Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...

3 posters
YazarMesaj
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

Gerçek İsim : Aslı /Selin
Lakap : Bülent&Aslı

İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk... Empty
MesajKonu: İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...   İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk... Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 4:39 am

NOT:İKİ KİŞİLİK RPDİR.BENDEN VEYA İCTORDAN İZİN ALMADAN RPYE GİRMEYİNİZ'''
Ahh Gabriella.Aşkın kollarına kapanmıştı o gün.Victor ve Melle yi birlikte görünce kalbi yanmıştı.Ama onları birbiri ile sarmaş dolaş görünce daha da acıyordu kalbi.Hoşlanıyordu.Ama Victor ondan değil başkasından hoşlanıyordu.Gabriella sakinleşmek için yavaş yavaş elinde Victor’un kitabı ile göl kenarına gidiyordu.Esen rüzgarlar saçlarını uçuşturuyor,Gabriella’nın gözyaşlarını soğutuyordu.Gabriella uygun bir ağaca yaslanarak daldı denize.Sonra aklına yine Victor gelmişti ve ağacın gövdesinden sürüklene sürüklene ağıcın dibine otumuştu.Halen ağlıyordu.Nerde kalmıştı bu Victor?Tam cesaretini topamışken,ona açıklayacakken neden gelmiyordu Victor?
Victor Gatés

Victor Gatés

Gerçek İsim : Atilla
Lakap : ZuzaylıxD

MesajKonu: Geri: İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...   İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk... Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 4:47 am

Annadan kitabını almak için Victor yola çıktı.Söylüycekleride varmış acaba ne söylüyecekti Anna.Ona bu ilişkinni olmayacağını sölemişti Victor acaba Victor farketmeden ümit mi vermişti Anna'ya bu düşüncelerle göel gitti annayı gördü ve hızlıca anna'nın yanına yaklaştı.
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

MesajKonu: Geri: İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...   İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk... Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 4:51 am

Gabriella arkasını döndüğünde Victor ona yaklaşıyordu.Gabriella hemen önünü dönmüştü ve gözyaşlarını silmişti.Victor'un yanına geldiğini hissederek konuşmaya başlamıştı;

-Evet Victor.Seni buraya ben çağırdım.Seninle birşey konuşmak için.Otursana...
Victor Gatés

Victor Gatés

MesajKonu: Geri: İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...   İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk... Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 4:55 am

''Tabi.Konu Ne Anna?''demişti Victor ve hemen Anna'nın yanına oturdu.Anna'nın gözleri yaşlıydı ne olmuştu acaba?Ne konuşmak istiyordu acaba onu kırmışmıydı bilmeden Victor.Bu sorular kafasını kurcalarken Anna konuşmaya başladı.
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

MesajKonu: Geri: İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...   İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk... Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 4:58 am

Gabriella sanki ağlayacakmış gibi konuşuyordu.Sanki veda edecekmiş gibi...

-Birçok şey var Victor.Hani biz seninle dosttuk.Geçen gün beni çok kırdın.Mell'in yanında.Neden bayıldığımı mı merak ediyorsun?Büyüledim kendimi.Sırf senin yüzünden.Senden hoşlanıyorum.Anlamak istemiyor musun?Önce umut verdin bana karşın.Ya şimdi.Hemen bırakıp gittin.Dostçasına bile görüşemiyoruz.Hoşlanıyorum.Anlamıyormusun aptal?
Victor Gatés

Victor Gatés

MesajKonu: Geri: İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...   İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk... Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 5:02 am

Bu kzı neden bahsediyodu.Victor Çıldırmış gibiydi
''Sen 4.sınıfsın Anna bunu anlaman gerek senle çıkamam.Üzgünüm amacım sana ümit vermek değildi.Ama üzügnüm bu ilişki devam edemez Anna!''dedi Victor ve hemen oradan uzaklaştı.
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

MesajKonu: Geri: İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...   İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk... Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 5:07 am

Gabriella Victor’un arkasından bağırmıştı;
-Hey!Unuttuğunj bir şey var.
Victor kafasını çevierrek geriye dönmüştü.GABRİELLA’nın yanına gelmişti.Gabriella başlamıştı;
-Bu senin kitabın.İçinde benden sana yazılı bir şey var.Ayrıca senin gitmene gerek yok.Mell birazdan buraya gelir.Ona da söylerim gelmesini.takılırsınız.ALL İŞTE KİTABINI.İçindekini ben gidince okursan sevinirim…

Victor Gatés

Victor Gatés

MesajKonu: Geri: İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...   İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk... Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 5:10 am

Okumak bile istemiyordu Victor.Kitabı aldığı gibi denize fırlattı...
Gabriella Anna Lynn

Gabriella Anna Lynn

MesajKonu: Geri: İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...   İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk... Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 5:12 am

Gabriella bunu görerek Victor'a;

-Bu kadar acımasız olacağını düşünmezdim Victor.O mektupta senden ve ebnden başka diğer kişilerdende bahsediyordu.Çok-çok kötüsün...

Gabriella ağlayarak yatakhaneye gidiyordu...
Melanie Oreila Gatés

Melanie Oreila Gatés

Lakap : Mell

MesajKonu: Geri: İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...   İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk... Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 5:14 am

Mell, yatakhanesine gitmek üzere gölden ayrılırken, Gabriella'nın yüksek sesini duyunca merakla geri dönmüştü. Biraz ilerleyine, ağlayarak yanıncan geçen Gabriella ve şaşkın bir şekilde gölün yanında dikilen Victorla karşılaştı. Yanına gidip endişeyle ona baktı.
" Neler oldu? "
diye sordu merakla.
Victor Gatés

Victor Gatés

MesajKonu: Geri: İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...   İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk... Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 5:14 am

''Canın Cehennem Anna.Seni Sevmiyorum Anla.Sok bunu kafana Ben Mell'i seviyorum.''demişti Victor ve çıldırmış gibi o kadar sinirliydiki heran bir yeri patlatabilir yada yumruk atabilirdi onu ancak ve ancak mell sakinleştirebilirdi.Mell Gelmişti Şükürler olsun
''Hayatım Neler olmadı ki!Anna bende hoşlanıyomuş ama onu sevmediğim halde hal diretiyor ben seni seviyorum.''demişti Victor hızlıca nefes alıp verirken
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...   İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk... Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 5:39 am

Pearl ormandan çıktıktan sonra odasına gidiyordu ki sarsak Gaby. ile Victor'u gördü. Gabriella pembe dizilerden fırlama bir şekilde ağacın yanında sümsük sümsük ağlıyordu. Pearl direk ağacın arkasına saklandı. Victor gaby'i görüp hızla ona göneldi. Gabriella inadına gözyaşlarını göstererek sildi ve dramatize edilmiş bir sümsük kız sesiyle:
"Evet Victor.Seni buraya ben çağırdım.Seninle birşey konuşmak için.Otursana.." dedi.
Pearl durduğu yerde zevkle gaby'i izliyordu.Ardından Victor'un arkadaş sesi konuştu.
''Tabi.Konu Ne Anna?' tamamen masumane bir hareketle gaby'in yanına ilişti.
Ama Gaby gibi bir kız bunu elbette mahrem yerinden anlayacaktı. Tipinden belliydi. Gabriella o tiz ve sümsük kız sesini takınıp , gençlik filmlerindne kopma bir tavırla veda edermişçesine söylenerek;
"Birçok şey var Victor.Hani biz seninle dosttuk.Geçen gün beni çok kırdın.Mell'in yanında.Neden bayıldığımı mı merak ediyorsun?Büyüledim kendimi.Sırf senin yüzünden.Senden hoşlanıyorum.Anlamak istemiyor musun?Önce umut verdin bana karşın.Ya şimdi.Hemen bırakıp gittin.Dostçasına bile görüşemiyoruz.Hoşlanıyorum.Anlamıyormusun aptal?" dedi.
Pearl yerinde zevkten dört köşe oluyordu. Gaby'i bu kadar sümsük bir halde , hele hele 1. sınıf bir çocuğa hele de ikizinin erkek arkadaşına yalvarması gerçekten trajikomik bir durumdu.Ama Victor dirençliydi. İkizine katlanmasından belliydi zaten. Çıldırarak;
''Sen 4.sınıfsın Anna bunu anlaman gerek senle çıkamam.Üzgünüm amacım sana ümit vermek değildi.Ama üzügnüm bu ilişki devam edemez Anna!'' dedi ve hızla oradan uzaklaşmaya koyuldu.
Gabriella'nın sarsak yüzü değişti.
"Hey!Unuttuğun bir şey var" dedi son bir ümit.
Belki Victor ona sonkez bakardı. Victor Pearl'in tahmin ettiği gibi arkasını döndü.Tam bir ilkokul çocuğu andıran tavırlarla
"Bu
senin kitabın.İçinde benden sana yazılı bir şey var.Ayrıca senin gitmene gerek yok.Mell birazdan buraya gelir.Ona da söylerim gelmesini.takılırsınız.ALL İŞTE KİTABINI.İçindekini ben gidince okursan
sevinirim… "
dedi.
Pearl kahkaha atmak üzereydi. Tanrım sanki hatıra defterini doldurmuşta;
" Sene sonu oku tamam mı? " dermiş gibi söylüyordu.
Gaby tam bir ahmaktı.
Ama victor akıllıydı ve defteri bir anda fırlatıp attı. Gabriella Pearl'ün anlayamayacağı kısalıkta birşey söyledi ve defolup gitti.
Ardından Pearl'ün tatlı ikizi Mell belirdi.
" Neler oldu? " dedi merakla.
Mell'i çok seviyordu Pearl. Ama bu kadar iyi yürekli olması çok kötüydü.Victor heyecanla;
''Hayatım Neler olmadı ki!Anna bende hoşlanıyomuş ama onu sevmediğim halde hal diretiyor ben seni seviyorum.'' dedi nefes nefese.
Bu sırada Pearl dayanamadı ve yerinden fırladı.
" Ah talihsiz Victor. Ve benim iyi yürekli ikizim. O Gaby tam bir moron. Kırk saattir sizi izliyordum Victor. Tanrım o kız ne sümsük öyle. Utanmasa Victor'u kucağına alıp kaçıracaktı embesil. Tanrım gülme krizlerine girdim yamuldum resmen. Victor. Başın o dulkarıyla belada dostum. " dedi krizlere girerek.
İkizinin ona attığı anlamsız bakışlara tekrar güldü ve yerlere yatma hizasına geldi.
" Tanrım kafayı yiyeceğim. " dedi gülerek. İkizinin koluna girdi ve gülmeye devam etti.
Victor Gatés

Victor Gatés

MesajKonu: Geri: İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...   İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk... Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 5:51 am

''Galiba Haklısın Pearl.Bu sersem kızla başım belada sanırsam.''dedi.Victor ve ''Böylece senlede tanışmış olduk Pearl.Mell senden çok bahsetti.''dedi Victor dediği kadarda vardı en azından eğlenceli bir kıza benziyordu ve eğlencedende anlıyor gibiydi.Victor'un kanı kaynamıştı bu kıza.''Eee.Şimdi nereye gidiyoruz?''demişti alaycı bir tavırla.Anna'yla yaptığı saçma arkadaşlıkta sonra bu iyi bir arkadaşlık olabilirdi.
Melanie Oreila Gatés

Melanie Oreila Gatés

Lakap : Mell

MesajKonu: Geri: İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...   İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk... Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 5:30 pm

''Hayatım Neler olmadı ki!Anna bende hoşlanıyomuş ama onu sevmediğim halde hala diretiyor ben seni seviyorum.''
Victor, hızlı hızlı nefes alıp verirken zorla sarfetmişti bu cümleleri. Mell, Gabriella'nın ondan hoşlandığını zaten bildiği için, hiçbir şaşkınlık belirtisi göstermedi. Tam ağzını açıp sorun olmadığını söyleyecekken, yanlarına atılan Pearl ödünü koparmıştı.
" Ah talihsiz Victor. Ve benim iyi yürekli ikizim. O Gaby tam bir moron. Kırk saattir sizi izliyordum Victor. Tanrım o kız ne sümsük öyle. Utanmasa Victor'u kucağına alıp kaçıracaktı embesil. Tanrım gülme krizlerine girdim yamuldum resmen. Victor. Başın o dulkarıyla belada dostum. Tanrım kafayı yiyeceğim. "
Mell, şaşkın bakışlar atarken Pearl daha çok gülmeye başlayınca, oda kendine hakim olamayıp gülmeye başladı. İnsanları aşağılamaktan hoşlanmazdı normalde fakat kıskançlık devreye girdiğinde bu bir sorun olmuyordu. Bu arada, Pearl'ün Victor'un binasına laf etmemeside dikkatini çekmiş ve onu sevindirmişti. Eğer Victor Gabriella'ya yüz vermiş olsaydı, Mell emindi ki Pearl ona kafayı takardı. Fakat belli ki, ciddi anlamda kırmıştı kızı.
'' Galiba Haklısın Pearl.Bu sersem kızla başım belada sanırsam. Böylece senlede tanışmış olduk Pearl.Mell senden çok bahsetti. Eee.Şimdi nereye gidiyoruz?''
Mell, kahkahalarını zorla bastırıp, gülmekten gözlerinden akan yaşları silerek konuştu.
" Eğer Gabby'i bundan sonrada başından savmayı beceremezsen, Pearl tam bir canavara dönüşür. "
dedi muzip bir bakışla. Ardından koluna girmiş olan Pearl'e döndü.
" Bence biz içeriye gidelim ikiz. Yakın zamanda, başımıza bir bela daha almasak iyi olacak. "
dedi yasak ormanı kastederek. Ve göz kırpıp Victor'a döndü.
" Sende gidip, hayatında bir kez olsun derslerine çalışabilirsin. "
Şakacı bir tavırla söylemişti bunu. Yanağına kısa bir öpücük kondurdukdan sonra, Pearl'le birlikte şatonun yolunu tuttular.

İ.T.İ.R.A.F. denilen Şey Bence Aşk...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Denilen Şey Bu Olsa Gerek