Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Miadi Dolmuş Diziler

2 posters
YazarMesaj
Constanta Gavriell
Ejderha Terbiyecisi
Ejderha Terbiyecisi
Constanta Gavriell

Gerçek İsim : Elif.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Miadi Dolmuş Diziler Left_bar_bleue82/100Miadi Dolmuş Diziler Empty_bar_bleue  (82/100)
Patronus: Çin Ejderi

Miadi Dolmuş Diziler Empty
MesajKonu: Miadi Dolmuş Diziler   Miadi Dolmuş Diziler Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 3:51 am

Yaz tatili... Yazlığa gidemeyen bizim gibi ev kuşları bütün günlerini bilgisayar ve televizyonun önünde geçirirler. Hayatımız o kadar tekdüzedir ki, bir çizgi çizecek olsanız en küçük bir kıpırdanma bile olmaz.

Geçenlerde, televizyonda ne var diye bakınırken "Dadı" isimli bir diziye denk geldim. Hatırlarsınız belki... Gülben Ergen dadı rolünde falan. Bilirsiniz bilirsiniz. Kaçıncı tekrarı olduğunu bilmiyorum ama miadi öyle bir doldu ki, yani taşacak artık. "Yuha!" diye bağırasım geldi.

Yaprak Dökümü' ne ne demeli? Ya ben o diziyi görmekten bıktım. He, bir de Cennet Mahallesi' ni koyuyorlar arada. İyice suyu çıktı. Çocuklar Duymasın da var. Sezon finali verdiler mi ne oldu? Bir süre sonra ben de bir kopukluk oldu da. Akasya Durağı var bi' de. Amaçları bize baygınlık geçirtmekse bunu yapabiliyorlar.

Saygılar efenim, saygılar...
http://beauxbatons.rpgboard.net/
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Aphrodis Audrey Phyllis

Gerçek İsim : Çisem
Lakap : Aph, -A

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Miadi Dolmuş Diziler Left_bar_bleue100/100Miadi Dolmuş Diziler Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: Miadi Dolmuş Diziler   Miadi Dolmuş Diziler Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 4:12 am

Dadı ve Cennet Mahallesinin miadi asla dolmaz bence. Türkiye'de çekilmiş, izlemekten zevk aldığım nadir dizilerdendir. Dadı'yı gördüğümde kanalı değiştirmek gelmiyor içimden.

Ama şu Doktorlar dizinin miadi dolalı çok oldu. Hala ne demeye verirler hiç anlamıyorum.
Constanta Gavriell
Ejderha Terbiyecisi
Ejderha Terbiyecisi
Constanta Gavriell

Gerçek İsim : Elif.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Miadi Dolmuş Diziler Left_bar_bleue82/100Miadi Dolmuş Diziler Empty_bar_bleue  (82/100)
Patronus: Çin Ejderi

MesajKonu: Geri: Miadi Dolmuş Diziler   Miadi Dolmuş Diziler Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 4:31 am

Dadı ve Cennet mahallesi, katılıyorum, bir efsane.

Ancak diğerleri için aynı yorumda bulunamam.
http://beauxbatons.rpgboard.net/

Miadi Dolmuş Diziler
1 sayfadaki 1 sayfası