Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Okul ile ilgili Duyuru.

YazarMesaj
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Gerçek İsim : umut.
Lakap : geo.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Okul ile ilgili Duyuru. Left_bar_bleue100/100Okul ile ilgili Duyuru. Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Mantikor

Okul ile ilgili Duyuru. Empty
MesajKonu: Okul ile ilgili Duyuru.   Okul ile ilgili Duyuru. Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 6:38 am

Merhaba sevgili AteşOku RPG Üyeleri,

Kurucu olarak sizlere bildirmek isterim ki, sitemiz gerçek hayatımızdaki okulların başlangıcı ile online üye sayısından mahrum kalmış durumda. Bu konuyu düşünerek ben de okulun bir süreliğine kapanmasını uygun gördüm. Çünkü ders RP'leri haftalık RP'ler olduğu için onları günü gününe yetiştirmek mecburidir. Ve bunun şu anki koşullarda gerçekleşebileceğini sanmıyorum. Siteyi bir süreliğine kapatmayı düşündüm. Fakat bu size yapılan en büyük haksızlık olurdu. O kadar uğraşılan, emek verilen bir işi yarım bırakmak istemedim. Şimdi sizden tek isteğim, okul kapalı iken birkaç dakika da olsa siteye girerek normal alanlarda RP yapmanızdır. Çoğunuz Hogwarts derslerinden dolayı siteye girmek bile istemiyorsunuz. Bunu anlıyorum. Benim için de zor. Siteye şu an ders yazmak oldukça zor. Çünkü son 37 günüm var ve üniversite sınavına hazırlanıyorum. Son eksiklerimi tamamlamam için kısa bir süre. Bu yüzden dersler ile pek ilgilenemiyordum. Ve bu aralar okullarda sınavlar başlamış durumda. Onlara çalışırken dersleri yetiştirebilme ihtimaliniz olduğunu sanmıyorum. En iyisi bir süreliğine, en azından şu ilk sınavları atlatana kadar okulu kapalı tutmak ki bu sayede sitede rahat bir şekilde dolaşabilirsiniz. Ders RP'si yazma ihtiyacı duymadan. Girdiğiniz derslere ne mi olacak? Onları güvenli bir bölümde kilitleyerek üyelerin göremeyeceği bir yere saklayacağım. Ve orada duracak. Okul başladıktan sonra ilk derslerin tekrar yayınlanmasına gerek kalmayacak. Ben dersleri yeniden dersliklere yerleştirip 1 hafta müddet tanıyacağım. Diğer öğrencilerinde yazabilmeleri için. Beni dinlediğinizi ve anladığınızı umarak sizlere başarılar diliyorum.

AteşOku RPG Kurucusu ~ Umut...
http://eskiao.roleplaylife.net

Okul ile ilgili Duyuru.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Okul Öncesi Alış-Veriş
» Dersle İlgili Önemli Şeyler;
» Duyuru Panosu
» Duyuru Panosu #
» Duyuru Panosu #