Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Türk "Umutsuz Ev Kadınları"

+5
George Crownie
Valeria Nerissa Wesley
Aphrodis Audrey Phyllis
S. Lilith Mara
Annette Elainé Jeseven
9 posters
YazarMesaj
Annette Elainé Jeseven
Bitkibilim Profesörü
Bitkibilim Profesörü
Annette Elainé Jeseven

Gerçek İsim : Merve.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Left_bar_bleue92/100Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Empty_bar_bleue  (92/100)
Patronus:

Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Empty
MesajKonu: Türk "Umutsuz Ev Kadınları"   Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 10:34 pm

Türk "Umutsuz Ev Kadınları" ImageBox

Amerika’da kırmızı kıyafetle poz veren dizinin yıldızları Türkiye’de kadına şiddetin rengi mor kıyafetlerle afiş fotoğrafı çektirdi. Dizide Susan’ı Songül Öden, Bree’yi Bennu Yıldırımlar, Gabrielle’i Evrim Solmaz, Lynette’i Ceyda Düvenci, Edie’yi ise Özge Özder canlandıracak.

Songül Öden içindeki çocuğu öldürememiş, hayalci ve sakar çocuk kadın “Suzan”ı, Bennu Yıldırımlar kusursuz eş “Berrin”i, Evrim Solmaz hayatı flört edip eğlenmekten ibaret sanan daimi genç kız “Yıldız”ı, Ceyda Düvenci müebbet anne “Leyla”yı ve Özge Özder de cilveli ve şuh görünümlü “Emel”i canlandıracak.

Kaynak

KARŞIYIM! Dizi anlayışımız o kadar yerlerde ki, sürekli yabancı dizileri evirip çevirip Türk versiyonunu izliyoruz. Doktorlar, Küçük Sırlar ve Muhteşem Yüzyıl'dan sonra bir de Umutsuz Ev Kadınları'na başladı bizim millet. Ne kadar güzel. Türk dizilerini sevmiyorum demiyorum, her ne kadar Muhteşem Yüzyıl'ın The Tudors'tan esinlendiğini düşünsem de fırsatını buldukça izlerim. Ama doğru bulmuyorum bunu. Umarım Nip Tuck falan çıkarmazlar başımıza. The Walking Dead çektiklerini düşünsenize ya da Supernatural hatta Dexter asdfghjkl neyse tamam sakinim.
http://havadakiburun.tumblr.com/
S. Lilith Mara
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
S. Lilith Mara

Gerçek İsim : Ilgın #2
Lakap : Nemesis.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Left_bar_bleue89/100Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Empty_bar_bleue  (89/100)
Patronus: Kral Kobra

MesajKonu: Geri: Türk "Umutsuz Ev Kadınları"   Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 10:46 pm

Olma sakin falan -.- Haklısın. Sanki kopyala-yapıştır bir milletiniz. Her şeyi taklit edip, sahtesini çıkarıyoruz. Sonra affedersiniz b.ku çıkıyor. Hadi hayırlısı.
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Aphrodis Audrey Phyllis

Gerçek İsim : Çisem
Lakap : Aph, -A

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Left_bar_bleue100/100Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: Türk "Umutsuz Ev Kadınları"   Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 11:09 pm

Ülkemizin yaratıcılığının ne kadar berbat olduğunun en önemli gösterisidir. Sadece dizilerde değil bu, yarışma programlarımızın hepsi de Amerikan programların çalıntısı. Desperate Housewifes'i severdim ben. Türk versiyonuyla adını kirletecek olmalarına gerçekten üzüldüm doğrusu. Ama şu kadarını söyleyeyim; elini Doctor Who, House MD, Supernatural, Pretty Little Liars'a falan atacak olurlarsa ciddi anlamda seti basabilirim adam toplayıp.
S. Lilith Mara
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
S. Lilith Mara

Gerçek İsim : Ilgın #2
Lakap : Nemesis.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Left_bar_bleue89/100Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Empty_bar_bleue  (89/100)
Patronus: Kral Kobra

MesajKonu: Geri: Türk "Umutsuz Ev Kadınları"   Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 11:15 pm

Ben gelirim! İlk gönüllü olarak hem de Twisted Evil
Annette Elainé Jeseven
Bitkibilim Profesörü
Bitkibilim Profesörü
Annette Elainé Jeseven

Gerçek İsim : Merve.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Left_bar_bleue92/100Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Empty_bar_bleue  (92/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: Türk "Umutsuz Ev Kadınları"   Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 11:31 pm

Evrim Solmaz denen kadın, Gaby'yi nasıl canlandıracak çok merak ediyorum. Hanımın Çiftliği'nde pek bir sinir bozucuydu. Ayrıca müstehcen sahnelerde ne yapacaklar bilinmez umarım o sahneleri çekmezler çünkü hoş karşılanacağını düşünmüyorum. (Bkz: RTÜK Aşk-ı Memnu sezon finaline noktayı koymuştu.) Kanal D'nin dizilerini de beğenmiyorum. Tekrar Aşk-ı Memnu'yu örnek vereceğim, 1970'lerdeki bölümleri daha güzel. Neyse konudan sapmayalım asdfghjkl
Uzun lafın kısası yazık olacak diziye.

En son Annette Elainé Jeseven tarafından Paz Ağus. 14, 2011 11:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://havadakiburun.tumblr.com/
Valeria Nerissa Wesley
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Valeria Nerissa Wesley

Gerçek İsim : Ebru.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Left_bar_bleue100/100Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Beyaz Leopar

MesajKonu: Geri: Türk "Umutsuz Ev Kadınları"   Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 11:31 pm

Dexter'dan uzak dursunlar mümkünse. Nip/Tuck, Supernatural, Chuck, TBBT falan hiç bulaşılmaması gereken şeyler. Bizim insanımızı aşar bunlar. Hele ki Doctor Who. Tardis'in bile nasıl olacağını kafamda şimdiden canlandırıyorum. Sonik tornavida hele. Yok aman kalsın. Valla seti basarım. *-*
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Gerçek İsim : umut.
Lakap : geo.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Mantikor

MesajKonu: Geri: Türk "Umutsuz Ev Kadınları"   Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 5:50 am

4400, GG, Tudors vs. hepsini kopyalamaya çalıştılar. Bunu da yapmalarını bekliyordum zaten. İyi ki, TV izlemiyorum.
http://eskiao.roleplaylife.net
Danielle Price
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Danielle Price

Gerçek İsim : Gökçen.
Lakap : Dany.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Left_bar_bleue84/100Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Empty_bar_bleue  (84/100)
Patronus: Boa Yılanı

MesajKonu: Geri: Türk "Umutsuz Ev Kadınları"   Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 10:39 pm

Zaten Türk milleti olarak pek bir meraklıyız hazıra konmaya. Ya bitmiş dizileri yeni baştan çekeriz ya kitapları dizi yaparız ya da yurt dışında tutan yabancı dizileri kopyala yapıştır yapıp milletin önüne sunarız seyretsinler diye. Hiç anlamıyorum hiç mi özgün senaryomuz yok onların yaptığını biz niye yapamıyoruz. Sanırım biraz fazla tepki gösterdim ama artık böyle dizileri seyretmeye görmeye tahammül edemiyorum...
Pietra Argento
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Pietra Argento

Gerçek İsim : Kardelen.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Marilith

MesajKonu: Geri: Türk "Umutsuz Ev Kadınları"   Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 10:46 pm

Aphrodis Audrey Phyllis demiş ki:
Ama şu kadarını söyleyeyim; elini Doctor Who, House MD, Supernatural, Pretty Little Liars'a falan atacak olurlarsa ciddi anlamda seti basabilirim adam toplayıp.

Kesinlikle ya, ben DH'yi izlemiyordum ama güzel olacağını sanmam. Ama şu üstteki dizilerin hiçbiri + Vampir günlükleri, HIMYM, Game of Thrones vs. falan... Yapamazlar yaa... Töbe töbe insanı deli ediyorlar. Vampir günlüklerini yaptıklarını düşünsenize ya vampirleri oyuncak ederler asdf. DOCTOR WHO VE SPN'YE DOKUNANI YAKARIM ZATEN!
Cassandra Malfrey
Hırsız
Hırsız
Cassandra Malfrey

Gerçek İsim : Melis
Lakap : Cass, Nava, Nova

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Left_bar_bleue79/100Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Empty_bar_bleue  (79/100)
Patronus: Kutup Kurdu

MesajKonu: Geri: Türk "Umutsuz Ev Kadınları"   Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 11:02 pm

Pietra Argento demiş ki:
Aphrodis Audrey Phyllis demiş ki:
Ama şu kadarını söyleyeyim; elini Doctor Who, House MD, Supernatural, Pretty Little Liars'a falan atacak olurlarsa ciddi anlamda seti basabilirim adam toplayıp.

Kesinlikle ya, ben DH'yi izlemiyordum ama güzel olacağını sanmam. Ama şu üstteki dizilerin hiçbiri + Vampir günlükleri, HIMYM, Game of Thrones vs. falan... Yapamazlar yaa... Töbe töbe insanı deli ediyorlar. Vampir günlüklerini yaptıklarını düşünsenize ya vampirleri oyuncak ederler asdf. DOCTOR WHO VE SPN'YE DOKUNANI YAKARIM ZATEN!

Doctor Who'nun Türk versiyonunu düşünemiyorum. Supernatural'ı yaparlarsa da ancak komedi yerine izleriz yani. Kutsal suya tesbih falan atarlar abi yaparlar Türkler yani. Bir imam, 2 dingil bir de kuran alın size Supernatural. Armut piş ağzıma düş hesabı. Yeni sezon için Amerika'nın dizileri felan takip ediliyorr bence. Ayrıca Türk dizilerinde orjinal olduğunu düşündüğüm tek dizi Çiguli'ydi abi ya.
Luciana Larsson
Piyanist
Piyanist
Luciana Larsson

Gerçek İsim : Berşan.
Lakap : Lucy.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Left_bar_bleue65/100Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Empty_bar_bleue  (65/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: Türk "Umutsuz Ev Kadınları"   Türk "Umutsuz Ev Kadınları" Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 2:39 am

Dizinin adı henüz belli değilmiş galiba. Yani adını da değiştirecekler. Neden kendi özgün senaryolarımızı bulamadığımızı anlamıyorum. Türkler, yabancı dizilerin kendilerine göre versiyonlarını yapınca ister istemez o yabancı dizidende soğuyorum. The Tudors'un, Muhteşem Yüzyıl'la benzerlikleri var ama tarih dizisi olduğu için çok göze battığını düşünmüyorum. Bir de içimdeki bir ses ileride HIMYM'in de Türk versiyonunu yapacaklarını düşünüyorum, hadi hayırlısı bakalım. asdfg. =D

Türk "Umutsuz Ev Kadınları"
1 sayfadaki 1 sayfası