Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

# o l i v i a m y e r s

YazarMesaj
E. C. Olivia Myers

E. C. Olivia Myers

Gerçek İsim : Su-
Lakap : Elizh, Beth, Betty, Cath, Ryne, Ollie.

# o l i v i a m y e r s Empty
MesajKonu: # o l i v i a m y e r s   # o l i v i a m y e r s Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 1:39 am

ElizabethCatherineOliviaMyers

# o l i v i a m y e r s 1e7fca63

Adım: Elizabeth Catherine Olivia
Soyadım: Myers
Uyruğum: Rus anne / Rus Baba
Doğum Yerim: Moskova / Rusya
Doğum
Tarihim:
15.06.90
Mesleğim: Biçim Değiştirme Profesörü
Hayalim: Miami'deki evimde, sevdiğim adamla gayet mutlu bir şekilde uzun ve güzel bir gün geçirmek.
Özel Yeteneğim: Daha Yok

- Çocukluğum -

Oldukça haşin, hareketli, eğlenmeyi seven bir çocukluğum vardı. Anne ve babam; Jennifer&Christoph Myers benimle ilgili hep güzel eğlenceli anılarını anlatırlardı. Yazlarımı Seattle'daki evimizde, kışlarımı ise İngilterede ormanın içindeki büyük evimizde geçirirdim. Hep güzel oyuncaklarım, kıyafetlerim ve birinci sınıf arkadaşlar edinmiştim. Ama yetmek bilmemişti. Hep bir adım daha ilerisini hedeflemiş ve elde etmiştim. Edindiğim tecrübelere pek aldırmadan aynı hataları tekrar tekrar yapmış ve sonunda birçok konuda iyileşmiştim. Tabii ki, 17 yaşında annemin akciğer kanserinden kaybedişim beni büyük bir şekilde yaralamıştı. 3 sene ardından kaybettiğim babam ise son noktayı koymuş, beni tam anlamıyla yalnızlığa itmişti.

- Kişiliğim -

Çok dışa vuruk, eğlenmeyi seven, lafını esirgemeyen bir kişiliğe sahibim. Birde çok yoğun bir tutku yaydığım söylenir. Birinin gözlerina bakarken ona dünyanın en güzel kadını ya da erkeği olduğunu hissettirebiliyorum. Tanrı vergisi elbette. Annem Jennifer tam bir veelaydı. Ondan geçen bir özellik olduğu kanısındayım. Herkesi kolay kolay yanımda tutmam. Bir kere güvenim sarsılırsa çabuk affetmem.

- Fiziksel Özelliklerim -

Sarı renkli omuzlarımı okşayan, yumuşacık ve gür saçlarım vardır. Yüzümü çevrelerler. Onlarla uğraşmak zor olsa bile saçlarımı seviyorum. Beni
daha zayıf ve daha sempatik gösteriyorlar sanki. Gözlerimle de uyumlular. Gözlerim demişken... Gözlerimin rengi çok değişiyor. Güneş ışığı altında koyu mavi oluyorlar. Fakat normalde gözlerim şafak vaktinden hemen sonra açığa çıkan bir unutmabeni mavisi tonuyla aynı rengi taşıyorlar. Onları çevreleyen kuzgun karası kirpiklerim ise oldukça uzun. Hatta rimel sürdüğümde kaşıma değiyorlar. Kirpiklerim çok dikkat çekiyor. Yanaklarım ise zayıf ve etsiz. Elmacık kemiklerim belirgin. Yanaklarımdan hoşlanmıyorum ama gözlerimi çok seviyorum. İnce,dolgun ve renksiz dudaklarım var. Uzun boyluyum ve zayıfım. Kemiklerim büyümeyi durdurduğunda boyum 1.70'i geçiyordu sanırım. Görünüşümün insanlarda her an fırlayıp 'hadi eğlenelim' tarzı bir izlenim bıraktığını söylüyorlar.

x X x Icon Cenneti x X x

# o l i v i a m y e r s Yvonne-yvonne-strahovski-5891545-100-100.# o l i v i a m y e r s Yvonne-yvonne-strahovski-5891552-100-100.# o l i v i a m y e r s Yvonne-yvonne-strahovski-7392012-100-100.# o l i v i a m y e r s Yvonne-yvonne-strahovski-7392006-100-100.# o l i v i a m y e r s Yvonne-yvonne-strahovski-12881741-100-100.# o l i v i a m y e r s Yvonne-yvonne-strahovski-12881743-100-100.# o l i v i a m y e r s Yvonne-yvonne-strahovski-12881753-100-100.# o l i v i a m y e r s Yvonne-yvonne-strahovski-12881754-100-100

En son E. C. Olivia Myers tarafından Cuma Tem. 23, 2010 1:49 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
E. C. Olivia Myers

E. C. Olivia Myers

MesajKonu: Geri: # o l i v i a m y e r s   # o l i v i a m y e r s Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 1:40 am

İlişkiler

SONSUZA DEK ARKADAŞ
    ÇOCUKLUK ARKADAŞI
    YAKIN ARKADAŞ
    SIRDAŞ
    SUÇ ORTAĞI
    YAKIN ARKADAŞ
    YENİ ARKADAŞ
    ARKADAŞ
    TANIDIK
    ARKADAŞIN ARKADAŞI
    SADECE BİR İSİM

ÖLÜMCÜL DERECEDE DÜŞMAN
    BÜYÜK NEFRET DUYULANLAR
    NEFRET EDİLENLER
    REKABET EDİLENLER
    ESKİ ARKADAŞ
    NÖTR
    İLGİSİZLİK
    SIKINTI DUYDUKLARIM
    BİRLİK OLUNABİLECEKLER

GERÇEK AŞK
    HOŞLANILANLAR
    BEĞENİLENLER
    ESKİ
    KARŞILIKLI
    TEK TARAFLI
    ORTAK İZDİHAM
    FİZİKSEL CAZİBE
    ÇIKAR İLİŞKİSİ
    FLÖRT
    DİKKAT ÇEKENLER

AİLE
KARMAŞIK
İDOL
KORUYUCU
ETKİLEYENLER[OLUMLU]
ETKİLEYENLER[OLUMSUZ]
DESTEKLEYENLER
GİZEMLİ
EV/BİNA ARKADAŞI
SAYGI DUYULANLAR
ÖZEL

Eklenmek İçin*

Ad-Soyad;
Eklenmek İstediğiniz Yer;
Kurgu;
İconlar;

En son E. C. Olivia Myers tarafından Cuma Tem. 23, 2010 2:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
E. C. Olivia Myers

E. C. Olivia Myers

MesajKonu: Geri: # o l i v i a m y e r s   # o l i v i a m y e r s Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 2:37 am

Başvurular doğrultusunda editlenecek.

# o l i v i a m y e r s
1 sayfadaki 1 sayfası