Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Buyurunuz efen'm *-*

+3
Aphrodis Audrey Phyllis
S. Lilith Mara
Efrain F. Mytquise
7 posters
YazarMesaj
Efrain F. Mytquise
Sihir Tarihi Profesörü
Sihir Tarihi Profesörü
Efrain F. Mytquise

Gerçek İsim : Sercan.
Lakap : Sadece bir kişi ona bir kere Freddy demişti.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Buyurunuz efen'm *-*  Left_bar_bleue94/100Buyurunuz efen'm *-*  Empty_bar_bleue  (94/100)
Patronus: Kılıç Balığı

Buyurunuz efen'm *-*  Empty
MesajKonu: Buyurunuz efen'm *-*    Buyurunuz efen'm *-*  Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 12:15 am

Yeter artık, geç kaldınız *-*

En son Efrain F. Mytquise tarafından Çarş. Ağus. 17, 2011 7:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
S. Lilith Mara
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
S. Lilith Mara

Gerçek İsim : Ilgın #2
Lakap : Nemesis.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Buyurunuz efen'm *-*  Left_bar_bleue89/100Buyurunuz efen'm *-*  Empty_bar_bleue  (89/100)
Patronus: Kral Kobra

MesajKonu: Geri: Buyurunuz efen'm *-*    Buyurunuz efen'm *-*  Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 12:30 am

Uzun saç daha çok yakışıyor, söylemeliyim Very Happy
Efrain F. Mytquise
Sihir Tarihi Profesörü
Sihir Tarihi Profesörü
Efrain F. Mytquise

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Buyurunuz efen'm *-*  Left_bar_bleue94/100Buyurunuz efen'm *-*  Empty_bar_bleue  (94/100)

MesajKonu: Geri: Buyurunuz efen'm *-*    Buyurunuz efen'm *-*  Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 12:32 am

Yıllardır farkındayım ama hep uzun saç olunca da sıkılıyorum yahu. Teşekkürler *-*
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Aphrodis Audrey Phyllis

Gerçek İsim : Çisem
Lakap : Aph, -A

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Buyurunuz efen'm *-*  Left_bar_bleue100/100Buyurunuz efen'm *-*  Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: Buyurunuz efen'm *-*    Buyurunuz efen'm *-*  Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:52 am

Ciddi ciddi model olacak potansiyel fazlasıyla var. Bence daha çok profesyonel fotoğraf çektirmelisin (: Gözlerini çok sevdim bu arada *-*
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Gerçek İsim : umut.
Lakap : geo.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Buyurunuz efen'm *-*  Left_bar_bleue100/100Buyurunuz efen'm *-*  Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Mantikor

MesajKonu: Geri: Buyurunuz efen'm *-*    Buyurunuz efen'm *-*  Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 11:11 am

RPGlerde model olarak kendini kullansan müthiş olabilir diyerek konuya başlıyorum. Pek klasik veya alışılmış bir durum değildir bir erkeğin başka bir erkeğin resimlerine yorum yapması fakat. Profesyonel resim gördüm mü damlarım böyle. Süper fotoğraflar. Öğrenciliği doya doya yaşıyorsun gördüğüm kadarıyla adamım.
http://eskiao.roleplaylife.net
Jason Tyler Lloyd
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Jason Tyler Lloyd

Lakap : Dante.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Buyurunuz efen'm *-*  Left_bar_bleue98/100Buyurunuz efen'm *-*  Empty_bar_bleue  (98/100)
Patronus: Beyaz Aslan

MesajKonu: Geri: Buyurunuz efen'm *-*    Buyurunuz efen'm *-*  Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 6:07 pm

Adam yakışıklı beyler dağılabilirsiniz.
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Euterpe Châtillon

Lakap : Princess of Slytherin.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Buyurunuz efen'm *-*  Left_bar_bleue97/100Buyurunuz efen'm *-*  Empty_bar_bleue  (97/100)
Patronus: Smilodon

MesajKonu: Geri: Buyurunuz efen'm *-*    Buyurunuz efen'm *-*  Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:31 pm

Aaaaaa mavi gööööz! diye damlarım ben bu başlığa. Vaş bee yemin ediyorum böyle ayrı bir yabancılık havan var. Çok kıskandım yani. Profesyonel fotoğrafçında var. Neden benim yok? diyerek zırlayasım geldi. Neyse efendim bence sen kendini model olarak kullan. Cidden, o hava var yani. *-* Amaa gööözleeer. Tamam sustum -.-
Efrain F. Mytquise
Sihir Tarihi Profesörü
Sihir Tarihi Profesörü
Efrain F. Mytquise

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

MesajKonu: Geri: Buyurunuz efen'm *-*    Buyurunuz efen'm *-*  Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:24 pm

Aphrodis Audrey Phyllis demiş ki:
Ciddi ciddi model olacak potansiyel fazlasıyla var. Bence daha çok profesyonel fotoğraf çektirmelisin (: Gözlerini çok sevdim bu arada *-*

Çok teşekkürler *-* Kendimi model olarak kullanmak... Bilmem ki, daha doğrusu takım çıkmaz herhalde, neyse, yorum için tekrar teşekkürler.

George Crownie demiş ki:
RPGlerde model olarak kendini kullansan müthiş olabilir diyerek konuya başlıyorum. Pek klasik veya alışılmış bir durum değildir bir erkeğin başka bir erkeğin resimlerine yorum yapması fakat. Profesyonel resim gördüm mü damlarım böyle. Süper fotoğraflar. Öğrenciliği doya doya yaşıyorsun gördüğüm kadarıyla adamım.

Çok teşekkür ederim yorum için. Şu model işine takım çıkmaz diye girişmedim zira daha
önce de söylediler, üzerinde durmadım. İlaveten, bir daha bu yaşlarda mı olacağım yahu diyor, doya doya yaşamayı ihmal etmiyorum. Haklı değil miyim ama kardeşim?

Jason Tyler Lloyd demiş ki:
Adam yakışıklı beyler dağılabilirsiniz.

Teşekkür ettim *-*

Euterpe Châtillon demiş ki:
Aaaaaa mavi gööööz! diye damlarım ben bu başlığa. Vaş bee yemin ediyorum böyle ayrı bir yabancılık havan var. Çok kıskandım yani. Profesyonel fotoğrafçında var. Neden benim yok? diyerek zırlayasım geldi. Neyse efendim bence sen kendini model olarak kullan. Cidden, o hava var yani. *-* Amaa gööözleeer. Tamam sustum -.-

Çok teşekkürler diye cevap veririm ben bu yoruma, hepsi için *-* Bu kadar yorumdan sonra, aklımın içine şu modellik fikrini sokmadınız desem yalan olur, neyse ^^ Tekrardan teşekkür ederim.
Noa van den Vondel
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Noa van den Vondel

Gerçek İsim : gülsen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Karga

MesajKonu: Geri: Buyurunuz efen'm *-*    Buyurunuz efen'm *-*  Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 7:59 pm

Kısa saç konusunda takıntılı biri olarak kısa saç diye diretebilirim. Fotoğraflar hoş, vesselam.

Buyurunuz efen'm *-*
1 sayfadaki 1 sayfası