Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Matthew Wade Beaton

2 posters
YazarMesaj
Matthew Wade Beaton

Matthew Wade Beaton

Matthew Wade Beaton Empty
MesajKonu: Matthew Wade Beaton   Matthew Wade Beaton Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 3:19 am

Size iyi davranmayan bir arkadaşınız zor durumda. İki büyücü etrafını çevirip asalarını ona doğrultmuş. Ne yaparsınız?
*''Avis'' gibi bir büyü ile ortalığı karıştırırdım. O sırada arkadaşım büyücülerden birini etkisiz hale getirebilirse diğerinide ben sersemletirdim ve kaçabilirdik.
Hogwarts'daki en ilginç şey nedir?
*Bence okuldaki en ilginç şey başka yerlere çıkan gizli geçitler. Mesela kuzenimin arkadaşlarımdan duyduğum Hogsmade'deki bir şekerci dükkanına çıkan bir geçit gibi.
Okula gelmeden önce büyü yapmaya çalıştınız mı? Başarılı oldunuz mu? Eğer olduysanız veya olamadıysanız nedeni nedir?
*Birçok büyü çalıştım ama sadece bir kaçında başarılı olabildim. Hepsinde başarılı olamamın nedeni odaklanamamam.
Okul hakkında en çok merak ettiğiniz şey nedir?
*Bitkibilim seralarını merak ediyorum. Çünkü bitkilerden çok hoşlanırım ama şuana kadar sihirli bir bitkiyi inceleme fırsatım olmamıştı ve bu seralarda sihirli veya sihirsiz birçok çeşitli bitkilerin olduğunu duymuştum.
Seçmen Şapka

Seçmen Şapka

Matthew Wade Beaton Empty
MesajKonu: Geri: Matthew Wade Beaton   Matthew Wade Beaton Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 6:31 pm

Ravenclaw

Matthew Wade Beaton
1 sayfadaki 1 sayfası