Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Nathaniel Larter

2 posters
YazarMesaj
Nathaniel Larter

Nathaniel Larter

Nathaniel Larter Empty
MesajKonu: Nathaniel Larter   Nathaniel Larter Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 1:31 am

||Size iyi davranmayan bir arkadaşınız zor durumda. İki büyücü etrafını çevirip asalarını ona doğrultmuş. Ne yaparsınız?||

İlk önce düşünürüm ve asla duygularıma yenik düşüp araya dalmam bu bize avantaj değil dezavantaj getirir. Düşmanı yoklar zayıf noktasını kollar ve uygun zamanda en mantıklı oldan büyü ile saldırırım. Çünkü o benim düşmanım başkası ona zarar vermemeli...

||Hogwarts'daki en ilginç şey nedir?||

Birçok çeşit insanın bulunması ve gizemlerle dolu olması. Gizli şeylere açıklık getirmeyi severim, tıpkı bulmaca çözmek gibi adım, adım.

||Okula gelmeden önce büyü yapmaya çalıştınız mı? Başarılı oldunuz mu? Eğer olduysanız veya olamadıysanız nedeni nedir?||

Tabii ki. Okula gelmeden önce birçok büyü üzerinde çalıştım, ailemin eski kitaplarından yardım aldım ve bir çoğunda başarılı oldum.

||Okul hakkında en çok merak ettiğiniz şey nedir?||

Kütüphane... Hogwarts'taki kitapların ne kadar kapsamlı ve güzel olduğundan bahsederdi ailem hep, her konuda ve her amaca uygun kitap olduğunu söylerlerdi...
Seçmen Şapka

Seçmen Şapka

Nathaniel Larter Empty
MesajKonu: Geri: Nathaniel Larter   Nathaniel Larter Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 2:07 am

Ravenclaw

Nathaniel Larter
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucas Nathaniel Pendragon