Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Luke Sytel

2 posters
YazarMesaj
Luke Sytel

Luke Sytel

Luke Sytel Empty
MesajKonu: Luke Sytel   Luke Sytel Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 7:22 pm

Adı: LukeSoyadı: SytelFiziksel Özellikleri: Koyu kahverengi, uzun saçlar, Hafif yeşili andıran mavi gözler, kalın bir çift kaş, uzun kirpikler ve sinsi bakışlar altında ki uzun boylu bir genç. Kilosu, boyuna oranla gerçekten muhteşem. Kişisel Özellikler:Kitap okumayı ve süpürge ile uçmayı çok seviyor.Bir Quidditch hastası. Yapamayacağı bir iş olduğu düşüncesi hiçbir zaman kafasında yer edinmemiş. Boyundan büyük sihirler denemeye çalışıyor ama bu güne kadar pek de başarılı olduğu sayılamaz. En büyük özelliği ise, hiç bir zaman vaz geçmemesi. 
Bellatrix Diana Fievré

Bellatrix Diana Fievré

Luke Sytel Empty
MesajKonu: Geri: Luke Sytel   Luke Sytel Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 9:08 pm

Artık rp ile alıyoruz kısa bi örnek rp yazarsan binan hemen belli olucaktır. Smile
Luke Sytel

Luke Sytel

Luke Sytel Empty
MesajKonu: Geri: Luke Sytel   Luke Sytel Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 9:42 pm

"Hayır ben yeterince çalıştım." diye kükredi Luke. Geçen seneki son sınavlardan kaldığı için annesi ona çok fena şeklde kızıyordu. Luke ise yeterince çalıştığını söyleyip duruyordu ama aslında bütün yıl derslere boş boş girip, ortak salonda patlamalı pişti oynamaktan başka bir şey yapmadığını kendisi de biliyordu.Gelen notlarla annesini kandırması imkansız gibiydi ama. Aslında önemli de değildi. Annesine "Ben yeterince çalıştım." dedikten sonra Nimbus iki binini alıp dışarı çıktı ve ıçmaya başladı. En sevdiği şey buydu; uçmak. Bir baykuş gibi özgürce uçmayı hiçbir şeye değişmezdi.
Bellatrix Diana Fievré

Bellatrix Diana Fievré

Luke Sytel Empty
MesajKonu: Geri: Luke Sytel   Luke Sytel Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 10:00 pm

Gryffindor okulda başarılar. Smile

(By.Ofelya Daimon-Okul müdürü.)
Luke Sytel

Luke Sytel

Luke Sytel Empty
MesajKonu: Geri: Luke Sytel   Luke Sytel Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 10:04 pm

okul bölümüm yazılmamış da yazarsanız sevinirim.

Luke Sytel
1 sayfadaki 1 sayfası