Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Tanrı'nın umursamadığı kuytu.

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Tanrı'nın umursamadığı kuytu. Empty
MesajKonu: Tanrı'nın umursamadığı kuytu.   Tanrı'nın umursamadığı kuytu. Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 4:13 am

Bilgi:

İsteyen herkes rp'ye katılabilir.

Pearl ;
Derslerden sonra bulduğu boş vakti değerlendirmek için kitaplarıyla beraber göl kenarına yürüdü. Kendini ağacın kenarına bıraktı ve gölün sakin suyunu izleyip tanıyamadığı ailesini düşünmeye başladı. Boş zamanlarında yapacak , düşünecek başka birşey bulamazdı ve ister istemez aklı bilinmeyen , silik geçmişine kayardı.Hatırladığı tek tük hatıralarına sığınırdı hep. İçine akıtırdı göz yaşlarını. Çünkü ablasından güçlü ve kudretli olmayı öğrenmişti. Bencil kişiliği ablasının aksine daha baskın ve şiddetliydi.Yavaşça çimlerin üzerinde küçük eskizler çizdi.Yapacak birşeyinin olmaması ne kadar kötüydü.Tılsım dersinin kitabını çıkardı ve kendi kendine birkaç sayfayı kolaçan edip bilgilerini tazeledi. Neme lazım heran birkaç büyü kullanması gerekebilirdi.

Melanie Oreila Gatés

Melanie Oreila Gatés

Lakap : Mell

MesajKonu: Geri: Tanrı'nın umursamadığı kuytu.   Tanrı'nın umursamadığı kuytu. Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:44 pm

Melanie, günün son dersini kaçırdıktan sonra büyüksalona uğrayıp birşeyler atıştırmış, kütüphaneye çıkıp ödevlerini yapmış, ardından kendisini göl kenarına atmıştı. Boş boş etrafta dolanırken tanıdığı birkaç kişiye selam verdi ama durup oturmadı. Hava geçen günlere göre daha sıcaktı ve yürümek sevdiği şeylerden biriydi. Bir süre sonra yorulunca, altında çokça vakit geçirip sevdiği ağaca yöneldi fakt altında birinin oturduğunu gördü. Parlak kahverengi saçları yüzünü kapadığı için göremiyordu kim olduğunu, ama kucağındaki bir kitabı karıştırdığını görebiliyordu. Yanına kadar yürüyüp oturmadan önce durdu, hala kızı göremiyordu.
" Merhaba, sorun olmazsa oturabilir miyim? "
dedi korkutmamak için alçak bir ses tonuyla.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanrı'nın umursamadığı kuytu.   Tanrı'nın umursamadığı kuytu. Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:55 pm

Pearl duyduğu sesle sağ tarafına döndü. Tatlı ikizi Mell'i görünce gülümseyip ona yer açtı.
" Hey Mell. Beni nasıl buldun. " dedi gülümseyerek.İkiziyle pek iyi anlaşırlardı. İkizi yanına oturduğunda kitabına son birkaz göz attı s
onra kitabı kapattı ve gölü seyredaldı.
Sıkıntıdan patlayacağını anladığında gülümseyerek ikizine döndü. Elini ikizinin omzuna attı.
" İkiz. Suskunsun. " dedi.
İkizinin suskun olması normaldi. Çünkü ikisi daha uysal ve hanım bir kızdı.
Melanie Oreila Gatés

Melanie Oreila Gatés

MesajKonu: Geri: Tanrı'nın umursamadığı kuytu.   Tanrı'nın umursamadığı kuytu. Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 12:41 am

Kız kendisine dönünce nasıl tanıyamadığına hayret etti; ikizi, Pearl.
" Hey Mell. Beni nasıl buldun? "
Kitabını kapatıp gülümserken oda yanına oturdu. Sırtını ağaca yaslayıp bacaklarını karnına çekerken Pearl, elini omzuna koymuştu.
" İkiz. Suskunsun. "
Melanie omuz silkti ve hafifçe gülümsedi.
" Sadece yorgunum, gelmeden önce bir kaç ödev yaptım. Ve -lanet olsun- son dersimi kaçırdım. "
diye mırıldandı düşünceli bir tavırla.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanrı'nın umursamadığı kuytu.   Tanrı'nın umursamadığı kuytu. Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 10:10 pm

Mell kendi kendine omuz silkmişti.
Canı gerçekten sıkkın olmalıydı çünkü Melanie normalde çok neşeli ve dinamik olurdu. Sonunda Melanie konuştu.
" Sadece yorgunum, gelmeden önce bir kaç ödev yaptım. Ve -lanet olsun- son dersimi kaçırdım. " diye mırıldandı düşünceli bir tavırla.
Pearl tatlı bir şekilde kahkaha attı.
" Ah ikiz. Dersi kaçırdığın içinmi bu kadar hayıflanıyorsun. " dedi.
Melanie'nin dersler konusundaki gereksiz takıntı ve özlemini biliyordu. Bu yüzden çok zıtlardı çünkü Pearl dersleri pek önemsemezdi.
Hogwarts'ın büyülü aurasını kavramış ve benimsemiş Pearl için düzene alışmak pek zor olmazdı çünkü Pearl ortama çabucak ayak uydururdu..
Melanie Oreila Gatés

Melanie Oreila Gatés

MesajKonu: Geri: Tanrı'nın umursamadığı kuytu.   Tanrı'nın umursamadığı kuytu. Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 11:16 pm

" Ah ikiz. Dersi kaçırdığın içinmi bu kadar hayıflanıyorsun. "
Ardından ikizi, bir kahkaha koyuverdi. Onun, Mell kadar umursamadığını biliyordu dersleri. Gerçi notları iyiydi fakat çalışkanlığından değil, zekasından kaynaklanıyordu Pearl'ün. Mell birden ayağa kalktı.
" Of! Sıkıcı Ravenclaw imajından bıktım, hadi birşeyler yapalım! "
dedi homurtu gibi bir ses çıkakarak. Hırkasını yere atıp gömleğini okul eteğinin üzerine çıkardı ve arkasında toplu saçlarını açıp dağılmaları için başını iki yana salladı. Kâküllerinide hızlıca düzelttikten sonra göle doğru ilerlerledi.
" Bir kaç Gryffindor'a mı sataşsak? Yada daha kötüsü, orman.. "
dedi muzip bir gülücükle bakışlarını yasak ormana çevirirken. Pearl'ün kurallara uymamakla ilgili bir sorunu yoktu, hatta kısıtlanmaktan hoşlanmazdı ikiside.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanrı'nın umursamadığı kuytu.   Tanrı'nın umursamadığı kuytu. Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 11:29 pm

İkizi konuşmaya başladı.
" Of! Sıkıcı Ravenclaw imajından bıktım, hadi birşeyler yapalım! "
dedi
homurtu gibi bir ses çıkakarak ikizi. Kendisinden beklenmeyen bir tavırla üstünü başını dağıttı ve göle doğru ilerledi.
" Bir kaç Gryffindor'a mı sataşsak? Yada daha kötüsü, orman.. "
dedi sinsi sesiyle. Şimdi tamda Pearl'a benzemişti.
Pearl'in içindeki sinsi yılanı uyandırmak hiçte zor olmazdı..Kendi üstünü başını dağıtmasına gerek yoktu çünkü Pearl disiplinden hoşlanmazdı. Kravatı açık , gömleği iliksiz ve uçları dışarda olurdu genellikle. Ve converse giyerdi.
Pearl ormana doğru cadısal bir bakış attı.
" Seni seviyorum ikiz. Ama Valerié bizi yakalarsa canımıza okur. Ama dur! Kimin umrunda? " dedi kudretli bir kahkahayla..
Kime çekmiştide bu kadar sinsi olmuştu acaba? Yüzündeki yılancıl gülümsemeyle Melanie'nin yanına yürüdü.

Melanie Oreila Gatés

Melanie Oreila Gatés

MesajKonu: Geri: Tanrı'nın umursamadığı kuytu.   Tanrı'nın umursamadığı kuytu. Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 12:37 am

" Seni seviyorum ikiz. Ama Valerié bizi yakalarsa canımıza okur. Ama dur! Kimin umrunda? "
Mell sırıtarak Pearl'e baktıktan sonra eliyle gelmesini işaret ederek, ormana doğru yürümeye başladı.
" Tanrım! Ben kütüphanede ineklerken kim bilir neler yapıyorsun. Bende seni seviyorum, ikiz. "
dedi kıkırdayarak. Bir yandanda kendilerine bakan yada izleyen var mı diye etrafa bakınıyordu.
" Oraya daha önce girdinmi?"
dedi başıyla ormanı işaret ederek.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanrı'nın umursamadığı kuytu.   Tanrı'nın umursamadığı kuytu. Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 12:53 am

Melanie'nin peşinden giderken Pearl kahkahalarını bastırmakta güçlük çekiyordu.
" Ah ikiz. Sen kütüphanede kitaplarına macera(!) yaşarken ben nerelerde fink atıyorum bir bilsen. " dedi.
Ardından ikizinin diğer sorusuna cevap vermeye çalıştı. Daha önce yasak ormana bir kere girmişti ve çok etkilenmişti. Kahkaha attı.
" Ah ikiz orada neler dönüyor. Mükemmel bir ambians var. Sinerji mükemmel. Girelim ve gör. " dedi.
İkizinin koluna girerek ormana doğru ilerlediler. Çimlerde yürürlerken heyecanla adımlarını hızlılaştırıyorlardı.

YASAK ORMANDA DEVAM

Tanrı'nın umursamadığı kuytu.
1 sayfadaki 1 sayfası