Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Allen.

YazarMesaj
Anastazja Ewa
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Anastazja Ewa

Gerçek İsim : Tuş.
Lakap : An, Ja,

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Allen. Left_bar_bleue96/100Allen. Empty_bar_bleue  (96/100)
Patronus: Baykuş

Allen. Empty
MesajKonu: Allen.   Allen. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 2:26 am

Bir yere kadar mutlu olabiliyorum sanırım. Ya da yağmur havasından böyleyim, bilmiyorum. Ağlayasım var ama öyle böyle değil. Hâlbuki her şey istediğim gibi gidiyor şu günlerde. Austin benim; yani öyle olmak üzere, annemi ikna ettim on beşinde VWP almaya, sonra haftaya Cumartesi Austin’in, Pazar günü Miray’ın doğum günü falan. Mutlu olmam gerekmiyor mu benim? Aylarca beklediğim şeyi elde ediyorum sonunda. Dile kolaydı beş ay… Beş koca ayda her Allah’ın günü birine daha da bağlanmak benim için ne kadar zordu bunu bağlanma sorunu gibi bir hastalığı olan bir başkası dışında kimse bilemez sanırım. İçimi dökebileceğim tek insan var; o da şu anda Balıkesir’de. Ve Austin’den nefret ediyor, ölümüne. O’na her şeyi anlattığınızda ciddi bir sesle ‘Seni öldürürüm,’ dediğini düşünsenize. Zor bir durumdayım sanırım. Benden zor durumda olanların olduğunu bilsem de durumum çok farklı. Karşılıksız hiçbir şey yok; hem aşılmış hem de aşılamamış bir imkânsızlık var…
Anastazja Ewa
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Anastazja Ewa

Gerçek İsim : Tuş.
Lakap : An, Ja,

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Allen. Left_bar_bleue96/100Allen. Empty_bar_bleue  (96/100)
Patronus: Baykuş

Allen. Empty
MesajKonu: Geri: Allen.   Allen. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 8:00 pm

[justisy]Pazartesi yağmur yağmazsa ben de Ekin değilim. *-* Geliyor diye mutluluktan gökyüzü bile ağlayacak, ama ben ağlamayacağım. Karar verdim. Kendimi tutamam falan diye inanılmaz şekilde korkuyorum, öyle böyle değil ama... Ağlamak yok O'nun önünde. Çok heyecanlandım yaa, bir de Yalı'ya gelse artık ölürüm ben böyle. Aşkıms'ı da çağıracağım, bir sürü bir sürü fotoğrafımız olacak. Perili Köşk falan... Nerede bilmiyoruz ama sora sora kayıp balık Nemo'yu buldular, değil mi? Razz[/justify]

Allen.
1 sayfadaki 1 sayfası