Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Katrina Zoey Ellomie

2 posters
YazarMesaj
Lauréne Renard
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Lauréne Renard

Gerçek İsim : Esra.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Katrina Zoey Ellomie Left_bar_bleue86/100Katrina Zoey Ellomie Empty_bar_bleue  (86/100)
Patronus:

Katrina Zoey Ellomie Empty
MesajKonu: Katrina Zoey Ellomie   Katrina Zoey Ellomie Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 4:13 pm

Bunu kardeşimle beraber yazmıştık:

Katrina Zoey Ellomie Ozkb2kt63a44gxf3w3gp

ANILAR SANDIĞI

Bugün yine parka gittim. Parkta oynayan çocukları gördükçe aklıma biricik oğullarım Tom ve David geliyordu.Onları düşündükçe ağlayasım geliyor , gözlerim yaşarıyordu. Eve gittim. Yıllardır açmadığım üzeri tozlanmış büyük sandığımın önünde dizlerimin üzerine çöküp sandığın kapağına yavaşca kaldırdım. Sandığın içinde gözüme katılan ilk şey rahmetli eşim Mike'ın bana gençlik yıllarımızda hediye ettiği kırmızı , üzerinde hatıralar defteri yazan bir defterdi. Hemen hatıralar defterimi açıp önüme gelen ilk sayfaya baktım.Bu sayfanın içinde kurumuz kırmızı bir gül duruyordu.Bu gülü bana rahmetli eşim vermişti. Sayfalara bir göz attım. Baktığım bir sayfada Tom ve David'in bir fotoğrafları vardı. Bu fotoğraf bana David'imi hatırlatmiştı.

Biricik David'im adam bıçaklama suçu yüzünden hapse girmişti. Ona müebbet hapis cezası vermişdiler. Bir gün onu ziyarete gittiğimizde [color:53c7=Orange"]''Yarın beni almaya gelin.Yarın çıkıyorum.'' demişti.Ne çok sevinmiştik ailece.O gece boyunca David'imin sevdiği yemekleri yapmıştım. Sabah erkenden cezaevine gittik. Babası David'i almak için içeri girdi. Ama çıktığında yüzü girdiği gibi değildi. Yüzünden düşen bin parçaydı. ''Ne oldu?'' dedim.'''David geliyor.'' dedi. Ardından , içeriden bir tabut çıkardılar! Meğer David'im gece kendini ranzasına asmış. Beni yarın almaya gelin derkende cenazesini almaya gelmemizi söylemiş. David'imin tabutuna sarılarak saatlerce ağladım. Bir gün sonra biricik oğum David'i kendi ellerimle kara toprağaverdim ...

Diğer oğlum Tom deseniz erken yaşta evlenip yurdışına gitti. Gidiş o gidiş ... Bir daha hiçbirimiz ondan haber alamadık.

Sevgili eşim Mike ise iki sene önce öldü. Ölüm sebebi kalp krizi dediler. Üzüntüden dediler , stresten dediler ...

Sandığın kapağını yavaşca kapattım. Yandaki yatağa uzandım ve uzun bir süre düşündüm ...

Ertesi gün gazetede , küçük bir köşede bir haber vardı: Yaşlı bir kadın parkta ölü olarak bulundu...
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Gerçek İsim : umut.
Lakap : geo.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Katrina Zoey Ellomie Left_bar_bleue100/100Katrina Zoey Ellomie Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Mantikor

Katrina Zoey Ellomie Empty
MesajKonu: Geri: Katrina Zoey Ellomie   Katrina Zoey Ellomie Icon_minitimePtsi Kas. 02, 2009 4:56 am

• Renklendirme güzel.

• Betimleme fazla olmasa da iyiydi.

• Birkaç yerde yazım hatan var.

• Konusu güzeldi. Anlatım akıcıydı.

• Uzunluk yeterli değil. Oldukça kısa
  • Duraksama vardı. Fakat güzeldi.

Notun ; 82
http://eskiao.roleplaylife.net

Katrina Zoey Ellomie
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-