Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Tılsım Dersliği Kuralları -

YazarMesaj
George Crownie
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
George Crownie

Gerçek İsim : umut.
Lakap : geo.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Tılsım Dersliği Kuralları - Left_bar_bleue100/100Tılsım Dersliği Kuralları - Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Mantikor

Tılsım Dersliği Kuralları - Empty
MesajKonu: Tılsım Dersliği Kuralları -   Tılsım Dersliği Kuralları - Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 10:31 pm

RP Kuralları

Aslında pek kural koymak istemiyorum. Kısa olmamak şartıyla her türlü kurgu yapabilirsiniz dersimde. Fakat fazla uçmanızı da istemem tabiki. Orta kararda güzel kurgular ile harika ders işleyeceğimizi düşünüyorum.

Ders Hakkında

• Uzunluğa her profesör gibi önem veriyorum. Fakat uzun ve düzensiz olduğunda da insanı sıkıyor gerçekten. Uzun ve akıcı rollerden hoşlanırım. Olayların kısa kesilmesini pek sevmem.

• Alıntılara gerçekten karşıyım. Rolün tamamını altıntılar kaplıyor. Sözlerimi aynen tekrar eden rolleri görmek istemem. Rollerinizi yaparken buna dikkat etmeniz gerekmekte.

• Ders bitiminden sonra bana “Ne zaman puanlanır?” diye sorulmasından pek hoşlanmam. Her rol gibi bir hafta süre vardır dersimde. Bir hafta içinde tüm öğrencilerin rol yapmasını beklerim. Tam bir hafta dolduğunda ise puanları açıklarım.

• Yazım kurallarında aşırı hassas olmasam da belirli kurallara uymak rolü güçlendirir. Ben bunun doğru olduğuna inanmaktayım.

• Yazının boyutunun (size) 11 yapılması derslerimde puan veriminde yardımcı olur. Renk olarak göze batmayan pastel tonların kullanılması da rollerinizi dikkatle okumamı ve ona göre ek puan vermemi sağlar. Bunlara dikkat ettiğiniz takdirde dersimde şansınız yüksek olacaktır.

Şunu bilmenizi isterim ki, önemli olan not değil eğlencedir. Dersimde sizi eğlenceye davet ediyorum. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Hatta arada birlikte roller yaparak kurgular da oluşturabiliriz. Ve ben bunları ders rolü yaparken göz önünde bulundurarak sizleri de ders rpsine katabilirim. Kısaca eğlenmek için Tılsım dersine bekliyorum.

Aklınıza takılan bir nokta olursa lütfen özel mesaj ile ulaşın.

Okuduğunuz için teşekkürler.
http://eskiao.roleplaylife.net

Tılsım Dersliği Kuralları -
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tılsım
» I. Ortak Ders || Tılsım...
» Üst Sınıflar | I. Tılsım Dersi : Reparo |
» I. Sınıflar İlk Tılsım Dersi [Wingardium Leviosa] |
» Gitar Dersliği