Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Genevieve Julianna Swain

4 posters
YazarMesaj
Benito S. Argento
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Benito S. Argento

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Genevieve Julianna Swain Left_bar_bleue91/100Genevieve Julianna Swain Empty_bar_bleue  (91/100)
Patronus: Yarasa

Genevieve Julianna Swain Empty
MesajKonu: Genevieve Julianna Swain   Genevieve Julianna Swain Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 1:43 am

Fiziksel Olarak Julianna:

Uzun boyu ve derin hatlara sahip yüzüyle yaşından olgun görünmektedir. Esmer teni ve hafif dalgalı, kumral saçları vardır. Vücudu düzgündür ve sportif yapılıdır. Güneş gözlüklerini genelde hiç eksik etmez.

Karakteristik Özellikleri:

Julianna, ailesinin yaptığı baskılarla her ne kadar dıştan "Karanlık" gibi görünse de, içinde Yoldaşlık ateşini beslemektedir. Mantığının gölgesinde kalmış hırsı onu sıradan bir Slytherin öğrencisi değil de, zeki ve gururlu bir Ravenclawlı olmaya yöneltmiştir. İsyankar tavrını gösteremediği aile ortamında, daima "Karanlık" biri olarak görülmüştür. Fakat tek bir kişi onun aslında aydınlık olma isteği ve buraya yönelme çabasını fark etmiştir. Dediğim dedik ve sert tavırları, onun dışarından da "Karanlık" olarak algılanmasına sebep olmuştur. İnsanlara güvenmese de onlar kullanmasını iyi bilir ve çıkar ilişkileri çok güçlüdür. Arkasını dönemeyeceği insanları iyi bilir ve onlara karşı her zaman tetiktedir.

Dilleri:Fransızca, İtalyanca, İngilizce

Aile: Swain

Kurgu:Aile uzun yıllar Fransa'da yaşamıştır.Zaman içindeki bölünmeler ve Karanlık Lord'un ortaya çıkışı ile Karanlık adına hizmet etmişlerdir. Bu bölünmenin bir kaç yıl sonrasında bazı aile üyeleri Yoldaşlık'a geçmeye karar vermiştir. Bu karar aile içinde bölünmelere ve bazı aile üyelerinin Karanlık yandaşlarından kaçmak için İngiltere'ye gitmesine sebep olmuştur. Ailenin büyük sınırlara yayılması nedeniyle, ilk defa iki kişi varis olarak atanmıştır. Fakat bu iki varisten biri yıllar önce ortadan kaybolmuştur. 2012 yılında ailenin Fransa'daki bölümünün varisi olan Catherine Aida Swain, ikinci varisi olan kardeşi Michelle Lizzié Swain'in İngiltere'de olduğunu öğrenmiş ve buraya gelmiştir. Ardından aile iki varisiyle yok olma sürecine karşı bir direniş başlatmıştır.
Ailenin özellikleri:Ailenin bireyleri genelde Karanlık olsalar da zaman içinde Aydınlık Taraf'a yönelenler vardır. Bazı üyeleri Beauxbatons mezunu, bazıları da Hogwarts mezunudur. Fransa'da Nice, Lyon ve Paris olmak üzere bir çok şehirde tanınmalarına rağmen, malesef ailenin Karanlık ile ilgili bir ünü vardır.

İkonlar:
Genevieve Julianna Swain Alessandra-alessandra-ambrosio-1160678_100_100Genevieve Julianna Swain Ale-alessandra-ambrosio-1291940-100-100Genevieve Julianna Swain Alessandra-alessandra-ambrosio-1596821-100-100Genevieve Julianna Swain Alessandra-alessandra-ambrosio-1596823-100-100Genevieve Julianna Swain Ale-alessandra-ambrosio-1728646-100-100

İlişkiler:

-Yetişkinler/Saygı Duyduklarım-
Genevieve Julianna Swain 2zriblvGenevieve Julianna Swain Ixe35hA. Daniel Crownie
Aida halamın yakın arkadaşlarından biri. Tabi bunun artısını hissedemeyeceğim kesin. Öğrencilerini kayıracak biri değil gibi. Sorun değil. Beni de yakında favori öğrencilerinden biri olarak görecektir.

-Ailem/Sevdiklerim-
Genevieve Julianna Swain Thumb131Genevieve Julianna Swain Thumb132Catherine Aida Swain
Sevgili halam... Ölüm Yiyen olman ve beni de Ölüm Yiyen yapma çabaların, senden uzaklaşmama neden oluyor. Fakat bana bir kere kötü davranmamış sevgili halamdan nefret etmem imkansız.

-Ailem/Aynı Zamanda Dostum-
Genevieve Julianna Swain Bf77859e6fbf11c612b59c2ead6ecaba Genevieve Julianna Swain Cb0cc6c9ee3bdcae9f069b252373f4edAdelina Andrews
Kuzen veya ona benzer bir şey işte... Ama sırrımı bilen tek kişi sensin bunu biliyorsun değil mi? Seni çok seviyorum Adelina. Hep yanımda kal.

-Arkadaşlar/En Güvendiğim-
Genevieve Julianna Swain 1q0qd0Genevieve Julianna Swain Znk3s5Carlen Gatés
Sana inancım sonsuz dostum. Bir çok açıdan sana güveniyorum. Asla arkamdan bıçaklamayacak kişilerin başındasın.

-Arkadaşlar/Çok Yakınım-
Genevieve Julianna Swain 98441473Genevieve Julianna Swain 58582215Evaline Mélita Wright
Çok yakın olduğumuz ve birbirimize değer verdiğimiz gerçeği bizim en büyük destekçimiz dostum.

-Arkadaşlar/Nötr-
Genevieve Julianna Swain 99e3a6e53e700d0e1a3c965d4008793d Genevieve Julianna Swain A4966e898673b3600e57749d301fae35Louis McGrount
Kompartımanda karşılaştığım iyi biri... Aslında beni duygularımla da Karanlık olarak gören ön yargılılardan... Önemi yok, yakında herkes gerçeği senin gibi anlayacak.

En son Genevieve Julianna Swain tarafından Çarş. Haz. 23, 2010 12:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Adelina Garnet Swain
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Adelina Garnet Swain

Gerçek İsim : Gökçen.
Lakap : Adelin, Adela, Adels, Ady, Garnet, Garny

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Genevieve Julianna Swain Left_bar_bleue84/100Genevieve Julianna Swain Empty_bar_bleue  (84/100)
Patronus: Gal Ejderhası

MesajKonu: Geri: Genevieve Julianna Swain   Genevieve Julianna Swain Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 3:16 am

Genevieve Julianna Swain Bf77859e6fbf11c612b59c2ead6ecaba Genevieve Julianna Swain Cb0cc6c9ee3bdcae9f069b252373f4ed
İlişkileri daha yazmamışsın ama yinede yazmak istedim. Kurguyu biliyorsun zaten. Uygun bir yere eklersin eminim Smile
Christian A. Wilson
Fotoğrafçı | Ressam
Fotoğrafçı | Ressam
Christian A. Wilson

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Genevieve Julianna Swain Left_bar_bleue91/100Genevieve Julianna Swain Empty_bar_bleue  (91/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: Genevieve Julianna Swain   Genevieve Julianna Swain Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 12:31 am

Sevdiğim Profesörler... Smile
Catherine Aida Swain
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Catherine Aida Swain

Gerçek İsim : bilen bilir
Lakap : Cath.,Cat.,Cathy,Ida -yeter mi???-

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Yılan

MesajKonu: Geri: Genevieve Julianna Swain   Genevieve Julianna Swain Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 12:35 am

Halan Smile
Benito S. Argento
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Benito S. Argento

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Yarasa

MesajKonu: Geri: Genevieve Julianna Swain   Genevieve Julianna Swain Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 10:54 pm

Tamamdır.

Genevieve Julianna Swain
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Genevieve Julianna Swain
» Genevieve Julianna Swain
» Genevieve
» Genevieve Vasseur
» X. G. Jennifer Swain