Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

C. Holly Walker

+5
Kristen Stewart
J. Seath Hardtman
Louvenia Dorrell
Desire Belcourt
Crystal Holly Walker
9 posters
YazarMesaj
Crystal Holly Walker
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Crystal Holly Walker

Gerçek İsim : Ebru

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
C. Holly Walker Left_bar_bleue100/100C. Holly Walker Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Kraken

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 3:01 am

C. Holly Walker 34y5moz

Ad - Soyad : Crystal Holly Walker
Doğum Tarihi : 14 Mayıs
Doğum Yeri : Italya / Madrid
Burç : Boğa
Meslek : Öğrenci

Kişisel
Aksi ve haşarı bir çocuk olan Crystal zamanla bu duygularından kurtulmak istesede başaramamıştır. Aksiliği onun çabuk sinirlenmesine neden olur. Laubalilik en nefret ettiği şeylerdendir. Birisiyle çok çabuk arkadaş olabilir ama tanıştığı anda o kişinin ona sırnaşması pek hoşnut olduğu bir şey değildir. Arkadaş olarak kişileri ince eleyip sık dokur. Dışarıdan zengin züppe bir salak gibi görünse de omuzlarının üzerinde taşıdığı kafasının için boş değildir. Zekası ve mantığıyla üstesinden gelemeyeceği bir şey yoktur. Bulunduğu binadan dolayı inek biri gibi algılansada dersler pek umurunda değildir. Sadece derse girer ve çıkar. Bazı insanlarla çıkarları için görüşür. Yoldaşlıktakiler kadar iyilik meraklısı ve karanlık taraftakiler kadar öldürme dürtüsüyle dolu olmasada karanlık tarafı kendisine daha yakın görmüştür ve bir taraf seçmesi gerekirse o tarafta bulunacaktır. Onun nasıl birisi olduğunu çözmek pek kolay değildir. Çoğu kişiye göre kapalı bir kutudur. Onun düşmanı olmak kolaydır. Yapacağınız en ufak bir hata onun size karşı cephe alması için yeterlidir. Aynı zamanda dış görünüşüne de önem veren Crystal iç güzelliğin sadece bir palavra olduğunu düşünür. Ruhlar aleminde yaşamıyoruz düşüncesini benimsemiştir bu konuda. Her zaman bir erkeğe bağlı kalmak istese de çoğu erkeği elde etme zorunluluğu onun kanına işlemiştir.

Fiziksel
Aslında koyu kestane rengi olan saçlarını bir değişime ihtiyacı olduğunu düşünüp kızıla boyatmıştır. Ve kendisine çok yakıştığını düşünüp bir daha eski rengine çevirmemiştir saçlarını. Kimi zaman yeşil gibi duran ama aslında rengi ela olan etkileyici gözlere sahiptir. Aynı zaman beyaz bir teni olan Crystal kendisini aşırı derecede beğenmektedir. Ve bedeninin ona Tanrı tarafından bir hediye olduğunu düşünmektedir. Aynı zamanda bir kıza göre uzun bir boya ve gayet düzgün bir fiziğe sahiptir.

Aile Geçmişi
14 Mayıs'ta İtalya'nın Madrid şehrinde Dünya'ya gelen Crystal ailesiyle birlikte güzel bir hayat geçirmiştir. Ailesine düşkün olmakla birlikte onlardan hiç uzak kalmamıştır. Soylu bir aile olan Walkerlar aynı zamanda Italya'nın ileri gelen ailelerindendir. Bir süre burada yaşayan aile daha sonra İngiltere'de yaşamaya karar verirler. Orada da büyücü dünyasının sevilen ailelerinden olurlar. Karanlık tarafta yer alan ve ölümyiyen olan aile kızları Crystal'ın yalnız olduğunu görerek onun bir kardeş sahibi olması gerektiğini düşünürler. Henüz yedi yaşındayken bir kardeşin varlığıyla tanışır. İlk başlarda kardeşini benimseyemeyip onu öldürmeyi düşünsede C. daha sonra ona ısınır. Annesi ve babasının hep birbirini çok sevdiğini düşünen Crystal bu olaydan iki yıl sonra ebeveynlerinin boşanma kararıyla sarsılır. Annesiyle birlikte yaşayan bu iki çocuğun üç ay sonra annesinin vefatıyla iyice psikolojileri bozulur. Anne sevgisinden yoksun sadece baba ilgisiyle büyüyen bu iki çocuk annesine yakışır iki birey olmak için çabalarlar. Zekasından dolayı Ravenclaw binasına yerleşen Crystal dersleri pek önemsemesede derslerin hepsinden geçerek başarılı bir öğrenci profili oluşturmayı başarır. Şuan beşinci sınıfta olan Crystal erkeklerin gözdesi olmayı başarmıştır.
Crystal Holly Walker
Crystal Holly Walker

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 3:04 am

Iconlar

Spoiler:

En son Crystal Holly Walker tarafından Çarş. Ağus. 04, 2010 4:34 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Crystal Holly Walker
Crystal Holly Walker

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 3:04 am

| İlişkiler |

x Her Zaman Yanımda Olduğunu Bildiklerim

x Güvenim Tam Olanlar
x Çocukluk Arkadaşım
x Dost
x Sadece Arkadaş
x Kanımın Isındıkları
x Sadece İsmen Tanıdıklarım

x Okuldan Arkadaş
x Her Zaman Beni Güldürmeyi Başarıyor

x Yeni Tanıştıklarım

x Gerçekten Aşık Olduğum

x Sevgilim
x İlk Aşkım
x Eski Sevgilim

x Eski Sevgili - Yeni Dost
x Yasak Aşk
x Çocukluk Aşkım
x Hoşlanıyorum
x Benden Hoşlanıyor
x Yakışıklı Buluyorum
x Sevimli
x Öylesine Bir Eğlence

x Ölümüne Nefret Ettiklerim
x Öldürülecekler Listemde Olanlar
x Zararsızlar
x Hoşlanmıyorum
x Sevimsiz Bulduklarım
x Başımın Belaları

x Akıl Hocam
x Hayatımda Büyük Bir Yeri Olan Yetişkinler

x Sevdiğim Yetişkinler
x Nötr
x Nefret Ettiğim Yetişkinler
x Saygı Duyduklarım

x
Kuzenlerim
x Kardeşim
x Akrabalar

Eklenmek isteyenler;

Ad - Soyad :
2 Uyumlu Icon :
Kurgu ( Sen yaz türünden yazıları kabul etmiyorum. ) :
Karakterim Hakkındaki Düşünceleriniz :
Eklenmek İstediğiniz Yer :
Crystal Holly Walker
Crystal Holly Walker

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: ell   C. Holly Walker Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 7:43 am

| İlişkiler |

~ Lucianna Claudia Arwell ~
C. Holly Walker Willa-Holland-willa-holland-12121436-100-100xC. Holly Walker Willa-Holland-willa-holland-12121428-100-100
x Her Zaman Yanımda Olduğunu Bildiklerim x
Seçmen Şapka herkesi binasına yerleştirdikten sonra Ravenclaw'ın masasına oturmuş önündeki yiyeceklere bakan ve etrafı şaşkınlıkla izleyen iki yeni öğrenciydik. Ve yanyana oturmuştuk. Çoğu kişiyi tanımıyor olduğumuz için direk birbirimizle iletişime geçmiştik. O günden beri çok iyi arkadaşız. Ve pek çok ortak yönümüz var. Yapmayı sevdiğimiz şeyler aynı. Yıllardır birbirini arayan ikizler gibiyiz. Ve hayatımda edinebileceğim en iyi dost!

~ Beatrice Ysebel ~
C. Holly Walker 9lk8lkxC. Holly Walker 1zd16o3
x Güvenim Tam Olanlar x
Seni ilk ağlarken görmüştüm. Aslında ağlamayı zayıflık olarak görürüm ve o kişinin yanına yaklaşmam. Ama senin yanına gelip seninle konuşmam gerektiğini düşündüm. Bu şekilde başladı dostluğumuz. O günden beri sana güveniyorum ve senin gibi bir dostum olduğu için kendimi şanslı görüyorum.

~ Krystal M. Lutterz ~
C. Holly Walker Mosh13xC. Holly Walker Sbnx
x Güvenim Tam Olanlar x
Onunla kompartımanda tanıştık. Klasiktir kompartımanda arkadaş olmak. Bizde böyle bir klasiği yaşadık. Aslında başta gözüm pek tutmamıştı onu ama öylece susmakta bi yere kadardı. Konuşmaya başladık ve onun hakkındaki ön yargılarım yıkıldı. Zevklerimiz aynı. Karakter yapısı olarak da benziyoruz. İkimizde erkekler konusunda pek bir usta olduğumuz için beraber ara sıra ava da çıkıyoruz.

~ Holly B. Winchester ~
C. Holly Walker 4186738598_c7f51303f5_mxC. Holly Walker 4185912833_e470cd6245_m
x Dost x
Evet kendisini biraz dış ortamda soyutlamış, pek arkadaşı olmayan belki de biraz asabi birisi olabilirsin ama sevdiğim birisisin. Seninle tanışmamız pek parlak bir şekilde başlamamış olsa da sonraları zevklerimiz aynı olduğunu ve pek çok ortak noktamızın olması seninle arkadaş hatta dost olmamı sağladı. Adaş olmamız da cabası tabii... Çoğu kişi tarafından gizemli birisi olarak görülsende ben senin gerçekte nasıl bir kız olduğunu biliyorum. İyiki varsın Holly!

~ Violet Lynn Punchester ~
C. Holly Walker Hanna-Beth-hanna-beth-6856346-100-100xC. Holly Walker Hannabeth-hanna-beth-3511534-100-100
x Sadece Arkadaş x
Okulda ne kadar uzun süre bulunursanız bulunun illa ki birilerine çarparsınız. Henüz II. sınıftaydım ve ilk gün. Bulunduğum binanın masasının önünden geçen bu kıza çarpmamak imkansızdı. Adeta gel bana çarp demişti. Hatalı ben olmasamda özür dilemiştim. Oda tabii. Sonra bir kaç kere konuştuk. Arkadaşlıktan daha ileri gidebilecek bir ilişkimiz yok.

~ Armilla Chonis ~
C. Holly Walker 2135xC. Holly Walker 2134
x Sadece Arkadaş x
Çok fazla samimi değiliz. Aslında pek çok yönümüzde uyuşmuyor. Ama beraberken eğlenmeyi de biliyoruz. Pek çok konuda zıt düşsekte büyük kavgalar çıkmaz aramızda. Aslında hiç sorunumuz olmadı. Onunla sohbet etmeyi seviyorum. Sadece arkadaşız. Zaten ikimizinde daha fazlasını aradığı söylenemez.

~ Robert Jason McStans ~
C. Holly Walker 000cwe8gxC. Holly Walker 003w2as0
x Sevgilim x
Tüm kızların hayranlıkla baktığı, keşke benimle çıksa dediği bu kişi benim sevgilim. Evet. Onunla Samuel'i unutmak için çıkmaya başladım. Ama bana ilgisinden dolayı ondan hoşlanmaya başlamadım dersem büyük bir yalan olur. Zaten bu çocuğa karşı kim boş kalabilir ki. Gün geçtikçe ona karşı daha yoğun şeyler hissetmeye başladığım da ayrı bir gerçek. Sanırım Samuel'i gerçekten unutturdu bana. Ve beni kendisine aşık etti. Ama arada yaptığım kaçamaklardan dolayı ona yakalanma korkusu yaşamıyorum denemez. Ama ondan kopamıyorum. Onda beni çeken garip bir şeyler var. Bedenimi delip geçen bakışları beni ona daha çok bağlıyor. Bana dokunduğu an kendimden geçiyorum.

~ Aaron C. Bishop ~

C. Holly Walker 4qmypkxC. Holly Walker Dcy45c
x Yasak Aşk x
Eskimiş gibi görünen ancak eskimeyen bir ilişki. Ne yaparsanız yapın bu çocuktan kurtulmanıza imkan yok. Esrar gibi her seferinde biraz daha fazla istiyorsunuz onu. Onunla ilk bir barda tanışmıştık. Aslında hatırlamıyorum. Sabah barın sabahlayanlar için bulundurduğu odalardan birinde gözlerimi açınca öyle olduğunu tahmin ettim. Çıplaktım ve yanımda Aaron vardı. İkimizde fazla tüketmiştik alkolü. Sonuç olarak ilişkimiz o zaman başladı. 1 - 1,5 yıl önce. Yaklaşık üç gün sonra onun seks düşkünü ve kızları mendil kullandıktan sonra bir kenara atan biri olduğunun farkına vardım. Ama bu ondan uzaklaşabilmem için bir sebep değildi. Sarhoşken başlayan ilişki sözde bitti ama Aaron'un çıkmak bilmediği şu odalarda devam etmekte. Her ne kadar yakalanmak korksamda bırakamıyorum. Bana dokunuşu, beni öpüşü çıldırtıyor adeta beni.

~ J. Seath Hardtman ~
C. Holly Walker Zac3xC. Holly Walker Zac5
x Eski Sevgili - Yeni Dost x
2 sene önce başlamış ve bitmiş bir ilişki. Onunla çıkmaya başlama sebebim onu hoş bulmamdı. Hoşlanıyordum yani. Karakter olarak birbirimize çok benziyorduk. Ayrılma sebebimizde buydu. Ufacık bir tartışmadan dolayı ikimizinde inatçılığı yüzünden bitti. Aramız kötü mü? Tabii ki hayır. Çok iyi iki arkadaş olduk. Şuan Claudia ile çıkıyor olmasından dolayı en yakın arkadaşımla bir tartışma yaşadık. Ama sonunda barıştık. Bir erkek için bitecek bir arkadaşlığımız yoktu sonuçta. Seath'e dönersek gerçekten arkadaş olarak değerli benim için.

~ D. Ray Hardtman ~
C. Holly Walker Ocicon316xC. Holly Walker Ocicon321
x Sevimli x
Bir "Hardtman" daha. Ailenin genlerinde var sanırım bu. Sevimli bir tipin olan Ray'in yaptığı şeyler her zaman beni güldürmüştür. Bu çocuğa hayır demek mümkün değil. O şapşal ifadesini takındığı zaman çok sevimli olan Ray, aynı zamanda Holly'nin sevgilisi olduğu için duygusal anlamda ona karşı bir şey hissetmemekle birlikte kendisi anlaşılması zor biri. Ama karakter benzemesi işte, onunla bu yüzden gayet iyi anlaşıyoruz.

~ Valeria Nerissa Wesley ~
C. Holly Walker Xprfr4xC. Holly Walker 2dsit6q
x Hayatımda Büyük Bir Yeri Var x
Her zaman yanımda olan Valeria, benim için gerçekten çok değerli. Her zaman takdir ettiğim birisi olmakla birlikte mugglelar tarafından sevilen bir oyuncu. İnsanın kendisine örnek aldığı birileri vardır. Benim örnek aldığım kişilerden birisi Valeria.

En son Crystal Holly Walker tarafından Perş. Tem. 29, 2010 9:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Desire Belcourt
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Desire Belcourt

Gerçek İsim : Liena
Lakap : Dee the Bee

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Tek Boynuz

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 10:43 pm

C. Holly Walker 4186738598_c7f51303f5_m C. Holly Walker 4185912833_e470cd6245_m
Senin benim karakterimle ilgili düşünceleri bilmediğim için; ilişki başlığı seçimini sana bırakıyorum.
Hö, bu benim düşüncem bak; Blair'in sayılı arkadaş çevesinden belkide en değerli olanlardan biridir Crystal. Hatta en yakın arkadaşlarından biridir o.
Davranışlarının altında yatan gerçek kızı tanır Blair. Karşısında kendi olmaktan çekinmediği bir insanda Crystal'dir aynı şekilde.
Buda karşılaşmamız olsun; okulun ilk günü, bundan dört sene önce seçmen şapkanın yanına doğru ilerlerken Crystal'in ayağına takılarak sendeleyen Blair karşısındaki kızın bunu kasten yaptığını düşünür. Sonra bir süre birbirlerinden hiç hoşlanmazlar falan. Karşılıklı bir tavırlarından nefret ediyorum muhabbeti geçer aralarında ama ikisi de tavırları açısından birbirlerinin aynısıdır aslında.
"Tüm bunların üzerine ikisi de 7 yıl boyunca beraber olucaklarının farkına varır ve aynı tarafta yer aldıklarını anlarlar. Kötü başlayan ilişkileri arkadaşlığa döner."
Crystal Holly Walker
Crystal Holly Walker

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 7:18 am

Liena ekledim. Ama her zaman ki gibi saçmaladım. =D Herhangi bir yerin değişmesi gerektiğini düşünürsen söylersin. Lol
Louvenia Dorrell
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Gerçek İsim : Yağmur.
Lakap : Lora

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
C. Holly Walker Left_bar_bleue95/100C. Holly Walker Empty_bar_bleue  (95/100)
Patronus: Kuğu

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:44 pm

C. Holly Walker Willa-Holland-willa-holland-12121436-100-100C. Holly Walker Willa-Holland-willa-holland-12121428-100-100

Çevresinde bir sürü sahte insan olsa da Crystal'in bunlardan birisi olmadığını biliyor Claudia. Tanıştıkları günden beri Crystal onun en yakınlarından olmuştur. Karakterleri birbirlerine çok uyumlu olduğundan ikisi de birbirlerini anlar. Her zaman dost olarak kalacaklarını düşünüyor.

Claudia'nın düşünceleri bu.
Crystal Holly Walker
Crystal Holly Walker

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 7:15 am

Yağmur ekledim ancak bu aralar kurgu konusunda kısırım o yüzden bu çıktı ortaya. =D
J. Seath Hardtman

J. Seath Hardtman

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 1:08 am

C. Holly Walker -zac-efron-13098071-100-100C. Holly Walker -zac-efron-13098068-100-100

3. sınıftaki ilişkilerinin izleri artık yok oldu. İkisininde başka ilişkileri var, arkadaş çevreleri ikisininde aynı olduğundan sık sık görüşüyorlar. Şu anda yakın arkadaşlar.
Crystal Holly Walker
Crystal Holly Walker

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 5:08 am

Ekledim. =D
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Gerçek İsim : Lynn
Lakap : Hel,Helly,Elly,Elena,Vio,Lena,Queen H.

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 7:01 pm

Ad - Soyad :Violet Lynn Punchester

2 Uyumlu Icon :C. Holly Walker Adriana_lima_glass C. Holly Walker Adriana_smile

Kurgu : Violet ile Crystal okul açıldığında Violet Rawenclaw'ın binasının önünden geçerken çarpışmışlardı okulun ilk günü olmasının getirdiği utançla ikimizde kendi binalarına pek de yakışmayacak bir şekilde özür dilemişlerdi ve bazı sorunları hakkında konuşmuşlardı.Violet ile Crystal o günden beri aralarında bozulmaz bir dostluk bağı oluştuğunun farkındalar...

Eklenmek İstediğiniz Yer :Kurguya göre ayarlarsın sen.
Crystal Holly Walker
Crystal Holly Walker

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 7:28 pm

Eklendin.
Leone M. Lutterz

Leone M. Lutterz

Gerçek İsim : Su.
Lakap : Samimiyete göre değişir.

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 7:29 am

C. Holly Walker 4556 C. Holly Walker 4557b
Krystal M. Lutterz

Hogwarts'ın ilk yıllarında tanışmıştık seninle. Yanlış hatırlamıyorsam aynı kompartımanda oturmuştuk. Ki ben yanlış hatırlamam. Sıcak sohbetinle yolu çekilir kılmış ve adını aklıma yazdırmayı da başarmıştın. Ahh... O zaman anlamıştım ne tilki olduğunu. Aynı benim gibisin tatlım. Daha normali...

Holly...
Hırs, itibar, özsaygı...
Sende sevdiğim özellikler bunlar. Bir diğeri de sınırlarının nerde başlayıp bittiğini bilmen. Laubalileri sevmem. Adamına göre muamele yaptığımı bildiğine göre ve bu zamana kadar seninle iyi geçinmiş olduğumuza göre bendeki yerini tahmin edebiliyor olmalısın. Zaten yerin olmasa işin de olmaz.
Seninle eğlenmeyi seviyorum. Erkekler konusunda kaliteli bir zevke sahipsin. Bu yüzden avlarımız hep çok eğlenceli...
Crystal Holly Walker
Crystal Holly Walker

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 8:33 pm

Crystal Holly Walker demiş ki:
Eklendin.
Aaron C. Bishop
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Aaron C. Bishop

Gerçek İsim : HuB#3

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Anka Kuşu

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 11:16 am

<------ Avatarımın üstüne bak. Razz  

C. Holly Walker 4qmypkC. Holly Walker Dcy45cC. Holly Walker 95x6h3

Belli değil mi yani? Razz

Crystal. Onu unutmak mümkün mü? O muhteşem güzelliği, yaşananları ve yaşanacakları bu kadar kolay silip atamazsın. Bu bir hastalıktır ve Crystal'i asla bırakamazsın. Onsuz hayat boştur senin için. Ondan başkasına baksan da, aynı duyguyu tadamazsın. Her zaman bir yanın boş kalır. İşte böyle birşeydir Crystal.

Eskiler Razz

En son Aaron C. Bishop tarafından Ptsi Ağus. 23, 2010 11:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Crystal Holly Walker
Crystal Holly Walker

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 11:41 am

Eklendin. kaşgöz
Leone M. Lutterz

Leone M. Lutterz

Gerçek İsim : Su.
Lakap : Samimiyete göre değişir.

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 9:53 am

İCON DEĞİŞİMİ

C. Holly Walker Mosh3 C. Holly Walker Mosh13 C. Holly Walker Mosh_015_0-1 C. Holly Walker Mosh_018_0 C. Holly Walker Mosh_024_0
C. Holly Walker Luminary_by_miss_mosh C. Holly Walker Saint_by_miss_mosh C. Holly Walker Mosh13 C. Holly Walker Mosh_052 C. Holly Walker Mosh_074
C. Holly Walker 1 C. Holly Walker 2 C. Holly Walker 3 C. Holly Walker Sbnx C. Holly Walker 0145b5ecd
C. Holly Walker 50799081 C. Holly Walker 49292736 C. Holly Walker 2q1dzyw C. Holly Walker 00515b5ea0 C. Holly Walker Sanstitre1cb74e8
C. Holly Walker Moshtie1104b21d C. Holly Walker Moshicon96f8cc C. Holly Walker M3146ac1e C. Holly Walker Iconmoshfb2a9a C. Holly Walker 2i8yve0
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Gerçek İsim : Lynn
Lakap : Hel,Helly,Elly,Elena,Vio,Lena,Queen H.

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 7:22 pm

İCON DEĞİŞİMİ

C. Holly Walker 37 C. Holly Walker Hannabeth-hanna-beth-3511534-100-100 C. Holly Walker ICONATOR_bc829dcf4e4d34a626bc7a114f6942e3 C. Holly Walker Hanna-Beth-hanna-beth-6856346-100-100 C. Holly Walker Hanna-Beth-hanna-beth-6856359-100-100
Armilla Chonis

Armilla Chonis

Gerçek İsim : Tuğçe.
Lakap : Tuschen.

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 4:58 pm

. Armilla Chonis
C. Holly Walker 2135 x C. Holly Walker 2134
. Kurgu konusunda kararsız kaldım. Aynı bina aynı dönem. Genel olarak iyi anlaşabilirler. Armilla fazla dürüst biri olduğundan ona güveniyor olabilirsin. Aşırı bir samimiyetiniz olmasa da beraber iyi vakit geçiriyorsunuzdur falan filan. Very Happy Sana da uygunsa böyle birşey olabilir.
. Çok fazla ortak yönümüz yok aslında ama beraber eğlenebiliyoruz. Bir arkadaş grubunda aradığım kişilerdensin doğrusu. Zıt düştüğümüz konular olsa bile hiçbir sorunumuz olmadı şimdiye kadar. Aramızdaki basit bir arkadaşlık sadece. Zaten fazlasını ikimizde aramıyoruz sanırım.
x Sadece Arkadaş
Beatrice Ysebel

Beatrice Ysebel

Gerçek İsim : Miğve.

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 6:25 pm

#Beatrice Ysebel

C. Holly Walker 20t31nmC. Holly Walker 9lk8lkC. Holly Walker 34dlnba C. Holly Walker 1zd16o3

#Hogwarts'ta karanlık bir geceydi. Hiçbir zaman yapmadığım bir şeyi yapıyor, ağlıyordum. Sessiz hıçkırıklarım ortak salonda kayboluyordu. Okulun ikinci senesiydi sanırım. Gece yarısını biraz geçmesine rağmen kimse yoktu etrafta. Bunun verdiği rahatlıkla ağlamaya devam ediyordum. İkizime bile anlatamadığım acılarımdan dolayı ağlıyordum. Sevgilimin ölümünün verdiği acıyla adeta kendimi kaybetmiştim. O zamanlarda ya boş boş etrafa bakıyordum ya da gizli gizli ağlıyordum. Adeta ruhumu kaybetmiştim. Ve o gece, ağlarken yanıma geldin. Korkmuştum. İlk kez beni ağlarken biri görüyordu. Ayrıca tanımadığım biri. Ve işte o zaman başladı dostluğumuz. Bana karşı olan yaklaşımındı seni gözümde değerli kılan. Ve bu günlere kadar getirdik dostluğumuzu.

#Crystal dostluğun ta kendisi. Herhangi bir sorunum olduğumda konuşmak istediğim tek insan denebilir. Beni yargılamadan dinlemesiydi dostluğumuzun başlangıç sebebi. Ve git gide güçlenen bir dostluk oldu aramızdaki.

#Farketmez sen bilirsin.
Crystal Holly Walker
Crystal Holly Walker

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

C. Holly Walker Empty
MesajKonu: Geri: C. Holly Walker   C. Holly Walker Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 8:46 am

Lejant güncellendi.

C. Holly Walker
1 sayfadaki 1 sayfası