Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Miagry di Ciabra

2 posters
YazarMesaj
Miagry di Ciabra

Miagry di Ciabra

Miagry di Ciabra Empty
MesajKonu: Miagry di Ciabra   Miagry di Ciabra Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 6:13 am

Ad-Soyad : Miagry di Ciabra
Kişisel Özellikler : Duyguların ön plana çıkmaya çalıştığı anda mantığını dinleyen bir cesareti vardır.Kimseye kibir beslemez ama istediği bir kişiden uzaklaşabilir.Herkese çabuk güvenir.Sevdikleri için herşeyi yapar.Çok kıvrak bir zekası vardır.Kolay öğrenir.İnandığı şey ne pahasına olursa olsun o yolda devam eder.
Fiziksel Özellikler : Yaşıtlarına göre kısa boylu,siyah gözlüklü,siyah ve kısa saçlı.
RP Örneği : Mıagry uyandığında saat 8'i geçiyordu.Gökyüzüne baktı.Bulutlar sanki dünyaya kızmış gibi güneşten mahrum ediyordu onu,arada birde şimşekler yolluyordu.Mıagry mutfağa doğru ilerledi.Çıkmadan önce birşeyler atıştıracaktı.Mutfağa geldi ve "Bir marmelat fena olmaz heralde" dedi kendine.Ekmek ve marmelatı çıkardı tam yemeye başlayacağı an telefon çaldı.Mıagry'nin pek arayanı olmazdı doğrusu.Çünkü etrafı muggle doluydu ve hepside o evde bir gariplik olduğunun farkındaydı.Mıagry telefonu açtı "Kimsin?" dedi fakat diğer uçtan bir cevap gelmedi sorusunu tekrarladı Mıagry "Kimsin?!".Sinirleniyordu artık kendini tutamayarak "Kim olduğunu söylemezsen başın fena derde girebilir!" dedi hemen ardından karşıdaki kişi cevap verdi "Hadi ya bana gerçekten birşey yaparmısın?".Mıagry'nin söylediklerini takmayan ve çok rahat bir sesti bu.Mıagry hemen tanıdı onu "Chester!"."Evet" dedi Chester "Ta Kendisi".Mıagry en yakın arkadaşına 2 dakika önce bağırıp çağırmışıtı aklına düştü "Acaba bozuldu mu?" diye.Ama sonra bunun imkansız olduğunu düşündü.Mıagry "Dostum nerelerdesin?Şu garip mahallede tek başımayım diğer kimse beni takmıyor.Sana çok ihtiyacım vardı." dedi.Chester "Üzgünüm Mıagry,ama ben artık bir iş sahibiyim".Chester hiç çalışmamıştı ve öyle bir potansiyelide yoktu ama iş bulmuş ve çalışıyordu Mıagry buna çok sevinmişti."Bu mükemmel peki nerede,ne iş?" dedi heyecanla.Chester "Şey biraz beğenmeyebilirsin ama Diagon Yolu" dedi sessizce , "Orada bir dükkana girdim".Mıagry'nin dili damağına yapışmıştı.Mıagry bir melezdi,başarılı bir büyücüydüde fakat 3 yıl önce bırakmıştı büyü yapmayı çünkü kardeşini yanlış yaptığı bir büyü ile felç bırakmıştı.O günden beri asası,süpürgesi,kitapları kısacası büyü ve Hogwarts ile ilgili herşey bir sandıkta yatak altındaydı.Tüm bunlar Mıagry'nin aklından geçerken kendine geldi ve Chester'a "Neden beğenmeyeyim" dedi "Arkadaşım iş bulmuş.Chester işlerin nasıl gittiğini anlattı ve ona bir teklif sundu."Mıagry biliyorum o günden beri sihir,büyü yapmıyorsun ama artık o sandığı tekrar açmanın vakti gelmedi mi?Sen kardeşini bilerek felç bırakmadın.Senin suçun yok çünkü bu bir kazaydı!Ve şimdi sana diyeceğim şeyi kesinlikle kabul edeceksin yoksa ben senin başına bela olurum!"Konuşma karşısında sadece "Neymiş o söyleyeceğin?" diyebildi Mıagry.Chester "Bugün saat 15'te o sandıkla beraber hep düello yaptığımız çayıra gel.Artık bazı şeyleri geçmişe gömmenin vakti geldi.Ve şimdi orada ne yapacağız dersen geldiğindde görürsün diyeceğim o yüzden ağzına alma.Cevap istemiyorum çünkü geliyorsun" deyip telefonu kapattı Chester.Mıagry kafasından kaynar sular boşaldığı hissindeydi.Düşündü gitmemezlik yapamazdı,ama giderse ne yapacaklarını bilmiyordu.Kafası karman çormandı.Odasına ilerledi sandığı yatağın altından çekti açacaktı ama son anda ellerini geri çekti.Mıagry büyüye dönmeyi çok istiyordu ama kardeşine olanların sorumlusunu kendi sayıp geri dönmüyordu büyüye.Saat 13 olmuştu.Karar vermişti gidecekti.Oturduğu kasaba gideceği yere uzaktı.Sandığı aldı ve dışarıya çıktı.Güneş bulutları azda olsa göndermişti arada dünyaya gözüküyordu.Bir taksi çağırdı çünkü kendi araba sürmeyi bilmezdi.Taksi geldi,arabaya bindi ve "Sween Floor" dedi.Taksi ilerledi,ilerledi en sonunda gelmişti."Borcum ne kadar?" dedi.Şoför 100$ dedi.Mıagry parayı verdi ve indi.Chester oradaydı.Sarıldılar."Geleceğini biliyordum" dedi Chester.Sandığı kucakladığı gibi çayırın ortasına başka bir sandığın yanına bıraktı Chester.Diğer sandık Chester'ın olmalıydı.Chester konuşmaya başladı."Bak Mıagry unut herşeyi artık geçmişte kaldı herşey" Mıagry içindeki geri dönme aşkına yenik düştü ve "Peki" dedi."Peki açacağım o sandığı" Chester'ın yüzünde bir tebessüm belirdi.Chester kendi sandığını açtı ve süpürgesi ve asasını çıkardı.Mıagry bir an dondu sanki elleri kilitteydi.Şifreyi dönen rakamlarda yazdı ve sandık açıldı.Süpürgesi ve asası hala yeni gibiydi.Asasını eline altı Dikenli Defne 27 santim."Hala mükemmel görünüyor" dedi Chester.Süpürgesini çıkardı Mıagry o da çok iyi görünüyordu."Bir düelloya ne dersin?" dedi Chester."Neden olmasın" dedi Mıagry ve asasını kaldırdı.Chester'da hazırdı.Chester tam ağzını açmış büyüsünü okuyacakken Mıagry bağırdı "Expelliarmus!" Chester kendini ilerideki otların içinde buldu.Mıagry kendine inanamıyordu hala hızlı hala iyi bir büyücüydü.Chester "Bari bu sefer yenmemi sağlasaydın" dedi.İkiside güldü.Belkide bu puslu gün Mıagry di Cıabra'nın hayatında bir dönüm noktası daha yaratmıştı...

Lütfen ve Lütfen Gryffindor...
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Aphrodis Audrey Phyllis

Gerçek İsim : Çisem
Lakap : Aph, -A

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Miagry di Ciabra Left_bar_bleue100/100Miagry di Ciabra Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus:

Miagry di Ciabra Empty
MesajKonu: Geri: Miagry di Ciabra   Miagry di Ciabra Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 2:27 pm

Gryffindor II. Sınıf

Miagry di Ciabra
1 sayfadaki 1 sayfası