Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

pacretius.

+5
Lenovia Nephilium
Cyrela Inès Luitgard
Euterpe Châtillon
S. Lilith Mara
Pacretius Audrica
9 posters
YazarMesaj
Pacretius Audrica
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Pacretius Audrica

Gerçek İsim : Sercan

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
pacretius. Left_bar_bleue94/100pacretius. Empty_bar_bleue  (94/100)
Patronus: Semender

pacretius. Empty
MesajKonu: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 1:56 am

Pacretius da an itibariyle aramakta *-* İsminin telaffuzunu vereyim de merak edilmesin. Pakretyus yahut pakretius değil, pakreyşus olarak telaffuz ediliyor. Neyse, şimdi devam edelim ilan başlığımıza. Pacretius, İyonya Denizi'nde bulunan, Yunanistan'a bağlı İyonya Takımadaları'ndan Lefkada adasında doğar, oradaki küçük çaplı bir büyücü okulunda ders alırken, tutarsız ailesinin yanında kalmaması için babaannesi tarafından, İngiltere'deki Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na gönderilir. Neden gönderildiği merak edenler için açıklıyorum; annesi 9 yaşındayken oğluna âşık oluyor ve babası da ölü kurbağalarla uğraşan ilgisiz biri. Fakat bunu kafasına takmıyor hatta yararlı olduğunu bile düşünüyor, zira annesinin ona karşı davranışlarını uzun süre inceleyen çocuk, nasıl davranılacağını bizzat tecrübe ediyor. Karakteristik açıdan, her yönüyle bir Slytherin aslında. Fazlasıyla kibirli. Öyle ki kendisinin bir Olympos Tanrısı olduğunu bile düşünüyor, bunun yanı sıra fazlasıyla salaş ve küfürbaz. Kara büyüye meraklı ve çapkın. Asla tamamen birine bağlanamıyor, belki çapkınlığını dindirebilecek ve birlikte olduğu diğer kızlardan daha fazla vakit geçereceği bir kişi olabilir, bilinmez. Genel anlamda böyle biri, bunun yanı sıra hiyerarşik sistem düşüncesini, her fırsatta etrafa yayan bir politikacı da. Yalan konusunda fazlasıyla iyi, sanırım karakter detaylarını anlayabilmişinizdir. Aradıklarıma gelince, o kısmı ayırarak yapsam daha iyi olacak.

Slytherin: Slytherin binasının fazlasıyla asil olduğunu düşünmekle beraber içinde bulunan birçok kişinin Slytherin'in onurunu zedelediğini düşünüyor. İlaveten, kendisi gibi olan Slytherin'lilerle gayet iyi anlaşıyor fakat tam anlamıyla dost diyebileceği kimse yok. Şayet, dostluk denilen kavrama yabancı biri.

Gryffindor: Gryffindor binasındaki hiç kimseyle doğru dürüst anlaşamıyor, anlaşabileceği nadir kişiler çıksa da kasten anlaşmıyor. Çoğunlukla, birçok Gryffindor'un baş belası diye nitelendirebileceği bir tip. Bu binadakileri ahmak cesaretine sahip olmakla nitelendiriyor ve iki quidditch oynadıkları için kendilerini bir şey sanan ibişler olarak görüyor.

Hufflepuff: Hufflepuff'ın hiçbir işe karışmayan porsuklar olmasının yanı sıra, Gryffindor'un yaltakçıları olduğunu düşünüyor. Fakat, kendilerini nasıl korumaları gerektiğini bilen bu binadan çıkan büyücülere bakınca, Slytherin'e eğimlerini fark ediyor, akıllarını çelmeye çalışıyor olabilir.

Rawenclav: Çok çabuk akıllarının karıştığını düşünmekle beraber, Rawenclav'ların istediklerini elde etmek için ellerinden geleni artlarına koymayacaklarındn emin. Gene de çok fazla görüşü yok bu binayla ilgili, klasik olarak inek diye tabir ediyor.

Binalar bunlar, tabi karaktere göre kurgular değişir. Birçok tek gecelik ilişki yaşadığı kişi lazım, belki kızların şu anki partnerleri acaba benim sevgilimle de birlikte olmuş mudur diye düşünerek, tehdit gibi yollara başvurabilir. İlaveten, onu koruyacak değil, bilakis okulda ondan nefret edecek bir profesör arıyorum, gireceğim derslerden olabilir. Profesöre sırf inattan ötürü saygısızlık yapacak, dersler dışında tabi. Belki babaannesi onu Hogwarts'a gönderirken ona itimad göstermeye çalışan bir yetişkin de olabilir. İksir konusunda fazla başarılı, hatta bir profesyonel gibi onu da belirteyim. Evet, buyurunuz, başlık sizin!

:.:.İLİŞKİLER:.:.:

En son Pacretius Audrica tarafından C.tesi Ağus. 20, 2011 11:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
S. Lilith Mara
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
S. Lilith Mara

Gerçek İsim : Ilgın #2
Lakap : Nemesis.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
pacretius. Left_bar_bleue89/100pacretius. Empty_bar_bleue  (89/100)
Patronus: Kral Kobra

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 2:10 am

Öncelikle söylemeden geçemeyeceğim, spoiler harika olmuş Very Happy
Ve asıl konuya gelirsek nasıl bir kurgu yapabileceğimiz hakkında hiçbir fikrim yok Very Happy Ama aynı binadanız falan, o yüzden olmalı diye düşünüyorum ben. Kızımız mitolojiyle fazla alakalı... Sever, okur, araştırır falan. Buradan bir şeyler çıkabilir belki. Bu yüzden seninle ilgileniyor olabilir. Hani mitoloji hakkında konuşmalar falan ama içten içe senden hoşlanıyor olabilir. Yani Lilith açısından böyle bir şeyler olabilir. Onun, seninle böyle ilgilenmesi de senin hoşuna gidiyor olabilir. Böyle bir şeyler işte. Very Happy

Edit: Aklıma gelmişken yazmayı unutmuşum: Şu diğerlerinden farklı olan kız olabilirim uygunsa Very Happy
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Euterpe Châtillon

Lakap : Princess of Slytherin.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
pacretius. Left_bar_bleue97/100pacretius. Empty_bar_bleue  (97/100)
Patronus: Smilodon

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 2:15 am

Hobaaaa Chace olur da damlamaz mıyım? Mitolojik falan bayağı beğendim karakterini. Bunlara kurgu bulalım ama kurgu kıtlığındayım. Bir fikrin varsa ekle ama yoksa pm der susarım. *-*
Cyrela Inès Luitgard
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Cyrela Inès Luitgard

Gerçek İsim : gülsen
Lakap : rela

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
pacretius. Left_bar_bleue100/100pacretius. Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Macar Boynuzkuyruk

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 3:30 am

Karakterlerine bu kadar bayılmamalıyım.
Kesinlikle kurgu istiyorum; fakat Chace sevmeme eksikliği yaşadım şu anda.
Pacretius Audrica
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Pacretius Audrica

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 7:13 am

@Lilith, spoiler güzel demek ^^ Öyle koymuştum işte. Evet, pacretius egoist biri, kendisiyle ilgilenmeni izlemek hoşuna gidiyor olabiliyor. Diğerlerinden farklı olan kız mevzuuna gelince, olabilir bana uygun ama tam anlamıyla partner olmayacaklar. Sadece daha çok vakit geçirecek ^^ Kabul edersen, hayhay *-*

@Euterpe, teşekkür ettim, aklıma pek bir şey damlamıyor aslında. Belki tek gecelik bir şey belki de Euterpe'nin bilgisi hakkında bir şey olabilir. Princess of Slytherin o çünkü kara büyü konusunda, Pacretius da iksir konusunda The PureBlood Prince oluyor anlaşılan pacretius. 487155

@Cyrela, hafiften bir megalomanlık vardır bende öyle bayılmalı iltifatlara gelemiyorum Gülsen ^^ Neyse, bilemiyorum ki nasıl bir şey olabilir? Karakter hakkında zerre bilgim yok ki ^^
Lenovia Nephilium
Bar &. Cafe Quella Sahibesi
Bar &. Cafe Quella Sahibesi
Lenovia Nephilium

Gerçek İsim : Ilgın.
Lakap : Evy, L.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
pacretius. Left_bar_bleue89/100pacretius. Empty_bar_bleue  (89/100)
Patronus: Kutup tilkisi

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 7:17 am

Tamamdır bana uyar Very Happy
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Euterpe Châtillon

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 7:20 am

Hmmm ben şimdi bilemedim ki. Hani Chace diyosun ölürüm falan ya ahah. Euterpe öyle tek gecelik bir değil ancak çapkın çocuklar birini elde etmek ister tek gecelik ama kızın inatçılığı vardır elde edemez ya, o tarz bir şey olur mu ki? Olmazsa mmm iyi anlaşabilirler belki. Kız mevzusunda yardım eder ahah.
Cyrela Inès Luitgard
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Cyrela Inès Luitgard

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 7:32 am

"Bütün kinlerin beden bulup, sonsuza aktığı bir nehirdir o. Evrendeki her şeye kin besleyebilecek kadar yüzeysel yaşar Cyrela. Lider ruhu, sadakat yoksunlarını, umarsızlıktan süründürecek kadar emer. Çabuk sinirlenir, sinirlendiği zaman tam anlamıyla bir volkana dönüşür."

O ikinci rpye olan övgüden sonra ödeşiyoruz diyelim ayrıca.
Ruby Selwyn
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Ruby Selwyn

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Kelebek

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 7:36 am

Karakterlerine hastayııııım. Neyse kurgu gerek...
karakter bool:
Andreanne Belle O'Dowd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Andreanne Belle O'Dowd

Gerçek İsim : Hilal.
Lakap : Bell

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
pacretius. Left_bar_bleue92/100pacretius. Empty_bar_bleue  (92/100)
Patronus: Afalina

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 7:36 am

Şimdi Sercan'ım senle özelden tamamen konuşalım bi' bakayım kurguyu buraya da damlayım dedim ama elimde kurgu yok Very Happy
Halledelim pm'den tamam mııııı?
Pacretius Audrica
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Pacretius Audrica

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 7:57 am

Tamam Ilgın, halledildi o zaman ^^
Euterpe, ilk kurgu güzel aslında, geri çevrilmeyi hazmedemeyen bir tip Pacretius, ondankelli kızgın olabilir sana *-*
Gülsen, bilemedim ki çok manyak bir tipmiş be *-* Hallederiz yakın zamanda pm'den herhalde Smile
Hilalim, hallederiz pm'den, tamam. Efendim, spoilerle kurgu yazılmış, spoilerle cevap verilir *-*
Cevap Bol!:

Diğerleri, ekleniyorsunuz!
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Euterpe Châtillon

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 7:58 am

Tamamdır o zaman, müsait olduğun zaman haber ver rp yapalım. Sıkıntıdan patlıyorum zaten. *-*
Pacretius Audrica
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Pacretius Audrica

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 8:05 am

Peki, şu diğer rp bitsin, yaparız rp seninle de.

İlaveten, gülsen Smile Yaz artık rp'yi pacretius. 334509
Cyrela Inès Luitgard
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Cyrela Inès Luitgard

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 8:07 am

Seyir defterinden beni görmeni umuyordum oysa Sercan. Sad

Sırf senin için ifade kullandım ayrıca...
Pacretius Audrica
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Pacretius Audrica

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 8:10 am

Evet, şimdi gördüm, bayağı dolmuştu oyunlar, bakmaya üşendim ama son mesajmış hem de *-* Ayrıca, teşekkürler ifade için! Sağ ol, var ol!
Ruby Selwyn
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Ruby Selwyn

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Kelebek

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 8:15 am

Spoiler:
Diğerleri süper, ekle hepisini asdf. Yakın zamanda rp de yapabilirik <3
Andreanne Belle O'Dowd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Andreanne Belle O'Dowd

Gerçek İsim : Hilal.
Lakap : Bell

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
pacretius. Left_bar_bleue92/100pacretius. Empty_bar_bleue  (92/100)
Patronus: Afalina

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 8:19 am

Beni de ekle beni de Very Happy
Çok özelim ihihi
Burdan ne kurgular çıkar varya uhuu.
Hadi bakıyorum ben ekleyecek misin diye Very Happy
Pacretius Audrica
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Pacretius Audrica

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 11:12 pm

Öhm, ekliyorum ^^
Roza Prandjeva
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roza Prandjeva

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
pacretius. Left_bar_bleue0/0pacretius. Empty_bar_bleue  (0/0)
Patronus:

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 5:45 am

Lynnette Heloise Sneaux
Lynnette'i sev bayağı sev öyle böyle değil çok sev yani asdfghjkl
Eski olabilir, sürekli birlikte olduğun ama aranızda duygusal anlamda bir şeyler olmayan biri olabilir, sevmediğin bir cadı olabilir ya da arkadaşın da olabilir benim için hiiiç fark etmez hangisi sana uygunsa Lynnette'in kabulüdür adsfdufhsdg
Annette Elainé Jeseven
Bitkibilim seçersen bu profesörü sevebilirsin mesela hani fazla gerekli değil bu asdyfdsghh

Esas konuya gelelim;
İkizlerin kurguları *.*:

Ruby, Aneta ve Roza çoook iyi anlaşırlar. Dolayısıyla Ruby'yle olan kurguyla bayağı benzeşecek gibi. Kızlar malum, muggle doğumlu. Bulanık olayları olursa kızlar dalgaya alıyor, sürekli kavga edebilirsiniz. O değil de chace gitti...... Neyse sapmayalım konudan asdfghjkl Böyle sürekli kavga etmekten ziyade özel bi kurgu olsun diye düşünüyoruz biz hehheh
Aneta Prandjeva
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aneta Prandjeva

pacretius. Empty
MesajKonu: Geri: pacretius.   pacretius. Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 5:48 am

Yani ama diyorsan ki bulanıklarla özel bir istisna yaparız, biz burdayız yani ehe sdfghkl.

Bir de Cornelia ile takılıp eğlensinler, arkadaş gibin. Evet bu kadaar.

pacretius.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Audrica, Pacretius.