Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

*Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak

+2
S. Lilith Mara
Zara Nelsova
6 posters
YazarMesaj
Zara Nelsova
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Zara Nelsova

Gerçek İsim : Buse.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
*Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Left_bar_bleue100/100*Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus:

*Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Empty
MesajKonu: *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak   *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:28 am

• *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Fp037d

Ihm ben Buse. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarında müzik eğitimi alan bir gencim. Çello çalıyorum. Eskişehir'de yaşıyorum ama aslen Ankaralıyım. Bundan 2 sene önce gittim Eskişehir'e. Güzel yerdir Eskişehir. Aynı o bahsettikleri gibi öğrenci şehri falan işte kop kop bir yer. Seviyorum. Sonraaaa. Koyu Beşiktaş taraftarıyım fanatik birisiyimdir ama futboldan çok basketbolla ilgileniyorum. Norah Jones hayatın anlamıdır benim için öyle böyle değil baya tapınırım ona. Funk, Jazz, Blues dinlerim. Her saniyem klasik müzikle geçiyor onu saymıyorum bile. Angry Birds bağımlısıyım birazcık böyle hırs gibi bir şey. Neyse sonraaaa BB King, Frank Sinatra, Amy Winehouse sürekli dinlediklerim arasındadır. Pink Floyd <3 ayrıca. Ama uzun zamandır dinlemiyorum çünkü bana iyi gelmediğini düşünüyorum.

Jesse Metcalfe ile evlenmek gibi uçuk hayallerim vardır benim. Bilmiyorum acaip severim onu çok hoşuma gidiyor falan. 6 Senedir RP yapıyorum daha da yapmaya devam edeceğim ^.^ Adriana Lima idolümdür çok beğenirim falan onuda... Çok ünlü değiştiririm hastalık gibi ama artık kendimi tutuyorum evet eminim kendimden. Bu kadar. Merhabalar herkese hoş vakit geçirmek dileğiyleee.
S. Lilith Mara
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
S. Lilith Mara

Gerçek İsim : Ilgın #2
Lakap : Nemesis.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
*Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Left_bar_bleue89/100*Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Empty_bar_bleue  (89/100)
Patronus: Kral Kobra

MesajKonu: Geri: *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak   *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:31 am

Hoşgeldin ^^ Ilgın ben =D Umarım eğlenirsin ^^
Zara Nelsova
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Zara Nelsova

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
*Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Left_bar_bleue100/100*Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak   *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:36 am

Memnun oldum Ilgın. İsmini çok severim, hoşgeldim. ^.^
Ira Argento
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Ira Argento

Gerçek İsim : Nurdan#2

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
*Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Left_bar_bleue94/100*Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Empty_bar_bleue  (94/100)
Patronus: Hydra

MesajKonu: Geri: *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak   *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 9:03 am

Heyoo hoş gelmişsin ki Nurdan ben, Trabzonluyum falan Very Happy ah inanmıyorum birisi BEŞİKTAŞ mı dedi O.O oha BEŞİKTAŞ her bi'şeydir beee O.O bende çok fanatik Beşiktaşlıyımdır Very Happy Futbola tapar derecesinde bağlıyım basket 1-1,5 yıl oynadım ama sarmadı bana bıraktım. Ve ANGRY BİRDS! abi o oyun yüzünden mouse'u kırcaktım ciddi ciddi insan çok pis hırs yapıyo. Bir arkadaşım ipod'unu kırdıydı bende ipod da oynasam bende kırardım sanırım sdfdf hele de vuramayınca o pis pis gülmeleri yok mu deli ediyo insanı -.- ay neyse çok konuştum ben hoş gelmişsin tekrardan ^^
Luciana Larsson
Piyanist
Piyanist
Luciana Larsson

Gerçek İsim : Berşan.
Lakap : Lucy.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
*Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Left_bar_bleue65/100*Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Empty_bar_bleue  (65/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak   *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:31 pm

Hoşgeldin, Berşan bende. (:
Bu arada ünlüne tapılıır. <3
Zara Nelsova
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Zara Nelsova

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak   *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 8:41 pm

Angry <3 hoşbuldum Nurdan ^.^

Berşan memnun oldum senin ünlünede tapılır kii.
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Euterpe Châtillon

Lakap : Princess of Slytherin.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
*Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Left_bar_bleue97/100*Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Empty_bar_bleue  (97/100)
Patronus: Smilodon

MesajKonu: Geri: *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak   *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 9:00 pm

Buseee. Şu fotoğrafına hastayım ya. Neyse konservatuar öğrencisiymişsin kıskandım. Bende bir aralar gitmeyi falan çok istiyordum. Zor iş valla... Çello çalmıyorum ama seninkinin küçüğü bende; keman. Razz Müzik konusunca anlaşacağız gibi eheh. Bir de o uçuk hayaller (Y) Hayatımın tümü oldu ahah. Benim de biriyle evlenme gibi planlarım vardı da neyse açmayayım bu konuyu :K Öyle hoşgeldin falan seni burada gördüğüme çok çok sevindimmm.
Zara Nelsova
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Zara Nelsova

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak   *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 9:56 pm

Bende kemanla başlamıştım 8 yaşında müziğe. Ne güzel* Hoşbulduum bende seni gördüğüme çok sevindiim. (:
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Gerçek İsim : umut.
Lakap : geo.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Mantikor

MesajKonu: Geri: *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak   *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 11:00 pm

Eskişehir sevilmez mi? Tercihlerimden iki tanesi oraya aitti. Bir Beşiktaş fanatiği daha. Bu da çok mutlu etti. Aramıza hoşgeldin diyip kaçıyorum buradan. Ha, bir de sorunun olduğunda PM'den ulaşabilirsin. Umut ben.
http://eskiao.roleplaylife.net
Zara Nelsova
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Zara Nelsova

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak   *Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 5:06 am

Beşiktaş aşktır. (: Teşekkür ederim Umut, hoşbuldum.

*Gelgelgelgüzelimgelhiçacımayacak
1 sayfadaki 1 sayfası