tinx.

Sarah Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Sarah Johnson   Sarah Johnson Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 7:25 pm

Spoiler:
"Hogwarts, Hogwarts geldik sana!" diye şarkı söylerken içimden, bir anda onunla karşılaştık. Genel de her konuda çok şanslıyımdır. Sanırım Sarah'ı bulmak konusunda da öyle oldum. Birlikte Seçmen Şapka'nın bizi hangi binaya yerleştireceği konusunda laklak yapmıştık. Ben neredeyse hiç susmamıştım ama Sarah bu konuda bana katlanmıştı. Dostluğumuzun temelleri böyle atılmıştı. Sonra aynı binaya seçildik ve ayrılmadık.
Mirabella LaPiere
Seherbaz
Seherbaz
Mirabella LaPiere

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

Sarah Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Sarah Johnson   Sarah Johnson Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:31 pm

Tamamdır. ^^
Catherine Aida Swain
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Catherine Aida Swain

Gerçek İsim : bilen bilir
Lakap : Cath.,Cat.,Cathy,Ida -yeter mi???-

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Sarah Johnson Left_bar_bleue91/100Sarah Johnson Empty_bar_bleue  (91/100)
Patronus: Yılan

Sarah Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Sarah Johnson   Sarah Johnson Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 6:44 pm

İconlar:
Spoiler:
Lejantımda eklisin, benim için yerin çok özel gibi bir kurgu.

Sarah Johnson
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sarah Johnson
» Sarah Johnson
» Amelia Bryssa Johnson.
» Meredith Phoebe Johnson
» Sarah Stephens - Lucia Dvorska