Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

T.Eddiê William

2 posters
YazarMesaj
Taylor Eddiê William

Taylor Eddiê William

Lakap : Yq

T.Eddiê William Empty
MesajKonu: T.Eddiê William   T.Eddiê William Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 6:21 pm

"Hayır Anna bu gün seninle gezmeye gelmeyeceğim!"diye bağırdı Taylor.

Sinirden neredeyse elindeki telefonu yere düşürüyordu.Uzun bir süre bekledikten sonra karşı taraftan cevap geldi.

"Ne ne dedin sesin gelmiyor.Neyse şayet sen beni duyuyorsan hazırlan.Yarım saat sonra seni almaya geliceğim."

Taylor'un hiç sıkıntısı yokmuş gibi şimdide en sevdiği arkadaşı başına bela olmuştu.Sinirli bir şekilde elindeki telefonu koltuğa fırlatarak giyinmek üzere odasına gitti.Küçük giysi dolabını açıp içinden rastgele bir şeyler çıkaran Taylor 10 dakika sonra hazırdı bile.Hâla Anna'ya olan siniri geçmemişti.Tek korkusu Anna'yı gördüğü an onu kırıcak bir şeyler söylemekti.

Taylor o özenle dizayn ettiği küçük salonuna geçti.Kendini sert bir şekilde krem rengi pofuduk koltuğuna attı.Birden gözüne önündeki sehpada duran ve iki gün önce aldığı magazin dergisi ilişki.Daha hiç okumaya fırsatı olmamıştı bile.Anna gelene kadar onu okumaya karar verdi.Dergiyi aldı ve yavaş yavaş okumaya başladı.Siniri azda olsa yatışmıştı.

Taylor birden çalan kapı ziliyle irkildi.Anna gelmiş olmalıydı.Elindeki dergiyi sertçe sehpaya fırlattı ve kapıyı açmak üzere hole doğru ilerledi.Kapıdakinin Anna olduğuna adı gibi emindi.

"Evde yokum!!"diye bağırdı Taylor.

Zil ısrarla tekrar çaldı.

"Off saçmalama Taylor.Evde olduğunu biliyorum"

Taylor isteksizce kapıyı açtı.Anna'nın suratına bile bakmadan salona geçti.Anna'da kapıyı kapatıp onu takip etti.

"Ne kadar misafirperversiniz Hanımefendi"

"Eee gelen misafirler zorla gelince insan ister istemez bu kadar misafirperver oluyor."diye bağırdı Taylor Anna'nın karşı kanapeye oturmasını seyrederken.

Bu sert konuşmanın ardından uzun bir sessizlik oldu.Taylor'un düşündüğü tek şey kesinlikle Anna'yı inciltiğiydi.Sessizliği bozan Anna oldu.

"Sen şimdi benimle gezmeye gelmiyorsun demek."dedi Anna.

"Biliyorsun o gittiğinden beri yani beni terk ettiğinden beri ne dışarı çıkıyorum nede doğru düzgün yaşıyorum."dedi Taylor.

Anna cevap vermedi.Sadece üzgün bir şekilde Taylor'un suratına bakıyordu.
Ani bir hareketle ayağa kalktı ve Taylor'un oturduğu kanapeye gelerek Taylor'a sarıldı.Taylor arkadaşının bu ani hareketine çok şaşırmıştı.Ama oda aynı şekilde Annaya karşılık verdi.

"Sende şunu çok iyi biliyorsun ki ben senin dostunum.Ve emin ol seni bu sıkıntılı yaşam biçiminden kurtarmak için buradayım"diye mırıldandı Anna.
Andromeda Lizzié Maurëll
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Andromeda Lizzié Maurëll

Gerçek İsim : Tuğçe :P

T.Eddiê William Empty
MesajKonu: Geri: T.Eddiê William   T.Eddiê William Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 7:52 pm

63

Derslere katılmanız gerekmektedir.

T.Eddiê William
1 sayfadaki 1 sayfası