Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Düello Kuralları

YazarMesaj
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Gerçek İsim : umut.
Lakap : geo.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Düello Kuralları Left_bar_bleue100/100Düello Kuralları Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Mantikor

Düello Kuralları Empty
MesajKonu: Düello Kuralları   Düello Kuralları Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 7:06 pm

Düello Kuralları :

*Rp yapılacak zaman,mekan ve kimlerin olacağı bilgileri Dm'lerden birine aktarılmalıdır.

*Rp yapacak kişilerin Rp'ye başladıklarında 1000 saldırı puanı bulunmaktadır.Bu puanlar saldırı büyüsü yapıldığında düşecektir.

*
Rp yapacak kişilerin 750 defans puanı vardır.Bu puanlar koruma büyüsü(leri) yapıldığında düşecektir.

*
Düello hemen saldırarak değil ilk başta birkaç parça rp yapılarak başlanacaktır.

*
Öldürmek sadece 4 kişi ve üzeri düellolarda aktiftir.Diğerlerinde ise hafif veya ağır yaralanmlar olabilir.En kötü ihtimal delirme vardır.

*Düello yapacak kişilerin başlıklarını bir cafe veya başka bir yerde yapsa bile sonlarına [Ted vs Cody (Ted ve cody yazan yerlere isminiz gelecektir) ] yazması gerekir.

*Düellolarda yapılacak büyüler sınırsızdır.Ancak sahte ve yanlış büyü yaparsanız ceza alabilirsiniz.

*Düellolarda Sectumsempra büyüsü kullanmak yasaktır.

*Düellolarda yapılacak büyüler alttaki siteden seçilecektir.

Spoiler:

*Rplerde şahıs uygulaması yoktur.İstediğiniz şekilde yazabilirsiniz.[Örneğin "Yapıyordu,Yapıyorum".]

*Düellolar sadece Dm'in kararıyla biter.Rp bitti gibi bir yazı söz konusu değildir.Eğer dondurmak istiyorsanız bana veya başka Dm'lere Pm atınız.

* 6 Cümleden Az yapılan Roleplayler Sayılmayacaktır.

[Saldırı ve Savunma büyü puanlarını ben düello esnasında yazacağım.Her zaman değişkendir.Herkesin gücü aynı değildir]

Herhangi bir sorun veya şikayetiniz varsa bu konu altında yada bana P.M olarak atabilirsiniz.

Edit:2 kişilik düellolarda Kadavra laneti aktiftir.Ancak öldürme gibi bir konu söz konusu değildir.Rp ile ilgilenen Dm'in bu büyüyü herhangi bir nesne veya hareketle korunduğunu yazması gerekir.

http://eskiao.roleplaylife.net

Düello Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Düello Kulübü Kuralları
» Düello ..
» Düello
» Düello Kulübü
» Gryffindor Düello Çizelgesi