Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Katniss Scarlet Padalecki

YazarMesaj

Lakap : Catnip

Katniss Scarlet Padalecki Empty
MesajKonu: Katniss Scarlet Padalecki   Katniss Scarlet Padalecki Icon_minitimeÇarş. Ocak 25, 2012 12:54 am

Hep kendini beğenmiş bir kız olduğumu söylerlerdi . Dışarıdan zarif görünürdüm . Ancak kimse benimle konuşmazdı . Daha doğrusu konuşmaktan çekinirlerdi . Çünkü en ufak bir hatalarını gördüğüm zaman alay ederdim . Bütün yıl dilimden düşmezlerdi . Rezil olurlardı . Ben de dahil olmak üzere herkes onlarla dalga geçerdi . Ben böyle bir insandım işte . Ve kendimi değiştiremiyordum . Hala değiştiremiyorum .
Bir sabah , annem ve babamın sevinç çığlıkları ile uyandım . Uykulu uykulu salona koştum ve neler olduğunu sordum . Annem , Hogwarts ' a seçildiğimi , beni alacaklarını söyledi . Babam da bana sarıldı . Ben önce neler olduğunu anlayamadım ama ondan sonra içim tarif edilemez bir mutlulukla doldu . Ablam yaz tatillerinde Hogwarts ' tan döndüğü zaman gizlice bana çikolatalı kurbağa getirirdi . Ben de hemen yer ve eğer bir gün Hogwarts ' a gidersem bütün çikolatalı kurbağaların benim olacağını söylerdim . İşte şimdi hayallerim gerçek olmuştu . Ablamla beraber Hogwarts ' a gidiyordum ! Kendimi Hogwarts kabul mektubuna bakmaktan alıkoyamıyordum.
Annemle babam bana Hogwarts ' taki binalardan bahsettiler. Neden bilmiyorum ama Hufflepuff ' ı çok ezik , Ravenclaw ' ı ise çok şapşal bulmuştum . Ben bir Slytherin olmak istiyordum . Çünkü annem ve babam da Slytherin ' den mezun olmuş. Ablam da Slytherin ' de okuyor . Aslında Slytherin hakkında anlatılan her şey doğru değil . Annem ve babam kesinlikle züppe ve kendini beğenmiş insanlar değiller . Onlar da benim gibi . Daha doğrusu ben onlar gibiyim .
Bana Quidditch adlı sporu , Hogwarts ' ta beni bekleyen sırları , öğretmenleri ve Dumbledore adlı şu adamı anlattılar . Neden bilmiyorum ama şimdiden ısınmıştım ona . Görmek için sabırsızlanıyordum. Bir de ünlü büyücüleri anlattılar . Harry Potter ve Kim-Olduğunu-Bilirsin-Sen gibi.
Hogwarts ' a bir an önce gitmek istiyordum . Peki bu kadar büyük bir okulda derslikleri nasıl bulacaktık ? Ya öğretmenlere ihtiyacımız olduğu zaman ne yapacaktık ? İstediğimiz her öğrenciyle düello yapabilir miydik ? En önemlisi , bu kadar büyük bir okulda kaybolmadan nasıl gezecektik ?

Sanırım hepsini öğreneceğim.

1 sayfadaki 1 sayfası